Koupelna

20 nejlepších návrhů koupelnových skříněk s obrázky v roce 2021

Napadlo vás někdy navrhnout vaši koupelnu prostorově efektivním způsobem? Ať už je to omezený nebo velký prostor, tyto koupelnové skříňky nejen dělají vaši koupelnu atraktivní, ale jsou také praktické při skladování potřeb. Pokud jde o skříňky do koupelny, je k dispozici nespočet možností s několika druhy materiálů, velikostí a tvarů. Využijte každý centimetr prostoru s těmito luxusními designy koupelnových skříněk z tohoto článku.

nejlepší návrhy koupelnových skříněk

Nejnovější návrhy koupelnových skříněk v Indii:

Zde je našich 20 jednoduchých a moderních designů koupelnových skříněk s obrázky. Pojďme se na ně podívat.

1. Tradiční koupelnová skříňka:

Tradiční koupelnová skříňka

Pokud jste fanouškem konvenčních, ale jedinečných designů, tyto tradiční koupelnové skříňky jsou perfektní volbou. Systémy korálkových desek nebo dveře se zvýšenými panely jsou typickými prvky, které můžete najít v tradičních skříních. Použitý materiál je velmi pevný a dlouho vydrží. Další oblíbenou součástí těchto skříněk jsou vestavné zapuštěné dveře, kde je nastaveno splachování rámu.

2. Designy dřevěných koupelnových skříněk:

Dřevěné koupelnové skříňky

Dřevěné koupelnové skříňky jsou běžným jevem téměř v každé koupelně. Unikátní design těchto úložných prvků účinně zajišťuje vaše každodenní potřeby a má stylový vzhled. Spodní skříňka má obdélníkové umyvadlo a skříňka na stěnu má ve středu průhledné sklo a otevřené úložné prostory na obou stranách. Jedná se o perfektní plovoucí skříň, která zkrášlí vaši jednoduchou koupelnu.

3. Koupelnová skříň z nerezové oceli:

Koupelnová skříň z nerezové oceli

Ačkoli netradiční nerezové koupelnové skříňky vytvářejí jedinečný vzhled vašeho prostoru vany, skvěle ladí s elegantní černou podlahou a kontrastuje s šedou barvou stěn. Tato dokonalá kombinace barev povyšuje ocelové skříně na novou úroveň. Černá deska se skleněnou umyvadlovou mísou spolu s elegantním kohoutkem dotváří vzhled mycího prostoru.

4. Návrhy skleněných koupelnových skříněk:

Skleněná koupelnová skříňka

Nevypadá sklo atraktivně a rafinovaně? Tato skleněná koupelnová skříňka je dokonalým způsobem, jak uložit koupelnové náležitosti a efektivně zachovat vzhled prostoru. Železně černý exteriér perfektně drží sklo s elegantními stříbrnými držadly. Musíte se postarat o to, jak uspořádáte zásoby; protože skleněné dveře jsou průhledné, vše bude vypadat křišťálově čisté.

5. Plastové koupelnové skříňky:

Plastové koupelnové skříňky

Plast je jedním z prvotřídních materiálů používaných pro mnoho věcí v našem každodenním životě. Vzhledem k tomu, že plast je odolný vůči chemikáliím, izolátorům tepla a elektřiny, je jedním z nejlepších materiálů pro použití jako skříň. Nástěnná skříňka má vnější skleněné dveře. Zatímco skříňka na podlaze má přímý a jednoduchý design s mramorovou deskou stolu, která krásně dotváří vzhled.

6. Návrhy koupelnových skříněk z PVC:

Koupelnová skříňka z PVC

PVC je materiál, který se snadno udržuje a je cenově dostupný. To je důvod, proč mnoho lidí dává přednost koupelnovým skříňkám z PVC. Jednoduchý design s barevnou kombinací černé a bílé je dokonalým způsobem, jak převést jednoduchý prostor na mimořádný. Bílá deska stolu s jednoduchým umyvadlem a stylovým kohoutkem správně doplní dekor.

