školka

Chladné pokoje pro dívky pro dívky – nápady z televizního seriálu „Pretty Little Liars“

Nápad pro mládež pro dívky Postele Hanna

Bez ohledu na to, zda už jste fanouškem televizního seriálu „Pretty Little Liars“, nebo ne, jedna věc je jistá: budete fascinováni světem hezkých malých lhářů. Kromě návykových dynamických scénářů a nepředvídatelných cliffhangers potěší teenagery po celém světě ještě jedna věc: vynikající individuální styl hrdinek, který je vyjádřen jejich oblečením a designem jejich ložnic. Místnosti pro teenagery od Spencera, Hanny, Emily, Arie a Alison jsou skutečnou inspirací pro další dívky, které chtějí zkrášlit svoji ložnici nebo ji zcela přepracovat. Pokud také hledáte skvělé nápady na téma „pokoje teenagerů pro dívky“, pak jste na správném místě. V dnešním článku vám dáme spoustu tipů, jak můžete přinést vzhled své oblíbené hrdinky do svých čtyř stěn.

Místnost pro dívky – Hanna Marin

Nápady dospívající dívky Hanna růžové bílé žluté akcenty

Hanna Marin je jednou z nejzajímavějších hrdinek v televizním seriálu „Pretty Little Liars“. Miluje módu a její ložnice dokonale odráží její dobrý vkus. Pokoj mladé blondýnky kombinuje moderní nábytek s nápaditými akcenty a je skutečným rájem pro fashionisty. Vrcholem je postel se spoustou polštářů zdobených zajímavými vzory. Růžové a červené tóny úžasně ladí s nádhernou tapetou s motivem peří. To, co je sděleno, je romantická poznámka.

Nápady pro dospívající dívky Hannah pohovka šeřík konferenční stolek

Nedaleko je krásná pohovka se spoustou polštářů, jejíž rám je namalován v příjemném šeříkovém odstínu. Krásný květinový vzor se opakuje po celé místnosti, zatímco žluté akcenty navozují slunečnou náladu. Růžová a žlutá jsou velmi ženské a elegantní barevné duo. Šestihranný boční stolek je dalším poutačem v Hannově pokoji pro mládež.

Nápady pro dívky do dětského pokoje Bílé stolní lampy toaletního stolku Hanna

Dalším vrcholem v této chladné místnosti pro mládež pro dívky je bílý lakovaný toaletní stolek se zásuvkami. Existuje spousta organizátorů na ukládání make-upu a šperků, hezká stolní lampa a růžová váza plná žlutých květů.

Nápady pro dívky do dětského pokoje Toaletní stolek Hanna s vysokými lesklými bílými zásuvkami

V tomto koutku vyhrazeném kráse je předmět, který okamžitě upoutá pozornost. Je jasné, že zde mluvíme o působivém růžovém barokním zrcadle. Tento prvek „Barbie-Girl“ vyzařuje nepopiratelnou ženskost a dokonale dotváří celkový obraz.

Nápady pro dospívající dívky Hanna Polštáře na postel Růžové fialové bílé stolní lampy

Nápady pro dívky do dětského pokoje Dekorace polštáře na postel Hanna

Nápady pro dívky do dětského pokoje Hanna inspirace nábytek deco

Jak získat vzhled:

styl – Francouzský šik, moderní

Barvy – Bílá, růžová, fialová, červená, žlutá

Nábytek – Hannin pokoj je o něco méně eklektický než pokoje ostatních dívek. Většina nábytku je moderní a bílá. Postel má čalouněné čelo v krémové barvě. Rozhodněte se pro noční stolky s vysokým leskem, to samé platí pro stůl.

šablona & Polštář: Absolutní must have je přehoz jako šplouchnutí barvy. Tenhle od Hanny má zajímavý vzor tie-dye. Poté ozdobte postel spoustou polštářů v růžové, červené, šedé a žluté barvě. Zkombinujte čisté, bílé závěsy s béžovými, neprůhlednými závěsy. Tapeta z peří je umístěna na zeď za postelí.

