Košile

Top 10 módních žlutých triček pro muže a ženy

Košile pro muže a ženy jsou formální i neformální. Trička mohou být přiléhavého střihu nebo volného střihu podle toho, pro jakou příležitost jsou určeny. Košile mohou být v nejrůznějších barvách. Každý z nich je vhodný pro konkrétní čas. Žlutá barva je zářivá a příjemná. Symbolizuje také léto a čerstvý čistý vzduch. Odstíny používané pro košile se pohybují od světle žluté až po hořčicově žlutou, takže se každý rozhodne, že žluté košile budou vypadat výjimečně.

Nejnovější žluté košile v trendu 2018:

Níže je každý z nich vytvořen pro muže a ženy pro běžné i formální oblečení. Vyberte si z těchto 10 nejlepších žlutých triček a určitě se v nich budete cítit lehce a chladně.

1. Košile s knoflíky dolů:

Košile se zapínáním na knoflíky

Tato čistá žlutá košile pro muže je ležérní košile s modrými detaily poblíž ramene. Košile s knoflíkovým zapínáním je skvělá na večer, protože je ideální na párty. Je dostatečně ležérní k párování s džíny a vyhrnutými rukávy.

2. Formální kancelářská košile:

Formální kancelářská košile

Tyto formální pánské žluté košile mají profesionální vzhled. Formální vzhled je velmi čistý a lze jej použít s tmavšími stínovanými kalhotami. Světlá barva trička je ideální i na léto.

3. Hořčičná žlutá košile:

Hořčičkově žlutá košile

Vyberte si toto elegantní pánské tričko s hořčicovým potiskem s klíčem. Potisk je dostatečně malý a vypadá velmi čistě. Klasická je kombinace šedé a hořčicově žluté, kterou může nosit mladší generace.

4. Žlutá košile:

Žlutá košile

Vysokoškolský dav miluje kostkovaný vzhled a tato žlutá a černá kostkovaná košile je prostě perfektní kousek. Vzhled, který dodává, je zcela ležérní. Může to být na denní dobu nebo dokonce na večerní nošení.

5. Pánská světle žlutá košile:

Světle žlutá košile

Mnoho mužů dává pro formální vzhled přednost světlejším odstínům barev. Kancelářské oblečení je doplněno touto světle žlutou pánskou košilí. Knoflíkový límec z něj dělá košili, kterou lze nosit na jakékoli oficiální schůzce.

6. Žlutá košile s Puff Sleeve pro ženy:

Žlutá košile s véčkovým rukávem pro ženy

V této žluté košili s nafukovacím rukávem vypadejte žensky a elegantně. Díky tričku s dlouhým rukávem a obláčkem je tričko docela okouzlující. Štíhlý střih žluté košile pro ženy je nejlichotivějším oblečením.

7. Žlutá košile s volánkovým límcem pro ženy:

Žlutá košile s volánovým límcem pro ženy

Tato hořčice žlutá slim fit košile pro ženy je velmi krásná. Volán je přidán v oblasti poprsí košile. To je něco, co lze nosit do práce i na večer.

8. Žlutá košile Pin Stripe:

Žlutá košile s proužky

Podívejte se na toto klasické žluté tričko s dlouhými rukávy. Pracovní oděv je klasický kousek, který by měla mít ve svém šatníku každá žena. Pruhové proužky dodávají velmi ženský vzhled.

9. Volánová žlutá košile:

Volánkové žluté tričko 14

Jedná se o jednu z nejlépe potištěných žlutých košil pro ženy. Volánky přidávají tomuto nádhernému outfitu na dramatičnosti a jeho nositelka vypadá půvabně. Také detaily na límci jsou velmi elegantní.

10. Silk Pánská žlutá košile:

Hedvábné žluté tričko

Tato hedvábně žlutá košile je velmi módní a atraktivní svým vzhledem a je elegantní. Formální oblečení s tímto otevřeným límcem dostává trochu charakteru. Vyhrnuté rukávy dodávají kouzlu této košile.

Žluté košile pro muže a ženy musí být v šatníku. Žlutá barva ve světlých nebo tmavých odstínech působí velmi příjemným dojmem. Vyberte si z výše uvedených typů žlutých triček pro muže a ženy. Ženský nádech těchto žlutých košil je něčím, co potěší dnešní korporátní ženu.