školka

Dekorace dětského a dětského pokoje s mraky – 15 snových nápadů

Dekorace dětského pokoje s obálky na stěnu lampa do dětského pokoje

Návrh a vybavení dětského nebo dětského pokoje je pro rodiče důležitým úkolem, který vyžaduje určitý čas, úsilí a samozřejmě kreativitu. Pokud už máte místnost naplánovanou a zařízenou, nezbývá než ji vyzdobit. Kreativní Dekorace dětského a dětského pokoje s mraky zajišťuje příjemnou a atmosférickou atmosféru v místnosti a určitě si ji zamilují ti nejmenší.

Dekorace dětského a dětského pokoje s tapetou s mraky

Dekorace dětského pokoje s mraky tapety-dětský pokoj-tipi

Pokud chcete, aby byl dětský pokoj elegantní a stylový, můžete kombinovat zařízení s nádhernými motivy mraků. Mraky v designu stěn působí uklidňujícím dojmem na kojence a děti, a jsou proto pro tuto místnost ideální. Nádherné mraky na zdi vykouzlíte tapetami, tetováním na zeď nebo nástěnnou malbou.

Dekorace dětského pokoje s mraky – vyberte barvy

Dekorace dětského pokoje s mraky tapety-mátová zelená-dětský pokoj

Vliesové tapety s mraky jsou nejlepší pro dětský a dětský pokoj, protože se snadno připevňují a opravdu rychle odstraňují, když již nejsou potřeba. Kromě motivů jsou při výběru tapety důležité také barvy. Světlé barvy a pastelové tóny se nejlépe hodí do dětských pokojů. Kromě klasické modré nebo růžové se na stěny v této místnosti docela hodí barvy jako máta zelená, světle fialová a béžová.

Nástěnná dekorace do dětského pokoje s nástěnnou malbou

Dekorace dětského pokoje s mraky nástěnně modrým interiérem

Můžete také namalovat mraky na zeď jakoukoli barvou stěny. Sami rozhodnete, zda celá zeď nebo jen pár mraků nad postelí. Chcete -li malovat na zeď sami, potřebujete papír, cloudové šablony, řemeslný nůž, malbu na zeď a krycí pásku.

Vytvořte si vlastní nástěnnou malbu mraků ve školce

Výzdoba dětského pokoje s mraky nástěnná dekorace-nástěnná malba-návod

Pro výzdobu dětského pokoje s mraky po celé zdi byste měli nejprve vystřihnout šablony a poté na zeď pomocí malířské pásky vytvořit mřížku. Výsledné obdélníky by měly mít velikost papíru. Nyní umístěte cloudové šablony do políček jako šachovnici a namalujte mraky na zeď barvou. Nakonec sundejte malířskou pásku a nechte obraz zaschnout.

Fantastický design stěn v dětském pokoji

dětský pokoj-dekorace-mraky-stěna-design-kreativní

Dekorace dětského pokoje s mraky stimuluje představivost malých i velkých dětí a způsobuje sladké sny. Jako alternativu k barvě na zeď můžete mraky vystřihnout z fotoluminiscenčního filmu a přilepit je na zeď a strop tak, aby ve tmě zářily.

Dekorace dětského pokoje s mraky z filmu „Příběh hraček“

dětský pokoj-dekorace-mraky-modrá-stěna-barva-hračka-příběh-pokoj

Inspiraci na výzdobu dětského pokoje s obláčky můžete také získat z animovaných filmů. V Andyho dětském pokoji z „Toy Story“ jsou modré stěny zdobeny zajímavými bílými mraky, které můžete napodobit vhodnou předlohou pro nástěnnou malbu.

Kreativní design stěn v dětském pokoji

dětský pokoj-dekorace-mraky-nástěnné malby-police-dětský pokoj

Barevná dekorace na stěnu dětského pokoje je poměrně trvalé rozhodnutí, protože pokud chcete odstranit mraky, musíte stěny znovu vymalovat. S odpovídajícími tetováním a samolepkami na zeď lze naopak velmi rychle vykouzlit dočasný design stěny.

Dekorace dětského pokoje s lampou mraky

dětský pokoj-dekorace-mraky-udělej si-lampa-víla světla

Dalším pěkným nápadem na výzdobu dětského pokoje s mraky jsou lampy. Většina dětí se bojí tmy a chce noční světlo do dětských pokojů. S trochou kreativity můžete vytvořit krásné noční světlo jako mrak.

DIY cloud lampa

dekorace do dětského pokoje-mraky-lampa-udělej si sám

Tato cloudová lampa je skvělý a levný nápad na dekoraci dětského pokoje, kterou lze napodobit z jednoduchých materiálů. K tomu potřebujete fotokarton v jakékoli barvě, která odpovídá vybavení dětského pokoje, pohádková světla, lepicí pásku a horkou lepicí pistoli.