Nápady dospívající dívky Hanna Faschionista dekorace

Příslušenství: Figuríny švadlen není těžké najít. Také se porozhlédněte po obchodech se starožitnostmi nebo spořivostí a hledejte velké, ozdobné zrcadlo, které můžete namalovat růžovou barvou. Stále potřebujete stolní lampu se žlutým podstavcem. Zavěste na zeď smysluplný plakát Eiffelovy věže a umělecké skici inspirované módou. Váza s květinami a pěkně růžovými svíčkami dotváří celkový obraz.

Příklad toho, jak interpretovat vzhled ložnice

Mládež pokoje nápady dívky tapety peří motiv fialová šedá bílá

Nápady dospívající dívky Jarní tapeta Hanna Marin

Místnosti pro dospívající dívky: vyzdobte jako Spencer Hastings

Nápady dospívajících dívek Spencer Postel závěsy bílá černá béžová

Elegantní a nadčasově moderní – to je nejlepší způsob, jak popsat ložnici Spencera Hastingsa. Zde každý detail ukazuje vynikající chuť. Prvkem, který nejvíce vyniká, je bezesporu postel s nebesy. Postel obklopená průhlednými závěsy inspiruje kouzelné sny.

Nápady dospívající dívky Spencer béžové bílé stojící zrcadlo

Hrubě vzorovaná květinová tapeta zdobí všechny stěny v místnosti. Světle béžová tapeta je krásně zdobená bílými květy, které zprostředkovávají ženský a romantický nádech. Kromě toho jsou obklady stěn a povlečení provedeny ve stejných odstínech, což odráží vytříbený vkus Spencer.

Nápady pro dospívající dívku Spenser se čtyřmi postelemi z lehkého koženého lehátka

Naproti posteli je psací stůl a židle z kovového drátu. Spencerovy knihy, šperky a trofeje jsou na poličce v bezprostřední blízkosti. Deska s poznámkami je skvělý nápad pro každého, kdo chce vyhlásit válku chaosu.

Červená lenoška, ​​která nabízí maximální pohodlí, opravdu upoutá pozornost. Umístěný poblíž okna vás zve ke čtení a zdržení.

Nápady pro dospívající dívky Spencer Šatní skříň Niche dvoulistá

Nápady na pokoj pro dospívající dívky Spencer Stojící police Tapeta květiny

Nápady dospívající dívky Spencer plán vybavení půdorysu Nápady pro dospívající dívky Spencer Inspirace Nábytek Deco

Jak získat vzhled:

Styl – Klasický, elegantní, inspirovaný stylem francouzského venkovského domu

Barvy – Bílá, černá, béžová, červená

Postel – Ústředním bodem Spencerova pokoje je její postel s nebesy. Pokud tedy vůbec nějaký můžete získat, směle do toho! Nejprve se podívejte na obchody se starožitnostmi, spořitelny a garáže. Možná najdete jednoduchou dřevěnou postel s nebesy. Namalujte rám baldachýnu bílou barvou a zavěste bílé závěsy.

Zrcadlené povrchy – Zrcadlový nábytek může být drahý. Ale vzhled lze snadno napodobit. Existují například zrcadlové barvy ve spreji, které můžete použít k tomu, abyste jakékoli položce dodali lesklý chromový povrch. Alternativně můžete k ozdobení kusu nábytku použít malá nezarámovaná zrcátka.

Psací stůl – Spolehněte se na jasné, moderní linie. Spencerův stůl má skleněnou desku. Použijte kovovou židli s polstrovaným sedadlem.

Toile-de-Jouy- Tento vzor je nepostradatelnou součástí interiéru francouzského venkovského stylu. Klíčem je používat to střídmě, jinak to může být příliš stresující.

Lehátko – Tento kus nábytku boduje jako pohodlné sedadlo a přináší s sebou ještě více francouzského šiku.

