školka

Dětské pokoje v mátové a šedé barvě – inspirativní nápady pro nepřekonatelné barevné duo

dětský pokoj v mátové a šedé skandinávské špičce dvoubarevné povlečení na polštář

Čekáte dítě a chtěli byste pro nového občana vytvořit útulnou a útulnou atmosféru? Už máte jasnou představu o tom, jak by měla místnost vypadat. Nyní otázka, v jaké barvě by měl být pokoj pro vaši drahou polovičku zařízen? Dali jsme dohromady spoustu skvělých nápadů na trendovou barevnou kombinaci, která promění pokoj pro vaše dítě v nádherně krásnou říši. Získejte inspiraci, jak navrhnout dětský pokoj v mátové a šedé barvě!

Trendové a genderově neutrální barevné duo máty a šedi

moderní dětský pokoj v mátě a šedé atraktivní nástěnný dekorační koberec tečkovaný přebalovací pult

Šedá a máta jsou jemné a svěží barvy, které po spárování vyústí v jemné a moderní barevné duo. Tyto barvy jsou stejně vhodné pro dívky i chlapce a lze je použít v dětských pokojích i v dětských a teenagerovských pokojích. Každý, kdo usiluje o genderově neutrální vybavení dětského pokoje, má s touto barevnou kombinací rozhodně pravdu.

moderní dětský pokoj v mátové a šedé podlahové dekoraci dětské postýlky

Barvy šedé a mátově zelené perfektně zapadají do každého motivu místnosti a každého stylu bydlení. Můžete kombinovat různé tóny máty navzájem a také obohatit tyto barevné partnery o jinou barvu a dosáhnout tak veselých barevných kompozic. Například můžete vytvořit dětský pokoj v mátové a zelené barvě, který bude vypadat svěží, jemný a dívčí, spárováním dvou moderních barev s jemnou růžovou.

chlapeček do dětského pokoje se záclonami ze šedého ložního prádla s tmavě modrými akcenty

Dětský pokoj s námořním nádechem vykouzlíte například přidáním odstínů modré. Pokud naopak chcete svému dítěti navrhnout pestrobarevný a veselý pokojíček, obzvlášť se hodí barevné akcenty ve výrazných barvách. Skutečnost, že máta a zelená jsou zvláště proměnlivé, nelze v následujících obrázkových příkladech přehlédnout.

ložní prádlo barva stěny šedá sedací nábytek dětský pokoj v mátové a šedé barvě

Dětský pokoj vypadá moderně, harmonicky a obzvláště okouzlující v mátě a šedé, když je trendové barevné duo rozšířeno o pastelový odstín. Šedá a mátově zelená barva září nadčasově, elegantně a elegantně, když je klasická a čistě bílá součástí barevného složení. Než se ale podíváme blíže na konkrétní příklady designu mátově zeleného a šedého dětského pokoje, pojďme se podívat na to, jak lze šedou a mátovou do místnosti integrovat.

Dětské pokoje v mátě a šedi – nápady a návrhy na design

dětské pokoje mátově šedé ložní prádlo mašlové závěsy neprůhledné

Nejprve děti trávily většinu dne ve své postýlce. Abyste přeměnili dětskou postýlku na místo pohody pro svého chráněnce, musíte se díky designu snažit o jistotu a pohodlí. Místo na spaní pro své potomky, ať už jde o kolébku, dětskou postýlku nebo kočárek, můžete zútulnit pomocí měkkých textilií. Zvláště elegantně vypadá dětské hnízdo v jemných barvách šedé a mátové, které nabízí ochranu a bezpečí vašeho dítěte..

dětský pokoj chlapec máta šedá modrá bílá koberec barva na zeď

Můžete si také vybrat ložní prádlo se skvělými vzory, spacák nebo plyšovou měkkou deku ve svěžích a genderově neutrálních barvách mátově zelené a šedé. Samotnou postel lze také vybrat v jedné ze dvou barev podle vašeho výběru. Nastavte kontrasty nebo spárujte různé nuance barvy. To dává dětskému pokoji v mátě a šedi určitou dynamiku, ale přesto vypadá harmonicky.

