Kosmetické výrobky

14 nejlepších přirozeně vypadajících korektorů pro tmavé kruhy v Indii

Jaký je pro vás nejlepší korektor? Jste podráždění svými temnými kruhy? Nejlepší korektory pracují tajně bez toho, aby si jich někdo všiml. Korektory se používají k zakrytí zarudnutí, dokonce i vad těla a pupínků. Korektory jsou nezbytným a nevyhnutelným produktem, který lze navrstvit nad základ nebo v okamžiku použití podkladového make -upu pro získání dokonalé pleti nebo vzhledu.

V dnešní době je na výběr tolik možností a kosmetické společnosti přicházejí s korektory speciálně vytvořenými pro akné, suchou pokožku, pod oči, mastnou pleť atd., Takže vybrat ten nejlepší pro váš typ pleti je extrémně obtížné. Korektor je k dispozici v mnoha formách, jako je tekutý, krémový, tyčinkový, a nyní je dokonce dostanete v pěnovém provedení. Měli byste zajistit, aby byl korektor dokonalým způsobem, který skryje tmavý kruh a dodá vám nádherný vzhled. Všimněte si, že každá žena si ve svém životě zaslouží skvělý korektor.

Korektory pro tmavé kruhy

Správný způsob, jak vybrat korektor pro tmavé kruhy pod očima:

  • V první řadě vyberte korektor, který je minimálně o 2 odstíny světlejší než základový tón.
  • Po nanesení základu naneste na tmavé kruhy 2–3 tečky jakékoli tekutiny nebo korektoru.
  • Poté pomocí štětce nebo prstů zamíchejte korektor pod oči. Zajistěte, aby byla pokožka zakryta v blízkosti nosu a aby se dokonale mísila a propůjčila vám přirozený krásný vzhled.
  • Nakonec naneste trochu průsvitného prášku na zakrytí korektoru, aby korektor nastavil na celý den.

Perfektní korektory pro zakrytí tmavých kruhů za nejnižší cenu:

Zde je našich 14 nejlepších korektorů pro skrytí tmavých kruhů, které je třeba umístit do tašky na make -up.

1. Magnificent Avon True Color Luminous Concealer Stick:

Jedná se o fantastický korektor indické značky, který je docela cenově dostupný pro lidi, kteří právě začali používat make -up. Jedná se o bezolejový korektor, který skryje tmavé skvrny, aniž by byl náročný na vzhled, a snadno se mísí se základem.

Jak se přihlásit:

Přejeďte korektorem po tmavých skvrnách a promíchejte konečky prstů a štětcem. Ujistěte se, že jste použili základ a poté naneste korektor. Tento fantastický korektor se velmi snaží zakrýt skvrny.

Tento krém je dermatologicky testován a je vhodný pro všechny typy pleti a stojí vás přibližně 399 Rs/-, hodnoceno uživateli 3,5.

2. Colorbar Full Cover Makeup Stick:

Color Bar Full Cover Makeup Stick je produkt dva v jednom, korektor a podkladová báze, která dodává hladké a dlouhé nošení a přirozeně skrývá všechny kazy, tmavé kruhy a dodává rovnoměrný vzhled všem typům pleti..

Jak se přihlásit:

Naneste přípravek na pokožku a poté jej pomocí prstů rozetřete po celé pokožce. Krém má krémovou základnu a jak se dostává pod tlak prstů, začne se hladce mísit s pokožkou.

Tento produkt je k dispozici ve 3 odstínech s cenou za 699 Rs a hodnocený 4 uživateli.

3. Lotus Herbal Natural Blend Swift Makeup Stick korektor:

Jedná se o jednu z nejlepších indických značek, které zavedly produkt, který funguje jako základ, korektor, kompaktní a také opalovací krém. Má zvlhčující vzorec, který rovnoměrně míchá pokožku a účinně skrývá tmavé kruhy.

Jak se přihlásit:

Naneste přípravek na pokožku a poté ho pomocí prstů rozetřete po celé postižené oblasti a budete vypadat hezčí než kdy dříve.

Stojí vás to asi 345 Rs/- a uživatelé jej ohodnotili 3.

4. Korektor NYX Professional Gotcha Covered:

Jedná se o voděodolný korektor, který efektivně kryje skvrny, tmavé kruhy a zabarvení bez spékání. Je naplněn kokosovým olejem, který se hladce mísí s pokožkou a dodává pokožce přirozenou záři.

Jak se přihlásit:

Naneste přípravek na pokožku a poté ho pomocí konečků prstů promíchejte po celém obličeji a naneste na něj pudr..

Stojí vás to kolem 468 Rs/- a uživatelé jej ohodnotili 4,4.

5. PAC Take Cover Concealer Crayon:

Tento nádherný korektor je dodáván v 8 různých odstínech a můžete si vybrat ten, který odpovídá struktuře pokožky. Je vhodný pro všechny typy pleti. Je to skvělý produkt, který rozjasní oblast pod očima a vydrží déle.