Ložnice Arie Montgomeryové

Nápady dospívající dívky árie postel boho gothic chic

Aria Montgomery je hlavní postavou filmu „Pretty Little Liars“, která se vyznačuje svou komplexní postavou. V lásce k umění a literatuře má Aria také zálibu v rocku, někdy smíšeném s gotikou a barokem. A to vše spojené s ženskostí. Místnost svými chaotickými, chladnými a tajemnými dekoracemi odráží osobnost mladého člověka. Pokud hledáte inspiraci pro pokoj pro mládež v podkroví, můžete se inspirovat v ložnici Arias.

Nápady dospívající dívky árie boho elegantní postel

Volánové závěsy, různé polštáře, vintage tapety a věže na knihy – nábytek ukazuje zajímavou kombinaci stylů. Tlumené barevné schéma je nenápadné a nechává vzniknout mix stylů a dekorativních prvků.

To, co dělá tuto místnost tak okouzlující, jsou malé předměty. Předměty, které jsou k vidění na Ariině stole (fotografie, knihy, lampa na Eiffelově věži, ruské matriošky, obraz na stojanu atd.) Zdůrazňují složitost figury. Orientální závěsná světla, Buddhovy postavy, dekorativní motýli a hromady knih roztroušených po celém místě nadále utvářejí atmosféru.

Nápady dospívající dívky Aria sedadlo u okenního parapetu

Nápady dospívající dívky Lavička Aria u okna

Nápady dospívající dívky Aria se šikmou střechou z tmavého dřeva

Místnost pro mládež boho gotický stůl z masivního dřeva na bleším trhu

Šikmý strop šatny se zrcadlem v šatně pro mládež

Dospívající dívka boho masivní dřevěné kovové postele záclony

Jak získat vzhled:

Mix stylů – Boho-chic + Gothic + Ethno

Barvy – tlumené, zemské tóny

Kovaná postel – Buďte kreativní a pamatujte si: vrstva metalické barvy ve spreji dělá zázraky. Takže staré bílé kovové posteli můžete během okamžiku dát měděnou úpravu. Přitlačte postel ke zdi a rozmístěte na ni spoustu polštářů.

Nábytek – Arias Zimmer má spoustu těžkého nábytku z masivního dřeva, který může v malé ložnici vypadat příliš objemně. Jednoduše tedy interpretujte tento prvek prostřednictvím nábytku z tmavého dřeva, jako jsou knihovny, psací stoly, komody.

Dekorace & Příslušenství – Lesklé damaškové tapety skutečně zvýrazňují nábytek z tmavého dřeva. Rozhodněte se pro stříbrošedou nebo béžovou. Přidejte dekorace podobné etnu, jako jsou taburety, koše nebo ratanový koberec.

Ložnice Emily Fieldsové

Emily Fields, dívka z pokoje pro mládež, pastelově žlutá zelená

Přesuneme se do ložnice Emily Fieldsové. Útulný, uklidňující a atmosférický – tato dospívající místnost pro dívky má všechno. Pastelově žlutá barva stěny místnost zvětšuje, zatímco obložení stěn a koberce v jemných zelených tónech působí obzvláště útulným dojmem.

Nápady dospívající dívky Lavička Emily u dřevěného obložení ve venkovském stylu

Nejvíce se nám líbí krásný čtecí koutek u okna – místo, kde si můžete číst a snít celé hodiny. Není těžké si představit, jaké potěšení by bylo mít v místnosti tak pěkné a pohodlné sedadlo.

Nápady pro dívčí pokoj Emily dřevěné obložení pastelově zelené žluté

Stěny a podlaha vytvářejí neutrální pozadí pro nábytek a dekorace. V ložnici je mnoho dalších předmětů, které ovlivňují náladu. Místnost také těží z praktické a krásné studijní části u okna. Díky řadě nábytku z masivního dřeva můžete v této místnosti uniknout každodennímu životu a ponořit se do tiché venkovské atmosféry..