Ložní prádlo v šedé a mátové barvě

hořčičná máta modrá šedá textilní vzor noční postel dětský pokoj

Chcete -li dát dětskému pokoji v mátě a šedi ještě více charakteru a šarmu, můžete si troufnout na různé kombinace vzorů a vytvořit jedinečný vzhled. V horním dětském pokoji jsou malé a velké tečky v tmavě modré, bílé a hořčičné podobě šikovně spárovány s horizontálními a vertikálními klikatými vzory, díky nimž dětský pokoj v šedé a mátové barvě působí obzvlášť svěže.

Textil jako barevný akcent

dětský pokoj s mátou a šedou podlahou, ložní prádlo, závěsy, barevná kombinace

Ostatní textilie, například závěsy v dětském pokoji, zajišťují pohodlí a zvukovou izolaci. Můžete si je také vybrat v harmonických barvách šedé a mátově zelené, aby ladily s interiérem. Zvláště pokud dáváte přednost tomu, aby stěny byly bílé, vytvářejí tyto dvě barvy skvělý barevný akcent.

dětský pokoj design jemné barvy máta šedá dětská postel deka textilie

Teplá a nadýchaná podlahová krytina také přispívá k útulné atmosféře v dětském pokoji. Nejpozději, když se vaše drahá může plazit, zůstane dlouho na zemi. Měkký koberec v mátové nebo šedé barvě vytváří místo k relaxaci a zve ty nejmenší ke hře a mazlení. Vaše dcera nebo syn tam budou moci později vypustit páru.

dětský pokoj mátově šedé doplňky ložní prádlo koberec přebalovací stůl koberec

Pokud zvolíte koberec jako prvek v zařízení, které přináší barvu do dětského pokoje, měli byste v ideálním případě zvolit koberec v mátě. V kombinaci s dalšími designovými prvky v místnosti, které zachycují stejnou barvu, můžete vykouzlit nádherné a harmonické dětské království.

barevný dětský pokoj fialová máta šedá bílá dekorace na hrací podložku

Ušlechtilá šedá barva vyzařuje vaše kouzlo obzvláště jemným způsobem a zároveň umožňuje, aby převládaly jiné barvy. Krásný pouf v mátové barvě, malé dekorativní polštáře nebo praktický úložný košík z čerstvé máty vypadají obzvlášť dobře na šedé podlahové krytině.

dětský pokoj neutrální chlapec dívka koberec postel vzor máta bílá Šedá

hrací podložky máta zelená šedá bílá designový dětský pokoj

dětský pokoj v polštářku s mátou a šedou postýlkou

dětské pokoje šedá máta žlutý koberec obrázky plyšové hračky závěsy

světlý dětský pokoj v mátě a šedé dětské postýlce mobilní přebalovací stěna dekorační deka

neutrální dětský pokoj v mátové a šedé klučičí posteli, dekorace na stěnu, koberec

Nástěnný design s barvami máty a šedi v dětském pokoji pro dívky a chlapce

dětský pokoj dvojčata barva stěny máta růžová šedá bílá mobilní, pohybliví

Pokud chcete, aby dětský pokoj zářil, máta je bezpochyby vynikající volbou jako barva stěny. Světelná barevná kompozice, která se skládá hlavně ze zelené a bílé s modrým nádechem, dává každé místnosti jedinečný vzhled. Mimochodem, trendová barevná máta má několik odstínů barev, které v závislosti na podílu modré někdy osvěžují a někdy uklidňují. Na obrázku nahoře vytváří souhra stěn mátové barvy se světle šedou textilií, bílou dřevěnou podlahou a lehkým dřevěným rámem postele relaxační atmosféru se skandinávským nádechem.

dětský pokoj mátově šedá dětský pokoj tipi dvoubarevné nástěnné obrázky úložné koše

V tomto veselém dětském pokoji pro sourozence byla zvolena kombinace šedé a bílé s různými tóny mátově zelené. Horizontálně dvoubarevné malované stěny přidávají místnosti na hodnotě a dělají ji zajímavější. Pokud se rozhodnete pro stěny ve dvou barvách, je vhodné navrhnout spodní část v tmavší barvě a pro horní část stěny zvolit světlejší barvu.

dětský pokoj šedá máta broskvové akcenty ve zlaté dívce

Podívejte se na nápady na design stěn v mátě a šedi v naší obrazové galerii a implementujte ten, který vyhovuje vašemu vkusu. Ať už zvolíte cikcak vzor, ​​aplikujete efektní tetování na zeď v těchto barvách nebo zavěsíte skvělé nástěnné plakáty nebo obrazy, které později povzbudí představivost vašeho dítěte, je jen na vás.