Návod – vyrobte si cloudovou lampu

dětský pokoj-dekorace-mraky-lampa-šťourat-návod

Nejprve si na karton nakreslete mrak požadované velikosti nebo použijte šablonu a mrak vystřihněte. Poté vytvořte prodlouženou krabici z druhého listu a přilepte ji k zadní části mraku. Dále zajistěte řetězec světel kolem krabice páskou. Nezapomeňte nechat součást se zástrčkou viset. Nakonec přineste lampu na zeď v dětském pokoji a zapněte pohádková světla.

Dekorace dětského a dětského pokoje s oblakovými polštáři

dětský pokoj-dekorace-mraky-dětský pokoj-polštář-dětská postel

Na výzdobu dětského pokoje můžete také použít obláčkové polštáře nebo plyšové hračky. Místo jejich nákupu je lze jednoduše ušít z látky a naplnit řemeslnou vlnou. Aby byly DIY mraky ještě kreativnější, můžete k vytvoření obličeje použít kousky látky a nitě.

DIY girlandy jako dekorace do dětského pokoje

dekorace do dětského pokoje-mraky-dětský pokoj-věnec-dekorace na zeď

Pomocí řemeslné plsti, vaty a nití můžete vyrobit krásné dekorace dětského a dětského pokoje s mraky jako girlandami. DIY girlandy pak mohou být zavěšeny na zeď a mohou sloužit jako elegantní dekorace pro prázdnou zeď nebo oblast nad postelí.

Dekorace dětského a dětského pokoje s mraky papíru

dětský pokoj-dekorace-mraky-dětský pokoj-nápady-mobilní

Můžete také vyrobit mraky z papíru a použít je při výzdobě dětského pokoje. K návrhu 3D mraků lze použít několik listů papíru, ze kterých lze například vytvořit kreativní dětský mobil.

Tinker dětský pokoj dekorace na zeď sami

dekorace do dětského pokoje-mraky-udělej si sám-dřevěné-korálky

Barevné dekorace se perfektně hodí do světlých dětských pokojů. S dřevěnými korálky v různých barvách můžete vytvořit barevnou dekoraci na zeď a udělat z pokoje malého člověka atmosféru. Nechte své kreativitě volný průběh.

Dekorace dětského pokoje s cloudem – Baby Mobile 

dětský pokoj-dekorace-mraky-dětský pokoj-nápady-mobilní-nástěnná malba

Dětský mobil je důležitou ozdobou dětského pokoje, protože uklidňuje vaše dítě a pomáhá mu usnout. Mraky jsou oblíbeným motivem pro mobilní telefony a vypadají nad postelí opravdu roztomile. Cloudový mobil do dětského pokoje si můžete také vyrobit sami.

Vytvořte cloudové mobily z plsti

dekorace do dětského pokoje-mraky-mobilní-srdce-udělejte si sami

Nejsnadnější způsob ušití mobilu je z plsti. K tomu potřebujete řemeslnou plst v jakékoli barvě, stejně jako nit, vatu a malý kousek stuhy. Nejprve z plsti vystřihněte požadované prvky, sešijte dva stejné kusy k sobě a naplňte je vatou. Nakonec přišijte jednotlivé prvky nití a přišijte šňůry na velký prvek. Chcete -li zavěsit mobil, vytvořte věšák z nějaké pásky.

Kreativní dekorace dětského pokoje s mraky

dětské pokoje-dekorace-mraky-mobilní-kutilské-střapcové materiály

Místo prvků z plsti můžete použít barevné střapce na ozdobu dětského pokoje s mraky. Se střapci v duhových barvách vypadá dekorace, jako by pršely duhy. Materiály potřebné pro tento kutilský projekt jsou řemeslná plsť, cloudová šablona, ​​barevná nit, vata, vyšívací nit a nůžky.

Pokyny – vytvořte spací oblak z plsti sami

dětský pokoj-deko-mraky-plst-dráteník-dětský pokoj-zdobení

Nejprve byste měli z řezací plsti dvakrát vystřihnout zvolenou šablonu. Nyní je oblak sešitý, na přání vyšitý spícími očima a vyplněn vatou. Okraje můžete vyšít modrou vyšívací nití pro kontrastní efekt.

DIY střapce pro dekoraci dětského pokoje

dětský pokoj-dekorace-mraky-mobil-make-střapce-sami

Dále jsou střapce vyrobeny z příze jakékoli barvy. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je omotat přízi kolem prstů bez palce, svázat horní část a odstřihnout spodní část. Nakonec střapce přišijte nití a přišijte na oblak plsti.