Koupelna

Koupelnová skříňka s umyvadlem z kolekce Nouveau s geometrickými tvary

dvojitá koupelnová skříňka s umyvadlem a kulatými zrcadly

Designové studio Bernhardt-Vella vyvinulo jedinečný design koupelnové skříňky s umyvadlem pro italskou značku Ex.T. přijít s. Jedná se o vzrušující a zároveň moderní modely, které nejen kombinují různé geometrické tvary, ale také různé materiály, aby vytvořily jedinečný koupelnový nábytek a dosáhly v koupelně dokonalé atmosféry. Kolekce Nouveau obsahuje kromě skříně a umyvadla také zrcadlo, které dodá kompletu. Všechny tvoří zajímavou geometrickou kompozici, kterou lze libovolně obměňovat. Ale podívejte se sami na následující galerii.

Koupelnová skříňka s umyvadlem a zrcadlem v geometrických tvarech

Koupelnová skříňka s umyvadlem a oválným zrcadlem na zdi

Jak již bylo řečeno, všechny prvky pro koupelnovou skříňku s umyvadlem mají geometrické tvary. Designéři Paola Vella a Ellen Bernhardt zvolili obdélníkové tvary i kruhy, půlkruhy a elipsy. To nabízí možnost nalezení různých kombinací, které mohou být nejen symetrické, ale podle potřeby také asymetrické. Koupelnová skříňka je zavěšena, díky čemuž ještě lépe vynikne. Pohodlně jsou k dispozici také různé velikosti. To usnadňuje nalezení koupelnové skříňky pro malou koupelnu, zatímco model se dvěma umyvadly lze použít i ve větších místnostech.

Kombinace různých materiálů v koupelně

Koupelnová skříňka s umyvadlem a zrcadlem a italským designem

Tvar skříně se také může lišit, kombinuje materiály jako mramor a kov. Koupelnová skříňka je vybavena zásuvkami pro další úložný prostor. A bez ohledu na to, zda chcete koupelnovou skříňku v černé barvě nebo hledáte koupelnové skříňky v bílé barvě – kolekce Nouveau je pro vás rozhodně ta pravá. Pokud byste chtěli vybrat koupelnovou skříňku úzkou, lze také najít kompromis. Existují také modely, které více připomínají konzoly a navzdory integrované zásuvce jsou velmi úzké, aby zabíraly málo místa na zdi. Ideální varianta, pokud by měla být skříňka do koupelny malá. Obecně je koupelnová skříňka s umyvadlem velmi praktická a najde uplatnění v každé koupelně.

Koupelnová skříňka s umyvadlem v malém i velkém

elegantní koupelnová skříňka v bílém, růžovém, mramorovém a mosazném provedení

Je také důležité zmínit, že koupelnová skříňka je vybavena zrcadlem. A také zde máte na výběr mezi různými velikostmi a samozřejmě tvary. Ať už jsou obdélníkové se sklopnými křídly, kulaté nebo oválné – máte pro svou osobní koupelnovou skříňku s umyvadlem na výběr! Oválný model lze také připevnit svisle i vodorovně, aby se přizpůsobil vašim potřebám. Podívejte se na další fotografie z působivé kolekce níže a určitě se podívejte na unikátní umyvadla do koupelnové skříňky.

Moderní design z kolekce Nouveau

Dřevěný vzhled koupelnové skříňky s umyvadlem z kolekce Nouveau

Vybavte malou koupelnu moderním nábytkem od společnosti Ext

Moderní nábytková sestava sestávající ze skříně, umyvadla a zrcadla s geometrickými tvary

Koupelnová skříňka s umyvadlem v ušlechtilém industriálním stylu od Ext a Bernhardta a Velly

Design by design studio Bernhardt-Vella pro Př. T..