Koupelna

Krystaly Swarovski zdobí moderní vybavení koupelny

Části mosazných kamenů Swarowski moderního designu

Čistý půvab v koupelně – takhle mohou vypadat další dva Vodovodní baterie nejlépe popsat. Sprchová hlavice a vanová baterie značky Cotto jsou inspirovány indickou mytologií, zatímco modely italské značky Fir Italia se vyznačují svým klasicky elegantním vzhledem. Oba výrobci ale mají jedno společné – do designu úspěšně integrovali krystaly Swarovski.

Koupelnové armatury inspirované indickou mytologií

Stylové koupelnové doplňky zinkové kameny Swarovski

Koupelnové armatury jsou obvykle přehlíženy – často je místo toho kladen důraz na koupelnový nábytek a osvětlení. Ale ve skutečnosti hrají v moderní koupelně velmi důležitou roli – a mohou nastavit akcenty.

V indické mytologii je Himmapan starověký les obývaný mystickými ptáky podobnými tvory. the Vodovodní baterie ušlechtilá značka Cotto byli ovlivněni touto legendou. Jejich silně zakřivený tvar přitahuje pozornost a působí exoticky a stylově zároveň. Kohoutky zdobí malé krystaly Swarovski. Elegantní konstrukce si přijde na své díky lesklým prvkům. Měkká, teplá červeno-zlatá barva doplňuje design a dělá sprchovou hlavici působivou. Vodní trysky ze tří sprchových hlav uvolňují svaly těla a zajišťují dokonalý lázeňský zážitek.

Klasická elegance – koupelnové doplňky s krystaly Swarovski

klasicky elegantní koupelnové armatury zlatý povlak kameny Swaroswski

Italská společnost Jedle Itálie nabízí Vodovodní baterie, které se vyznačují klasicky elegantním vzhledem. Vodovodní baterie jejich nejnovějšího modelu Glamour jsou vyrobeny ze třpytivých krystalů Swarovski. Dokonale zdůrazňují klasický tvar a dodávají moderní nádech. Třpytivé krystaly vytvářejí v koupelně vzrušující hru světla a stínu. Model je k dispozici ve dvou barevných variantách – se zlatým a stříbrným povlakem.

Čistý půvab v koupelně – elegantní vzhled s krystaly Swarovski

klasické koupelnové doplňky Krystaly Swarovski z nerezové oceli

minimalistický styl a moderní vybavení koupelny 

moderní vybavení koupelnového nábytku umyvadlo vana dřevěná stěna

Sbírka Cotto byla ovlivněna indickou mytologií

moderní stylový design koupelnového nábytku koupelnové armatury mosaz zinek