Koupelna

Obklady do koupelny – 30 moderních obkladů a trendy z Itálie

Obklady do koupelny moderní-jemná kamenina-design koupelny-béžová-černá

Dlaždice jsou stále klasikou pro obložení stěn a podlahy v koupelně a každým rokem se objevují stále více nových moderních a originálních modelů obkladů do koupelny. Hledáte moderní Obklady do koupelny, Pak jste tady správně. V článku najdete nejoblíbenější vzhled a trendy z nových kolekcí nejslavnějších světových výrobců dlaždic z Itálie.

Italské obklady do koupelny od Atlas Concorde

Obklady do koupelny mozaikové obklady-tvar-vzor-porcelánová kamenina

Italské obklady zapůsobí svou nadčasovou elegancí a kvalitním designem, které proměňují koupelnu v oázu pohody. Moderní obklady do koupelny zachycují různé vzhledy a vzory, které dokážou stěny v koupelně správně ozdobit. Od 3D vzorů, které vykouzlí kreativní efekty světla a stínu, přes nejoblíbenější vzhled kamene a dřeva, až po barevné obklady do koupelny, které zaujmou geometrickými a květinovými vzory. Italský výrobce obkladů Atlas Concorde představil v nové kolekci Marvel Stone moderní dlaždice s klasickým mramorovým a kamenným vzhledem, přičemž oblíbený vzhled je kombinován s 3D efektem.

Vzorované obklady do koupelny jsou aktuálním trendem

Obklady do koupelny moderní-vzor-krokev-monochromatický

Čistě luxusní kolekce Marvel Stone zahrnuje podlahové a obkladové dlaždice do koupelny, které reprodukují oblíbený efekt kamene a mramoru. V kombinaci s oblíbenými vzory v monochromatických barvách vypadají klasické obklady do koupelny obzvlášť elegantně a zároveň moderně.

80 nápadů na obklady do koupelny – návrhy z keramické a porcelánové kameniny

Nápady na obklady do koupelny- 95 inspirativních příkladů

Dlaždice do koupelny – 90 nápadů na obrázky obkladů do koupelny

Koupelnové obklady s kamenným vzhledem

Obklady do koupelny šedo-kamenný vzhled-moderně-lesklý

Koupelnové obklady od Atlas Concorde lze přizpůsobit vašim individuálním představám o vašem vlastním designu koupelny výběrem vhodné povrchové úpravy. Vysoce lesklé obklady dodávají koupelně luxusní vzhled, zatímco pololesklý povrch hovoří o moderním stylu.

Obklady do koupelny s 3D vzhledem

Obklady pro koupelnu kamenný vzhled-3d-design stěny-koupelna

Kolekci Marvel Stone doplňuje 3D obložení stěn, které v koupelně vytváří speciální efekty. Porcelánová keramická dlažba má vlnový efekt a krásně se kombinuje s ostatními modely ze sbírky.

Moderní obklady do koupelny od FAP Ceramiche

stěna-dlaždice-koupelna-moderní-italský-design-luxusní-koupelna

FAP Ceramiche je známý italský výrobce dlaždic, který pro koupelnové obklady navrhl více než 20 kolekcí. Díky rozmanitosti barev, vzorů, velikostí a struktur si můžete navrhnout koupelnu podle vlastních přání a preferencí.

Luxusní design koupelny se zlatými obklady

Obklady-koupelna-luxusní nábytek-motivy bílého zlata

Kolekce Frame od FAP Ceramiche obsahuje širokou škálu takzvaných obkladů s bílým tělem, které stěny okamžitě zjemní svým nádherným 3D efektem. Ať už jde o minimalistickou nebo luxusní koupelnu, kolekce nabízí vhodné rozhodnutí pro každý interiér.

Zkombinujte velké obklady na zeď s mozaikovými obklady

obklady stěn-koupelna-bílé tělo-koupelna-béžové-obklady

Koupelnové obklady s originálním designem zdobí stěny a vytvářejí v koupelně exkluzivní atmosféru. S nejmenšími mozaikovými dlaždicemi z kolekce můžete vytvořit zeď jako skutečný klenot.

Moderní design koupelny s dlažbou a obklady

obklady stěn-koupelna-struktura-kombinovat-stěna-design

Obklady do koupelny lze kombinovat s dlažbou a dohromady vytvářejí v koupelně harmonický celkový obraz. Kolekce Maku od FAP Ceramiche nabízí mnoho elegantních kombinací různých koupelnových obkladů. Teplé barvy vytvářejí příjemnou atmosféru a jsou ideální pro každou koupelnu.

