Kosmetické výrobky

Fullers Earth Creams – Jak to funguje?

Je velmi přirozené, že každá dívka chce neustále vypadat co nejlépe. I když můžete vždy jít na make -up, abyste skryli své nedostatky a vypadali hezky, přírodní krása, která vychází zevnitř, je něco nepřekonatelného. Dnešní trhy zaplavuje mnoho kosmetických výrobků, které jsou plné silných chemikálií, které tvrdí, že přinášejí rychlé výsledky, ale v dlouhodobém horizontu vaší pokožce více škodí než prospívají.

Fullers Earth Cream, jak to funguje

Pro ty z vás, kteří to ještě nevědí, má multani mitti mnoho výhod pro kůži. Má velkou absorpční sílu &, je bohatý na minerály a velmi dobře působí na snížení akné. Ti, kteří mají příliš mastnou pokožku, ji mohou použít v létě, aby absorbovali přebytečný maz z pokožky a uvolnili póry obličeje. Díky tomu bude vaše pokožka vypadat méně mastně a také zabrání tvorbě bílých a černých teček, což nakonec vede ke snížení frekvence novějších pupínků a zmenšení velikosti dříve přítomného akné. Látka chlorid hořečnatý přítomný v multani mitti má také silné antibakteriální vlastnosti. Pokud vaše dítě trpí vyrážkou z plenky v důsledku podráždění pokožky způsobené kontaktem s močí, můžete opět použít multani mitti v nějaké formě na zklidnění vyrážek.

Fuller’s earth nebo multani mitti byly široce používány v různých kosmetických procedurách a kosmetických produktech. Zatímco obličejové balíčky a mýdla multani mitti jsou poměrně snadno dostupné, na trzích a online je k dispozici jen velmi málo krémů, které obsahují multani mitti. Abychom vám ušetřili úsilí při kopání internetu, sestavili jsme pro vás malý seznam krémů multani mitti. Tyto výrobky jsou obvykle za rozumnou cenu, protože samotný multani mitti je velmi ekonomický kosmetický výrobek, který lze použít jako multitasking jako čisticí, obličejový a vlasový balíček. Výhodou používání produktů, které jsou vyrobeny z přírodních složek, je to, že nezpůsobují žádné poškození pokožky a mohou je používat i ti, kteří mají citlivou pokožku..

Populární krémy Multani Mitti v Indii:

Níže je uveden seznam krémů multani mitti, které by mohly pomoci těm, kteří trpí různými kožními problémy. Číst dál.

1. ULS Beauty Tuch Multani Mitti Lotion s přírodní růžovou vodou:

krémy multani mitti

Toto kosmetické mléko obsahuje dobrotu různých přírodních složek, jako jsou 100% přírodní Multani Mitti, Aloe Vera, Kesar, Haldi a výtažky z pomerančové kůry a přírodní růžová voda. Ti, kteří mají zity a pupínky, se mohou těšit na to, že je použijí ke snížení závažnosti vašeho problému. Tento ajurvédský přípravek pomáhá zesvětlit jizvy po akné a dodat vaší pleti zdravou záři. Odstraňuje toxiny, které jsou hluboko usazené ve vašich obličejových pórech. Toto mléko vám také pomůže tím, že odstraní vrstvu odumřelých kožních buněk. Jedná se tedy o řešení krásy vše v jednom pro více kožních problémů. Na rozdíl od běžných pleťových vod je třeba jej aplikovat po dobu 15 minut a poté opláchnout čistou vodou.

2. Care Fuller’s Earth Cream 60g:

krémy multani mitti 2

Tento krém multani mitti pomáhá uklidnit podrážděné & sluncem spálená kůže. To vám také pomůže zbavit se opalování na slunci, abyste získali zdravější a jasnější pleť.

3. Léčivý balzám Biotique Bio Bael Baby Touch – 50 g:

krémy multani mitti 3

Výrobky Biotique jsou vždy šetrné k životnímu prostředí a šetrné k pokožce. Tento krém lze použít na kojence i dospělé. Obsahuje výtažky z čistého baelu, Manjishty, Swarn gerric (Silicate alumina), Multani mitti (Fuller’s earth), Singejerahata (Talc), Marham a Acacia Arabica. Působí uklidňujícím balzámem, který pomáhá při hojení vyrážek z plenek, sluncem spálené pokožky, chemických vyrážek, popraskaných tváří.