kempování

Kempovací houpací síť pro všechny outdoorové aktivity

Kempovací houpací síť -venkovní-příslušenství-stan-napínací-síť-vybavení

the Kempovací houpací síť rozšiřuje venkovní vybavení a může zcela proměnit tradiční stan pro jednu osobu. Úspěšné návrhy nabízejí pohodlné ubytování ve strmém terénu, kde je obzvláště obtížné postavit běžný stan. Mezi stromy lze zavěsit udržitelné konstrukce z pásů a velmi pevné látky. Hlavní výhodou před stanem jsou malé a obzvláště lehké obaly.

Kempovací houpací sítě nahrazují tradiční stan

Kempovací houpací síť -venkovní-příslušenství-stan-visící-stromy-stentilní

Spaní ve strmém a mokrém terénu však není nijak zvlášť levné. Kempovací houpací síť, která se táhne a zajišťuje mezi dvěma, třemi nebo čtyřmi stromy s malým úsilím, nabízí výrazně větší pohodlí. Všechny jsou vyrobeny z nepromokavých a extrémně odolných materiálů, které také zaručují ochranu před hmyzem a vlhkostí. Nabízíme přehled 4 vynikajících projektů mladých designérů.

Kempovací houpací síť kombinuje několik funkcí

Kempovací houpací síť -venkovní-příslušenství-stan-stanová-stentilní-výbava

Houpací síť „Tentsile“ je navržena jako stan na stromě pro jednu nebo více osob. Různé verze se liší velikostí v závislosti na počtu osob a lze je nastavit na jakýkoli terén. Jsou vyžadovány tři upevňovací body, které zajišťují dostatečnou stabilitu.

Kempovací houpací síť – důležitá součást outdoorového vybavení

camping-hammock-outdoor-accessories-tent-tententile-forest-trees

Jako flexibilní dům na stromě vyrobený z textilie lze „Tentsile“ vzít kamkoli a připevnit, pokud jsou k nalezení alespoň tři stromy. Lze jej dokonce úspěšně nastavit nad hladinu vody pomocí tří ráčen se sponami a popruhy, každá o délce 6 metrů.

Kempovací houpací síť ‘Tensile’ – praktická a použitelná v každém terénu

kemp-houpací síť-venkovní-příslušenství-stan-chytrý-mobilní-funkční

Vnější stan lze vyjmout a zafixovat jako houpací síť na třech místech a dává vám pocit polehávání jako na trampolíně. „Tentsile“ má kryt s moskytiérou, který chrání před hmyzem a zároveň je vodotěsný. Pokud tam nejsou žádné stromy, stromový stan lze postavit na zem a postavit jako obyčejný.

Outdoorové doplňky – multifunkční a prostorově úsporné 

kemp-houpací síť-venkovní-příslušenství-stan-funkční-balení

Veškeré vybavení pro relaxační přenocování na výletě nebo kempování v přírodě lze velmi prostorově úsporně zabalit a vložit do jednoho pytle. Sada váží 3,3 kilogramu a je k dispozici v několika barvách.

Kempovací houpací síť a mnoho dalšího – „létající stan“

táboření-houpací síť-venkovní-příslušenství-stan-mobilní-spacák-turistika

„Flying Tent“ je další kempovací houpací síť, jejíž myšlenka na produkt se stále realizuje. Základní myšlenkou vývoje produktu je snížená hmotnost, kterou by mělo zvládnout veškeré venkovní vybavení. Multifunkčnost není na posledním místě.

Kempovací houpací síť s více způsoby využití

camping-hammock-outdoor-accessories-tent-use-orange-trees

„Létající stan“ lze použít jako flexibilní ubytování v různých verzích – jako houpací síť, závěsný spací pytel s krytem nebo bez něj a jako obyčejný stan na zemi. A to vše přichází v batohu. Další funkcí by bylo použít látku, která slouží jako základ pro kempovací houpací síť, jako dešťové pončo.

Funkční kempingové příslušenství lze nastavit během několika minut

kemp-houpací síť-venkovní-příslušenství-stan-funkční-vybavení-hora

Žádný mokrý terén nebo strmý terén by nebyl výzvou pro outdoorové aktivity v přírodě. Na zemi může být postaven jako bivakovací stan pro jednu osobu jako obvykle nebo volitelně jako houpací síť s krytem mezi dvěma stromy.

Outdoorové vybavení vyrobené z ochranných materiálů

táboření-houpací síť-venkovní-příslušenství-stan-létání-stan-ochrana před deštěm

Použitá tkanina, polyester potažený PU, je vodotěsná, zvláště odolná proti roztržení a stabilní. K dispozici je moskytiéra, která chrání před napadením hmyzem ve stanu a zároveň dává pocit „otevřené tváře“.