Nápady pro dospívající dívky Okenní rolety z masivního nábytku Emily

Dospívající dívka dřevěné stolní závěsy

Místnost pro mládež dívka příroda zelená bílá

Jak získat vzhled:

Styl – Country chic, venkovský dům

Barvy – Bílá, žlutá, zelená, benzínová

Postel – Vydejte se do místních obchodů se starožitnostmi a šetrností pro kovovou postel s ozdobnou hlavou a stupačkou. Pro ošuntělý elegantní vzhled by měl být poté namalován bílou nebo slonovinou. Vyberte si ložní prádlo ve venkovském stylu, jako jsou deky, krajkové doplňky, květinové vzory atd..

Nábytek – Pokud nemůžete najít podobný stůl, jděte na konzolový stůl se zakřivenými nohami. Zkombinujte ji s bíle lakovanou židlí starožitného vzhledu.

Okenní parapet – Jen proto, že nemáte zabudovaný parapet, neznamená to, že nemůžete mít stejný útulný pocit. Stejně dobře funguje jednoduchá předsíňová lavice s úložným prostorem. Měkký sedák a několik dekorativních polštářů poskytuje další pohodlí.

Příslušenství – Zaměřte se na jednoduché doplňky, které jsou svěží a nadčasově krásné, jako jsou proutěné úložné koše a noční stolky z ratanu. Vyberte si další dekorativní kousky, které jsou inspirované přírodou. Nastavte akcenty s modrými a benzínovými tóny s abstraktní nástěnnou malbou XXL a křeslem.

Okouzlující dospívající pokoj pro dívky – inspirace Alison DiLaurentis

Dospívající dívka nápady růžové zlaté barvy

Alison DiLaurentis je jednou z hlavních postav televizního seriálu „Pretty Little Liars“. Ali je bývalým vůdcem dívčí kliky a je velmi dotěrná a dominantní povahy. V první sezóně všichni věřili, že Alison je mrtvá, ale její přítel byl stále naživu. V ložnici blonďaté krásky se glamour kousky kombinovaly s hravými, dětskými nebo dívčími prvky.

Nápady pro dospívající dívky alison baldachýn princezna postel

Jak získat vzhled:

Styl – Art Deco, Vintage, Okouzlující

Barvy – Růžová, krémová, stříbrná, perlová, zlatá

Nábytek – Vyberte si kusy nábytku se zakřivenými nohami, vyřezávané ozdoby a nejrůznější další dekorace. Všívaná křesla, židle a taburety dodávají čalouněnému nábytku nezaměnitelný charakter.

Postel – Baldachýn je splněným snem každé princezny. Zde je to představeno moderně, s čistou, růžovou látkou přehozenou za postelí.

Příslušenství – Stolní židle, odkládací stolek v rohu, dvě akrylové stolní lampy vylepšují místnost svou lehkostí. Všimli jste si, kolik světelných zdrojů je v místnosti? Difúzní světlo vytváří jemnou atmosféru.

Nápady dospívající dívky Alison postel dívčí růžová bílá

Nápady pro dospívající dívku Alison stolní lampa růžový nástěnný noční stolek

Nástěnné zrcadlo Nástěnné zrcadlo akrylové židle nápady pro dospívající dívky

Nápady pro dospívající dívky se rozsvítí postel s baldachýnem Alison

Nápady dospívající dívky alison dekorace

Nápady dospívající dívky Alison Gold Pink

Nápady dospívající dívky-Alison Posezení Okno křesla

Nápady pro dospívající dívky Stolní a nástěnná světla Alison

Nápady pro dívčí pokoj Alison Inspirativní nábytek deco

Není to jen správný scénář a talentovaní herci, kteří dělají televizní seriál dobrým. Televizory musí také odrážet osobnost hlavních postav. Také vám to pomůže lépe porozumět jejich pocitům. Každý prvek zařízení hraje důležitou roli. Doufáme, že vám tento článek pomohl lépe porozumět charakteristikám pěti postav z „Pretty Little Liars“ a zároveň najít inspiraci pro ložnici vaší vlastní dospívající dívky!

