Kosmetické výrobky

10 nejslavnějších a nejdražších kosmetických značek na světě

Ani současná pandemická situace skutečně nezastavila spotřebitele v nákupu kosmetických přípravků. Koneckonců, nikdo nechce vypadat jako zombie při zoomových hovorech! Nyní, když se online nakupování stalo „novým normálem“, je docela matoucí vybírat důvěryhodné značky z milionu dalších. Abychom vám pomohli lépe nakupovat, sestavili jsme seznam 10 špičkových kosmetických značek na světě, které jsou proslulé svou špičkovou rozmanitou škálou kosmetických produktů!

Od základních rtěnek a korektorů až po profesionální airbrush nebo minerální make-up, tyto značky mají všechny! Takže čtěte dál a dozvíte se více o těchto mezinárodních kosmetických značkách, které jsou ve hře o krásu celkově o úroveň výš!

Top 10 populárních luxusních kosmetických značek na světě 2021:

Podívejme se nyní na 10 nejprodávanějších kosmetických značek na světě, které spadají do kategorie „špičkových“ a „luxusních“:

1. Estée Lauder:

Estée Lauder je americká multi-obchodní firma, která je pojmenována po své zakladatelce a múze, Estée Lauder. Začala podnikat se základní filozofií, aby každá žena vypadala krásně a sebevědomě. To, co začalo jako 4 -produktová kosmetická společnost, se stalo jednou z nejúspěšnějších a nejdražších kosmetických značek na světě. Dnes má Estée Lauder širokou škálu produktů pro péči o pleť a líčení pro muže i ženy. Nejprodávanějšími z nich jsou pokročilé noční opravné sérum, základ pro dvojité opotřebení, pokročilá noční mikro čisticí pěna atd.

2. Chanel:

Chanel je francouzská luxusní značka založená slavným návrhářem Coco Chanel v roce 1910. V sedmdesátých letech minulého století Chanel vstoupil do kosmetického průmyslu a dal rychle najevo svou přítomnost na konkurenčním trhu. Dnes má Chanel hodnotu značky přibližně 13,7 miliardy amerických dolarů, což z ní činí jednu z nejpopulárnějších kosmetických značek na světě. Je spojen s luxusem kvůli drahým cenám. Make -up a kosmetické výrobky Chanel jsou nejvyhledávanější muži a ženami z elitních skupin.

3. Dior:

Dior je krátká forma luxusní francouzské módní značky Christian Dior SE. Je to jedna z nejznámějších kosmetických značek, která spadá do kategorie luxusu. Umělci a odborníci na make -up ručí za tuto značku za bezchybný povrch a bezvadnou kvalitu produktů. Tato značka je obzvláště oblíbená pro vytváření ikonické rtěnky Rouge Dior, klasického odstínu jasně červené. Kolekce Come Back nabízí kolem 75 odstínů, které také zahrnují širokou škálu aktů. Dalšími nejprodávanějšími produkty od společnosti Dior jsou její základ, lesk a řasenka.

4. Anastasia Beverly Hills:

Anastasia Beverly Hills nebo ABH je jednou z nejprodávanějších kosmetických značek na světě. Americká luxusní společnost má v roce 2020 čistou hodnotu přes 800 milionů amerických dolarů. Zakladatelka značky Anastasia Sore je oslavována jako „královna obočí“ za to, že vymyslela mnoho produktů, které mění oči, řasy a obočí. Vzhledem k tomu, že více než 84% zákazníků hodnotí nástroje na tvarování obočí, hůlky a tužky 5 na 5, je zřejmé, proč si tento titul zaslouží. ABH je také populární pro další řadu produktů, jako jsou rtěnky, barevné palety, zvýrazňovače, základní barvy atd.

5. YSL:

Yves Saint Laurent nebo YSL je bezpochyby jednou z nejdražších a nejkvalitnějších kosmetických značek na světě. Značka je pro standardní zákaznickou základnu nedostupná díky svým cenovým značkám. Pozornost věnovaná detailům, kvalitě a inovacím produktů z nich však dělá každý cent. Tento velký kosmetický gigant je velkým konkurentem jiných velkých značek, jako jsou Dior a Armani. Atraktivní součástí líčení YSL je luxusní balení, díky kterému si je chcete okamžitě koupit. Řada péče o pleť Pure Shots od této společnosti si vysloužila nadšené recenze od mnoha zákazníků.

