Kosmetické výrobky

9 nejlepších produktů pro akné jizvy

Hledáte nejlepší produkty na jizvy po akné? Akné je nenáviděno, ale to, co překonává nenávist k akné, je zbytková stopa, kterou zanechává a která vám jasně připomíná jeho dřívější přítomnost, když se každé ráno díváte do zrcadla. Když je pupínková hlava konečně mrtvá a hnis byl uvolněn, prázdný vyschlý bezcitný se na kůži ještě nějakou dobu drží.

Nejlepší produkty pro jizvy po akné 3

Akné je těžký problém, ale to, co dělá tento proces ještě děsivější, je strach z toho, že s těmito tvrdými jizvami budete muset ještě pár týdnů žít. I když jsme vyzkoušeli vše od santalového dřeva po pomerančovou kůru, abychom se zbavili těchto tvrdohlavých značek, zde jsou některé z nejlepších produktů zakoupených v obchodě, které mohou konečně ukončit vaše utrpení.

Produkty pro jizvy po akné:

Zde je našich 9 nejlepších produktů na jizvy po akné následujícím způsobem.

1. Mederma:

Mederma

Je opravdu těžké přestat se zbavit zarputilých jizev a kdo vám rozumí lépe než toto klinicky schválené gelové ošetření zabalené v hezké tubě pro vaše pohodlí. Mederma byla speciálně vyvinuta pro léčbu jizev po chirurgickém zákroku, ale bylo zjištěno, že je účinná i v případě relikvií po akné.

2. Kiss My Face, Botanical Acne Gel:

botanický gel na akné

KOUPIT ZDE

V kombinaci s výtažkem z čajovníku bude tento gel naplněný esenciálními bylinkami jemně působit na vaše odolné skvrny, zatímco organická máta vám poskytne potřebný chlad, takže proces boje s vymýcením značek pro vás není bolestivý. Čajovník byl dříve známý svými uklidňujícími účinky na pokožku. Díky esenciálním bylinným a botanickým olejům to může být nejlepší léčba pro vaši pokožku.

3. Pro Active:

Pro aktivní

KOUPIT ZDE

Jednou z předních značek, které za nás bojují proti akné, je multimiliardový celosvětově uznávaný krém na akné a náležitosti Proactive. Celý proces obsahuje tři až čtyři lahve těchto léčivých roztoků, kde se každá láhev specializuje na jednu konkrétní funkci. Proaktivní začíná na základních buněčných úrovních, kde bojují s akné od samých kořenů a jakmile je akné zničeno, pracují na zesvětlení pigmentace pokožky. Je to jeden z nejlepších produktů na jizvy po akné.

4. Opalovací krém Skinceuticals Broad Spectrum:

Skin Ceuticals široký

KOUPIT ZDE

Mnoho lidí si stále neuvědomuje, že se určité místo zesiluje pouze při drsném vystavení slunečnímu záření, což je přesně důvod, proč společnost Skinceuticals představila svůj širokospektrální opalovací krém, který se pečlivě stará o vaši pokožku před drsnými ultrafialovými slunečními paprsky. Před odchodem z domu pečlivě zkontrolujte a zakryjte všechna místa ve vaší kůži, u nichž existuje riziko expozice. Je to nejlepší produkt na jizvy po akné.

5. Murad Post Akné Kit:

Souprava Murad po akné

KOUPIT ZDE

Stejně jako Proactive má Murad speciální sadu, která má uhasit žízeň po odstranění jizev po akné. Stejně jako Proactive, tato sada je dodávána ve dvou ze čtyř částí, přičemž každá část se specializuje na různé léčby akné. Spolu s projasňující maskou a kazovým peelingovým mlékem jste si jisti, že dosáhnete svého cíle. Je to jeden z nejlepších produktů pro odstranění akné.

6. Bio olej:

Bio olej

KOUPIT ZDE

Bio olej je organický přístup k brilantně dokonalé pleti. Tuhé akné listy stálé skvrny, kde je purcelinový olej a vitamín E přítomné v bio oleji, vám pomohou. Přestože je vlastnost tohoto roztoku na bázi oleje, bio olej dobře splyne s tělem, aniž by zanechal lepkavé zbytky.

7. Clinique Dark Spot Corrector:

Korektor tmavých skvrn Clinique

KOUPIT ZDE

Sérum na korekci tmavých skvrn od Clinique lékařsky ošetřuje akné a jizvy a během chvilky je výrazně redukuje. Snadný aplikátor velmi efektivně provádí čistou práci. Je to nejlepší produkt na akné.

8. L’Oreal Youth Code:

LOreal kód mládeže

Sérový korektor od L’Oreal Youth Code obsahuje směs vitaminu C, který působí jako bodový rozjasňovač, zatímco vitamín B3 zabraňuje ztmavnutí melaninu. Společně s kaštanovými semínky bojují o vrácení vaší dokonalé pokožky. Jedná se o jeden z nejlepších produktů na akné.

9. Čistá a jasná úprava ochranné známky:

Čisté a jasné ošetření výhod

KOUPIT ZDE

Ještě jedna komerční značka pro domácnost, která uspokojuje naše potřeby péče o pleť, je čistá a jasná a zde výhoda ošetření známek ve spojení s kyselinou salicylovou a kyselinou glykolovou funguje k uvolnění tvrdých skvrn na vaší pokožce. Jedná se o jeden z nejlepších produktů péče o pleť proti akné.