školka

Dřevěná domeček na hraní – útulná hrací plocha vysoko nad dětským pokojem

domeček pro děti dětský pokoj-ložnice-chlapec-postel-schody-plyš-zvíře-stěna-dekorace-tabule-barva-1

V tomto článku bychom vám rádi nabídli kreativní a útulné Domeček ze dřeva současnost, dárek. Architektonická kancelář PROJEKT 95 byla pověřena návrhem bytu v Moskvě. Architekti se rozhodli vytvořit v jedné z ložnic nádherný dětský domeček pro tři děti z této rodiny. „Hnízdo“ je vyvýšená dřevěná bedna, ze které můžete vidět celou ložnici. Dřevěná domeček pro děti nabízí dětem klidné a odlehlé místo ke hře a relaxaci.

Dřevěná herna v bytě v Moskvě – něco z projektu 95

Domeček na hraní ze dřeva, přírodní materiál-postel-dětský pokoj-plyšová hračka-žralok-zeď, dveře se schodištěm-schody-2

Abyste se dostali do „hnízda“, musíte vystoupat po schodišti, které vede podél zdi natřené tabulí. Černá omyvatelná barva na tabuli je dalším poutačem v místnosti. Zeď děti psaly a malovaly s velkou péčí. Děti milují malování stěn, zvláště když to nevadí matce a otci. Je také praktické jednoduše otřít stěny, aby se uvolnil prostor pro nové kreativní nápady. Tabulová zeď pomáhá těm nejmenším učit se a hravou formou zkoušet nové věci. Uvnitř hnízda je měkké polstrování, díky kterému je hraní ještě pohodlnější. Herna a jednoduchý, ale praktický dětský pokoj byly většinou vybaveny světlým dřevem.

Do dřevěného domku se vstupuje po schodech

domeček ze dřeva dřevěný materiál-desky-světlá-tlustá-stěna-barva-černá-deska-barva-černými písmeny-stěna design-3

„Hnízdo“ bylo postaveno z panelů z masivního dřeva, aby ti nejmenší mohli bezpečně trávit svůj volný čas vysoko nad pokojem. Dub dodává dětskému pokoji hřejivý a příjemný vzhled. V ložnici je velká skříň, která zároveň slouží jako příčka do další místnosti. Nízká postel má úložný prostor na ložní prádlo a rozkládací postel pro sourozence a přátele. Taková dětská herna je splněným snem každého dítěte. Necelé dva metry nad zemí si můžete popovídat s přáteli, hrát hry nebo si dokonce odpoledne zdřímnout a užít si spoustu zábavy.

„Hnízdo“ nabízí dětem útulné místo ke hře

domeček pro děti ze dřeva chlapec-dětský pokoj-ložnice-dřevěné schody-chlapecká postel-výsuvná zeď-černé písmeny-4

Podívejte se na to, co se děje v místnosti shora, zcela uvolněně a nerušeně

domeček ze dřeva