karneval

Vytvořte si popcornový kostým sami pro dospělé, děti a kojence podle pokynů

Kostým popcorn vytvářejte nápady pro ženy sami

Dokud je převlek v Mardi Gras originální nebo zábavný, neexistují žádná pravidla. A od vtipných postav od filmů přes zvířata a jídlo až po nejrůznější předměty každodenní potřeby, mohou skuteční fanoušci festivalu vymyslet ty nejneobvyklejší varianty. Jeden z nich jsme dnes vybrali a rádi bychom vám ho představili. Toto je kostým popcornu. Samozřejmě, jako mnoho jiných kostýmů, můžete si ho koupit hotový. Proč ale zbytečně utrácet peníze, když si je můžete vyrobit sami? Je to jednodušší, než si myslíte, a rozhodně to stojí za vyzkoušení. Jen s několika materiály a věcmi, které můžete rychle a za málo peněz poskládat, můžete vykouzlit originální varianty pro malé i velké. V následujícím článku jsme pro tento účel sestavili několik nápadů s pokyny, abyste si kostým popcorn snadno vyrobili sami. A věřte nám, když vám řekneme, že všichni budou ohromeni!

Nápady na vytváření nápadů na kostýmy jednoduché pokyny pro kutily

Než se však dostaneme k návodu, rádi bychom upozornili, že tento kostým pro kutily je vhodný pro ženy i pro muže a také pro děti a dokonce i kojence. Díky tomu je snadné sestavit partnerské nebo skupinové kostýmy na karneval. Pokud tedy hledáte nápady na rodinné kostýmy, můžete využít dnešní návrhy a návody a vyrobit si popcornový kostým sami pro každého. Níže najdete také několik návrhů.

Vyrobte si popcornový kostým sami – návod na papír

Udělejte si kostým popcornu a oblékněte se na karnevalovou žlutočervenou bílou

Budete překvapeni, jak málo materiálů potřebujete, pokud si chcete tento popcornový kostým vyrobit sami. Návod je také velmi jednoduchý, takže si ho mohou vyzkoušet i začátečníci a zaručeně úspěšně složí svůj originální karnevalový kostým. Díky své jednoduchosti lze tuto variantu báječně využít i pro kostýmy na poslední chvíli. Podívejte se, jaké materiály potřebujete:

Popcorn kostým, aby se materiály šaty horké lepidlo barvy

 • tričko nebo jiný typ topu v bílé barvě
 • červeno -bílé pruhované šaty, sukni nebo kalhoty
 • Horká lepicí pistole a horké lepidlo
 • žlutá barva ve spreji
 • několik listů bílého papíru

Pokud máte těchto pár věcí, můžete hned začít a udělat si legrační popcornový kostým sami. Šaty můžete odložit. Je připraven tak, jak je a je potřeba pouze při zkoušení. Začněte papírem. Každý jeden list je pomačkaný do koulí. Nevyvíjejte příliš velký tlak. Jednotlivé koule by měly být volné, aby co nejvíce připomínaly popcorn. Hotové kuličky pak pomocí horké lepicí pistole přilepte na bílou košili. Zkuste mezi jednotlivými míčky nechat co nejméně prostoru.

Vyrobte si karnevalové kostýmy sami na karneval s jiným mottem – 40+ nápadů s pokyny

Kostýmový dětský nosič – přehled nejkrásnějších kostýmních nápadů pro rodiče s kojenci!