školka

Chladné pokoje pro dívky pro dívky – nápady z televizního seriálu „Pretty Little Liars“

Nápad pro mládež pro dívky Postele Hanna

Bez ohledu na to, zda už jste fanouškem televizního seriálu „Pretty Little Liars“, nebo ne, jedna věc je jistá: budete fascinováni světem hezkých malých lhářů. Kromě návykových dynamických scénářů a nepředvídatelných cliffhangers potěší teenagery po celém světě ještě jedna věc: vynikající individuální styl hrdinek, který je vyjádřen jejich oblečením a designem jejich ložnic. Místnosti pro teenagery od Spencera, Hanny, Emily, Arie a Alison jsou skutečnou inspirací pro další dívky, které chtějí zkrášlit svoji ložnici nebo ji zcela přepracovat. Pokud také hledáte skvělé nápady na téma „pokoje teenagerů pro dívky“, pak jste na správném místě. V dnešním článku vám dáme spoustu tipů, jak můžete přinést vzhled své oblíbené hrdinky do svých čtyř stěn.

Místnost pro dívky – Hanna Marin

Nápady dospívající dívky Hanna růžové bílé žluté akcenty

Hanna Marin je jednou z nejzajímavějších hrdinek v televizním seriálu „Pretty Little Liars“. Miluje módu a její ložnice dokonale odráží její dobrý vkus. Pokoj mladé blondýnky kombinuje moderní nábytek s nápaditými akcenty a je skutečným rájem pro fashionisty. Vrcholem je postel se spoustou polštářů zdobených zajímavými vzory. Růžové a červené tóny úžasně ladí s nádhernou tapetou s motivem peří. To, co je sděleno, je romantická poznámka.

Nápady pro dospívající dívky Hannah pohovka šeřík konferenční stolek

Nedaleko je krásná pohovka se spoustou polštářů, jejíž rám je namalován v příjemném šeříkovém odstínu. Krásný květinový vzor se opakuje po celé místnosti, zatímco žluté akcenty navozují slunečnou náladu. Růžová a žlutá jsou velmi ženské a elegantní barevné duo. Šestihranný boční stolek je dalším poutačem v Hannově pokoji pro mládež.

Nápady pro dívky do dětského pokoje Bílé stolní lampy toaletního stolku Hanna

Dalším vrcholem v této chladné místnosti pro mládež pro dívky je bílý lakovaný toaletní stolek se zásuvkami. Existuje spousta organizátorů na ukládání make-upu a šperků, hezká stolní lampa a růžová váza plná žlutých květů.

Nápady pro dívky do dětského pokoje Toaletní stolek Hanna s vysokými lesklými bílými zásuvkami

V tomto koutku vyhrazeném kráse je předmět, který okamžitě upoutá pozornost. Je jasné, že zde mluvíme o působivém růžovém barokním zrcadle. Tento prvek „Barbie-Girl“ vyzařuje nepopiratelnou ženskost a dokonale dotváří celkový obraz.

Nápady pro dospívající dívky Hanna Polštáře na postel Růžové fialové bílé stolní lampy

Nápady pro dívky do dětského pokoje Dekorace polštáře na postel Hanna

Nápady pro dívky do dětského pokoje Hanna inspirace nábytek deco

Jak získat vzhled:

styl – Francouzský šik, moderní

Barvy – Bílá, růžová, fialová, červená, žlutá

Nábytek – Hannin pokoj je o něco méně eklektický než pokoje ostatních dívek. Většina nábytku je moderní a bílá. Postel má čalouněné čelo v krémové barvě. Rozhodněte se pro noční stolky s vysokým leskem, to samé platí pro stůl.

šablona & Polštář: Absolutní must have je přehoz jako šplouchnutí barvy. Tenhle od Hanny má zajímavý vzor tie-dye. Poté ozdobte postel spoustou polštářů v růžové, červené, šedé a žluté barvě. Zkombinujte čisté, bílé závěsy s béžovými, neprůhlednými závěsy. Tapeta z peří je umístěna na zeď za postelí.

