Klimatizace

Mini klimatizace pro pokoj – našich 9 nejlepších s cenami

Je váš pokoj v domě malý? Pak je pro vás Mini klimatizace nejlepší? Koupě bezkanálové klimatizace cenově výhodně zavede do domu klimatizaci a systém mini-split umožňuje kupujícím ochladit celý dům, nejen místnost. Mini-splitové klimatizace se snadno vejdou bez systému HVAC a navíc často ochlazují až 600 čtverečních stop o jednu nainstalovanou chladicí zónu. I když jsou počáteční náklady vysoké, většina z nich je ekologická, energeticky účinná a vede k nižším účtům za energii než u okenních modelů, které chladí pouze jednu místnost. Dnes v tomto článku jsme přišli s různými mini klimatizacemi pro místnosti v domech, které jsou nejlepší v Indii spolu s jejich cenami.

Nejlepší značky mini klimatizací pro pokoj v Indii s cenami:

1. Mini klimatizace Pioneer WYD009A43-L:

mini klimatizace

Díky čtyřem provozním režimům zahrnujícím topení, chlazení, sušení a odvlhčování je WYD009A43-L od společnosti Pioneer velký pro každý den v roce, bez ohledu na počasí. Systém je vybaven automatickou noční změnou klesajících teplot, energeticky úsporným časovačem a dálkovým ovládáním. Funkce této mini klimatizace je 9 000 BTU (britská tepelná jednotka) 3/4 tuny s napětím 110 V..

Cena: INR 46315

2. Přenosná klimatizace Honeywell MN10CESWW:

Přenosná klimatizace Honeywell MN10CESWW

Jedná se o energeticky účinnou klimatizaci 10 000 BTU, která ochlazuje 400 čtverečních stop. Navíc má funkci odvlhčování, vlivné ventilátory a jasný LED displej, který můžete použít k úpravě jeho nastavení. Všechna dotyková ovládání a navíc reagují, protože automatický systém zapnutí/vypnutí pomáhá šetřit energii hlavně v chladném počasí. Pokud je správně nainstalován, jeho vlivný proud vzduchu pracuje tiše na pozadí (kolem 55 dbA).

Cena: INR 26588

3. Nová přenosná klimatizace Air AC12000E do místnosti:

Nová přenosná klimatizace Air AC12000E

Jedná se o 12 000 BTU mini klimatizaci, která ochladí až 425 čtverečních stop místnosti. Je multifunkční a navíc využívá kompetentní technologii automatického odpařování, která snižuje náklady na elektřinu. Pro osoby, které žijí ve vlhkém prostředí, je jeho odvlhčovač stejně účinný, zatímco jeho vysoce účinné kontaminující látky a pachové filtry jsou omyvatelné i vyměnitelné. Jeho 24hodinový časovač je programovatelný. Jeho hustý a přenosný plán také funguje dobře ve všech domácnostech, zatímco jeho ergonomické ovládací prvky jsou dobře navržené.

Cena: INR 32920

4. Rozdělená klimatizace LG L-Pearl Terminator LSA5PT3D1:

LG L Pearl Terminator Lsa5pt3d1 Klimatizace

Perličkový terminátor LG L LSA5PT3D1 Split Air Conditioner nabízí úsporu energie až 76 procent ve srovnání se standardní klimatizací, mini klimatizace LG je jednoduchou volbou pro majitele domů, kteří chtějí ušetřit peníze za vytápění a chlazení. Mini splitová klimatizace LG navíc nabízí technologii více filtrů pro čistý vzduch, tichý výkon a kapacitu 1,5 tuny.

Cena: INR 34390

5. Mini klimatizace Klimaire KSILO12-H216:

Klimaire KSILO12-H216

To nabízí vytápění plus chlazení na 15 SEER plus 9 HSPF pomocí DC invertoru, ekologické chladivo 18 000 BTU plus snadnou instalaci. Model pracuje při záporných 5 stupních Fahrenheita a je vybaven technologií, díky které místnost s dálkovým ovládáním, ve které se majitel téměř nachází, získá největší užitek z vytápění, jinak z chlazení.

Cena: 77548 INR

6. Dělená klimatizace Daikin DTKP 50QRV 16 1,5 tuny:

Řada Daikin LV

Zahrnuje dvě provedení pro montáž na stěnu, jinak do potrubí; řada Daikin LV nabízí každému, kdo chce vybavit mini split klimatizační jednotku, kde je téměř vše praktické. Daikin obsahuje úspory energie 24,5 SEER, klidný provoz v úsporném režimu a topení, jinak chlazení noční formou pro flexibilní vzduch uklidňující.

Cena: INR 45799

7. Mini klimatizace Fujitsu ASU24CL1:

Fujitsu ASU24CL1

Díky elegantnímu, tichému kompresoru, designu s nízkým nárazem a kompresoru s proměnnými otáčkami je ASU24CL1 od společnosti Fujitsu vhodný pro uživatele, který touží po klimatizaci, která chladí, aniž by na ni upoutala pozornost. Proměnlivá rychlost umožňuje jednoduše ochladit jednotlivé velikosti domů bez namáhání, zatímco vestavěný vzduchový filtr čistí vzduch.

Cena: začíná od 26 990 INR

8. Mini klimatizace Senville Aura 9000:

Senville Aura 9000

Tento AC je spolu s certifikací Energy Star, ekologicky šetrným provozem 25 SEER a více filtry na prach spolu s bakteriemi, Aura 9000 kombinuje efektivitu a navíc ekologický proces, který nabízí úsporné a vynikající topení navíc chlazení. Systém Senville nabízí 7stupňovou filtraci, tepelné čerpadlo a 9000 BTU a dálkové ovládání typu follow-I, které směruje vzduch kamkoli je dálkové ovládání, a navíc mimořádně tichý provoz.

Cena: INR 61976

9. Mini klimatizace GREE Terra:

ŘADA GREE Terra

Tento střídavý proud má energetickou účinnost až 27 SEER a také 60 % úsporu energie a navíc je vybaven měničem s nízkým výkonem; GREE Terra je ideální pro úsporu tepla a navíc chlazení. Terra je vybavena vytápěním, chlazením, čtyřcestným prouděním vzduchu a fotokatalytickým vzduchovým filtrem, který snižuje množství bakterií, plus znečištěním vzduchu přicházejícím do domu..

Cena: začíná od 20999 INR