Jak vyrobit kostýmy Spongebob Squarepants z každodenního oblečení & může dát dohromady nějaké příslušenství

Vytvořte si svůj vlastní popcornový kostým Pokyny pro barvení papíru žlutou barvou

Je jen na vás, zda si triko nalepíte pouze na přední nebo zadní část, když si kostým popcornu vyrobíte sami. Pokud jste s výsledkem spokojeni, přichází na řadu barva ve spreji. Proveďte tento krok venku nebo v dobře větrané místnosti, pokud si tento popcornový kostým vyrábíte sami. S dostatečně velkou vzdáleností sem tam nastříkejte papírový popcorn žlutou barvou. To má představovat máslo. Nechte barvu dobře zaschnout a můžete si vyzkoušet svůj nový kostým. Chcete -li to provést, nejprve si oblékněte šaty nebo sukni a poté popcornovou košili. Pruhované šaty představují krabici.Červená a bílá je klasická barevná kombinace, ale můžete si také vybrat modrou a bílou. Doporučujeme také sladit boty. Váš outfit získá nádech elegance, pokud zvolíte boty na podpatku, nejlépe ve žluté nebo červené barvě. Pokud najdete dokonce i červeno -bílé pruhované boty, tím lépe!

Popcorn-kostým-udělej si sám-dráteník-na-karneval

Chtěli byste použít tento nápad a dát dohromady vtipné skupinové kostýmy? Poté může jedna z žen nosit červenobílé pruhované šaty a druhá například zvolit modrobílou. Muži naopak používají jakékoli kalhoty a košili nebo košili. Kalhoty mohou být dlouhé i krátké. Zvlášť legračně by ale vypadaly kalhoty nebo dungarees nebo dokonce kombinace obojího. Jak tedy vidíte, popcornový kostým pro ženy lze také převést na model pro muže. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si jiný typ oblečení, pokud si kostým popcornu vyrobíte sami.

Pokud jste po dlouhém hledání nenašli hotové pruhované šaty nebo ladící kalhoty, můžete také improvizovat a vyrobit si je sami pro kostým popcorn. V tomto případě potřebujete model zcela v bílé nebo červené barvě. Poté přidejte proužky pomocí plsti. Vhodné jsou i jiné látky, ale s filcem se pracuje nejsnadněji. Vystřihněte proužky stejné šířky a pomocí lepicí pistole je přilepte na kalhoty, šaty nebo sukni.

Kostým s popcornem

Dámský kostým s popcornovými kalhotami a pruhovanou tunikou

Můžete také získat zábavné kostýmy pomocí skutečného popcornu pro tvorbu. Na jedné straně to může zdobit čepici. Řetízek, náramek nebo podobně lze ale také použít, pokud si kostým popcornu vyrobíte sami. Budete potřebovat bílou čepici, stejně jako domácí nebo předem zakoupený popcorn a horkou lepicí pistoli. Chutné občerstvení se pak nalepí na klobouk. S lepidlem nešetřete, aby vše zůstalo na svém místě, když klobouk natáhnete.

Popcorn box je pak reprezentován horní částí, stejně jako kalhotami nebo sukní nebo šaty. Další variantou pro návrh pruhů je použití barev. Vezměte si bílé oblečení a namalujte na ně pruhy červenou barvou na textil. Pokud pruhy nejsou rovnoměrné a dokonalé, dělejte si popcornový kostým sami. Čím šílenější je oblečení, tím lépe se hodí k Mardi Gras.

Vyrobte si jednoduché karnevalové kostýmy – místo popcornu balónky

Dámský oděv s nápadem na kostým se žlutými balónky s červenými pruhy

Nebo co takhle použít balónky místo papíru nebo skutečného popcornu, když si kostým popcornu vyrobíte sami? Opravdu zábavný nápad, že? Použijte žluté balónky co nejmenší. Pokud je najdete v různých odstínech, vytvoří to ještě zajímavější efekt. Lze přidat i několik bílých. Můžete také nafouknout balónky v různých velikostech. Koneckonců, skutečný popcorn se vždy liší velikostí.

Balónky jsou poté přišity k vybranému oblečení. Použijte k tomu balónkový uzel. Nebojte se. I když nemáte žádné zkušenosti se šitím, můžete to udělat bez problémů. Protože pokud jsou balónky těsně u sebe, šev stejně není vidět. Kromě toho si můžete také vyrobit čelenku ke kostýmu popcornu sami. Vezměte si čelenku, čelenku, sponku do vlasů nebo podobné příslušenství, na které připevníte balónky. To dává karnevalovému kostýmu konečnou tečku. Tento popcornový kostým si tak rychle vyrobíte sami!

