školka

Dřevěné hračky pro děti a kojence – pro lásku ke hře

Dětské chodítko s kostkami

A Dřevěné hračky pro děti nebo spíše pro menší trpaslíky v naší rodině je vždy ta správná věc, kterou koupit nebo rozdat. Je v povaze dětí hrát si; je zdravé přijímat podporu pro vývoj dítěte v jeho růstových fázích, protože táta a máma určitě vědí, které hračky budou vhodné pro kdy. V tomto článku je uvedena malá pomoc rodičům, kteří chtějí zjistit, co je pro jejich miláčka nejlepší!

Dřevěné hračky pro děti, které objevují svět od útlého věku

Kostky motoriky ze dřeva

Dřevěná hračka pro děti vytváří v malém světě průzkumníků velkou euforii. Rodiče povzbuzují děti tím, že nejprve dají malé holčičce nebo chlapečkovi hračku na uchopení a poté, co se dítě začne plazit, mu dají první dřevěné tlačné hračky. A tady začíná zábava pro malé i velké! Malý barevný králíček vytváří nadšení, když šťastně poskakuje za mrkví a pohrává si s ní. Třídící box vyrobený z javoru podporuje jemnou motoriku dítěte tím, že musí dát malé kostky, trojúhelníky nebo čtverce do vhodného tvaru. A pro malé fajnšmekry před spaním můžete otevřít svoji oblíbenou obrázkovou knížku s různými motivy a objevit první zvířátka nebo vozidla, setkat se s dalšími kojenci v kočárcích v parku, nechat se fascinovat mořskými živočichy.

Dřevěné hračky pro děti, které dosáhnou růstové fáze chůze

Dřevěná hračka tažná loď se zvířaty

Barevný svět rostoucího dítěte se stává bohatším a barevnějším, jak dny a měsíce plynou a malí průzkumníci se vydávají na dlouhé cesty. Každopádně tuto cestu dělají dřevěné hračky pro děti podle nejvyšší a nejbezpečnější testovací lavice. Asi od 18 měsíců se malé nožičky pohybují tam a zpět a roztomilé malé prsty uchopí vše, co je po ruce. Od tohoto věku jsou k řezání vhodná například tahací zvířátka ze dřeva, motorické hračky a snídaně, ale i krabice od stavebnic nebo přírodních stavebnic s kůrou.

Různé dřevěné hračky pro jemnou motoriku

různé hračky pro motoriku

Kluci se mohou těšit na tento barevný pracovní stůl

Tesařský stůl pro chlapce

 Kolekce dřevěných zvířatDřevěná posuvná helikoptéra

Chrastítko-hračky-pro-děti

Koňské koloběžky vyrobené ze dřeva

Rekonstrukce-skupina-hračky-ze-dřeva

Hudební nástroj ze dřeva

Hudební skříňka od Holt se zvířátky

Magnetické pero-dřevěná deska

Aktivity-kostky-první-čísla

 Klavírně růžováDřevěné králičí tažné zvířeHouse-of-Numbers-to-plugChytit auto vyrobené ze dřeva pro batolataKytara vyrobená ze dřeva s ovcemiGaráž s auty k parkováníKostky rozvoje jemné motorikyZásuvné kroužky-stavební bloky-kostkydívka-a-zvířata-v-leseKoule-dráha-s-kladivem-na vložení