Jak se přihlásit:

Naneste přípravek na pokožku a poté ho pomocí konečků prstů promíchejte po celém obličeji a nejlepší na tom je jeho delší pobyt bez rozmazávání..

Stojí vás to asi 595 Rs/- a bylo ohodnoceno 4.5 uživateli.

6. Sada krémového korektoru Bobbi Brown:

Bobbi-Brown-Cream-Concealer-Kit 1

Jak můžeme v dnešní době, kdy lze výrobky Bobbi Brown získat také v Indii, zanedbávat prominentní krémovou soupravu korektorů? Obsahuje krémový korektor s vysokým krytím spolu s tuhnoucím pudrem, který vám nabídne perfektní bezchybný finiš. To je nejlepší korektor na tmavé kruhy pod očima.

7. Náplň krémového korektoru Inglot Freedom System:

Inglot Freedom System Cream Concealer Refill 2

Tento singl je možností velkého rozpočtu. Dodává se v malé pánvi a navíc je k dispozici v 17 odstínech, z nichž si můžete vybrat, což je mimořádně působivé a navíc je bez parabenů. Je extrémně krémový, má střední krytí a je ideální i pro suché oblasti pod očima. Jeho cena je 250 Rs za náplň.

8. Maybelline Dream Lumi Touch:

Maybelline Dream Lumi Touch 3

Tento korektor je mezi ženami velmi známý. Je hustý, krémový a zakrývá tmavé skvrny, tmavé kruhy pod očima a jakékoli skvrny. Jedna moje kamarádka říká, že ji tolik miluje, protože zakrývá její tmavě purpurové důlky pod očima. Většina recenzentů také doporučuje použít toto.

9. Korektor Mac Studio Finish pro tmavé kruhy:

Korektor Mac Studio Finish 4

Tento korektor je dodáván v malém hrnci, je však extrémně pigmentovaný a navíc potřebujete extrémně malé množství, a proto vydrží nesmírně dlouho. Je prémiově vhodný pro aknózní pleť a navíc doporučuje dobré plné krytí ve výrazné vrstvě samotné, ale může být také použito pod očima správnou kombinací. Další výhodou je, že obsahuje SPF 35 a jeho cena je 1100 Rs.

10. Lakme Absolute Face Stylist Concealer pro tmavé kruhy:

Lakme Absolute Face Stylist Concealer 5

Tento singl je nový začátek od lakme. Povrch je extrémně hladký, přibližně jako gel a směsi jako sen poskytují čisté až střední krytí, díky své struktuře paprsku je mimořádně vhodné pro použití pod maskování pod očima. Cena: Rs 900. Nové spuštění Revlon Color stay Concealer je docela podobné. Pokud máte rozpočet, pak odjíždí na MAC a vybírá krytí vlhkosti.

11. Super blendovatelný korektor L’Oreal True Match pro tmavé kruhy:

Stálost tohoto korektoru je extrémně působivá a navíc jedna z mých oblíbených; je tenký, ale nabízí průměrné až plné pokrytí a navíc vypadá extrémně přirozeně i později než vrstvení. Jeho cena je 875 rublů.

12. Zdravý mixovací krém Bourjois pro tmavé kruhy:

Zdravý mixovací krém Bourjois 7

Tento singl je ideální pro milovníky přírodního líčení. Je to správný korektor a navíc obsahuje různé přírodní složky a ovocné extrakty. Expozice je docela dobrá a navíc dobře pokrývá nedokonalost tím, že na kůži vypadá extrémně přirozeně. Jeho cena je Rs 655. Toto je nejlepší krémový korektor na tmavé kruhy.

13. Colorbar Full Cover Concealer pro tmavé kruhy:

Colorbar Full Cover Concealer 8

Ihned jako název nabízí plné pokrytí a navíc je extrémně krémová ve stálosti, kombinace stavby je extrémně snadná, okamžitě potvrďte nastavení lehkým poprášením prášku, aby se zastavilo mačkání. Lze jej získat v 9 odstínech, z nichž si můžete vybrat, a navíc v balení v květináči. Jeho cena je 495 rublů.

14. Revlon Photo Ready korektor pro tmavé kruhy:

Revlon Photo Ready Concealer 9

Tento korektor je přístupný ve 3 odstínech a navíc je dodáván ve formě tyčinky, která se extrémně snadno používá. Nabízí lehké až střední pokrytí a je ideální pro každodenní použití. Navzdory tomu, že přichází, má tvar tyčinky, je extrémně krémový a přirozeně se mísí s pokožkou. Jeho cena je 850 rublů.

Takže nyní máte širokou možnost a znalosti o korektoru, můžete si vybrat ten, který vyhovuje vaší struktuře a pomáhá vylepšit vzhled mnoha záhybů. Jsou k dispozici v mnoha formách a řadách, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější, abyste skryli tmavé kruhy a propůjčili vám přirozený oslnivý vzhled.