Koupelna

Moderní vany ze dřeva a kamene – 3 exotické designy

vana z tmavého dřeva obdélníková laguna

Vany jsou nádherným luxusem ve vašem domě i moderní dřevěné vany mají skutečnou estetickou hodnotu ve správném vybavení. Dřevěná vana je skvělým doplňkem rustikálního historického domu nebo chaty, protože zachovává ducha takového domova. Dali jsme pro vás dohromady 3 designy, abyste si dokázali představit, co by se stalo, kdybyste takovou vanu vlastnili. A pro mírný kontrast jsme se rozhodli vám představit také kamennou vanu.

Moderní dřevěné vany – Vanala

vanala dřevěná vanová platforma jedinečný design

Vytvořte ve své koupelně jedinečný vzhled s teplým a příjemným vzhledem této dřevěné vany od Unikátní design dřeva. the Vanala vana je vyroben z amerického ořechu a má široký oválný tvar s integrovanou dřevěnou základnou. Elegantní kohoutek zdůrazňuje tento jednoduchý, přirozený design. S dřevěnou vanou Vanala je snadné přeměnit vaši koupelnu na luxusní lázně. Dřevěná plošina udává tón klidu a relaxace v celé místnosti.

Moderní dřevěné vany od firmy Rapsel

moderní vany ze dřeva ofuro matteo thun rapsel

světlé modřínové dřevo

vany z dřevěného modřínového dřeva

krásné zrno dřeva

rapsel ofuro design dřevěné vany

přátelský k životnímu prostředí

rapsel vana z modřínového dřeva

S pohodlným, venkovským elegantním vzhledem Dřevěná vana japonský nádech. „Ofuro“ navrhl Matteo Thun a italská společnost Rapsel vyrobeny. Tato neobvyklá vana je vyrobena výhradně z modřínového dřeva (dokonce i ze zástrčky!). Cílem je samozřejmě předvést krásné, bezchybné zrno dřeva. Tento design vany má jednoduchý tvar, který je dostatečně hluboký, abyste se mohli zcela ponořit do vody. Tento design, inspirovaný tradičními japonskými vanami, je zvláště vhodný pro minimalistické koupelny a koupelny inspirované Zenem.

Mramorová vana

vana kámen roma dvontz černý mramor

Na jednom je něco impozantního a významného Kamenná vana. Teplé na pohled, ale také chladné na dotek, to je kombinace, která může pocházet pouze z přírody, ale tento dobrý design pochází z D’Vontz. Tato kamenná vana má hladký, leštěný povrch, který je zabudován do hrubého, skalnatého podkladu. Tento model je k dispozici také v jiných barvách a provedeních, přičemž každá vana je jedinečná barvou a zrnem. K dosažení sladěného vzhledu vaší koupelny jsou k dispozici také sladěné umyvadla a umyvadla.

Mramorová vana – Roma od D’Vontz

mramorová vana roma dvontz