Vyrobte si popcornový kostým pro děti sami

Kostým popcorn udělejte ze sebe nápad na šití dětí pro začátečníky

Vtipné karnevalové kostýmy jsou u dětí samozřejmě také oblíbené. Kostek popcornu si tedy můžete sami vyrobit i pro své nejmenší. Můžete si vybrat jeden z výše uvedených modelů a implementovat jej v malém formátu, stejně jako následující, což je trochu složitější, ale stejně proveditelné. Začněte získáním následujících materiálů:

 • červená plsť (přibližně 1 m²)
 • bílá plsť (přibližně 1 m²)
 • trochu černé plsti (pro písmena; všechny zbytky lze recyklovat)
 • Stuha na popruhy (cca 2,5 cm široká)
 • horké lepidlo
 • Izolační pěna
 • Plastová fólie jako základ
 • Topná trubka s nejmenším možným průměrem (ta, která se používá pro podlahové vytápění)
 • Čepy se stejným průměrem jako topná trubka
 • Zapínání na suchý zip, 2,5 cm široké
 • Zapínání na suchý zip, šířka 1,2 cm

Vytvořte si kostým popcornu podle pokynů pro stavbu pěny

K prvnímu kroku potřebujete podložku a izolační pěnu. Pomocí pěny vyrobte popcorn. Nejprve vytvořte kříž a poté přidejte další blob na křižovatku, abyste vytvořili tvar popcornu. Zpočátku se to může zdát trochu komplikované, protože pěna trochu stoupá do vzduchu, ale určitě se rychle zorientujete. Potřebujete spoustu těchto tvarů. Jsou požadovány různé velikosti.

Poté je nechte chvíli zaschnout a ztuhnout. Mezitím můžete pokračovat v dalších krocích a vyrobit si popcornový kostým sami. Potřebujete pouze izolační pěnové prvky na konci.

Kostým Mardi Gras si ušiješ froté červený bílý válec

Nyní potřebujete červenou plsť. Zamyslete se nad obvodem a délkou popcornového boxu. Poté plstěnou látku podle těchto měření ustřihněte. Šijte oba konce k sobě vlevo a vytvořte trubičku. Poté budete potřebovat lem nahoře a dole. V každém případě nechte otevřený malý otvor, přes který vložíte topné trubky. Délka topných trubek by zase měla odpovídat velikosti popcornového boxu. Jakmile protlačíte trubičky skrz lem, spojte oba konce šroubem. Poté vezměte hotovou trubičku a položte ji na bílý filc. Změřte kulatý kus, který je o několik palců větší než obvod hadice. Uprostřed vyřízněte dostatečně velký otvor, aby se vešel kolem krku vašeho dítěte. Vystřihněte také trojúhelníkový kus, abyste zkrátili výsledný prsten. Pokud později připojíte tyto dva konce k sobě, automaticky se vytvoří tvar trychtýře a popcorn si přijde na své.

ušit si gumové pásky karnevalový kostým pro děti

Bílý prsten je nyní vybaven suchým zipem. Zde použijte širší. Poté je páska připevněna k červené hadici. Dva kusy slouží jako nosiče a jsou našity na trubku zevnitř. Nyní si jej můžete nechat vyzkoušet. Nyní nejpozději můžete označit a změřit otvory pro paže a poté je vystřihnout. Pokud je po zkoušce vše tak, jak má být, můžete pokračovat a vyrobit si poslední prvky do popcornového kostýmu sami.

