Koberce a rohože

Kožené koberce zpět v módě – designový koberec Aspen od Naturtex

Ručně tkané koberce navrhují nápady na ložnici do ložnice

Je těžké popsat jednou větou, co dělá španělský výrobce Naturtex. Je však třeba zmínit, že exkluzivní produkty značky se těší velké oblibě díky svým vynikajícím vlastnostem. Speciálně vyvinutý textil se používá pro koberce, čalounické a dekorační látky, modulární panely atd. Mezi exkluzivními modely koberců vyniká kožený koberec Aspen díky svému jedinečnému vzhledu a příjemnému pocitu. Z Designový koberec je jedinečný bytový doplněk, který dodává bytu zvláštní kouzlo.

Designový koberec Aspen – individuální dotek pro váš obytný prostor

Křesla do obývacího pokoje z osika

V kombinaci se sedačkou v ležérní ošumělé šik nebo minimalistickou postelí to funguje Designový koberec Vyrobeno z hladké kůže, extravagantní a přesto elegantní. Kožený koberec je luxusní výrobek, který šíří jedinečnou velkorysost. Aspen je nabízen v různých barvách, geometricky se šeky, čtverci a obdélníkovými vzory a různými velikostmi. Kožený koberec je extrémně měkký a hladký. Moderní ručně tkaný model přináší do vašeho domova teplo a vypadá fascinujícím způsobem z každého úhlu.

Kožený koberec od Naturtex – jedinečný živý doplněk

Ručně tkaný koberec Kusů kůže, pletené provedení, osika-hnědá

Tým designérů ve společnosti Přírodní tex rovnováha mezi tradicí a inovacemi, flexibilita a nadčasová krása. Kožený koberec Aspen je mimořádnou domácí dekorací vyrobenou v teplých hnědých tónech, která ladí s vaším interiérem. Dodává prostoru luxusní nádech, texturu a eleganci. Dopřejte si exkluzivní cit pro vaše nohy!

Protiskluzový koberec vyrobený z kůže

designteppich hladká kůže domácí dekorace-exkluzivní

Hladký kožený koberec – speciální designový kousek

koberec z přírodní kůže hladký osika obdélníkový ručně tkaný

Ušlechtilý ručně tkaný koberec vyrobený z kůže v černé barvě

přírodní textil textilní výrobky koberec formát imitace kůže černý osika

Jednobarevný koberec  

Kožené koberce Aspen Naturtex designový koberec formátu Aspen