Nápady dospívající dívky Hanna Faschionista dekorace

Příslušenství: Figuríny švadlen není těžké najít. Také se porozhlédněte po obchodech se starožitnostmi nebo spořivostí a hledejte velké, ozdobné zrcadlo, které můžete namalovat růžovou barvou. Stále potřebujete stolní lampu se žlutým podstavcem. Zavěste na zeď smysluplný plakát Eiffelovy věže a umělecké skici inspirované módou. Váza s květinami a pěkně růžovými svíčkami dotváří celkový obraz.

Příklad toho, jak interpretovat vzhled ložnice

Mládež pokoje nápady dívky tapety peří motiv fialová šedá bílá

Nápady dospívající dívky Jarní tapeta Hanna Marin

Místnosti pro dospívající dívky: vyzdobte jako Spencer Hastings

Nápady dospívajících dívek Spencer Postel závěsy bílá černá béžová

Elegantní a nadčasově moderní – to je nejlepší způsob, jak popsat ložnici Spencera Hastingsa. Zde každý detail ukazuje vynikající chuť. Prvkem, který nejvíce vyniká, je bezesporu postel s nebesy. Postel obklopená průhlednými závěsy inspiruje kouzelné sny.

Nápady dospívající dívky Spencer béžové bílé stojící zrcadlo

Hrubě vzorovaná květinová tapeta zdobí všechny stěny v místnosti. Světle béžová tapeta je krásně zdobená bílými květy, které zprostředkovávají ženský a romantický nádech. Kromě toho jsou obklady stěn a povlečení provedeny ve stejných odstínech, což odráží vytříbený vkus Spencer.

Nápady pro dospívající dívku Spenser se čtyřmi postelemi z lehkého koženého lehátka

Naproti posteli je psací stůl a židle z kovového drátu. Spencerovy knihy, šperky a trofeje jsou na poličce v bezprostřední blízkosti. Deska s poznámkami je skvělý nápad pro každého, kdo chce vyhlásit válku chaosu.

Červená lenoška, ​​která nabízí maximální pohodlí, opravdu upoutá pozornost. Umístěný poblíž okna vás zve ke čtení a zdržení.

Nápady pro dospívající dívky Spencer Šatní skříň Niche dvoulistá

Nápady na pokoj pro dospívající dívky Spencer Stojící police Tapeta květiny

Nápady dospívající dívky Spencer plán vybavení půdorysu Nápady pro dospívající dívky Spencer Inspirace Nábytek Deco

Jak získat vzhled:

Styl – Klasický, elegantní, inspirovaný stylem francouzského venkovského domu

Barvy – Bílá, černá, béžová, červená

Postel – Ústředním bodem Spencerova pokoje je její postel s nebesy. Pokud tedy vůbec nějaký můžete získat, směle do toho! Nejprve se podívejte na obchody se starožitnostmi, spořitelny a garáže. Možná najdete jednoduchou dřevěnou postel s nebesy. Namalujte rám baldachýnu bílou barvou a zavěste bílé závěsy.

Zrcadlené povrchy – Zrcadlový nábytek může být drahý. Ale vzhled lze snadno napodobit. Existují například zrcadlové barvy ve spreji, které můžete použít k tomu, abyste jakékoli položce dodali lesklý chromový povrch. Alternativně můžete k ozdobení kusu nábytku použít malá nezarámovaná zrcátka.

Psací stůl – Spolehněte se na jasné, moderní linie. Spencerův stůl má skleněnou desku. Použijte kovovou židli s polstrovaným sedadlem.

Toile-de-Jouy- Tento vzor je nepostradatelnou součástí interiéru francouzského venkovského stylu. Klíčem je používat to střídmě, jinak to může být příliš stresující.

Lehátko – Tento kus nábytku boduje jako pohodlné sedadlo a přináší s sebou ještě více francouzského šiku.