7. Luxusní koupelnové skříňky:

luxusní designy koupelnových skříněk

Luxus se již neomezuje pouze na místnosti vašeho domu. Včetně luxusních koupelnových skříněk získává na popularitě díky stylu a eleganci, kterou dodávají prostoru. Tato oblast má černé skříňky proti bílým stěnám koupelny. Osvětlení v místnosti se odráží celým prostorem a do značné míry zvedá skříně.

8. Skříň zrcadla do koupelny:

Zrcadlová skříňka do koupelny

Zrcadlové skříňky do koupelny jsou dokonalým způsobem, jak přidat vaší mycí ploše styl a funkčnost. Zrcadlo jsou jednoduše dveře a má za sebou skrytý úložný prostor, který pomáhá uložit co nejvíce zásob, aniž byste se dívali na nepořádek. Další jedinečnou vlastností tohoto designu je přidání tří řad stranou pro další úložiště. Ačkoli můžete tyto typy zrcadlových skříní najít v různých materiálech, dřevěná povrchová úprava vám poskytne prvotřídní povrchovou úpravu.

9. Rohové koupelnové skříňky:

Rohová koupelnová skříňka

Když máte málo místa, je využití každého centimetru koupelny zásadní. Rohová koupelnová skříňka je dokonalým způsobem, jak využít rohové oblasti toalety, které jsou často virtuálně opomíjeny. Ačkoli je design jednoduchý, perfektně ukládá to nejdůležitější a má stylová držadla. Černá deska stolu, na rozdíl od bílé skříně, dodává vzhledu.

10. Designové koupelnové skříňky:

Designové koupelnové skříňky

To je perfektní příklad designových koupelnových skříněk, které mohou efektivně ukládat zásoby a esteticky příjemný vzhled. Světlé dřevo má elegantní povrch s mramorovou deskou. V horní části skříně jsou vybledlé skleněné dveře, které zvedají tvář skříněk. Rukojeti nejsou podobné těm obyčejným, které můžete najít, ale mají stylový vzhled, který jde ruku v ruce se skříněmi.

11. Návrhy koupelnových skříněk na míru:

Koupelnové skříňky na míru

Začleněním vašeho stylu do jakéhokoli prostoru bude ještě zvláštnější. To je důvod, proč se do popředí zájmu dostávají přizpůsobené koupelnové skříňky. Jednoduchá skříňka má vrstvy úložných jednotek, do kterých se vejdou všechny vaše náležitosti. Má také elegantní oválná umyvadla na mramorové desce, která se synchronizují s celobílými skříňkami. Třešničkou na dortu může být stylové zrcadlo.

12. Koupelnové skříňky se světly:

Koupelnové skříňky se světly

Osvětlení v jakémkoli prostoru oblast nejen rozjasní, ale také výrazně pozvedne. Jednoduché bílé koupelnové skříňky se světly nahoře mají tři části, které vám pomohou uložit toaletní potřeby. Na rozdíl od běžných úchytů můžete tyto dveře otevřít pod nimi samotnými dveřmi. Tento prostor má také stůl na stěnu z tmavého dřeva s mramorovým stolním umyvadlem zakončeným elegantním kohoutkem.

13. Současné designy koupelnových skříněk:

Moderní koupelnové skříňky

Elegantní design těchto skříní s jemnými rybími liniemi je dokonalým příkladem současného designu skříní. Vytváří nenápadný vzhled s minimálními ozdobami a plochými povrchy, což jsou některé z výrazných prvků moderního stylu. Skříně černé barvy s elegantními stříbrnými držadly dodávají místu bohatý vzhled a jsou neuvěřitelně pohodlné. Deska z bílého mramoru funguje na rozdíl od skříněk a je v souladu s podlahou prostoru.

14. Skříňka do týkové koupelny:

Skříňka do koupelny z teaku

Teak má krásné zlatožluté dřevo vhodné pro všechny druhy nábytku, zejména pro skříně. Teakové koupelnové skříňky se dobře synchronizují s dřevěnou podlahou prostoru. Tyto skříně vydrží extrémně chladné nebo horké podmínky, což je v mycím prostoru běžný jev. Stolní deska z bílého mramoru s oválným umyvadlem jde ruku v ruce s úložnou skříní.

