Koupelna

Italský design v koupelně a elegantním wellness

Vana s policemi na knihy a nádobí

Během milánského týdne návrhářů se každoročně představí některé z nejlepších a pravděpodobně nejkrásnějších sbírek dekorací z celého světa, které nás svou kreativitou a stylem zcela zaplavily. V roce 2014 to evidentně nebylo jiné a jednou z předváděčů v sektoru koupelnového nábytku na letošní akci byla kolekce Mastella- Italský design vystupoval v koupelně v popředí.

Italský design v koupelně

minimalistický-koupelna-s-modrým-kobercem-dřevěným vzhledem

Máme několik důmyslných děl ze sbírky pro Italský design v koupelně objeveno uprostřed veškerého shonu v Miláně tento týden. Nyní máme možnost sedět a žasnout nad jejich nejnovějším nábytkem, který nabízí nezapomenutelné lázeňské zážitky doma! Ano, takzvaná Total Bathroom Collection slibuje, že vás ponoří do úplného luxusu!

Italský design v koupelně – Mastella’s jako symbol funkčnosti a kvality

Místnost pro koupelnu-vana-vana-podlahová lampa-a-sedák-polštář

Nic nevystihuje touhu Mastelly po kvalitě, kreativitě a funkčnosti lépe než Italský design v koupelně dát dohromady jako šikovný KellyBook. Tato fascinující vana je cenným sochařským doplňkem každé koupelny. Ale to také zahrnuje něco, co zcela dotváří vzhled vaší koupelny a posouvá ji na vyšší úroveň. Mají vestavěné police, které se zdvojnásobí jako módní knihovna nebo dokonce nádherná výstavní plocha pro vaše koupelnové doplňky. Existuje mnoho z nás, kteří si chtějí prolistovat knihu a přitom si užívat dlouhou koupel. Volně stojící vana KellyBook to nejen umožňuje, ale je také naplánována a provedena esteticky a ergonomicky. Můžete si dokonce koupit jednodušší verzi vany a přivézt ji domů, pokud se vám design regálů příliš nelíbí!

Jelení hlavy dodávají koupelně umění

prodloužená vana-vana-jelení hlavy-jako-nástěnná dekorace

Samostatné vany udělaly v roce 2014 velký splash a po právu, taková vana je dokonalým doplňkem vaší koupelny, je nezbytnou podmínkou pro ohromující domácí proměnu a skutečným znakem Italský design v koupelně. Pro ty, kteří mají rádi křivočarý design, nabízejí vany Mendi i Betty ideální samostatně stojící alternativu. Tuto všestrannou a praktickou kolekci doplňují otevřené úložné jednotky a umyvadla, jako je Byte 2.0, a možnosti sezení vedle nich. Moderní, nápaditá a někdy odvážná, tato série koupelen je opravdu něčím, co vyzařuje italský styl a moderní elán.

Stylové doplňky do koupelny

úzké obdélníkové police na ručníky a příslušenství do vany

Umělecký design v koupelně

Čalouněná nástěnná vana v italském stylu

Hnědé stěny jako kontrast k bílé vaně

oválná vana s orientálním kobercem-hnědé stěny

Elegance a styl

moderní-koupelna-umyvadlo-s-kohoutkem

Důraz na zaoblené tvary

dřez z nerezové oceli se zaobleným tvarem

Denní světlo pro skvělý pocit v koupelně

Skleněná stěna-okna-bílá-vana-s-vanou-příslušenství

Útulné a ultramoderní prostředí

Art-wall-vana-bílá-obdélníková-vana