Nápad z plstěných písmen střihl jednoduchý kostým

Rozdělte několik kusů užšího suchého zipu podél horního prstence, zhruba rovnoměrně rozmístěných. Protějšky k tomu přicházejí postupně na bílý plstěný prsten, přičemž by měly být zvoleny stejné vzdálenosti, aby se k sobě později hodily. Nyní vystřihněte několik dalších proužků bílé plsti a přilepte je podélně na červenou plsť. Měly by tedy být stejně dlouhé. Na bílý kroužek nalepte tvary izolační pěny. Nakonec vše, co potřebujete, je slovo „popcorn“, které jste vystřihli z černé plsti. Přilepte je k oválnému podkladu z bílé plsti a ten zase k přední části popcornového boxu. Jsi hotový! Jakmile si vaše dítě krabici nasadí, můžete nasadit popcornový kroužek a může být na cestě na karnevalovou párty. Pokud máte chuť, můžete si čelenku z izolačního pěnového popcornu a kusu gumy ke kostýmu popcornu vyrobit i sami. Jednoduše prostrčte otvory „popcornem“ a provlékněte gumu nebo ji připevněte na gumu horkým lepidlem. Další varianta je. Nasaďte gumu na podložku a přímo na ni vytvarujte popcorn z izolační pěny. Poté je guma automaticky obsažena v pěně.

vtipný nápad na dětskou kostýmní krabičku vyrobenou z kartonového řetízku na popcorn

Podobný karnevalový kostým můžete také vidět výše. Pro tuto variantu nemusíte ani šít. Místo plstěné trubice jednoduše použijte kartonovou krabici. Horní okraj může být vlnitý jako tady, ale nemusí. Popcorn byl vyroben z polystyrenu, který se používá jako výplňový materiál pro lepenkové krabice. Pokud hledáte jednoduché kostýmy pro děti, je tento model stejně vhodný. 

Vyrobte si dětský kostým sami

Dětské oblečení pro mateřskou košili a motýlka Mardi Gras s pruhy

Vtipné karnevalové kostýmy tohoto druhu lze vyrobit i pro kojence a nezaberou mnoho času a úsilí. Pokud máte dětský nosič, můžete jej snadno přestavět pomocí bílé a červené plsti. Kromě toho potřebujete dětskou čepici, kterou ozdobíte pravým popcornem a nasadíte dítě pro Mardi Gras. Pro dítě to tedy nemusí být složité. Jednoduché jsou i nápady na kostýmy, takže zaručeně trefíte volské oko, pokud si takový popcornový kostým vyrobíte sami. Jako matka nebo otec se můžete obléknout jako prodejce vstupenek.

karneval

Vytvořte si popcornový kostým sami pro dospělé, děti a kojence podle pokynů

Kostým popcorn vytvářejte nápady pro ženy sami

Dokud je převlek v Mardi Gras originální nebo zábavný, neexistují žádná pravidla. A od vtipných postav od filmů přes zvířata a jídlo až po nejrůznější předměty každodenní potřeby, mohou skuteční fanoušci festivalu vymyslet ty nejneobvyklejší varianty. Jeden z nich jsme dnes vybrali a rádi bychom vám ho představili. Toto je kostým popcornu. Samozřejmě, jako mnoho jiných kostýmů, můžete si ho koupit hotový. Proč ale zbytečně utrácet peníze, když si je můžete vyrobit sami? Je to jednodušší, než si myslíte, a rozhodně to stojí za vyzkoušení. Jen s několika materiály a věcmi, které můžete rychle a za málo peněz poskládat, můžete vykouzlit originální varianty pro malé i velké. V následujícím článku jsme pro tento účel sestavili několik nápadů s pokyny, abyste si kostým popcorn snadno vyrobili sami. A věřte nám, když vám řekneme, že všichni budou ohromeni!

Nápady na vytváření nápadů na kostýmy jednoduché pokyny pro kutily

Než se však dostaneme k návodu, rádi bychom upozornili, že tento kostým pro kutily je vhodný pro ženy i pro muže a také pro děti a dokonce i kojence. Díky tomu je snadné sestavit partnerské nebo skupinové kostýmy na karneval. Pokud tedy hledáte nápady na rodinné kostýmy, můžete využít dnešní návrhy a návody a vyrobit si popcornový kostým sami pro každého. Níže najdete také několik návrhů.