15. Designy diamantových koupelnových skříněk:

Diamantové koupelnové skříňky

Diamond je dceřinou společností společnosti MasterBrand, která vyrábí kvalitní skříně pro úpravu jednoduchého mycího prostoru. Skříně černé barvy jsou v kontrastu s bílou mramorovou podlahou a mramorovou deskou stolu. Stylové baterie a skleněné pozadí ve tvaru diamantu přispívají k propracovanému vzhledu vaší koupelny. Tato diamantová koupelnová skříňka pomáhá organizovat vaše věci a zkrášlovat prostor.

16. Shabby Chic Koupelnové skříňky:

Shabby Chic Koupelnové skříňky

Nábytek této oblasti, který byl vybrán pro svůj design nebo vzhled, je dokonalým příkladem ošumělé elegantní koupelnové skříňky. Tato krásná úložná skříňka má stylovou povrchovou úpravu s ostrými liniemi, které jí dodávají vzhled starožitného kousku. Má také stolní desku z bílého mramoru s vestavěným umyvadlem se zrcadlem vyrobeným z podobného materiálu skříně, který se perfektně hodí. Světle modrá barva skříně dodává koupelně vzdušný vzhled.

17. Návrhy hlavní koupelnové skříňky:

Hlavní koupelnové skříňky

Jedním z hlavních rysů hlavní koupelny jsou dvojitá umyvadla. Funkce dvojitého umyvadla má skříňky na obou stranách, což vám poskytne dostatek prostoru pro zásoby. Šedé hranaté skříně kolem tohoto prostoru doplňují bílé stěny a podlahy, takže působí střízlivě. Design kolem je poměrně jednoduchý a má jedinou dvoubarevnou kombinaci. Mramorová deska nad skříní nejen přispívá k této funkci; také to vypadá sofistikovaně. Přidání světel na obou stranách zrcadla dodává svislým skříňkám krásnou záři.

18. Viktoriánská koupelnová skříňka:

Viktoriánská koupelnová skříňka

Pokud hledáte jednoduchý a vintage vzhled vaší mycí oblasti, tato viktoriánská koupelnová skříňka je pro vás ideální volbou. Dodává elegantní vzhled a dostatek prostoru pro uložení nezbytností a je ideální do extrémních podmínek koupelny. Dřevěné skříně jsou vysoce odolné a vyzařují eleganci v nejvyšší formě s krásnou strukturou a designem. Měděný vzhled kohoutku nejen krásně vypadá, ale také přispívá k vytříbenému vzhledu skříně.

19. Zelené koupelnové skříňky:

Zelené koupelnové skříňky

Od oliv po lovce, všechny druhy zeleně právě získávají na oblibě mezi skříněmi. Málokdo chce pro své skříně, zejména v koupelně, jemnou barvu. Zelená je mnohem víc než jen pomíjivý trend, který představuje energii, omlazení a obnovu. Tmavě zelené skříně fungují perfektně na rozdíl od bílé barvy stolu a stěn. Pomáhá také skrýt opotřebení, které je u skříní běžným jevem.

20. Návrhy koupelnových skříněk Nilkamal:

Koupelnová skříňka Nilkamal

Tato skříňka dokonale splývá s celočernou barevnou paletou koupelny. Jednoduchá rohová polička je nejvhodnější pro skladování jednoduchých toaletních potřeb. Polymerní tělo této nádherné skříňky na stěnu může vydržet dlouho, což z ní činí perfektní doplněk do prostoru koupelny. Symbolizuje vynalézavou ekonomiku, kterou má koupelnová skříňka Nilkamal s robustními klouby. Díky elegantním a úhledným okrajům skříňky působí elegantně a stylově.

Inspirace může pocházet z jakéhokoli místa, které vám pomůže vyzdobit jakýkoli prostor vašeho domu. S tolika možnostmi v okolí může být skličující se rozhodnout. Ať už se jedná o malou nebo velkou koupelnu, už si nemusíte dělat starosti! Přidejte do své koupelny tolik potřebný styl pomocí nejlepších návrhů koupelnových skříněk v tomto článku.