Ložnice Arie Montgomeryové

Nápady dospívající dívky árie postel boho gothic chic

Aria Montgomery je hlavní postavou filmu „Pretty Little Liars“, která se vyznačuje svou komplexní postavou. V lásce k umění a literatuře má Aria také zálibu v rocku, někdy smíšeném s gotikou a barokem. A to vše spojené s ženskostí. Místnost svými chaotickými, chladnými a tajemnými dekoracemi odráží osobnost mladého člověka. Pokud hledáte inspiraci pro pokoj pro mládež v podkroví, můžete se inspirovat v ložnici Arias.

Nápady dospívající dívky árie boho elegantní postel

Volánové závěsy, různé polštáře, vintage tapety a věže na knihy – nábytek ukazuje zajímavou kombinaci stylů. Tlumené barevné schéma je nenápadné a nechává vzniknout mix stylů a dekorativních prvků.

To, co dělá tuto místnost tak okouzlující, jsou malé předměty. Předměty, které jsou k vidění na Ariině stole (fotografie, knihy, lampa na Eiffelově věži, ruské matriošky, obraz na stojanu atd.) Zdůrazňují složitost figury. Orientální závěsná světla, Buddhovy postavy, dekorativní motýli a hromady knih roztroušených po celém místě nadále utvářejí atmosféru.

Nápady dospívající dívky Aria sedadlo u okenního parapetu

Nápady dospívající dívky Lavička Aria u okna

Nápady dospívající dívky Aria se šikmou střechou z tmavého dřeva

Místnost pro mládež boho gotický stůl z masivního dřeva na bleším trhu

Šikmý strop šatny se zrcadlem v šatně pro mládež

Dospívající dívka boho masivní dřevěné kovové postele záclony

Jak získat vzhled:

Mix stylů – Boho-chic + Gothic + Ethno

Barvy – tlumené, zemské tóny

Kovaná postel – Buďte kreativní a pamatujte si: vrstva metalické barvy ve spreji dělá zázraky. Takže staré bílé kovové posteli můžete během okamžiku dát měděnou úpravu. Přitlačte postel ke zdi a rozmístěte na ni spoustu polštářů.

Nábytek – Arias Zimmer má spoustu těžkého nábytku z masivního dřeva, který může v malé ložnici vypadat příliš objemně. Jednoduše tedy interpretujte tento prvek prostřednictvím nábytku z tmavého dřeva, jako jsou knihovny, psací stoly, komody.

Dekorace & Příslušenství – Lesklé damaškové tapety skutečně zvýrazňují nábytek z tmavého dřeva. Rozhodněte se pro stříbrošedou nebo béžovou. Přidejte dekorace podobné etnu, jako jsou taburety, koše nebo ratanový koberec.

Ložnice Emily Fieldsové

Emily Fields, dívka z pokoje pro mládež, pastelově žlutá zelená

Přesuneme se do ložnice Emily Fieldsové. Útulný, uklidňující a atmosférický – tato dospívající místnost pro dívky má všechno. Pastelově žlutá barva stěny místnost zvětšuje, zatímco obložení stěn a koberce v jemných zelených tónech působí obzvláště útulným dojmem.

Nápady dospívající dívky Lavička Emily u dřevěného obložení ve venkovském stylu

Nejvíce se nám líbí krásný čtecí koutek u okna – místo, kde si můžete číst a snít celé hodiny. Není těžké si představit, jaké potěšení by bylo mít v místnosti tak pěkné a pohodlné sedadlo.

Nápady pro dívčí pokoj Emily dřevěné obložení pastelově zelené žluté

Stěny a podlaha vytvářejí neutrální pozadí pro nábytek a dekorace. V ložnici je mnoho dalších předmětů, které ovlivňují náladu. Místnost také těží z praktické a krásné studijní části u okna. Díky řadě nábytku z masivního dřeva můžete v této místnosti uniknout každodennímu životu a ponořit se do tiché venkovské atmosféry..

