Kombinézy

Prvních 9 stylových a sofistikovaných svatebních kombinéz

Pamatujete si dobu, kdy bílé svatební šaty byly na každé svatbě velkým problémem? Samotný počet možností, které nevěsty ve svatebních bílých šatech měly, byl ohromující i povzbuzující. Tento trend se však nyní změnil, nebo se alespoň mění.

Kombinézy jsou nový svatební dress code! Přímo od nevěsty až po družičky, Maid of Honor … všechny dámy na svatební hostině! Kombinézy, někdy také známé jako kalhotové kostýmy, jsou kalhoty a svrchní část dámského střihu sešitá jakoby jedna, s elegantním páskem nebo vzorem štípajícím v pase.

Nádherné a krásné kombinézy pro nevěsty:

Kombinézy byly v módě v 80. letech a nyní se vrátily, svatební couture neméně. Byl to jeden z trendových stylů v 80. letech a nyní se vrací s velkým náskokem! Zde vám přinášíme top 9 trendových kombinéz této svatební sezóny.

1. Klasická svatební kombinéza:

Klasická svatební kombinéza

Jedná se o klasickou bílou kombinézu bez ozdůbek. Díky elegantním liniím a nízkému výstřihu je oomph, který nevěsta ovládá na svatbě. Projít se uličkou v tomto a odpovídajícím závoji je rozhodně snem každé ženy.

2. Svatební kombinézy se vzorem Couture:

Svatební kombinézy se vzorem Couture

Tento čistý vzorovaný kousek couture ve vás zanechá úžas. Horní část je vyrobena z čisté krajky a spodní části mají saténový lesk. K tomu nepotřebujete ani svatbu v bílé kombinéze; stačí vám jen pastelová nebo květinová kombinéza, která vám rozzáří svatební vzhled.

3. Svrchní svatební kombinézy:

Svrchní svatební kombinézy

To je další naprostá top kombinéza na svatbu, díky které se stanete tématem rozhovoru na svatební hostině. Hledáte kombinézu pro družičku? To je ten.

4. Svatební kombinézy s nízkými zády:

Svatební kombinézy s nízkými zády

Kombinéza se sníženým saténovým lukem vypadá bílá, krémová a dokonce i fialová. Toto je trendové číslo, které bude skvěle vypadat při procházce uličkou nebo dokonce při tanci na recepci. Nutné vyzkoušet!

5. Sweetheart Neckline Svatební kombinézy:

Svatební kombinéza se srdíčkovým výstřihem

Kdo řekl, že srdíčkové výstřihy jsou jen na plesové šaty? Tato svatební kombinéza hýbe srdíčkovým výstřihem a splývavými spodky ve stylu palazza. Noste ji jako kombinézu pro družičku nebo jako elegantní kombinézu na svatbu.

6. Svatební kombinézy bez ramínek:

Svatební kombinézy bez ramínek

Vzhled bez ramínek také vypadá docela dobře na této bílé svatební kombinéze, nemyslíte? Krémově zbarvený nebo dokonce tmavě zbarvený květinový vzor se špičatým vzorem bez ramínek nebo jednoduchým tubusem vypadá stejně dobře jako každý jiný. Toto číslo je dobré nosit, i když jste nevěsta, družička nebo družička.

7. Objemné elegantní svatební kombinézy:

Objemné elegantní svatební kombinézy

Toto číslo je hitem na všech módních trzích, pokud jde o nošení kombinéz na svatbě právě teď. Saténová povrchová úprava, vlající splývavé vzory a objemné rukávy jsou prostě tím nejlepším vzhledem, jaký by si žena na svatební párty přála.

8. Bílé oříznuté krajkové svatební kombinézy:

Bílé oříznuté krajkové svatební kombinézy

Bílé oříznuté krajkové kombinézy jsou dalším trendem, který je překvapivě právě teď. Krajka a čistý vzor oříznutý vzhled a krásně padnoucí design je prostě šik, pro to neexistuje jiné slovo.

9. Klasické krajkové ohlávky se svatebními kombinézami:

Klasická svatební kombinéza s krajkou a ohlávkou

Toto je další klasický overal. Smetanový vzor krajky a ohlávky je klasickým designem svatebních šatů, který vypadá ještě hezčeji, když se oblékne na kombinézu. Spárujte s klasickým francouzským updo a můžete jít, nádherně jednoduchý!

Nosit na svatbu bílou nebo podobně barevnou kombinézu je novým trendem, pokud jde o nadcházející svatební sezónu. Bílé šaty, přestože jsou stále hezké a konvenční, byly oficiálně vyměněny! Nevěsty mohou nosit čistě bílou nebo kombinézu s květinovým vzorem, zatímco družičky mohou skákat pastely nebo dokonce tmavšími barvami v kombinéze družičky.