Přehled funkcí „létajícího stanu“

kemp-houpací síť-venkovní-příslušenství-vybavení stanu-funkce-spací pytel

Zabalte vše užitečné do batohu

kemp-houpací síť-venkovní-příslušenství-stan-létající-stan-batoh

Celá sada váží úžasných 1,2 kilogramu a lze ji rozebrat a složit během několika minut. Vše je dodáváno v jediném jediném batohu, který lze také použít jako zavazadlo. Pokud je to nutné, prší -li při turistice, je dešťové pončo po ruce v kapse v batohu.

Kempovací houpací síť ‘Nube’

kemp-houpací síť-venkovní-příslušenství-stan-nube-zastřešení-vybavení-turistika

„Nube“ je skutečný stan na stromě. Dešťový baldachýn je připevněn mezi dvěma nebo dokonce mezi několika stromy. Dole je houpací síť pro skladování a samozřejmě ochranná moskytiéra. Každá část rozšiřuje druhou, ale může být také použita samostatně.

Závěsný stan s ochranou před deštěm a hmyzem

kempování, houpací síť, venkovní příslušenství, stan, les, turistika, ochrana před deštěm

Dva stromy a další stabilní, nízko posazené keře v ostatních směrech slouží jako upevňovací body. Úložný prostor je umístěn velmi nízko a lehací plocha visí nad ním. Ne v přeneseném smyslu, vše dostanete pod jednu střechu, která navíc chrání před deštěm a větrem.

Kempovací houpací síť a praktické outdoorové vybavení 

kemp-houpací síť-venkovní-příslušenství-stan-nube-praktické-použití

Dešťový baldachýn by mohl být také použit pro zvětrávání nebo zastínění a pod něj by mohla být položena podložka, na které by ležel. Vrstva moskytiéry je proříznuta velmi hluboko a umožňuje perfektní proudění vzduchu, díky čemuž je kempování nebo turistika ve venkovním prostředí tak výjimečná.

Kempovací houpací síť ‘Nube’ nabízí několik funkcí v jednom

kemp-houpací síť-venkovní-příslušenství-funkce stanu-nube-praktické-vybavení

Lehké a multifunkční outdoorové vybavení

kemp-houpací síť-venkovní-příslušenství-stan-balení-praktické-mobilní-funkční

Multifunkční kempovací houpací síť je dodávána ve skutečně malém pytli a váží pouhých 1,6 kilogramu. Lze jej přivést, nastavit a připojit téměř ke kterékoli části světa.

Jak to funguje se můžete podívat zde:

Upevněte kempovací houpací síť „Amok“ mezi dva stromy

camping-hammock-outdoor-accessories-tent-attach-two-trees

„Amok“ je další projekt pro ultralehké kempingové vybavení. Je určen pouze pro jednu osobu a nabízí vše, co je nejužitečnější pro širokou škálu outdoorových aktivit. Slouží jako závěsný spací pytel, který je upevněn mezi dvěma stromy a volitelně lze přes něj vytáhnout pláštěnku.

Kempovací houpací síť jako závěsný spací pytel

kemp-houpací síť-venkovní-příslušenství-stan-spacák-vybavení-turistika

‘Amok’ je v segmentu nízkých cen a je vhodný pro lidi, kteří jsou až 190 centimetrů vysokí. Sada neobsahuje podložku na spaní, ale lze ji použít na stavbu na spaní. Je vložen do vhodné přihrádky na rohože, aby neklouzal.

Kempovací houpací síť s ochrannou sítí proti hmyzu

kemp-houpací síť-venkovní-příslušenství-ochrana stanu-hmyz-amok

Na levé a pravé straně jsou navrženy velké elastické kapsy, takže vše užitečné je na dosah. Uvažuje se také o ochraně před hmyzem a součástí vybavení je moskytiéra. „Amok“ se v zásadě skládá pouze ze dvou částí – kempingové houpací sítě a dešťové stříšky. Je ideální pro začátečníky a jako profesionální vybavení za nízkou cenu.

Ochranný kryt před deštěm

kemp-houpací síť-venkovní-příslušenství-stan-ochrana proti dešti-kryt

Celá sada včetně karabin a zavěšení váží kolem 2 kilogramů a je zabalena v pytlovém balení.

Balení velkého, lehkého vybavení malého

camping-hammock-outdoor-accessories-tent-weight-packing-easy

* Na Kickstarteru můžete podporovat všechny projekty pro kempingové vybavení