Koupelna

15 moderních návrhů umyvadel s obrázky v roce 2021

Věděli jste, že jednoduchá změna může způsobit nebo narušit vzhled jakéhokoli prostoru? Koupelnové umyvadla slouží jako ohnisko a hrají zásadní roli při určování vzhledu oblasti. Změnou jednoduché věci, jako je umyvadlo ve vaší koupelně, můžete přinést velkou propracovanost. Přečtěte si několik tipů, jak si vybrat design umyvadla, díky kterému bude vaše koupelna vypadat okouzlující.

Moderní návrhy umyvadel do koupelny

Nejlepší návrhy umyvadel v Indii:

Zde je našich 15 jednoduchých a nejnovějších návrhů umyvadel s obrázky. Pojďme se na ně podívat.

1. Návrhy rohové koupelny:

Rohové umyvadlo

Rohové koupelnové umyvadlo hraje zásadní roli při efektivním využití prostoru vaší toalety. Ačkoli jsou interiéry umyvadla základní keramické, vnější plášť má elegantní zlatý kryt s bílými vzory. Design a barva umyvadla jdou ruku v ruce se stylovým vodovodním kohoutkem. Můžete se rozhodnout pro tento typ systému pro elegantní a královskou úpravu vaší koupelny.

2. Funky umyvadla do koupelny:

Funky umyvadlo do koupelny

Kdo řekl, že si v koupelně nemůžete užít trochu zábavy? Toto funky umyvadlo je stylové i funkční. Toto je perfektní příklad podstavcového dřezu, ale díky jedinečnému designu vynikne a je atraktivní. Design tohoto umyvadla vypadá jako vír tornáda, který dodává vaší koupelně krásný, ale jedinečný styl.

3. Moderní umyvadla do koupelny:

Moderní designy umyvadla do koupelny

Moderní koupelnová umyvadla jsou jedním z trendových designů, které krásně zapadají do estetiky vaší toalety. V závislosti na místě jsou tato umyvadla obvykle vyráběna na míru, přičemž je třeba mít na paměti osobní výběr. Ostatní doplňky prostoru splynou s designem umyvadla. Dodají vaší koupelně příjemnou a klidnou atmosféru.

4. Designy kamenné koupelny:

Kamenná umyvadlo

Pokud chcete své toaletě dodat krásnou eleganci a přitažlivost, je tato krásná mísa z přírodního kamene tvarovaná do srdce ideální volbou. Rustikální provedení tohoto kamenného koupelnového umyvadla lze použít nejen pro domácnosti, ale také v hotelech a kancelářích. Stylový kohoutek jde ruku v ruce s celým plánem umyvadla. Zrno a barva této členité pánve zdůrazňují její přírodní krásu.

5. Koupelnové umyvadla:

Vanity umyvadla do koupelny

Koupelnové umyvadla jsou vhodnou volbou pro ty, kteří rádi využívají každý centimetr prostoru ve své koupelně. Jednoduchý design bílého umyvadla dodá vašemu prostoru koupele elegantní vzhled. Malá skříňka pod umyvadlem má dvě skříňky pro uložení toaletních potřeb a je snadno přístupná. Je to perfektní způsob, jak zkrášlit a efektivně využít prostor v prostoru vany.

6. Skleněná umyvadlo do koupelny:

Skleněná umyvadlo do koupelny

Jemné a průhledné skleněné umyvadlo je jedním z nejlepších způsobů, jak této oblasti dodat eleganci a krásu. Tato umyvadla se snadno instalují a zvýrazňují dekoraci vaší koupelny a ještě více zvyšují krásu. Vhodná do každé koupelny, tato umyvadla lze poměrně snadno čistit a udržovat.

7. Kulaté návrhy umyvadel do koupelny:

Kulatá umyvadlo do koupelny

Kulaté umyvadla do koupelny dodávají eleganci i jednoduchému umyvadlu, které prostor výrazně zkrášlí. Tvar a velikost této pánve se snadno hodí k dekoraci oblasti, což jí dodává rafinovaný vzhled. Keramika je jedním z běžných materiálů používaných pro tento typ vstupů a stylově vypadající kohoutky se s nimi synchronizují.

