Koňský ohon

9 nejlepších kudrnatých culíkových účesů

Technologie nám zpřístupnila a usnadnila věci, kterých bychom mohli dosáhnout před deseti lety. A i kdybychom to udělali, nebyl by to tak snadný proces. Mezi nimi je hairstyling. Zde je devět takových kudrnatých účesů z culíku, kterých můžeme dosáhnout za chvilku.

Nejlepší kudrnaté účesy s culíkem:

1. Nízký kudrnatý culík:

kudrnaté účesy z culíku

To je ze všech nejjednodušší. Natočte si vlasy pomocí kulmy, poté si vlasy pročešte rukama, abyste dosáhli požadované intenzity kadeří. Svažte si vlasy do nízkého culíku pomocí kravaty. Vezmeme -li malou část vlasů ze spodní části ohonu, omotáme je kolem kravaty. zajistěte čepem bobby.

2. Messy Curly Ponytail:

kudrnaté culíky 2

Pro tento účes si kartáčujte vlasy rukama. Svažte si vlasy do volného culíku pomocí čiré gumičky. Vezměte jednu část vlasů ze spodní části ohonu a omotejte je kolem kravaty. Nyní používejte kulmu na kulmu, zadní část culíků a na přední části udělejte několik vln, aby to vypadalo chaoticky.

3. High Curly Ponytail:

kudrnaté culíky 3

Pro tento účes škádlete přední část vlasů a zajistěte je sponou do vlasů. udělejte nějaké volné kudrlinky na zbytku ocasu pomocí různých šesti sudů. Díky tomu bude účes vypadat přirozeněji. Také nastříkejte trochu laku na vlasy, aby byl styl neporušený dlouhé hodiny.

4. Side Curly Ponytail:

kudrnaté culíky 4

V tomto účesu rozdělte vlasy na jednu stranu hlavy a zajistěte si vlasy sponou pod uchem. Nyní pomocí kulmy na vlasy natočte vlasy v různých velikostech, abyste získali objem. Aby to vypadalo přirozeněji, uvolněte sponku do vlasů a nechte ji volně viset.

5. A Braiding Frenzy:

kudrnaté culíky 5

Tento účes je jako rozcuchaný cop. Pomocí kulmy natočte vlasy na lokny. Nyní si vlasy kartáčujte rukama, abyste je trochu uvolnili. Když si vezmete vlasy na jednu stranu, začněte si vlasy plést. Jde o to, nezaplést se pevně. Pletení udržujte až do konce a poté jej zajistěte sponou do vlasů.

6. Odvážné a krásné:

kudrnaté culíky 6

Aby vaše vlasy získaly elegantní, ale silný vzhled, použijte čelenku blízko čela. Nyní drážděte zadní část vlasů pomocí kartáče na vlasy. Poté si vlasy volně spusťte do zadního poníka. Pomocí kudrlinky natočte zbytek vlasů do měkkých kadeří, abyste dotvořili vzhled.

7. Half Up Half Down:

kudrnaté culíky 7

Díky tomuto culíku vypadají vaše vlasy objemně. Rozdělte vlasy na dvě části. Propichněte horní část vlasů a sepněte je, abyste získali objem. Nyní pomocí kulmy udělejte volné kadeře ve spodní části vlasů spolu s culíkem první části. To dodá vlasům extra objem.

8. Pletená čelenka:

kudrnaté culíky 8

Chcete elegantní vzhled? To je ten účes, do kterého jdete. Pomocí jedné strany přední části splétejte vlasy až k uchu. Zajistěte oblast pomocí bobby kolíků. Opakujte postup na druhé straně. Nyní si vezměte zbytek vlasů a vytvořte si culík. Natočte zbytek ohonu a poté vlasy spojte stuhou, abyste dotvořili vzhled.

9. Hiedi-Tail:

kudrnaté culíky 9

Vezměte si vlasy na jednu stranu hlavy. Vezměte si širokou část vlasů a rozdělte je na tři nerovné části, počínaje chrámem. Nyní si splétejte vlasy ve stylu Heidi v různých velikostech a zajistěte každý cop bobby pin. Nyní natočte zbytek vlasů do volných kadeří. Svažte jej na straně za uchem. Uvolněte sponku do vlasů, aby měla přirozenější vzhled.

To jsou některé ze stylů, ve kterých můžete dosáhnout kudrnatého culíku. S dostupnými nástroji lze vytvářet a válčit jako mnoho stylů, které lze vytvořit.