školka

Kreativní nábytek do dětských a teenagerských pokojů od Gautiera

Klasický nábytek-dívky-pokoj-oválná stěna-zrcadlo-elegantní-design-šedá

Ve světě je nyní přechodné období, kdy děti buď plánují letní párty, nebo přemýšlejí o svém prvním školním dni v novém školním roce. Léto je opravdu ideálním obdobím pro rekonstrukce ve školce. Zvláště před velkým začátkem nového školního roku máte dost času to okořenit. Dnes vám chceme dát pár tipů na zařizování pokojíčku pro vaše nové děti a teenagery, který vám hodně usnadní práci. Kolekce „Zpátky do školy 2014“ od Gautier zahrnuje úžasné Nábytek do dětských pokojů a dospívající pokoje s typickou francouzskou atmosférou a bujarostí! Vyznačují se kombinací formy a funkčnosti, elegance a hravosti. Jde o pohodlí ve školce, je v něm spousta kreativity a spousta zábavy. V galerii obrázků určitě najdete něco, co odpovídá vašemu vkusu!

Nábytek do dětského pokoje pro dívky: kouzlo v růžové barvě!

růžová-školka-pro-dívky-šik-Gautier-Zpět-do-školy-2014-kolekce

Růžové a dívčí pokoje jsou neoddělitelnou kombinací a zdá se, že nikdy nevyjdou z módy. Pokud něco, musíme si vybrat tohoto génia, který se rozhodl v první polovině devatenáctého století přinést růžovou na trh jako ženský odstín a my mu musíme udělit Nobelovu cenu nebo něco podobného.

Klasický barevný koncept pro dívčí pokoj

Dívčí pokoj-v-šedo-růžové-Demoiselle-dětský-nábytek-kolekce-Gautier

dívčí nábytek-pohodlný-ergonomicky-zakřivený-designový řádek

Dívčí pokoj-postel-královský styl inspirovaný-Louis-XV-Era-moderní-francouzský-vkus

Kolekce Gautier „Back to School“ se ponoří do tohoto nadčasového odstínu a dodává mu klasický vzhled. Na základě doby Ludvíka XV. Je to perfektní volba pro vaši drahou malou princeznu, mnoho prvků zde je snových i praktických.

Nábytek do pokojů pro mládež: trendový městský styl

dětský nábytek-nábytek-série Tactil-nábytek-Gautier-prostorově úsporný-rohový psací stůl

Kolekce Tactil je vybavena multimediální jednotkou, stylovým pracovním prostorem, moderní postelí a mnoha dalšími inteligentními doplňky a je vhodná jak pro mladé lidi, tak pro děti, které chtějí mladistvě navržený pokoj. Nábytek Tactil je zcela moderní v designu a dekoru, takže může být ideální volbou pro malý městský byt nebo dům. Nejmodernější design, tyto kusy nábytku jsou velmi vhodné pro děti, které mají jen krůček k dospívání.

Trendy designová řada pro teenagery

nábytek do pokoje pro mládež-moderní-barvy-postel-se zásuvkami-bílé skříně

ergonomický kus nábytku-multimediální-policový stojan-Tactil-Möbelkollektion-Jugendzimmer

Dětský pokoj-stůl-židle-na kolečkách-transparentní-modulární-skříňky

Nábytek do dětských pokojů, který šetří místo

Podkrovní postel pro dětský pokoj-stylový-design-bílý-úložný-osvětlovací stůl

Milujeme sortiment Dimix, tato série nábytku kombinuje prostorově orientované zařízení a inteligentní palandy a vytváří tak ideální dětský pokoj, o který mnozí z nás žádají. Protože většina majitelů domů nemá k dispozici dostatek místa, Dimix vám nabízí řešení pro úsporu místa prostřednictvím zajímavých paland, klimatizačních skříní, skříněk a pracovních stanic, které jsou všechny multifunkční. Od palandy s výsuvným pracovním stolem až po skládané postele, které pomohou uklidit nepořádek, kolekce nábytku Dimix má pro vás vše připraveno!

Dětský pokoj pro sourozence-vzor koberec-nábytek-palanda-moderní-Gautier

Moderní palandy nejsou navrženy tak, aby byly pouze jednou postelí za druhou. Nabízejí kompletní balíček, který obsahuje mnoho: úložné prostory, pracovní stanice a prostor na spaní jsou spojeny v estetický a všestranný design. Postele v kolekci Dimix tento trend ztělesňují a zdůrazňují správnou estetikou.

Nábytek do dětského pokoje – nadčasový a propracovaný

Mladý a dětský pokojový nábytek-nadčasový-praktický-úložný-prostor-podkrovní postel

Urban je jedna taková dětská ložnice, která vypadá super cool a snadno by mohla být perfektní kulisou i pro dospělou ložnici. Kombinace akcentů světlého dřeva s černobílým barevným schématem se uvolňuje a dokonale zapadá do „generace Twitteru“!

Přineste cirkus domů

hravá postel s nebesy pro dětské pokoje-Piccadilly-Gautier-design-inspirovaný-od-cirkusu

Dabovaný Piccadilly – tato elegantní cirkusová postel od Gautiera nabízí dětem mnohem více než vzrušení. Unikátní design a široká škála doplňků jsou vyzdobeny v červené a bílé barvě a slibují, že se pokoj vašeho drobečka promění v divadelní scénu, kde může být každý večer zářící hvězdou! Ale také přichází s dostatkem úložného prostoru, kam můžete na konci dne schovat všechny své hračky. Díky jednoduchému barevnému schématu, doplňkům s akcenty a barevnému ložnímu prádlu se cirkusová postel jeví ještě atraktivnější!

Nábytek do dětských pokojů navržený na modulárním základě

Moderní-pokoj pro mládež-elegantní-nábytek-police-nápady-estetický-dětský pokoj

Jako vždy na nás nejnovější kolekce nábytku do dětských ložnic od Gautiera udělala velký dojem a očekáváme, že tyto skvělé kusy nábytku budou v příštích měsících k vidění v dětských pokojích po celém světě. Samozřejmě si můžete nyní koupit jednotlivé police, skříně, postele a pracovní stanice, které odpovídají designu a konceptu v dětském pokoji, můžete míchat kusy nábytku a vytvářet nové kompozice.

To vše samozřejmě necháváme na vaší vlastní vůli a osobním vkusu! Chceme vám popřát spoustu zábavy při zařizování nebo předělávání dětského pokoje doma!

Krásné dětské pokoje, které ukazují hodně barev a kreativity

Ideas-girls-room-modern-colors-Posh-Tactil-Collection-Gautier

Mládež-podkrovní postel-Dimix-Collection-Gautier-řešení úložného prostoru-moderní

Podkrovní postel-bílá-s-úložným prostorem-psací stůl-moderní-pokoj-nápady-dětský pokoj

skryté-zásuvky-úložný-prostor-řešení-Dimix-Collection-bílý-dětský nábytek

dívky-pokoj-se-stěnou-tetování-Eifel-věž-městský-styl-nábytek-modulární-police

kolekce dětského pokoje se šikmou střechou-městský styl-Gautier-nábytek-záda-do-školy

Nábytek-dětský pokoj-teenagery-červeně natřené-stěny-Gautier-trendy-nábytek