Kombinézy

9 Nejnovější kombiné šortky pro ženy

Ideální jednodílné oblečení pro každou příležitost s dokonalým minimalistickým vzhledem je kombinéza. Tyto kombinézy, které kombinují dva outfity jako kalhotové kalhoty s krásnými střihy do topů, nepotřebují žádnou zvláštní příležitost, aby se mohly chlubit. Vyberte si, jak se vám líbí, a to se někdy stává příležitost. Dlouhé kombinézy jsou vždy v módě s různými střihy, velikostmi, délkami, světlicemi atd. A také variantami svršků. Krátké kombinézy jsou také hitem módního okruhu.

Krátké kombinézy pro ženy

Různé typy krátkých kombinéz pro ženy:

Zde se podíváme na příležitostné a formální krátké kombinézy pro dámy.

1. Krátké kombinézy na špagetový popruh:

Krátké kombinézy na špagetový popruh

Perfektní pro každodenní oběd nebo obyčejný každodenní vzhled mohou být tyto krátké kombinézy na špagety. Jsou opravdu pohodlné, protože krátké kalhoty v těchto kombinézách s pěknou kravatou v pase vypadají na mladých ženách úžasně. Doplňte jej pěkným dlouhým řetízkem s velkým přívěskem a velkou taškou a jeden je připravený na oběd s přáteli.

2. Krátké kombinézy pro dámy:

Krátké džíny pro dámy

Džínsovina je dokonalá jak v montérkách, tak i v krátkých kombinézách. Toho se mohou ženy chlubit i pro každodenní činnosti. Zábavné oblečení, obědy, školní akce pro mladé matky atd. Brilantně zpracované krátké džínové kombinézy jsou úžasně zakomponovány.

3. Prané džínové šaty Krátké kombinézy:

Prané džínové šaty, krátké kombinézy

Na první pohled to nevypadá jako kombinéza, ale vypadá to jako malé vyprané džínové šaty. Top je bez rukávů se zapínáním na knoflíky a v pase má pěknou kravatu a džínové šortky jsou na okrajích také sešněrované pro ten hezký ženský vzhled v džínových kombinézách. Vypraný vzhled denimu vypadá krásně na krátkých kombinézách.

4. Krátké žluté kombinézy pro večírky:

Krátké žluté kombinézy pro večírky

Žlutá je barva slunečního svitu a v outfitech vypadá nádherně pro ten jasný pocit a stín. Žluté kombinézy krátké se spoustou kovových doplňků a elegantní spojkou s pěkně provedenými vlasy a make-upem vypadají skvěle na večerní rande a výlety.

5. Krátké kombinézy s dlouhým rukávem v růžové barvě:

Krátké kombinézy s dlouhým rukávem v růžové barvě

Opravdu elegantní a dlouhé rukávy s rozparky na loktech ve světle růžové barvě, tyhle krátké kombinézy vypadají pěkně a velmi elegantně. Ponorný hluboký výstřih do V nahoře dodává eleganci outfitu.

6. Krátké květinové kombinézy:

Krátké květinové kombinézy

Mohou květinové vzory zůstat pozadu, když mluvíme o kombinéze? Květiny a květinové vzory v kombinézách jsou tím nejelegantnějším oblečením pro ženy. Pohodlné, snadno přenosné a tyto krátké kombinézy vyžadují minimum příslušenství. Jen opasek a spojka s náramkem a vzhled je doplněn krátkou květinovou kombinézou.

7. Kombinézy s tropickým ohlávkou:

Kombinézy s tropickým ohlávkou

Ohlávka v kombinéze, topech nebo halenkách vypadá na ženě sexy. Tyto krátké kombinézy s ohlávkou mají tropické plynulé vzory a vzory, díky nimž vypadají opravdu zemitě, ale dodávají jim sexy vzhled. Ideální jako plážové oblečení nebo ideální oblečení na slunečný den ven.

8. Černé krajkové kombinézy:

Černé krátké krajkové kombinézy

Nejvíce módní barvou je vždy černá, a proto si člověk je vždy jistý touto oblíbenou barvou všech žen. Černé krátké kombinézy z krajky vypadají na ženách krásně, protože krajka dodává oblečení příjemnou definici, která je také bohatá. Spárujte jej se zlatými doplňky a pěknými vysokými podpatky pro večerní vzhled.

9. Krátké kombinézy s květinovým potiskem:

Krátké kombinézy s květinovým potiskem

Zářivě žluté slunečnice v černých krátkých kombinézách a topu na popruhu se stejným potiskem vypadají elegantně a zároveň sexy. Spárujte jej s černým kloboukem a vypadejte jako na pláži. Doplněk s pěknými páskovými sandály na vysokém podpatku a jste připraveni na pláž.

Základem těchto krátkých kombinéz jsou kalhoty a sexy, střih dobře padnoucích topů v různých provedeních. Dobře padnou, zvýrazní nohy, paže a pas a dodají ženě pěkný sexy vzhled. Jedná se o nejfrekventovanější druh oblečení as minimálním příslušenstvím; člověk může dosáhnout požadovaného vzhledu. Pro každého existuje jedna kombinéza!!!