Košile

10 nových návrhů kostkovaných košil pro ženy

Aby trh odpovídal novému stylu a vzhledu této módní éry, experimentoval se stylem, zejména pro ženy, aby jim dodal nový styl a módní vzhled. Kostkované košile jsou jedním z nich.

Nejnovější kostkované košile pro ženy:

Zde je 10 nejlepších návrhů košil pro ženy v módě.

1. Bílá kostkovaná kostkovaná košile:

kostkovaná košile pro ženy

Bílá kostkovaná košile, která je pohodlná a prostorná, je příjemná volba. Jeho bílé dlouhé rukávy s tištěným šekem zvyšují jeho vzhled a kostkovaný vzor vzadu dává příjemnou atmosféru tomu, kdo jej vlastní..

2. Neformální košile Kimono s límečkem:

Dámská ležérní košile Kimono s límcem

Díky svému velkolepému designu a vynikajícímu materiálu si toto tričko také získalo svou přízeň na trhu. Tato dámská košile, která dává příležitostný i formální vzhled, podle příležitosti obsahuje jako materiál bavlnu, která v sobě spojuje pohodlí a styl.

3. Dámské košile s vysokým nízkým lemem:

Košile s vysokým nízkým lemem

Tato dámská kostkovaná košile s vysokým nízkým lemem dodává ležérní vzhled šatníku všech žen. Podle volby majitele je možné je nosit přes jakékoli kalhoty, nositel díky tomu získá pohodlný a stylový vzhled.

4. Košile s kostkovaným tiskem:

Košilka s kostkovaným potiskem

Chcete -li se pochlubit dívčím a dívčím vzhledem žen, další v seznamu je tato tištěná kontrola bílé košile. Tato košile je vyrobena z přehrávače a je také pohodlná a lze ji nosit přes jakoukoli úzkou kalhotu pod ní. Toto je nejlepší kostkovaná košile pro ženy.

5. Dámské košile s kostkovanými rameny:

Košile s kostkovanou kontrolou

Zcela nový pohled na kostkovanou košili je tento vzor košile. S trendovým a novým vzorem je tato košile mimo rameno a kontrastní barvou doplňující oba prvky této košile. Jeden může vypadat s jakýmikoli kalhotovými nebo džínovými šortkami podle jejího výběru.

6. Vintage kostkovaná košile s peplumem:

Vintage kostkovaná košile s peplumem

Dalším unikátním modelem v kostkovaných košilích je tato peplumová lícní košile. Dalo by se najít v jakékoli barvě podle výběru, tato košile je nejen výjimečná ve své jedinečnosti, ale také velmi náročná mezi dospívajícími dívkami.

7. Kostkovaná košile s volánkovým detailem:

Kostkovaná košile s volánkovým detailem

Díky své přítomnosti v šatníku má toto tričko samo o sobě všechny nové detaily. Díky roztaženému límci a volánovým detailům má tato košile směs polyesteru a bavlny. Lem košile je roztřepený, na obou stranách má střihy.

8. Kostkovaná bavlněná košile s extrémními kravatovými rukávy:

Kostkovaná bavlněná košile s extrémními kravatovými rukávy

Bavlněná košile s extrémními kravatovými rukávy je všechno nové a milující vzory. S normálními kapesními rukávy má tato košile také špičatý prvek na zadní straně rukávů, což jí dodává nový a stylový vzhled. Materiál trička je 100% bavlna.

9. Vysoká kostkovaná košile s volánem vpředu Detail:

Vysoká kostkovaná košile s volánovým předním detailem

Tato košile, určená pro ženy s vysokými vlasy, vstoupila do kolony mimořádně vysokých žen. A nejen to, ale také přineslo nový vzor do tohoto názvu košile tím, že měl před košili rozcuchané detaily. Jedná se o jednu z nejlepších kostkovaných košil pro ženy

10. Košile s dlouhým těhotenským vzorem:

Těhotenská košile s dlouhou řadou

Aby tato košile narostla na další úroveň oblečení pro těhotné návrháře, má pozoruhodný přínos. Toto tričko má nejen bavlnu jako tkaninu, ale je také prostorné ve své povaze a pamatuje na pohodlí těhotných dam.

Takže výše uvedené kostkované košile pro dámské vzory jsou nejen zvláštní a módní, ale také útulné a splňují očekávání žen, které je nosí. Kromě toho tato kostkovaná košile udělala pokoj v šatníku žen.