Kosmetické výrobky

15 nejlepších produktů pro péči o oči dostupných v Indii

K líčení očí lze použít různé druhy produktů. Ty začínají od dobrého základu až po dokončení dobré řasenky. Níže je 15 nejlepších produktů, které můžete použít k líčení očí.

Nejlepší produkty pro oči s obrázky:

Najdeme zde uvedené 15 nejlepších produktů pro oči jeden po druhém s obrázky.

1. Glow Minerals Primer:

oční výrobky

To pomáhá stahovat póry a dělat je pevnější, aby se základ lepil na horní vrstvu. Toto je dobře známá varianta a můžete to zkusit koupit za cenu 1600 INR až 2000 INR přibližně za 3,5 gramu. Toto je mírné cenové rozpětí pro tento typ věci. To dává trvalý účinek a váš pudr nebo něco jako tvářenka, kterou nosíte po nošení, se vám nesundá snadno. Tím se také bude kontrolovat sekrece oleje a potu. Pokud tedy máte mastný povrch, jeho použití je nutné. To je také dobré, pokud to nosíte během monzunu. To také pomáhá chránit povrchové vrstvy. Pro ty, kteří nemají rádi časté dotyky, je to pro ně nutnost koupit.

2. Korektor Maybelline Dream Lumi:

Korektor Maybelline Dream Lumi

To je zásadní věc, kterou je třeba použít k pokrytí jakékoli nerovnoměrnosti nebo skvrnitosti. Ty nabízejí různé společnosti a můžete si koupit, co vyhovuje vaší kapse a požadavku. Pokud si však chcete koupit tuto konkrétní věc, budete muset zaplatit cenu 500 INR až 600 INR přibližně za 6 gramů. K vaší pleti patří i jiné barvy. To je pro celý obličej a zvláště dobré, pokud jde o zakrytí jakýchkoli namodralých žil nebo těžkých tašek nebo dokonce nohou vrány. Toto je pero a pomáhá přesně určit oblasti, kde chcete, aby se vaše barva aplikovala.

3. Lakme ‘Absolute Mattreal Natural Mousse:

Přírodní pěna Lakme Absolute Mattreal

Jedná se o dobře známý produkt pro pravidelné použití k vytvoření matného podkladu. To lze použít na celý obličej včetně víček a také okolní oblasti k zakrytí jakékoli skvrnitosti nebo skvrn. To je nabízeno v různých barvách a některé odstíny můžete zamíchat, abyste získali barvu podle svého výběru. Použití je zásadní. Můžete použít jiné varianty podle vašeho výběru od jiných známých prodejců, ale pokud si chcete koupit toto, pak to stojí od 750 INR do 800 INR přibližně za 30 ml. To je dobré pro běžné nošení.

4. Almay Pure Blends Loose Powder:

Almay Pure Blends sypký prášek

Sypké prášky jsou nezbytné pro základnu. Je to nákladná věc, kterou si můžete koupit. To však při aplikaci štětcem s velmi měkkými štětinami dodá základně konečnou úpravu. To je pro celý obličej. To stojí asi 600 INR za 7,9 gramů.

5. Eyeconic Kajal:

Eyeconic Kajal

Tato řada je oblíbená mezi několika ženami. Pro ty časy, kdy chcete na párty jinou barvu, můžete použít různé odstíny, které toto nabízí. Existují zelené, šedé, bílé a dokonce i hnědé. Můžete je použít k vytvoření jakékoli formy křídel k horním trhlinám. Ty jsou také velmi hladké. Ty mohou být velmi dobré pro začátečníky nebo pro ty, kterým nestačí kapaliny a štětce. Jsou jako tužky. Poté, co uděláte základní make -up, musíte použít pro přesnost. Můžete to použít na horním i dolním ráfku způsobem, který chcete. Jsou také cenově dostupné a oblíbené pro teenagery a vysokoškolačky. Ty stojí od 150 INR do 200 INR přibližně za 0,35 gramu.

6. Revlon Color Stay Liner:

Revlon Colorstay Liner

Pro odborníky. Mohou si to koupit, protože je to velmi prodávané a oblíbené pro ty, kteří mají rádi rychlé sušení. To je nutné koupit, ale nedoporučuje se, pokud jste začátečník. Také to musí být používáno pravidelně, protože se rychle vysychá uvnitř láhve. To stojí od 550 INR do 600 INR přibližně za 2,5 gramu.

7. Lakme Eye Artist:

Umělec Lakme Eye

Toto je jako pero a má plstěný hrot. Je to jako použití skicářského pera a dobré pro ty, kteří nemají rádi běžnou aplikaci štětce ani tužku. Cena je přibližně 500 INR za přibližně 1,2 ml. To je dobré pro každodenní nošení.

8. Maybelline Color Tattoo:

Barevné tetování Maybelline

Jedná se o velmi okouzlující barvy a můžete si je koupit za 4 gramy od 350 INR do 400 INR přibližně.

9. NYX Shadow Pencils:

Stínové tužky NYX

Nabízejí krémové barvy, které se snadno používají a jsou dobré pro ty, kteří mají sucho. Ceny jsou přibližně od 350 INR do 400 INR.

10. Revlon Colorstay – Enchanted:

Revlon Colorstay - Enchanted

To nabízí 4 okouzlující barvy, které můžete nosit každý den i na večírky. Cena je od 750 INR do 800 INR přibližně za 4,8 gramu.

11. Řasenka Colorbar Lash Illusion Duo:

Řasenka Colorbar Lash Illusion Duo

To dává dobrý účinek pro středně cenový rozsah 4 ml pro přibližně 400 INR až 450 INR přibližně.

12. Colorbar Angled Brush:

Colorbar Angled Brush

Pokud místo tekutin nebo běžných barev na tužky používáte gely, můžete zkusit koupit tento šikmý štětec, který je pro jeho aplikaci velmi užitečný. To stojí přibližně 250 INR až 300 INR přibližně.

13. Štětec na míchání zdůraznění barevného pruhu:

Štětec na míchání zdůraznění barevného pruhu

To je dobré pro aplikaci volného kompaktu. Štětiny jsou velmi měkké a ti, kteří mají stárnoucí kůži nebo otevřené póry, z toho budou mít dobrý účinek. To stojí přibližně 250 INR až 300 INR.

14. Maybelline Studio Drama Silver:

Maybelline Studio Drama Silver

To lze použít jako stříbrný vysoký zapalovač nad normální černou. Pomocí toho můžete vytvořit dramatický styl a je to dobrá věc pro večírky nebo klubové oblečení. To může být dobré dát lehký dotek stříbra podél spodního okraje k vytvoření širšího vzhledu. To stojí přibližně 400 INR.

15. Tužky s efektem perleťového efektu:

Kolorence tužky s perleťovým efektem

Ty nabízejí docela dost barev, které si můžete koupit. Jsou krémové a lze je snadno použít. Tyto náklady od 2,25 gramů za 165 INR do 200 INR přibližně a jsou levné na kapse.