Vyrobte si popcornový kostým sami – návod na papír

Udělejte si kostým popcornu a oblékněte se na karnevalovou žlutočervenou bílou

Budete překvapeni, jak málo materiálů potřebujete, pokud si chcete tento popcornový kostým vyrobit sami. Návod je také velmi jednoduchý, takže si ho mohou vyzkoušet i začátečníci a zaručeně úspěšně složí svůj originální karnevalový kostým. Díky své jednoduchosti lze tuto variantu báječně využít i pro kostýmy na poslední chvíli. Podívejte se, jaké materiály potřebujete:

Popcorn kostým, aby se materiály šaty horké lepidlo barvy

 • tričko nebo jiný typ topu v bílé barvě
 • červeno -bílé pruhované šaty, sukni nebo kalhoty
 • Horká lepicí pistole a horké lepidlo
 • žlutá barva ve spreji
 • několik listů bílého papíru

Pokud máte těchto pár věcí, můžete hned začít a udělat si legrační popcornový kostým sami. Šaty můžete odložit. Je připraven tak, jak je a je potřeba pouze při zkoušení. Začněte papírem. Každý jeden list je pomačkaný do koulí. Nevyvíjejte příliš velký tlak. Jednotlivé koule by měly být volné, aby co nejvíce připomínaly popcorn. Hotové kuličky pak pomocí horké lepicí pistole přilepte na bílou košili. Zkuste mezi jednotlivými míčky nechat co nejméně prostoru.

Vyrobte si karnevalové kostýmy sami na karneval s jiným mottem – 40+ nápadů s pokyny

Kostýmový dětský nosič – přehled nejkrásnějších kostýmních nápadů pro rodiče s kojenci!

Jak vyrobit kostýmy Spongebob Squarepants z každodenního oblečení & může dát dohromady nějaké příslušenství

Vytvořte si svůj vlastní popcornový kostým Pokyny pro barvení papíru žlutou barvou

Je jen na vás, zda si triko nalepíte pouze na přední nebo zadní část, když si kostým popcornu vyrobíte sami. Pokud jste s výsledkem spokojeni, přichází na řadu barva ve spreji. Proveďte tento krok venku nebo v dobře větrané místnosti, pokud si tento popcornový kostým vyrábíte sami. S dostatečně velkou vzdáleností sem tam nastříkejte papírový popcorn žlutou barvou. To má představovat máslo. Nechte barvu dobře zaschnout a můžete si vyzkoušet svůj nový kostým. Chcete -li to provést, nejprve si oblékněte šaty nebo sukni a poté popcornovou košili. Pruhované šaty představují krabici.Červená a bílá je klasická barevná kombinace, ale můžete si také vybrat modrou a bílou. Doporučujeme také sladit boty. Váš outfit získá nádech elegance, pokud zvolíte boty na podpatku, nejlépe ve žluté nebo červené barvě. Pokud najdete dokonce i červeno -bílé pruhované boty, tím lépe!

Popcorn-kostým-udělej si sám-dráteník-na-karneval

Chtěli byste použít tento nápad a dát dohromady vtipné skupinové kostýmy? Poté může jedna z žen nosit červenobílé pruhované šaty a druhá například zvolit modrobílou. Muži naopak používají jakékoli kalhoty a košili nebo košili. Kalhoty mohou být dlouhé i krátké. Zvlášť legračně by ale vypadaly kalhoty nebo dungarees nebo dokonce kombinace obojího. Jak tedy vidíte, popcornový kostým pro ženy lze také převést na model pro muže. Jediné, co musíte udělat, je vybrat si jiný typ oblečení, pokud si kostým popcornu vyrobíte sami.