dětský pokoj chlapec dívka máta a šedá stěna dekorace mraky vrcholy

stěna design cikcak máta zelená bílá koberec šedý vzor teepee

dětský pokoj v mátové a šedé dekoraci bambusové řetízky dekorace povlečení na zeď

neutrální dětský pokoj máta šedá zelená oranžová barevné dětské postele prapory lucerny

dětský pokoj v mátové a šedé zdi dekorace obrázek mraky hvězdy zeď šedá

dětský pokoj v mátě a šedé posteli bílá šedá šedá zeď

dětský pokoj v mátové a šedé barevné dekoraci nástěnného koberce se vzorem

dětský pokoj v mátové a šedé světle modré posteli nábytek dětská židle polštář koberec

dětský pokoj v mátovém a šedém nábytku měnící se barevnou nuanční stěnou

dětský pokoj máta šedá světlé barevné hračky hrací podložka pastelové barvy

školka chlapeček žlutá máta šedá modrá bílá

dětský pokoj v mátové a šedé designové dekoru na přikrývku barevná kombinace

dětský pokoj máta zelený šedý koberec dětská postel přebalovací pult nálepky obrázky trojúhelníky

dětská pokojová dívka růžová šedá postel koberec křeslo deco nástěnná dekorace

neutrální dětský pokoj šedé ložní prádlo kostkovaný modrý bílý pouf mátový hořčičný koberec

Dekorace dětského pokoje v mátové a šedé barvě

dekorace do dětského pokoje mátový koberec zeď šedé hračky

Mátové a šedé tóny lze použít nejen jako barvu na stěny nebo jiné velké plochy. Dekorace, úložné koše, obrázky, hračky, lampy a různé další doplňky v šedé a mátové barvě mohou také ovlivnit atmosféru v dětském pokoji a vnést do interiéru dotek barvy a svěžesti.

dětský pokoj v mátě a šedých dekorativních polštářích asseccoires hračky

dětské pokojové mint šedé vlajky dekorativní plyšové hračky

školka šedá máta dekorativní předměty obrázek liška

školka

Dětské pokoje v mátové a šedé barvě – inspirativní nápady pro nepřekonatelné barevné duo

dětský pokoj v mátové a šedé skandinávské špičce dvoubarevné povlečení na polštář

Čekáte dítě a chtěli byste pro nového občana vytvořit útulnou a útulnou atmosféru? Už máte jasnou představu o tom, jak by měla místnost vypadat. Nyní otázka, v jaké barvě by měl být pokoj pro vaši drahou polovičku zařízen? Dali jsme dohromady spoustu skvělých nápadů na trendovou barevnou kombinaci, která promění pokoj pro vaše dítě v nádherně krásnou říši. Získejte inspiraci, jak navrhnout dětský pokoj v mátové a šedé barvě!

Trendové a genderově neutrální barevné duo máty a šedi

moderní dětský pokoj v mátě a šedé atraktivní nástěnný dekorační koberec tečkovaný přebalovací pult

Šedá a máta jsou jemné a svěží barvy, které po spárování vyústí v jemné a moderní barevné duo. Tyto barvy jsou stejně vhodné pro dívky i chlapce a lze je použít v dětských pokojích i v dětských a teenagerovských pokojích. Každý, kdo usiluje o genderově neutrální vybavení dětského pokoje, má s touto barevnou kombinací rozhodně pravdu.

moderní dětský pokoj v mátové a šedé podlahové dekoraci dětské postýlky

Barvy šedé a mátově zelené perfektně zapadají do každého motivu místnosti a každého stylu bydlení. Můžete kombinovat různé tóny máty navzájem a také obohatit tyto barevné partnery o jinou barvu a dosáhnout tak veselých barevných kompozic. Například můžete vytvořit dětský pokoj v mátové a zelené barvě, který bude vypadat svěží, jemný a dívčí, spárováním dvou moderních barev s jemnou růžovou.

chlapeček do dětského pokoje se záclonami ze šedého ložního prádla s tmavě modrými akcenty

Dětský pokoj s námořním nádechem vykouzlíte například přidáním odstínů modré. Pokud naopak chcete svému dítěti navrhnout pestrobarevný a veselý pokojíček, obzvlášť se hodí barevné akcenty ve výrazných barvách. Skutečnost, že máta a zelená jsou zvláště proměnlivé, nelze v následujících obrázkových příkladech přehlédnout.