Obklady do koupelny s květinovým vzorem

obklady-obklady-koupelna-moderni-vzor-obklady-porcelanova kamenina

Kolekce Maku také obsahuje obklady do koupelny s elegantními vzory, které jsou vhodné pro speciální design stěn. Vznešený květinový vzor může například vnést do koupelny přírodu a dodat místnosti nový nádech.

Kolekce Lumina od FAP Ceramiche

obklady-koupelna-porcelánová kamenina-obklady-bílá-koupelna

Pro ty, kteří si chtějí zařídit minimalistickou koupelnu, je kolekce Lumina perfektní. Obklady do koupelny z této kolekce jsou k dispozici ve čtyřech různých velikostech, a jsou proto velmi vhodné pro individuální design koupelny.

Dvoubarevný design stěn s obklady

obklady stěn-koupelna-černá-bílá-jednobarevná-koupelna

Pokud nejste fanouškem vzorů a 3D motivů, ale chcete v koupelně speciální design stěn, můžete se rozhodnout pro dvoubarevný design stěn. Sami se rozhodnete, zda černobílý černobílý nebo barevný akcent.

Obklady do koupelny od Ceramiche Refin

obklady-koupelna-mramor-obklady-koupelna-elegantni-design

Dalším výrobcem obkladů z Itálie s novými kolekcemi obkladů do koupelny je Ceramiche Refin. Kolekce Prestigio sází na klasickou porcelánovou kameninovou keramickou dlažbu s mramorovým efektem, která v koupelně vypadá velmi elegantně. Hladké povrchy zajišťují příjemné odrazy světla v koupelně a vytvářejí krásný celkový obraz.

Italské koupelnové obklady s nadčasovou elegancí

obklady stěn-koupelna-porcelánová kamenina-obklady-kámen-vzhled-moderní

Obklady do koupelny s kamenným vzhledem z kolekce Blue Emotion od Ceramiche Refin jsou k dispozici v různých velikostech, které lze navzájem kombinovat a vytvořit tak speciální design stěn. Neutrální barvy kolekce a elegantní kamenný vzhled se skvěle hodí do moderní koupelny.

Obklady do koupelny s 3D designem

Obklady-koupelna-3d-obklady stěn-koupelna-sprcha

Nejnovější kolekce od italské společnosti se jmenuje Arte Pura a navrhla ji návrhářka Daniela Dallavalle. Tyto koupelnové obklady představují směs různých dekorativních prvků, jako jsou jednoduché kresby, krajkové vzory a makramé. Moderní obklady do koupelny připomínají textilní vlákna a jsou opravdu originálním obložením stěn v koupelně.

Obklady do koupelny od ABK Industrie Ceramiche

obklady-koupelna-dlažba-jemná kamenina-černá

Italská společnost ABK Industrie Ceramiche se specializuje na výrobu obkladů a dlažeb, které mají skvělou kvalitu a elegantní design. Kolekce Sensi nabízí moderní interpretaci oblíbeného mramorového vzhledu a kombinuje efekt s dlaždicemi různých velikostí. To vytváří na zdi krásné vzory, například vzor rybí kosti, který je u parket obzvláště oblíbený.

Mramorové dlaždice se vzory pro koupelnu

obklady-koupelna-keramická dlažba-porcelánová kamenina-mramor-vzhled

Klasický mramorový vzhled je představen moderním způsobem s 3D prvky a vzory. Kolekce také nabízí širokou škálu krásných dlaždic, které lze stylově kombinovat s obklady do koupelny.

Kamenné obklady jako moderní obklady stěn a podlah do koupelny

obklady stěn-koupelna-velká-malá-kombinovat-stěna výklenek

Kolekce Alpes pro italské obklady od ABK má opět elegantní kamenný vzhled, který na zdi vykouzlí krásné efekty. Vynikající obklady do koupelny lze krásně kombinovat s mozaikovými obklady do sprchového koutu a nástěnných výklenků v koupelně.

Obklady do koupelny od italského výrobce Ragno

obklady stěn-koupelna-mramorový efekt-jemná kamenina-elegantní

Designéři z italské společnosti Regno také přizpůsobili své nové kolekce aktuálním trendům obkladů do koupelny. 3D obklady stěn, stejně jako dekorativní a grafické vzory charakterizují design nových modelů obkladů. Strukturovaný povrch obkladů z kolekce Bistrot je navržen s květinovým vzorem a dodává moderní koupelně svěží nádech.

Geometrické vzory jako moderní design stěn

Obklady-koupelna-bílá-tělo-obklady-vzor-geometrický

Modely z kolekce Feel mají naopak matný povrch a skvěle se hodí do moderní koupelny. Přírodní barvy a hladké vzory s abstraktními, geometrickými motivy vytvářejí v koupelně příjemnou atmosféru.

