Klobouky

9 trendových modelů plážových čepic pro muže a ženy

Výběr perfektního klobouku na pláž je nezbytný, protože nám velmi pomáhá zůstat celý den svěží bez únavy. V našem výběrovém seznamu lze nechat čekat různé druhy plážových klobouků. K dispozici jsou slaměné klobouky na pláž, klobouky z lisované bavlněné tkaniny, velké, střední a malé klobouky disketového typu, klobouky se širokým a plochým okrajem a mnoho dalších. Všechny mají své vlastní funkce, které nám pomáhají zajistit, aby náš den nebyl hektický.

Trendové plážové čepice pro muže a ženy

Nejlepší plážové klobouky pro muže a ženy:

Zde je několik nejlepších 9 modelů plážových klobouků,

1. Dámské klobouky Wide Brim Beach:

Dámské klobouky Wide Brim

To je ideální volba pro letní výlety na pláž. Tato disketová plážová čepice má široký okraj, aby vám poskytla přístřeší a ochranu, díky níž si den na pláži užijete. Je v béžovém odstínu, který je vzhledem k velkému okraji Chapeau příliš sexy.

2. Beach Top Straw Beach Hat:

Plážový klobouk s plochým topem ze slámy

Cítíte se skvěle a elegantně tím, že vyzkoušíte tento zbrusu nový plochý cylindr, který je určen výhradně pro nošení na pláži. Tato dámská plážová čepice je vyrobena ze slámového materiálu, díky kterému vypadá jedinečně. Jsou to ty, kterým ženy většinou dávají přednost.

3. Módní letní pánská plážová čepice:

Módní letní pánská plážová čepice

Pokud hledáte řadu pánských plážových čepic, které je třeba použít během dne na pláži, pak je tu pro vás nejlepší volba. Je vyroben z vysoce kvalitního slaměného materiálu, díky kterému se během horkých let budete cítit ventilovaní. Splňuje také módní oblečení, které spadá do kategorie Gangster kolekce.

4. Klobouky s černým páskem:

Černé pruhované klobouky

Chlapi mohou také vstoupit do stylového vzhledu, když jsou na pláži se svými milovanými. Zde jsou klobouky pro chlapce, kteří jsou jednoduchí, ale atraktivní s černou vyrobenou kapelou, která je překřížena přes okraj klobouku. Tento typ klobouku je perfektní pod horkým sluncem, které využívá materiál, který je pohodlný a vzdušný.

5. Ručně vyráběné přírodní dámské klobouky:

Ručně vyráběné přírodní dámské klobouky

Krása této dámské čepice spočívá v tom, že je ručně vyrobena z přírodního materiálu Raffia. Má také sluneční ochranný faktor nazývaný UPF, který vám může poskytnout více než 50. Má semišovou korunu s dřevěnou tyrkysovou a lesklými kovovými korálky.

6. Skládací klobouk Panama:

Skládací klobouk Panama

Tato letní dámská čepice je vyrobena z měkké slaměné tkaniny, která je prodyšná i skládací. Má široký okraj, který nejenže vypadá stylově, ale také velmi efektivně v létě. Nefoukne se, protože jako nastavitelný popruh perfektně sedí.

7. Slaměný klobouk Sunshade pro dámy:

Slamák proti slunci pro dámy

Vyzkoušejte novou módní dámskou čepici Straw Beach, která je vyrobena z vysoce kvalitně zpracované slámy. Svými křivkami a tvary má ženský nádech, který vyhovuje většině ženského oblečení. Jsou ideální pro plážový den a také vám poskytnou maximální pohodlí při celodenním nošení.

8. Dámský klobouk ve stylu nasazovacího stylu:

Dámský klobouk ve stylu nazouvání

To je ideální bílý plážový klobouk pro dámy, které jsou vždy módní divou. Jsou to tvarovatelné klobouky se širokým okrajem určené k nošení pod sluncem. Je vyroben z bavlny a polyesteru. Přichází s nazouvacím stylem, který preferuje většina dam a žen.

9. Klobouky s květinovým vzorem:

Klobouky s květinovým vzorem

Je to roztomilý plážový klobouk s novým designem uzlů Sombreros Bow. Tento klobouk je dodáván s květinovým vzorem, díky kterému se rozhodl pro mnoho roztomilých dam. Je vyrobena ze slámy a má široký okraj, který ji nosí na sluneční clonu.

Hlavním rysem klobouků je přimět nás, abychom si v létě zakryli hlavu a oči před stříkajícími horkými paprsky slunce. Existuje také možnost získání ochranných klobouků proti UV záření, které obsahují sluneční ochranný faktor. Plážové čepice jsou rozhodně nejlepší volbou pro udržení chladné nálady v horkém prostředí.