ložní prádlo barva stěny šedá sedací nábytek dětský pokoj v mátové a šedé barvě

Dětský pokoj vypadá moderně, harmonicky a obzvláště okouzlující v mátě a šedé, když je trendové barevné duo rozšířeno o pastelový odstín. Šedá a mátově zelená barva září nadčasově, elegantně a elegantně, když je klasická a čistě bílá součástí barevného složení. Než se ale podíváme blíže na konkrétní příklady designu mátově zeleného a šedého dětského pokoje, pojďme se podívat na to, jak lze šedou a mátovou do místnosti integrovat.

Dětské pokoje v mátě a šedi – nápady a návrhy na design

dětské pokoje mátově šedé ložní prádlo mašlové závěsy neprůhledné

Nejprve děti trávily většinu dne ve své postýlce. Abyste přeměnili dětskou postýlku na místo pohody pro svého chráněnce, musíte se díky designu snažit o jistotu a pohodlí. Místo na spaní pro své potomky, ať už jde o kolébku, dětskou postýlku nebo kočárek, můžete zútulnit pomocí měkkých textilií. Zvláště elegantně vypadá dětské hnízdo v jemných barvách šedé a mátové, které nabízí ochranu a bezpečí vašeho dítěte..

dětský pokoj chlapec máta šedá modrá bílá koberec barva na zeď

Můžete si také vybrat ložní prádlo se skvělými vzory, spacák nebo plyšovou měkkou deku ve svěžích a genderově neutrálních barvách mátově zelené a šedé. Samotnou postel lze také vybrat v jedné ze dvou barev podle vašeho výběru. Nastavte kontrasty nebo spárujte různé nuance barvy. To dává dětskému pokoji v mátě a šedi určitou dynamiku, ale přesto vypadá harmonicky.

Ložní prádlo v šedé a mátové barvě

hořčičná máta modrá šedá textilní vzor noční postel dětský pokoj

Chcete -li dát dětskému pokoji v mátě a šedi ještě více charakteru a šarmu, můžete si troufnout na různé kombinace vzorů a vytvořit jedinečný vzhled. V horním dětském pokoji jsou malé a velké tečky v tmavě modré, bílé a hořčičné podobě šikovně spárovány s horizontálními a vertikálními klikatými vzory, díky nimž dětský pokoj v šedé a mátové barvě působí obzvlášť svěže.

Textil jako barevný akcent

dětský pokoj s mátou a šedou podlahou, ložní prádlo, závěsy, barevná kombinace

Ostatní textilie, například závěsy v dětském pokoji, zajišťují pohodlí a zvukovou izolaci. Můžete si je také vybrat v harmonických barvách šedé a mátově zelené, aby ladily s interiérem. Zvláště pokud dáváte přednost tomu, aby stěny byly bílé, vytvářejí tyto dvě barvy skvělý barevný akcent.

dětský pokoj design jemné barvy máta šedá dětská postel deka textilie

Teplá a nadýchaná podlahová krytina také přispívá k útulné atmosféře v dětském pokoji. Nejpozději, když se vaše drahá může plazit, zůstane dlouho na zemi. Měkký koberec v mátové nebo šedé barvě vytváří místo k relaxaci a zve ty nejmenší ke hře a mazlení. Vaše dcera nebo syn tam budou moci později vypustit páru.

dětský pokoj mátově šedé doplňky ložní prádlo koberec přebalovací stůl koberec

Pokud zvolíte koberec jako prvek v zařízení, které přináší barvu do dětského pokoje, měli byste v ideálním případě zvolit koberec v mátě. V kombinaci s dalšími designovými prvky v místnosti, které zachycují stejnou barvu, můžete vykouzlit nádherné a harmonické dětské království.

barevný dětský pokoj fialová máta šedá bílá dekorace na hrací podložku

Ušlechtilá šedá barva vyzařuje vaše kouzlo obzvláště jemným způsobem a zároveň umožňuje, aby převládaly jiné barvy. Krásný pouf v mátové barvě, malé dekorativní polštáře nebo praktický úložný košík z čerstvé máty vypadají obzvlášť dobře na šedé podlahové krytině.

