Koupelna

9 nejlepších návrhářů koupelnových designů s obrázky v roce 2021

Koupelny jsou nejdůležitějším místem, které na návštěvníka nebo člena rodiny udělá dojem. Návrhy koupelen se vybírají podle konstruktéra nebo majitele. Existuje mnoho návrhů pro koupelnu. Ty se mění podle vkusu majitele, stylu celého domova a velikosti koupelny. Dokonce i barva stěny je vybrána podle stylu. Designová koupelna má většinou umyvadlo, zrcadlo, vanu, sprchový kout a skříňku (volitelně). Ty jsou vybírány v souladu s ostatními. Koupelny jsou dokonce navrženy pro děti. Designéři navrhují koupelnu pečlivě po konzultaci s majitelem.

Nejnovější nápady návrhářů koupelen v Indii:

Zde je našich 9 jednoduchých a moderních designových návrhů koupelen s fotografiemi. Pojďme se na ně podívat.

1. Středomořská značková koupelna:

designové koupelny

Středomořské koupelnové designy jsou vyrobeny s odkazem na přímořský styl. Většinou jsou vyrobeny ze dřeva a mají hnědou barvu. Dřevo je vyřezávané tak, aby vytvářelo požadovaný design. Dokonce i obrazovka, koberce jsou také vyrobeny ve stejném stylu a jsou vyrobeny ze dřeva.

2. Designová koupelna v londýnském stylu:

Londýnské koupelny

Designová koupelna v londýnském stylu odráží londýnský styl s bílými kameny a kuličkami. To dává nejtřídnější a organizovaný vzhled. Většinou se vyrábějí v kombinaci černé a bílé. Toto je design, který se nejlépe hodí pro dům s bílou nebo černou tématikou.

3. Designová koupelna v hollywoodském stylu:

Koupelny v hollywoodském stylu

Designová koupelna v hollywoodském stylu je nejoblíbenějším a luxusním typem designu. Návrhář koupelny se snaží replikovat hollywoodský styl – kopíruje styl z hollywoodského filmu. Koupelna je navržena tak, aby se uživateli líbil herec/herečka.

4. Designová koupelna v moderním stylu:

moderní obklady do koupelny, moderní design, kuchyň

Moderní koupelnové designy jsou nejlepší designové koupelny. Jedná se také o drahý typ a designy jsou vybírány s využitím nejnovější technologie a kontrastních světel. Jsou vyrobeny se skvělými nápady a jsou také navrženy jako konvertibilní modely.

5. Luxusní designový design koupelny:

Luxusní styl koupelny

Jsou určeny pro větší místnosti. Návrhář koupelny jej navrhuje tak, aby vypadal nádherněji a majestátněji. Designový koupelnový nábytek je vybírán pečlivě a v určitém stylu. Majestátní design přitahuje lidi a vytváří skvělý názor.

6. Designová koupelna pro roztomilé děti:

Roztomilá dětská koupelna

Návrháři koupelen také navrhují roztomilé a malé designové koupelny pro malé děti. Místnost je navržena podle pohlaví dítěte. Stejným designem je vybrán i obrázek na zdi a barva nábytku. Návrhy jsou většinou karikatury.

7. Trendy designérská koupelna:

Moderní koupelny

Trendové designy jsou pro malé designové koupelny a jsou kompaktní. Jsou vyrobeny z konvertibilního nábytku, aby ušetřily více místa. Ty jsou vhodné do menších kompaktních bytů. Použitý nábytek je většinou kompaktní.

8. Koupelna pro přírodní designéry:

Přírodní koupelny

Přírodní koupelny, jak název napovídá, jsou vyrobeny z přirozeného prostředí. Nábytek je většinou nahrazen přírodními věcmi. Některé rostliny jsou přidány jako dekorativní předměty a sprcha je vyrobena jako replika otevřeného deště. Návrhář koupelny navrhuje, aby dával větší význam přírodě.

9. Designová koupelna na míru:

Koupelny na míru

Návrhy koupelen na míru jsou vyrobeny z mramoru nebo koberečku, které vypráví příběh nebo vzkaz návštěvníkovi. Jediný mramor je vytesán a vyřezán s konkrétním designem a je připevněn na zeď. Barvy jsou vybírány v souladu se stylem domova.

Nejtrendovějším stylem jsou designové koupelny, které si majitel široce vybírá. Designér pečlivě navrhuje každou část koupelny a hodí se ke každému nábytku, aby co nejlépe vyhovoval místnosti. Ty jsou většinou cizího stylu, ale jsou také přijímány Indy.