školka

Nábytek do dětského pokoje od Lago pro nápaditý interiér

Nábytek do dětského pokoje minimalistický-geometrický-tapeta-tečka-vzor-modro-šedá

Pokud chcete v dětském pokoji navodit velmi zvláštní atmosféru, je nábytek důležitým prvkem, který byste měli pečlivě vybírat. Jde o to vytvořit zařízení, které je dostatečně hravé a nápadité, ale zároveň stimuluje učení a neodvádí od něj pozornost. Takový Nábytek do školky, V tomto článku bychom vás chtěli seznámit s potřebami a požadavky dětí, které splňují potřeby a požadavky dětí.

Nábytek a dekorace do dětského pokoje

nábytek-lampy do dětského pokoje-nápadité-tvar-mrak-balón-stěna-dekorace-plovoucí postel

Moderní a jedinečný nábytek do dětského pokoje je designem společnosti LAGO. Pocházejí z nových DĚTÍ & MLADÁ kolekce. V Lagu bylo vždy důležité dětství a dospívání. Není tedy divu, že vznikla tak působivá sbírka. Jako materiál pro nábytek se používá divoké dřevo.

Nábytek do dětského pokoje stimuluje představivost

Nábytek do dětského pokoje bílá-světle modrá-akcenty-Eisbaer-wandgestaltung

Při pohledu na tato zařízení si každý rodič zaručeně přeje, aby se vrátili do dětství. Jak název napovídá, nábytek do dětského pokoje je nejen úžasně vhodný pro menší děti. Nábytek i dekorace a doplňky lze také použít k vybavení pokojů pro mládež.

Modrá školka

nábytek-školka-romantický-nápad-dívka-vážka-baletka-koberec-šachovnice-tyrkysová

Aby byla splněna očekávání, společnost zpočátku provedla studii s dětmi, mladými lidmi, rodiči a dokonce i učiteli. Sbíraly se malované obrázky, slova, sny a záznamy, aby se proměnily v novou kolekci nábytku do dětského pokoje.

Postel v krabici

Nábytek do dětského pokoje jednoduchý-šatník-vysoký lesk-bílé-osvětlení-nepřímý

Nábytek do dětského pokoje od společnosti Lago je vhodný pro děti a vytváří nádherný svět, ve kterém se vaše děti mohou bavit a být dětmi. Inspirují děti, stimulují děti k novým snům, pěstují citlivost, aby zajistily přirozený růst.

Nepřímé osvětlení

nábytek-dětský pokoj-stěna-loft-postel-box-tvar-bílý-koberec-kulaté osvětlení

Soukromý obývací prostor je pro tento nábytek do dětského pokoje bezpochyby ideální. Lze je však také použít k návrhu veřejných vzdělávacích oblastí. Mezi takové instituce patří například školy, jesle, jesle a centra denní péče, nemocnice, knihovny a různá zařízení pro volný čas.

Nábytek do dětského pokoje – nápad na půdní postel

Dětský pokoj-nábytek-postel-plovoucí-efekt-box-žebřík-sky-nástěnná malba

Nábytek do dětského pokoje od Lago lze použít k vybavení dětského pokoje podle představ a preferencí dítěte. Pokud je vaše dítě velmi zasněné, navrhněte takový prostor na spaní. Děti, které se zase zajímají o mořeplavectví a lodě, budou mít určitě radost ze zařízení s odstíny modré a námořních dekorací.

Námořní školka

nábytek-dětský pokoj-chlapci-pokoj-modré-nuance-bílá-námořní-deko-pádla

Zde můžete vidět nápad na použití nábytku do dětského pokoje od společnosti Lago pro námořní zařízení. Kombinujte bílou s odstíny modré a také světle béžové tóny, které napodobují písek, aby odrážely kouzlo moře a pláže.

Nábytek ve stylu Bauhaus

nábytek-dětský pokoj-stůl-nápad-žlutá-stěna-dekorační-stolní lampa

Ve sbírce se myslí i na nejlepšího přítele. Se všemi skvělými možnostmi nábytku do dětského pokoje nezapomeňte na postel pro psa. Stůl je také originální díky svému extrémně tenkému a elegantnímu tvaru. Je orámována geometricky tvarovanou poličkou.

Originální tvary polic

nábytek-dětský pokoj-obklady-polička-originální-geometrický-tvar-sobí-laminát

K různým modelům nábytku do dětského pokoje patří také poličky ve stylu Bauhaus, které lze kombinovat do jakéhokoli tvaru. Zde můžete vidět například soba nebo jelena, který se úžasně hodí pro návrh dětského pokoje s lesní tematikou. Kromě toho existují originální osvětlovací prvky v podobě hub a tmavě zelené barvy stěn.

Dospívající pokoj pro dívky

nábytek-dětský pokoj-neutrální-barvy-béžové-barevné akcenty-zelená-fialová-laminátová podlaha

Místnosti pro mládež lze u modelů Bauhaus úžasně nastavit jako nábytek do dětského pokoje. Výsledkem je moderní interiér, ve kterém může vaše téměř dospělé dítě odpočívat a učit se. Zde vidíte místnost z jemných pastelových tónů, které byly kombinovány s některými výraznými barvami, jako je zelená a fialová.

