Koupelna

Nová kolekce van a sprchových van Corian – udržitelná, elegantní a stylová

corian vana oválná bílá volně stojící stěna vzhled přírodního kamene

Minulý týden jsme informovali o nové barevné řadě Prima od Dupont Corian a v dnešním článku bychom vám rádi představili kvalitní vanové a sprchové vaničky Corian, které zaujmou svým jedinečným luxusním designem a slibují nejvyšší standardy zpracování, trvanlivosti a hygiena. Vana Corian je ztělesněním luxusu, udržitelnosti a elegance. Přesvědčte se v následující obrázkové galerii.

Elegantní volně stojící vana Corian v bílé barvě

volně stojící vana corian oválné bílé zrcadlo

Vana je bezpochyby královnou koupelny. Je to místo útočiště, kde se můžete distancovat od shonu každodenního života a relaxovat. Vany v různých provedeních nejsou jen funkčním prvkem, ale designovým prvkem. Volně stojící vana Corian například fascinuje svým nesporným designem a naplňuje místnost šarmem a charakterem.

rostliny oválný volně stojící design stěny vany

Vany Corian i sprchové vaničky, které uvádíme v následujícím textu, patří do nové řady pro soukromý a komerční sektor. Nová kolekce sanitárních předmětů je k dispozici od 1. července 2016. Produkty z této řady jsou vany Corian Delight, sprchové vaničky Corian Smart a sprchové vaničky Corian Casual. Vana Corian Delight je k dispozici ve třech verzích, konkrétně jako elegantní volně stojící vana, oválná s okrajem nebo obdélníková s okrajem. Sprchové vaničky Corian Smart jsou přizpůsobitelné a jsou k dispozici ve 12 velikostech, zatímco sprchové vaničky Corian Casual jsou k dispozici v osmi velikostech.

Vestavné vany Corian

vestavěný pevný povrch vany Corian

Vysoce kvalitní vany a sprchové vaničky jsou vyrobeny z minerálních materiálů Corian nebo LG HI-MACS. Tento povrchový design umožňuje vznik organických a bezešvých tvarů. Vany a sprchové vaničky Corian lze bez problémů namontovat vytvořením plynulých přechodů ručně. Funkční a individuální estetická řešení koupelny lze vytvořit v kombinaci s obložením stěn a ochranou proti stříkající vodě nebo povrchy z Corianu.

Vana s pevným povrchem vestavěné armatury zlaté

Rozšíření sortimentu o novou řadu van a sprchových van Dupont Corian je součástí marketingové kampaně „Endless Evolution“ pro Evropu, Střední východ a Afriku. Do této iniciativy se prolínají inovace v oblasti vývoje produktů, výroby a marketingu, což má za následek nová řešení a příležitosti pro designéry, maloobchod, průmysl a soukromý sektor.

vanový kompozitní materiál corian care products

vysoce kvalitní bezešvá hygienická sprchová corianová vana

obklad na zeď matný zelený úložný stůl dřevěné koupelnové doplňky

bezešvý bílý materiál corian hygienická vana corian

Sprchové vaničky Corian

sprchová vanička sprcha obdélníková corianová vana

obklady stěn ochrana proti stříkající vodě corian vana

sprchová vanička corian bílý kompozitní materiál, obdélníkový

sprcha corian sprchová vanička úložný prostor ochrana proti stříkající vodě

sprchové vaničky corian jednotlivě přizpůsobitelné bílé

sprchová vanička corian povrchový materiál obdélníkové dlaždice

* Další produkty a informace naleznete na oficiálních webových stránkách společnosti Dupont Corian