školka

Čištění obličeje pro zářivou pleť: tyto triky krásy rychle zkrášlují!

Čištění obličeje pro zářivou, bezchybnou pleť

Sluneční paprsky, vítr a špína činí citlivou pokožku obličeje náchylnou k zarudnutí, ucpávají póry a vedou k nerovnoměrné struktuře pokožky. Se správnými čisticími prostředky a vhodným mycím programem však na čerstvou pleť nebudete muset dlouho čekat. Pokud každý den v rámci rutiny péče pečlivě odstraňujete kožní maz a make-up a vyhýbáte se některým běžným chybám při čištění, můžete se brzy těšit na bezchybnou pleť. Prozradíme vám ty nejlepší kosmetické triky na čištění obličeje pro zářící pleť-tyto tipy jsou základem všech přírodních krás.

Čištění obličeje pro zářivou pleť – jemná péče ve třech krocích

Očištění obličeje pro zářivé triky krásy pokožky

Mírné čištění je zásadní pro zářivě krásnou pokožku obličeje. Jemná péče však neznamená umytí obličeje jen vodou – neodstraní make -up, kožní maz a nečistoty. Konvenční mýdlo je také absolutním hříchem na pokožce – vysušuje pokožku a vede k zarudnutí a pupínkům.

Extrakt ze sedmikrásky pro čištění obličeje pro zářící pokožku

Pokud místo toho ráno a večer pečlivě umyjete obličej čisticí pěnou, bezpečně odstraníte nečistoty a zároveň poskytnete vlhkost. Obzvláště jemné jsou výrobky s přírodními výtažky, které jsou ideální pro každý typ pokožky. Heřmánek má například uklidňující účinek, bambus vyhlazuje nedokonalosti pokožky a extrakt ze sedmikrásky působí protizánětlivě (více informací o Kliknutím sem zobrazíte přírodní kosmetiku se sedmikráskami).

Očištění obličeje pro rozjasňující pleťový toner Haka

Druhým krokem k hloubkovému čištění je aplikace toneru. Doporučuje se zejména lidem s kombinovanou pletí-toner se nanese na takzvanou T-zónu, tváře a krk jsou vynechány. Lidé s mastnou pokožkou si také mohou jednou nebo dvakrát týdně provést peeling obličeje a krku. V tomto případě však hlavní věc je: nepřehánět to, aby nedošlo k poškození přirozené olejové vrstvy na pokožce.

Čištění obličeje pro zářivou pleť: tipy pro krásu pro bezchybnou pleť

Přírodní produkty pro zářivou pleť

K rovnoměrné pleti přispívá nejen samotné čištění pleti – pokud usilujete o jemnou a rovnoměrnou pleť, měli byste také:

  • Měňte polštáře jednou týdně – částečky pokožky, špína a pot mohou pokožku dráždit.
  • Minimálně dvakrát týdně důkladně očistěte odličovací potřeby (štětce atd.) Jemným čisticím prostředkem. V opačném případě riskujete nanesení špinavého make -upu na čistou pokožku.
  • Večer opatrně odstraňte všechny přípravky pro úpravu vlasů. Jinak, pokud se v noci ve spánku otočíte, znečistíte si kůži a ucpete póry.
  • Každý večer pečlivě odličujte, strávte alespoň dva dny v týdnu bez make-upu, aby se pokožka mohla regenerovat.

Odstraňte make-up z čištění obličeje pro zářivou pleť

  • Neotírejte, ale krouživými pohyby opatrně odličujte. Udělejte si na to čas, i když to bude trvat déle.
  • Při čištění také věnujte velkou pozornost oblasti očí – obvykle stačí, když si oči vypláchnete jen vodou.
  • Obličej omyjte vlažnou vodou, na závěr jej můžete jako osvěžení opláchnout studenou vodou.
  • Krém nanášejte pouze v případě potřeby po čištění – to je nejrychlejší způsob, jak pokožka absorbuje ostatní pečující produkty.

Jezte zdravé čištění obličeje pro zářící pokožku

  • Zdravá strava a podle toho zdravá střevní flóra jsou dalšími faktory, které mohou vést ke snížení tvorby kožního mazu. Pokud se tedy obejdete bez rychlého občerstvení, příliš mnoho mouky, cukru a potravin s konzervanty, jste na správné cestě ke zdravé kůži.
  • Kůže obličeje potřebuje ochranu před sluncem každý den – dokonce i v zimních měsících.

Přírodní kosmetické produkty pro čištění obličeje pro zářivou pokožku