Prostor k relaxaci

dětský pokoj-nábytek-dekor-nápad-moderní-dřevěná-stěna-barevný-design

Pokud se nemůžete nabažit nábytku, můžete si samozřejmě vybrat také nábytek do dětského pokoje od společnosti Lago do ložnice pro dospělé. To je dobrá volba, zejména pro bakaláře a bakaláře, protože jde o jednolůžko.

Nastavte barevné akcenty s nábytkem

nábytek do dětského pokoje-růžovo-modrá-kombinace-závěsy-lago-design

Nábytek do dětského pokoje je nabízen v různých barvách. Místnost se stěnami, podlahami a stropy neutrálních barev tak může moderně okořenit. Zkombinujte nuance jedné barvy nebo různých.

Nábytek v řadě

nábytek-dětský pokoj-světlý-interiér-polička-dekorace-dekorace na zeď

Design nábytku do dětského pokoje se vyznačuje zajímavou strukturou. Skládá se ze souvislé linie, která budí dojem, že nábytek byl namalován na zeď nebo v místnosti. Neutrální barvy nábytku, jako v tomto příkladu, vypadají jednoduše a elegantně.

Šikmá police

nábytek-dětský pokoj-malý-pokoj-stůl-police-křivý-nápad-kelim-koberec

I malé dětské pokoje lze s novou kolekcí Lago úžasně navrhnout. Zde můžete vidět originální polici se šikmým designem, která má určitý abstraktní vzhled. Postel, polička a tentokrát také stůl tvoří opět společnou linii. Nábytek do dětského pokoje stimuluje představivost.

Dětský pokoj v podkrovním stylu

nábytek-dětský pokoj-cihlová zeď-dvě postele-styl pokoje-mládež-tabule-barva

Cihlová zeď vypadá jako půdní byt. Moderní nábytek do dětského pokoje jí perfektně sedí. K dispozici jsou také přízvukové stěny, které byly navrženy barvou na tabuli. To je myšlenka, která je v dětských pokojích stále běžnější.

Podkrovní postele

nábytek-dětský pokoj-žlutá-stěna-barva-loftová postel-nápad-žebřík-šedá-podlaha

Každý, kdo v dřívějších letech přemýšlí o svém dětském pokoji, si jistě vybaví velký sen a tím je podkrovní postel. Splňte svému snu tento sen tím, že zařídíte pokojíček tímto oblíbeným a praktickým kusem nábytku. Tuto možnost nabízí i nábytek do dětského pokoje od Lago.

Dětský pokoj pro dva

nábytek-dětský pokoj-zelená-přízvuk zeď-styl podkroví-koberec-kulatý

Podkrovní postel zajišťuje, že se vytvoří prostor pro další. Toto je ideální řešení, pokud potřebujete navrhnout dětský pokoj pro dvě děti. Tento nápad na nábytek do dětského pokoje v zelené barvě a na vyšší úrovni připomíná strom. Tak dostane vaše dítě postel v domku na stromě.

Jednolůžkový pokoj s podkrovím

nábytek-dětský pokoj-design-zelená-barva-ptačí domky-dekorace na zeď

Ale použití podkrovní postele je také praktické v jedné místnosti. Volný prostor, který to vytváří na podlaze, je zvláště cenný v malých místnostech. Tímto způsobem lze zřídit další nábytek do dětského pokoje nebo snadno navrhnout hřiště.

Pruhovaný vzor

nábytek-dětský pokoj-vysoce lesklé pruhy-šatník-moderní-zelená-tabule zeď

Velmi moderním prvkem nábytku do dětského pokoje jsou povrchy s vysokým leskem, které jsou nabízeny v různých barvách. Je možná i kombinace. Tak vznikl výše uvedený atraktivní design skříně. Skládá se ze dvou odstínů zelené, stejně jako šedé a bílé.

Plovoucí postýlka

nábytek-dětský pokoj-polička-strom-tvar-hravý-design-zeměkoule-deco

Moderní postele jako nábytek do dětského pokoje také jako by se vznášely ve vzduchu. To opět stimuluje představivost vašich dětí a zvláště na ně zapůsobí. V dětském pokoji nahoře je polička opět opravdovým poutačem pozornosti. Jednotlivé desky byly seřazeny jako koruna stromu.

Skleněné nohy ve školce

nábytek-dětský pokoj-kelim-koberec-posuvné-dveře-stodola-barevné-skříně-Londýn

Na plovoucí postel se dá dostat i jinými zajímavými způsoby. Ve skutečnosti Lago nabízí možnost položit postel na skleněné nohy. Ty jsou sotva znatelné, ale přesto nabízejí větší stabilitu. Jak vidíte, při navrhování nábytku do dětského pokoje se myslelo na všechno!

Sklo na stůl

nábytek-dětský pokoj-cirkus-téma-purpurová-příčka-nástěnná police-houpačka-šedo-růžová-barvy

Líbí se vám představa skla pro nábytek do dětského pokoje? Pak si můžete také vybrat variantu ke stolu. Houpačka je také oblíbeným prostředkem zábavy dětí a lze ji stejně snadno nainstalovat do místnosti.

Navrhl Lago.