Kosmetické výrobky

9 nejlepších produktů Sebamed pro péči o pleť v Indii

Populární výrobky Sebamed pro kůži a rty:

Sebamed je německý název produktu společnosti Sebapharma GmbH & Co. KG, která vyrábí léčivé přípravky pro péči o pleť. Jeho cílem je udržet hodnotu pH 5,5, aby pokožka zůstala zdravá.

Výrobky pro péči o pleť Sebamed

Výrobky na balzám na rty Sebamed:

Hledáte výrobky se sebamed rty? Nebojte se! Vaše hledání zde končí. Dnes v tomto zápisu říkáme seznam nejlepších sebamed balzámů na rty. Na trhu v Indii je k dispozici mnoho značek balzámů na rty, ale po přečtení tohoto článku si určitě vyberete ten nejlepší pro vás. Tak si to pozorně přečtěte!

1. Sebamed Lip Defense Stick SPF 30 Pro suché & Popraskané rty:

Sebamed Lip Defense Stick SPF 30 pro suché & amp; Popraskané rty

Zabraňuje puchýřkům vyvolaným světlem Ochranná, vyhlazující péče o rty Podporuje a chrání přirozenou bariérovou funkci kyselé funkce pokožky bez konzervačních látek. Rychle a úspěšně regeneruje suché a popraskané rty, zmírňuje podráždění zánětem vitamínem E a bisabololem (výtažek z heřmánku). Pečujte o citlivé rty díky silným ošetřujícím vlastnostem esenciálních rostlinných výtažků jojoby a rýžových otrub, které je chrání před dehydratací. * Chrání citlivou tkáň rtů pomocí filtrů UVA a UVB před spálením sluncem a jeho důsledky.

Cena: 4,8 g za INR 2170

2. Sebamed Lip Defense Stick SPF 25/30 Triple Protection:

Sebamed Lip Defense Stick SPF 25

Ochranná, hladká péče o rty brání vedle UV paprsků pro všechna roční období. Zmírněte podráždění a otoky díky vitaminu E plus bisabololu (odstranění heřmánku) Vyživuje citlivé rty vyčerpávajícími akčními vlastnostmi nezbytného rostlinného extraktu jojoby a rýžových otrub, chrání je před vysušením. Jeho velikost balení je 4,8 g.

Cena: 4,8 g za 427 INR

3. Sebamed Lip Defense 4,8 Gm:

Sebamed Lip Defense 4,8 Gm

Funguje na podpoře a obraně přirozené bariérové ​​funkce kyselého pláště kůže bez konzervantů. Je to extrémně výživný balzám na rty, který chrání před silnými paprsky UVA/UVB. Chrání také citlivou tkáň rtů filtry UVA a UVB před spálením sluncem.

Cena: 4,8 g za 450 INR.

4. Sebamed Baby balzám na rty:

Sebamed Baby balzám na rty

Sebamed’s Baby Balzám na rty, který funguje tak, aby držel a bránil normální bariérový účel pokožky. Bohaté rostlinné lipidy se včelkou candelillou a včelkou udržují rty dítěte hebké a zdravé. Přírodní jojobový olej díky složení lipidů spojených s pokožkou, navíc bambucké máslo. Jeho metoda zastavuje podráždění pokožky kvůli slintání jinak dudlíků

Cena: 5 g za 385 INR

5. Sebamed Lip Defense SPF 30:

Lip Defense SPF 30

Podporuje a chrání přirozenou bariérovou funkci kyselého pláště pokožky. Chraňte citlivou tkáň rtů UVA a UVB filtry před spálením sluncem a jeho důsledky. Rychle a úspěšně regeneruje suché a popraskané rty. Navíc vyživuje citlivé rty díky přísným ošetřujícím vlastnostem nezbytných rostlinných výtažků jojoby a rýžových otrub, chrání je před dehydratací.

Cena: 4,8 g za 450 INR

Produkty Sebamed pro péči o pleť s cenami v Indii

1. Sebamed Baby Lotion 400 ml:

Dětské mléko Sebamed 400ml

Udržuje pokožku měkkou a dobře zvlhčenou za všech povětrnostních podmínek. Normální aplikace udržuje pokožku vašeho dítěte zdravou a zářící. Ve skutečnosti to funguje jako zázrak pro dětskou bolest z neurodermatitidy. Má komplex napjatý cukrem, který zvlhčuje pokožku hluboko uvnitř, čímž jí poskytuje celkový kryt a lesk.

Cena: 400 ml za INR 1100

2. Hydratační krém Sebamed (50 ml):

Hydratační krém Sebamed

Je vhodný pro všechny typy pleti. Je ideální pro ženy. Udržuje vlhkost pokožky. Zanechává pokožku vláčnou a má hojivé vlastnosti. Obsahuje extrémně citlivé, nemastné, obnovovací funkce.

Cena: 50 g za 585 INR

3. Ochranný krém na obličej Sebamed – 50 ml:

Ochranný krém na obličej Sebamed

Hydratační směs zabraňuje vysoušení, je bariérovou funkcí proti toxickým látkám a zklidňuje jemnou dětskou pokožku. Sebamed je klinicky prokázán, aby podpořil vývoj kyselého pláště.

Cena: 50 ml za INR 773

4. Sebamed PH 5.5 Clear Face Care Gel:

Sebamed Clear Face Care Gel

To je obohaceno o kyselinu hyaluronovou a navíc přírodní aloe barbadensis, která pokožku zcela zvlhčuje. Dodává se v hustém tubusovém obalu, který je cestování společenský. Allantoin plus panthenol pomáhá při zklidnění pokožky, aby byla měkká a pružná.

Cena: 50 ml za 500 INR