Pokud jste po dlouhém hledání nenašli hotové pruhované šaty nebo ladící kalhoty, můžete také improvizovat a vyrobit si je sami pro kostým popcorn. V tomto případě potřebujete model zcela v bílé nebo červené barvě. Poté přidejte proužky pomocí plsti. Vhodné jsou i jiné látky, ale s filcem se pracuje nejsnadněji. Vystřihněte proužky stejné šířky a pomocí lepicí pistole je přilepte na kalhoty, šaty nebo sukni.

Kostým s popcornem

Dámský kostým s popcornovými kalhotami a pruhovanou tunikou

Můžete také získat zábavné kostýmy pomocí skutečného popcornu pro tvorbu. Na jedné straně to může zdobit čepici. Řetízek, náramek nebo podobně lze ale také použít, pokud si kostým popcornu vyrobíte sami. Budete potřebovat bílou čepici, stejně jako domácí nebo předem zakoupený popcorn a horkou lepicí pistoli. Chutné občerstvení se pak nalepí na klobouk. S lepidlem nešetřete, aby vše zůstalo na svém místě, když klobouk natáhnete.

Popcorn box je pak reprezentován horní částí, stejně jako kalhotami nebo sukní nebo šaty. Další variantou pro návrh pruhů je použití barev. Vezměte si bílé oblečení a namalujte na ně pruhy červenou barvou na textil. Pokud pruhy nejsou rovnoměrné a dokonalé, dělejte si popcornový kostým sami. Čím šílenější je oblečení, tím lépe se hodí k Mardi Gras.

Vyrobte si jednoduché karnevalové kostýmy – místo popcornu balónky

Dámský oděv s nápadem na kostým se žlutými balónky s červenými pruhy

Nebo co takhle použít balónky místo papíru nebo skutečného popcornu, když si kostým popcornu vyrobíte sami? Opravdu zábavný nápad, že? Použijte žluté balónky co nejmenší. Pokud je najdete v různých odstínech, vytvoří to ještě zajímavější efekt. Lze přidat i několik bílých. Můžete také nafouknout balónky v různých velikostech. Koneckonců, skutečný popcorn se vždy liší velikostí.

Balónky jsou poté přišity k vybranému oblečení. Použijte k tomu balónkový uzel. Nebojte se. I když nemáte žádné zkušenosti se šitím, můžete to udělat bez problémů. Protože pokud jsou balónky těsně u sebe, šev stejně není vidět. Kromě toho si můžete také vyrobit čelenku ke kostýmu popcornu sami. Vezměte si čelenku, čelenku, sponku do vlasů nebo podobné příslušenství, na které připevníte balónky. To dává karnevalovému kostýmu konečnou tečku. Tento popcornový kostým si tak rychle vyrobíte sami!

Vyrobte si popcornový kostým pro děti sami

Kostým popcorn udělejte ze sebe nápad na šití dětí pro začátečníky

Vtipné karnevalové kostýmy jsou u dětí samozřejmě také oblíbené. Kostek popcornu si tedy můžete sami vyrobit i pro své nejmenší. Můžete si vybrat jeden z výše uvedených modelů a implementovat jej v malém formátu, stejně jako následující, což je trochu složitější, ale stejně proveditelné. Začněte získáním následujících materiálů:

 • červená plsť (přibližně 1 m²)
 • bílá plsť (přibližně 1 m²)
 • trochu černé plsti (pro písmena; všechny zbytky lze recyklovat)
 • Stuha na popruhy (cca 2,5 cm široká)
 • horké lepidlo
 • Izolační pěna
 • Plastová fólie jako základ
 • Topná trubka s nejmenším možným průměrem (ta, která se používá pro podlahové vytápění)
 • Čepy se stejným průměrem jako topná trubka
 • Zapínání na suchý zip, 2,5 cm široké
 • Zapínání na suchý zip, šířka 1,2 cm

Vytvořte si kostým popcornu podle pokynů pro stavbu pěny

K prvnímu kroku potřebujete podložku a izolační pěnu. Pomocí pěny vyrobte popcorn. Nejprve vytvořte kříž a poté přidejte další blob na křižovatku, abyste vytvořili tvar popcornu. Zpočátku se to může zdát trochu komplikované, protože pěna trochu stoupá do vzduchu, ale určitě se rychle zorientujete. Potřebujete spoustu těchto tvarů. Jsou požadovány různé velikosti.