6. Shiseido:

Shiseido je japonská společnost, která je jednou z nejstarších a nejprodávanějších kosmetických značek na světě. Má pověst důsledné inovace a vývoje revolučních kosmetických a make -upových produktů. Tato kosmetická značka je v Evropě a USA umístěna jako luxusní značka, ale uspokojuje všechny segmenty trhu v asijských zemích. Shiseido vlastní mnoho špičkových kosmetických značek jako NARS, bareMinerals, Anessa atd. Nabízí obrovskou škálu produktů pro muže a ženy, včetně opalovacích krémů, péče o pleť, líčení a kosmetických nástrojů. V poslední době se společnost prohlásila za „zcela bez značky“, pokud to nevyžaduje zákon.

7. Klairs:

Vážení, Klairs je jednou z nejlepších korejských značek kosmetiky, která je ceněna pro své výrobky šetrné k životnímu prostředí. Společnost je známá dodávkou inovativních produktů péče o pleť a líčení, které jsou zcela bez krutosti. Díky jemným, ale účinným formulacím je Klairs také známá jako značka „svatého grálu“ pro lidi s citlivou pokožkou. Řada čisticích a nočních oprav od Klairsu vyvolala na trhu velký humbuk. Navzdory vysokým cenám (v zemích jako Indie) si Klairs získal srdce mnoha zákazníků, kteří se stali obhájci značky..

8. Sephora:

Sephora je rájem pro milovníky líčení a profesionální umělce, kteří nabízejí obrovské množství kosmetiky, make -up nástrojů a produktů péče o pleť. S neuvěřitelným 30% podílem na trhu v americkém make -up průmyslu je Sephora dominantním hráčem v oboru. Zákazníci se do Sephoře hrnou nejen kvůli nákupu produktů, ale také se naučí některé techniky a tipy přímo od odborníků. Společnost si klade za cíl poskytnout nesrovnatelnou zákaznickou zkušenost, která je jedním z tajemství jejího obrovského úspěchu. Spolu s vlastní řadou make-upů společnosti Sephora nabízí značka také produkty od mnoha nejprodávanějších kosmetických značek na světě, jako je Benefit, Estee Lauder, Armani atd..

9. M.A.C:

M.A.C Cosmetics je jednou z předních kosmetických značek na světě, která pochází z kanadského Toronta. Je to také jeden z nejvyhledávanějších make-upových produktů profesionálních umělců díky dokonalému povrchu, který po aplikaci propůjčuje. Úplná forma kosmetiky MAC v Makeup Art Cosmetics, kterou založili dva vizážisté a fotografové. V současné době značka nabízí více než 7 000 různých typů produktů na pokožku, obličej, rty a oči. MAC má také exkluzivní obchody a značkové prodejny ve více než 120 zemích po celém světě.

10. Lakme:

Pokud jde o zachycení emocí a potřeb krásy indických zákazníků, nikdo to nedělá lépe než Lakme! Je to nepochybně jedna z nejlepších indických značek, která si klade za cíl nabízet vysoce kvalitní výrobky za výhodné ceny. Cenově dostupný luxus je tedy pro Lakme vhodnou kategorií! Podle studie zaujímá Lakme téměř 17% tržní podíl v kosmetickém průmyslu v zemi, což z něj činí jedno z největších a nejznámějších jmen. Úspěch spočívá v neustálé inovaci produktů, které vyhovují indické pokožce a klimatickým podmínkám. Značka nabízí širokou škálu produktů pro péči o pleť a make -up, které improvizují přirozenou krásu kupujících.

To jsou jedny z nejpopulárnějších kosmetických značek na světě. Ale pokud jste do světa krásy, pak je zřejmé, že seznam není vyčerpávající. Na světě je tolik dalších značek jako Bobby Brown, Loreal, Maybelline, Lancome atd., Které mění tvář kosmetického průmyslu. Jaká je tedy vaše oblíbená kosmetická značka a proč?