Koupelna

Moderní design koupelny – nápady koupelny pro wellness oázu

Moderní-design koupelny-volně stojící-koupelna-nápady-návrhy-zahrada

Obvykle je pro nás všechny moderní koupelna stylovým a uklidňujícím útočištěm, které je doma. Ale všimli jste si nového trendu: mnoho majitelů domů je více než šťastných, že investují více času a cenných peněz do vytvoření prostorné venkovní koupelny. Mnozí jen sní o tom, že se po dlouhém únavném dni budou moci osvěžit venku v této oáze koupání. A při této cestě za tou nádhernou koupelnou ve stylu lázní byly tradiční stěny doslova roztrženy, aby se rozostřila hranice mezi vnitřkem a vnějškem. Krásná venkovní koupelna kombinuje absolutní soukromí s afinitou obyvatel k přírodě, která je ve skutečnosti nepřekonatelná.

Jsme si tím jisti moderní design koupelny některé koupele v tomto článku vás jednoduše zaujmou. Pokud jste si dosud mysleli, že relaxační koupel na zahradě není vaše věc, zkuste to znovu zvážit! Na fotografii výše – návrh Rolling Stones Landscape

Moderní design koupelny – nápady koupelen pro čisté luxusní prostředí

Moderní design koupelny-nápady do koupelny-dešťová sprcha-volně stojící vana-rostliny

Koupání pod širým nebem má řadu výhod. Sprchovat se venku je v poslední době čím dál snazší. Venkovní koupelna vám poskytne potřebné soukromí a zároveň si užijete naprostý luxus. Existuje mnoho různých konfigurací, takže si můžete vybrat tu, která je pro vás ta pravá: včetně vířivky, sprchového koutu a volně stojící vany, nebo si můžete vybrat menší a jednodušší provedení, která obsahují pouze sprchu nebo vanu. Přeměna soukromé zahrady nebo verandy na venkovní koupelnu má také perfektní ergonomický smysl. Tendence směřuje k přímému přechodu z ložnice do venkovního prostoru, ven do velkého outdooru! Na fotografii výše – návrh Rolling Stones Landscape.

Moderní design koupelny – přímý přístup z koupelny do zahrady

Moderní design koupelny-nápady v koupelně-volně stojící vana-funkce s otevřenou vodou

Nezapomeňte, jak plánujete a navrhujete, venkovní koupelna musí být přímo před hlavní ložnicí, protože se objeví její vnější rozšíření. Styl a téma venkovní koupelny jsou definovány interiérovým designem venkovního prostoru. Pokud máte zahradu tropických rostlin, je to dobré téma, na které se můžete přesunout. Jiní dávají přednost asijskému vzhledu, aby mohli napodobit auru uvolněné vířivky. Na fotografii výše – design Ethan Tweedie

Moderní design koupelny – vana na dvorku?

Moderní-koupelna-design-koupelna-nápady-volně stojící-vana-mozaikové dlaždice

Trend venkovní koupelny se velmi rychle ujímá, a proto se většina designérů snaží vytvořit vizuální a architektonické spojení se zbytkem domu. Cílem je proměnit palubu, terasu nebo verandu v přirozené rozšíření domova, abyste měli z obou to nejlepší. Prosklené stěny a závěsy patří k nejoblíbenějším způsobům, jak vnést přírodu do interiéru. Další skvělou volbou je oddělení prostoru pro sprchu a prostor vany mezi vnitřním a venkovním prostorem. To také dodává koupelně vzdušnou atmosféru. Na fotografii výše – projekt Ivana Sastrawiguny.

Moderní design koupelny – zahradní sprcha nabízí chlazení v horkých letních dnech

Moderní nápady na design koupelny se zahradní sprchou ze zdi z přírodního kamene

Dokonce i když nejste nadaní velkým dvorem, vše, co potřebujete, je malý výklenek vedle venkovní koupelny, který z něj udělá nádherný sprchový kout. Pokud žijete v chladném regionu, můžete na střechu a stěny použít skleněné tabule. Nabízejí perfektní izolaci. Design Terra Rubina

Moderní design koupelny – zažijte čistý wellness

Moderní design koupelny-středomořský styl-koupelna-štěrková podlaha-modrá stěna

Ale také předpokládáme, že mnoho lidí neradi sprchuje venku pod širým nebem. Možná na to nemají dostatek zahradního prostoru nebo prostředků? Pro ty, kteří mají koupelnu, která nijak nesouvisí se stávající zahradou, máme jednoduchou, ale úžasnou možnost přidat volně stojící vanu pro osvěžující koupání pod hvězdami! Mnoho moderních modelů může vždy běžet tak snadno a vyžadovat malé instalační práce a oživení retro modelů a van s barevnými nožičkami je zpět! Bohémský styl je nyní chladnější než kdykoli předtím.

Lázeňský dům na dvoře může být osvobozujícím a osvěžujícím zážitkem pro každého, může naplnit váš život novou chutí a probudit vaše smysly v novém životě. Pokud jste dosud snili o vířivce, můžete si ji dát hned teď – jen pár kroků od vašeho obytného prostoru! Na fotografii výše – design Chad Robert.

Moderní design koupelny s dřevěnými obklady od Raymonda Forehanda

Moderní koupelnový design-dřevěné obklady-optika-koupelnové nápady

 Skleněná přepážková koupelna od Gregoryho Pierce

Moderní design koupelny-nápady do koupelny-skleněná stěna-vana-oddělené

 Volně stojící vana a moderní koupelnové skříňky od MMM Interiors

Moderní koupelnový design Nápady na koupelnu Skleněná sprchová vana

 Moderní venkovní koupelna podle návrhu Summerour Architects

Moderní design koupelny, volně stojící vana, výhled do vnitřního dvora

 Modré mozaikové dlaždice pro plážový pocit v zahradě – design Cathy Schwabe

Vytvoření koupelny - skvělý nápad s vířivkou na zahradě

Volně stojící vana na zahradě – design od Rolling Stone Landscapes

Moderní-design koupelny-nápady-volně stojící-vana-exotická zahrada

 Volně stojící vana na terase – design od Ventura Homes

Moderní-design koupelny-volně stojící-vana-zahrada

Moderní design koupelny s exotickým nádechem od Zac Architecture

Moderní design koupelny-nápady do koupelny-exotické-otevřené dřevěné skříně