Lesklé obklady do koupelny

obklady stěn-koupelna-porcelánová kamenina-lesklé-obklady-koupelna

Tradice se setkává s moderností v kolekci Symphony pro obklady do koupelny od Ragno, která sleduje současné trendy v designu stěn do koupelny. Porcelánová kamenina je nabízena ve vysokém lesku a skvěle se hodí do moderních koupelen.

Kameninové mozaikové dlaždice Ragno

obklady-koupelny-italske-obklady-porcelan-kamenina-leskle

Vzhledem k tomu, že obklady do koupelny Symphony jsou k dispozici v pěti různých velikostech, lze je použít k vytvoření krásných akcentních stěn v koupelně. S menšími mozaikovými dlaždicemi lze na zeď vykouzlit elegantní diamantové vzory, které místnosti dodají něco zvláštního.

Trendové obklady do koupelny se strukturovaným designem

nástěnné dlaždice-koupelna-3d-efekt-originální-design-koupelny-nápady

Moderní obklady do koupelny s 3D vzory lze krásně kombinovat s matnými obklady. Texturovanou tapetu můžete použít na akcentovanou zeď a matnou povrchovou úpravu na zbytek koupelny. Koupelna může být navržena individuálně s obklady.

Elegantní obklady do koupelny od Ariana Ceramica Italiana

obklady-obklady-koupelna-design-moderni-nápady-keramické obklady

Ariana Ceramica Italiana navrhla kolekci Crea s odkazem na nejnovější trendy v obkladech. Společnost při výrobě použila inovativní technologii, která je speciálně navržena pro větší estetiku a snadné použití.

Originální design stěn v koupelně

obklady-koupelna-porcelánová kamenina-moderní-efekt-obklady

Modely z kolekce Crea jsou k dispozici v jemných pastelových tónech, které spolu ladí a vytvářejí elegantní design stěn. Můžete si vybrat mezi různými povrchovými úpravami a dekorativními prvky, které ještě více ozdobí design obkladů v koupelně.

Obklady do koupelny v jakékoli optice od Casalgrande Padana

obklady stěn-koupelna-mramor-vzhled-elegantní-koupelna

Mramorový efekt je také těžištěm kolekce Granitoker od italského výrobce dlaždic Casalgrande Padana. Porcelánová kamenina má vysoce kvalitní design a je nabízena v dalších 20 kamenných vzhledech. Obklady do koupelny lze kombinovat s dlažbou, aby atmosféra v místnosti působila harmonicky.

Koupelnové obklady v mramorovém vzhledu

obklady-koupelna-porcelánová kamenina-mramor-efekt-černo-bílá

Koupelnové obklady s mramorovým vzhledem ve tmě a světlém odstínu se perfektně hodí pro design jednobarevné koupelny. Pokud však chcete ve dvoubarevné koupelně nastavit akcenty, můžete se místo barvy spolehnout na strukturu a například navrhnout zeď s mozaikovými dlaždicemi.

Koupelnové obklady s přírodním vzhledem

obklady-koupelna-porcelánová kamenina-vzhled dřeva-koupelna

Tato porcelánová kamenina je ve hmotě barevná a kopíruje odstíny a změny přírodního kamene. Přírodní barvy a vzory zjemňují stěny a podlahu a vytvářejí v koupelně přirozený efekt.

Nové obklady do koupelny od Ceramica Bardelli

obklady-koupelna-italska-dlazba-siva-mala-koupelna

Ceramica Bardelli je známý italský výrobce dlaždic, který udává trendy v obkladech podlah a stěn. Jeho nejnovější kolekce keramických a kameninových obkladaček Eve a Sofia přesvědčí vzorovaným designem se středomořským nádechem, který se perfektně hodí do koupelny i do obývacího pokoje.

Obklady do koupelny v dramatických barvách

obklady stěn-koupelna-jednobarevné-modro-keramické obklady-stěna-podlaha

Dřívější kolekce Color Tiles od výrobce se naopak zaměřuje na barvu. Důraz je kladen na jednobarevné obklady do koupelny s matným povrchem. Koupelnové obklady jsou k dispozici s jemnými grafickými vzory, které okořenily jednobarevný design stěn. Při výběru barev si můžete vybrat mezi jemnými pastelovými tóny a dramatickými tmavými tóny.

* Více o kolekcích těchto italských výrobců dlaždic se můžete dozvědět na jejich webových stránkách:

Atlas Concorde

FAP Ceramiche

Ceramiche Refin

ABK Industrie Ceramiche

Ragno

Ariana Ceramica Italiana

Casalgrande Padana

Ceramica Bardelli