8. Designové dřevěné koupelnové umyvadla:

Designové dřevěné umyvadla

Designové dřevěné umyvadla představují rustikální vliv na váš moderní prostor a dodávají mu krásnou povrchovou úpravu. Detail umyvadla, krásně vyrobený z dřevěného materiálu, dodává jedinečné kouzlo a tajemný kousek. Vyberte si tento typ zálivu, pokud chcete přidat texturu do svého jednoduchého současného prostoru. Toto umyvadlo vyniká bez ohledu na interiéry a výzdobu koupelny.

9. Mísa WC:

Koupelna s umyvadlem

Jak naznačuje název, mísa má tvar mísy, kterou běžně najdete v kuchyních. Díky luxusnímu, ale pohodlnému designu vyniknou v jednoduchosti prostoru vany. V závislosti na vašem vkusu a osobní volbě vytváří tento typ svítidla jemný kontrast, který krásně doplňuje výzdobu oblasti. Pokud hledáte uvolněné prostředí, pak byste si měli vybrat toto.

10. Návrhy čtvercových umyvadel:

Čtvercové umyvadlo

Tato čtvercová umyvadla jedinečně spojují funkčnost a krásu. Ručně vyrobené prvky tohoto keramického umyvadla spojují teplo a kouzlo koupelny. Toto je dokonalá kombinace tradičních a moderních způsobů, jak začlenit výrazně sofistikovaný vzhled do vašeho prostoru vany. Tyto typy umyvadel jsou vyrobeny z keramiky a velmi často se vyskytují v mnoha koupelnách.

11. Nástěnná jednotka umyvadla:

Nástěnná umyvadlo do koupelny

Nástěnné umyvadlo patří k oblíbeným a odolným. Toto čtvercové umyvadlo na stěnu dodává vaší jednoduché koupelně výrazný a stylový vzhled. Snadno se vejde do omezeného prostoru v mnoha tvarech a barvách. Přidejte toto umyvadlo do mycího prostoru, aby váš dekor působil elegantně a esteticky.

12. Designy mramorové koupelny:

Mramorová umyvadlo do koupelny

Mramorové umyvadlo je k dispozici v různých barevných kombinacích a dodává vašemu prostoru vany propracovanost a eleganci. I přes jednoduchý obecný design vyniká mramorová umyvadlo, což z ní činí perfektní doplněk do každé koupelny. Tlumené barvy této pánve ji udržují v centru pozornosti, což ovlivňuje výzdobu koupelny.

13. Návrhy černé umyvadla:

Černá umyvadlo do koupelny

Černá není standardní barvou používanou u umyvadel, čímž je černá umyvadlo ještě zvláštnější. Vytváří elegantní kontrast se skleněným horním povrchem a hrubým sochařským dnem. Hladké zakřivené rohy, lineární hrana dává tomuto designu jednoduchý a čistý povrch. Hladký lesklý povrch této nádherné umyvadla může být dokonalým doplňkem každé koupelny.

14. Zelené umyvadlo do koupelny:

Zelené umyvadlo do koupelny

Zelená je barva, která vyzařuje z vaší koupelny klidný a vyrovnaný povrch. Toto zelené umyvadlo se hodí do koupelen s barevným motivem. Krásné linie na tvrzeném skle mají ve stojanu zabudovaný tmavý odstín s krásným a stylovým poklepáním na horní část. Toto umyvadlo se snadno čistí a dodává vaší koupelně jedinečný a okouzlující vzhled.

15. Modrý design umyvadla do koupelny:

Modré umyvadlo do koupelny

Doplnění vaší koupelny barevným motivem v dnešní době získává na popularitě. Toto modré umyvadlo do koupelny je dokonalým příkladem pozvednutí aqua barvy, která se krásně identifikuje s vodou. Dalším společným rysem této pánve je kruhová forma, která je v dnešní době dalším populárním trendem. Vestavěný kohoutek jde ruku v ruce s barvou umyvadla a ještě více zkrášluje prostor.

Pokud jste si mysleli, že změna vzhledu vaší koupelny je obtížná, doufáme, že vám tento článek definitivně změnil názor. Tento článek vám představuje řadu nejlepších návrhů umyvadel do koupelny, které mají velký potenciál změnit vzhled vašeho mycího prostoru. Ujistěte se, že vyberete ten, který vyhovuje potřebám a bude se chlubit slávou!