kempování

Plánování perfektní kempingové dovolené – kontrolní seznam pro začátečníky

Kempování rodinné dovolené-pořádání lesa

Rozhodli jste se a jeden byste chtěli Táborová dovolená plánovat. Výhody a nevýhody kempování a to, jak se na něj potřebujete připravit – toto a mnoho dalšího si tipneme níže.

Uspořádejte kempové prázdniny – ve své zemi nebo v zahraničí?

Hory tábor krásná příroda moře

Na první pohled to vypadá, že hledáte toho dokonalého Táborová dovolená hodně plánovat. První otázka, kterou musíte zodpovědět, je, kam chcete jet na kemp – ve své zemi nebo v zahraničí. Pokud chcete zůstat ve své domovské zemi, nejprve vyberte region. Věnujte velkou pozornost povětrnostním podmínkám. Zamyslete se nad tím, zda byste chtěli rybařit nebo se raději vydat na turistiku. Zjistěte, jak daleko od kempu je nejbližší vesnice. Naplánujte si, jak tam pojedete.

Prázdniny v kempu – vyberte si kemp

Připravte se na plánování prázdninových kempů

Pokud byste chtěli vyzkoušet kempy v zahraničí, můžete buď zavolat přímo do kempu a provést rezervaci, nebo prostřednictvím cestovní kanceláře Táborová dovolená plánovat. Každopádně byste si měli předem zjistit, kde v případě potřeby lékaře najdete – i když jste nachlazení, je důležité umět poblíž najít někoho, kdo mluví německy. Pokud chcete se svým psem stanovat, zeptejte se na to.

Organizujte prázdniny v kempu – naplánujte si cestu

Prázdninové destinace kemp jezero

Poté, co jste se již rozhodli pro kemp, můžete začít balit. Tento úkol lze usnadnit pomocí kontrolního seznamu. Popište vše, co chcete vzít s sebou – lékárnička, příslušenství, kuchyňské náčiní, stan. Na zpáteční cestu si nezapomeňte přinést prázdný kontrolní seznam – velmi vám to pomůže, když budete při balení na místě. Pokud plánujete výlet, předem si odvážte celý balíček a zjistěte, zda jej můžete unést delší dobu. Přejeme vám pohodovou a nádhernou dovolenou uprostřed přírody!

Kemp plážové stany západ slunce

Kempování mořských horských stanů

Kemppel kemp kempování příroda

Kemp prázdninový plán řeka

Kontrolní seznam kempu lesní stan

kempování idylická krajina krásná příroda

Kempování hory povětrnostní podmínky osvětlení

Kempovací louka lesní prázdniny

tábor noční obloha hvězdy les

Fotografie nápadů na lesní kempování