školka

Nápady na design dětského pokoje: 12 hravých a barevných provedení

Zařízení dětského pokoje design-sedací vak-židle-dekorace-hrací zařízení

Plánujete -li pro své dítě novou školku, máte možnost se znovu vrátit do dětství. Neváhejte spojit své sny s několika moderními nápady, ale nezapomeňte do plánování zahrnout i své dítě. Protože dospělí často podceňují představivost svých dětí a věří, že se musí rozhodnout za ně. Ale věřte nám, vaše dítě přesně ví, co chce.

Doufáme v následující galerii Nápady na design dětského pokoje Dát dohromady několik zajímavých příkladů, které se budou líbit vám i vašemu dítěti. Určitě budou dokonalou inspirací a přitažlivostí pro vás i vaše dítě. Nechte se překvapit!

1. Nápady pro výzdobu školky – Zářivé barvy

Design dětského pokoje-moderní nápady-zářivé barvy-patrová postel

Barvy mají tu vlastnost, že stimulují vaše děti. S jejich pomocí můžete stimulovat jejich představivost a hrát si, což je v tomto věku velmi důležité. V tomto případě k tomu přispívá kombinace jasně zelené pro nábytek a příjemné modré pro zeď.

Díky nábytku nabízí dětský pokoj také dostatek úložného prostoru na oblečení a hračky. Toho je dosaženo díky mnoha policím a zásuvkám, které lze dokonce najít na schodech vedoucích k posteli. Pod loftovou postelí je denní postel, která je připravena na přenocování přítele.

2. Nápady na design dětského pokoje v zelené a fialové barvě

Dětský pokoj design-nápady-zelená-fialová-dřevěný rám postele-otevřená-police-zeď

Pokoj této nádherné dívky je stejně barevný, ale ne příliš rušivý. Barevná kombinace připomíná jaro a zajišťuje dobrou náladu i v zamračených, deštivých dnech. Velká rohová skříň nabízí dostatek prostoru pro oblečení, zatímco stůl má výhled na celou místnost. Tady se asi nemůžete bát.

3. Nápady na design dívčího pokoje – odstíny červené

Nápady na design školky dívky pokoje červené tóny házet polštáře

Pokoj této dívky je tvořen různými odstíny červené a bílé, což vytváří romantickou atmosféru. Přispívá k tomu také nábytek, stejně jako vysněná bílá postel s nebesy, která je připevněna ke zdi za postelí. Velmi účinná je také načervenalá tapeta s květinovým vzorem, která také slouží jako vítaný barevný akcent v dětském pokoji, který je jinak zařízen v bílé barvě.

4. Design chlapeckého pokoje – praktická postel pro hosty

Design dětského pokoje-nápady-praktické-postel pro hosty-superman-dekorace

Velmi praktické zde bylo myšleno s ohledem na postel pro hosty. To je skryto v prostorné skříni a může být skryto za dveřmi skříně, když se nepoužívá. Nad tím je však skutečná postel, která sousedí s velkou šatní skříní.

Prostor u světlíku byl vybrán pro psací stůl, což má tu výhodu, že vaše dítě dostane spoustu denního světla při práci na domácích úkolech. Neutrální barvy ve světle šedé, žluté a bílé určují vybavení, které je podtrženo a doplněno efektní nástěnnou malbou.

5. Nápady na design dětského pokoje – vše zdvojnásobte

moderní-školka-design-nápady-ubytování-pro-přátele

Tento přátelský dětský pokoj nabízí prostor pro dvě děti a je dokonalým řešením například pro dvojčata. Pro úsporu místa bylo zvoleno loftové lůžko, pod kterým je umístěno druhé lůžko. Nápady na design dětského pokoje – lavice jsou umístěny vlevo a vpravo od postele a oddělené od sebe postelemi, takže každé z dětí má při studiu klid. Velmi efektní je nástěnná malba, která zobrazuje romantický hrad a barva dokonale ladí s designem dětského pokoje.

6. Romantický dívčí pokoj

nálepky na zeď s romantickou výzdobou-nápady-dívčí pokojové obtisky

Zde můžete vidět typický dívčí pokoj, ve kterém se vaše dcera bude cítit jako princezna. Jemné závěsy a květinové motivy na zdi, které se v podobě lustrů objevují také v podobě růží, jako kliky skříněk a na závěsech, zajišťují pohádkový vzhled. Kulatý koberec v zelené barvě poskytuje malou rozmanitost v růžovém a bílém dětském pokoji.

7. Nápady na design dětského pokoje – motivy

moderní-školka-design-nápady-lípa-zelený-strom-motivy

Povzbuďte představivost svého dítěte hravými motivy. Nezáleží na tom, zda jde o design ze dřeva nebo barevnou nástěnnou malbu. Hlavní věc je, že to vypadá zábavně. Tento dětský pokoj také připomíná jaro, čehož je docíleno především slunečnou žlutou, která se opakuje všude v místnosti. K vypuštění páry slouží prolézačka, ke které je připojena také houpačka.

Moderní barevné schéma v modré a citronově žluté

design dětského pokoje-barva-design-modro-žlutá-stěna-tapeta

Žlutá jako hlavní tón

dětský pokoj-design-nápady-čalouněná postel-žlutá-tapeta-vzor

Inspirativní design nábytku

Design dětského pokoje-nápady-loftová postel-parapetní-motiv vlny-oranžová

Mix vzorů

dětský pokoj-podkroví-postel-s žebříkem-květinový-koberec-skříň-zrcadlo-dveře