Kotníky

9 krásných návrhářských kotníků pro ženy

Anklety jsou v módě od věků. Historie kotníků byla zavedena do šperků pocházejících z různých zemí, jako je Egypt, na prvním místě a poté z východních zemí, jako je Indie, a poté postupně přitahovaly západní země. Náramky byly v dřívějších dobách považovány za symbol ženatých žen, ale dnes je běžně nosí teenageři a malé dívky.

Designové kotníkové náramky pro dívky:

Anklety přicházejí v mnoha provedeních a experimentují s nimi řemeslníci téměř ve všech kovech a ručně vyráběných korálkových špercích. Vzhledem k bohatství jsou kotníky vybírány ve zlatě a stříbře. Ale módní aktivní ženy milují nošení kotníků vyrobených z různých materiálů, které mohou nosit i v džínách a sukních.

1. Designer Kundan Anklets:

Návrhář Kundan Anklets

Kundanská práce je v dnešním světě módních šperků velmi oblíbená. Drahokamy, perly a diamanty posázené zlatými fóliemi mezi diamanty a hoře. Kundánská práce se vymyká vysoce postaveným kamenným pracím v špercích. Teenageři mohou při zvláštních příležitostech nosit kundanské náramky.

2. Exkluzivní květinový design kotníku:

Exkluzivní květinový design kotníku

Červené a bílé polo diamanty vykládané stříbrným pozlaceným náramkem vypadají rozkošně. Květinový design je vyroben z diamantů v jiném kovu a pozlacené později. Design vypadá úžasně s vašimi krásnými a upravenými nohami.

3. Náramek s designem jména:

Kotník s designem jména

Náramky s přívěskem navrženým na jméno k němu byly dříve představeny ve Spojených státech. Stala se tak populární mezi teenagery a stala se významným šperkem obdarovaným, aby navrhl vaši lásku. Jednoduchý, i když elegantní vzhled takto navržených kotníkových obleků s džíny po kotníky a krátkou sukní

4. Kotníky v jednom řetízku s přívěsky:

Kotníky v jednom řetízku s přívěsky

Roztomilá malá kouzla a skříňky připojené k jednomu řetězci zlaté nitě vypadají tak bohatě a střízlivě, že jsou určeny pro teenagery. Mladé dívky vypadají okouzlující, když jí na kotníku visí krásný motýl. Existuje více designů zámků a přívěsků, které se nacházejí v provedeních kotníků.

5. Pozlacený kotník starožitného návrháře:

Starožitný návrhář pozlacený kotník

Starožitné vzory mají v dnešním světě módy velkou přitažlivost. Ženy, které vás milují, nosí na svém těle bohatý šperk, který ukazuje bohatství, které její muž nabízí. Některé dámy milují oblečení starožitných šperků. Zde vidíme stejný design, vyrobený z kovu a pozlacený. Design má drobné ghunghru, které zvoní pokaždé, když uděláte krok.

6. Designer Silver Anklets with Broche:

Designer Silver Anklets with Broche

Brože vypadají krásně, když vám spadnou na kotníkovou kost. Krásné vzory broží jsou rozkošné a nejlépe se hodí k oděvům, které nosí dámy. Dámy si rády vyberou takový design na obřadech a tradičních večírcích.

7. Designer Pearl Barefoot Anklet:

Návrhář Pearl Barefoot Anklet

Bosé kotníky jsou na první pohled tak rozkošné. Šperky jsou tak jemné a zakrývají téměř špičku. Když máte zvláštní příležitost, návrhářský náramek s bosými perlami vám zde zanechá hodnocení od kohokoli, kdo to vidí.

8. Široký návrhářský kotník:

Široký návrhářský kotník

Anklety vyrobené v širokých provedeních se běžně nosí při zvláštních příležitostech, jako jsou sňatky s kotníkem. Šířka kotníku je mnohem více, aby byla snadno flexibilní, aby se pohybovala na kotníku. K připevnění kotníku dělají řemeslníci šroub, kterým se kotník připevňuje k nohám.

9. Ruční práce Vintage Anklet:

Ruční práce Vintage kotník

V dnešní době se kotníky vyrábějí z tolika materiálů. Tyto ručně vyráběné kotníky jsou vyrobeny ze silných černých nití a šňůrky s korálky a kameny, což z nich činí fantastický pár k outfitu, který jste si vybrali. Teenageři si určitě zamilují zlepšení vzhledu svých nohou u těchto kotníků.

Náramky byly revolucí v okrasném světě. Šperky na nohy byly omezeny na náramky kotníků vyrobené v minulosti. Ale dnes můžete vidět kotníky vyrobené několika způsoby. K dispozici jsou kotníky vyrobené z dřevěných korálků, skleněný materiál, mušle, plastové kotníky, kamenné kotníky, kostěné kotníky, jutové kotníky, kotníky ze slonoviny, rhodiové kotníky, kotníky ze žlutého a bílého zlata, platinové kotníky, imitace kotníků, kundanské kotníky, kotníky vyrobené z lac artová práce a mnoho dalších.