Nápady pro dospívající dívky Okenní rolety z masivního nábytku Emily

Dospívající dívka dřevěné stolní závěsy

Místnost pro mládež dívka příroda zelená bílá

Jak získat vzhled:

Styl – Country chic, venkovský dům

Barvy – Bílá, žlutá, zelená, benzínová

Postel – Vydejte se do místních obchodů se starožitnostmi a šetrností pro kovovou postel s ozdobnou hlavou a stupačkou. Pro ošuntělý elegantní vzhled by měl být poté namalován bílou nebo slonovinou. Vyberte si ložní prádlo ve venkovském stylu, jako jsou deky, krajkové doplňky, květinové vzory atd..

Nábytek – Pokud nemůžete najít podobný stůl, jděte na konzolový stůl se zakřivenými nohami. Zkombinujte ji s bíle lakovanou židlí starožitného vzhledu.

Okenní parapet – Jen proto, že nemáte zabudovaný parapet, neznamená to, že nemůžete mít stejný útulný pocit. Stejně dobře funguje jednoduchá předsíňová lavice s úložným prostorem. Měkký sedák a několik dekorativních polštářů poskytuje další pohodlí.

Příslušenství – Zaměřte se na jednoduché doplňky, které jsou svěží a nadčasově krásné, jako jsou proutěné úložné koše a noční stolky z ratanu. Vyberte si další dekorativní kousky, které jsou inspirované přírodou. Nastavte akcenty s modrými a benzínovými tóny s abstraktní nástěnnou malbou XXL a křeslem.

Okouzlující dospívající pokoj pro dívky – inspirace Alison DiLaurentis

Dospívající dívka nápady růžové zlaté barvy

Alison DiLaurentis je jednou z hlavních postav televizního seriálu „Pretty Little Liars“. Ali je bývalým vůdcem dívčí kliky a je velmi dotěrná a dominantní povahy. V první sezóně všichni věřili, že Alison je mrtvá, ale její přítel byl stále naživu. V ložnici blonďaté krásky se glamour kousky kombinovaly s hravými, dětskými nebo dívčími prvky.

Nápady pro dospívající dívky alison baldachýn princezna postel

Jak získat vzhled:

Styl – Art Deco, Vintage, Okouzlující

Barvy – Růžová, krémová, stříbrná, perlová, zlatá

Nábytek – Vyberte si kusy nábytku se zakřivenými nohami, vyřezávané ozdoby a nejrůznější další dekorace. Všívaná křesla, židle a taburety dodávají čalouněnému nábytku nezaměnitelný charakter.

Postel – Baldachýn je splněným snem každé princezny. Zde je to představeno moderně, s čistou, růžovou látkou přehozenou za postelí.

Příslušenství – Stolní židle, odkládací stolek v rohu, dvě akrylové stolní lampy vylepšují místnost svou lehkostí. Všimli jste si, kolik světelných zdrojů je v místnosti? Difúzní světlo vytváří jemnou atmosféru.

Nápady dospívající dívky Alison postel dívčí růžová bílá

Nápady pro dospívající dívku Alison stolní lampa růžový nástěnný noční stolek

Nástěnné zrcadlo Nástěnné zrcadlo akrylové židle nápady pro dospívající dívky

Nápady pro dospívající dívky se rozsvítí postel s baldachýnem Alison

Nápady dospívající dívky alison dekorace

Nápady dospívající dívky Alison Gold Pink

Nápady dospívající dívky-Alison Posezení Okno křesla

Nápady pro dospívající dívky Stolní a nástěnná světla Alison

Nápady pro dívčí pokoj Alison Inspirativní nábytek deco

Není to jen správný scénář a talentovaní herci, kteří dělají televizní seriál dobrým. Televizory musí také odrážet osobnost hlavních postav. Také vám to pomůže lépe porozumět jejich pocitům. Každý prvek zařízení hraje důležitou roli. Doufáme, že vám tento článek pomohl lépe porozumět charakteristikám pěti postav z „Pretty Little Liars“ a zároveň najít inspiraci pro ložnici vaší vlastní dospívající dívky!