dětský pokoj neutrální chlapec dívka koberec postel vzor máta bílá Šedá

hrací podložky máta zelená šedá bílá designový dětský pokoj

dětský pokoj v polštářku s mátou a šedou postýlkou

dětské pokoje šedá máta žlutý koberec obrázky plyšové hračky závěsy

světlý dětský pokoj v mátě a šedé dětské postýlce mobilní přebalovací stěna dekorační deka

neutrální dětský pokoj v mátové a šedé klučičí posteli, dekorace na stěnu, koberec

Nástěnný design s barvami máty a šedi v dětském pokoji pro dívky a chlapce

dětský pokoj dvojčata barva stěny máta růžová šedá bílá mobilní, pohybliví

Pokud chcete, aby dětský pokoj zářil, máta je bezpochyby vynikající volbou jako barva stěny. Světelná barevná kompozice, která se skládá hlavně ze zelené a bílé s modrým nádechem, dává každé místnosti jedinečný vzhled. Mimochodem, trendová barevná máta má několik odstínů barev, které v závislosti na podílu modré někdy osvěžují a někdy uklidňují. Na obrázku nahoře vytváří souhra stěn mátové barvy se světle šedou textilií, bílou dřevěnou podlahou a lehkým dřevěným rámem postele relaxační atmosféru se skandinávským nádechem.

dětský pokoj mátově šedá dětský pokoj tipi dvoubarevné nástěnné obrázky úložné koše

V tomto veselém dětském pokoji pro sourozence byla zvolena kombinace šedé a bílé s různými tóny mátově zelené. Horizontálně dvoubarevné malované stěny přidávají místnosti na hodnotě a dělají ji zajímavější. Pokud se rozhodnete pro stěny ve dvou barvách, je vhodné navrhnout spodní část v tmavší barvě a pro horní část stěny zvolit světlejší barvu.

dětský pokoj šedá máta broskvové akcenty ve zlaté dívce

Podívejte se na nápady na design stěn v mátě a šedi v naší obrazové galerii a implementujte ten, který vyhovuje vašemu vkusu. Ať už zvolíte cikcak vzor, ​​aplikujete efektní tetování na zeď v těchto barvách nebo zavěsíte skvělé nástěnné plakáty nebo obrazy, které později povzbudí představivost vašeho dítěte, je jen na vás.

dětský pokoj chlapec dívka máta a šedá stěna dekorace mraky vrcholy

stěna design cikcak máta zelená bílá koberec šedý vzor teepee

dětský pokoj v mátové a šedé dekoraci bambusové řetízky dekorace povlečení na zeď

neutrální dětský pokoj máta šedá zelená oranžová barevné dětské postele prapory lucerny

dětský pokoj v mátové a šedé zdi dekorace obrázek mraky hvězdy zeď šedá

dětský pokoj v mátě a šedé posteli bílá šedá šedá zeď

dětský pokoj v mátové a šedé barevné dekoraci nástěnného koberce se vzorem

dětský pokoj v mátové a šedé světle modré posteli nábytek dětská židle polštář koberec

dětský pokoj v mátovém a šedém nábytku měnící se barevnou nuanční stěnou

dětský pokoj máta šedá světlé barevné hračky hrací podložka pastelové barvy

školka chlapeček žlutá máta šedá modrá bílá

dětský pokoj v mátové a šedé designové dekoru na přikrývku barevná kombinace

dětský pokoj máta zelený šedý koberec dětská postel přebalovací pult nálepky obrázky trojúhelníky

dětská pokojová dívka růžová šedá postel koberec křeslo deco nástěnná dekorace

neutrální dětský pokoj šedé ložní prádlo kostkovaný modrý bílý pouf mátový hořčičný koberec

Dekorace dětského pokoje v mátové a šedé barvě

dekorace do dětského pokoje mátový koberec zeď šedé hračky

Mátové a šedé tóny lze použít nejen jako barvu na stěny nebo jiné velké plochy. Dekorace, úložné koše, obrázky, hračky, lampy a různé další doplňky v šedé a mátové barvě mohou také ovlivnit atmosféru v dětském pokoji a vnést do interiéru dotek barvy a svěžesti.

dětský pokoj v mátě a šedých dekorativních polštářích asseccoires hračky

dětské pokojové mint šedé vlajky dekorativní plyšové hračky

školka šedá máta dekorativní předměty obrázek liška