Poté je nechte chvíli zaschnout a ztuhnout. Mezitím můžete pokračovat v dalších krocích a vyrobit si popcornový kostým sami. Potřebujete pouze izolační pěnové prvky na konci.

Kostým Mardi Gras si ušiješ froté červený bílý válec

Nyní potřebujete červenou plsť. Zamyslete se nad obvodem a délkou popcornového boxu. Poté plstěnou látku podle těchto měření ustřihněte. Šijte oba konce k sobě vlevo a vytvořte trubičku. Poté budete potřebovat lem nahoře a dole. V každém případě nechte otevřený malý otvor, přes který vložíte topné trubky. Délka topných trubek by zase měla odpovídat velikosti popcornového boxu. Jakmile protlačíte trubičky skrz lem, spojte oba konce šroubem. Poté vezměte hotovou trubičku a položte ji na bílý filc. Změřte kulatý kus, který je o několik palců větší než obvod hadice. Uprostřed vyřízněte dostatečně velký otvor, aby se vešel kolem krku vašeho dítěte. Vystřihněte také trojúhelníkový kus, abyste zkrátili výsledný prsten. Pokud později připojíte tyto dva konce k sobě, automaticky se vytvoří tvar trychtýře a popcorn si přijde na své.

ušit si gumové pásky karnevalový kostým pro děti

Bílý prsten je nyní vybaven suchým zipem. Zde použijte širší. Poté je páska připevněna k červené hadici. Dva kusy slouží jako nosiče a jsou našity na trubku zevnitř. Nyní si jej můžete nechat vyzkoušet. Nyní nejpozději můžete označit a změřit otvory pro paže a poté je vystřihnout. Pokud je po zkoušce vše tak, jak má být, můžete pokračovat a vyrobit si poslední prvky do popcornového kostýmu sami.

Nápad z plstěných písmen střihl jednoduchý kostým

Rozdělte několik kusů užšího suchého zipu podél horního prstence, zhruba rovnoměrně rozmístěných. Protějšky k tomu přicházejí postupně na bílý plstěný prsten, přičemž by měly být zvoleny stejné vzdálenosti, aby se k sobě později hodily. Nyní vystřihněte několik dalších proužků bílé plsti a přilepte je podélně na červenou plsť. Měly by tedy být stejně dlouhé. Na bílý kroužek nalepte tvary izolační pěny. Nakonec vše, co potřebujete, je slovo „popcorn“, které jste vystřihli z černé plsti. Přilepte je k oválnému podkladu z bílé plsti a ten zase k přední části popcornového boxu. Jsi hotový! Jakmile si vaše dítě krabici nasadí, můžete nasadit popcornový kroužek a může být na cestě na karnevalovou párty. Pokud máte chuť, můžete si čelenku z izolačního pěnového popcornu a kusu gumy ke kostýmu popcornu vyrobit i sami. Jednoduše prostrčte otvory „popcornem“ a provlékněte gumu nebo ji připevněte na gumu horkým lepidlem. Další varianta je. Nasaďte gumu na podložku a přímo na ni vytvarujte popcorn z izolační pěny. Poté je guma automaticky obsažena v pěně.

vtipný nápad na dětskou kostýmní krabičku vyrobenou z kartonového řetízku na popcorn

Podobný karnevalový kostým můžete také vidět výše. Pro tuto variantu nemusíte ani šít. Místo plstěné trubice jednoduše použijte kartonovou krabici. Horní okraj může být vlnitý jako tady, ale nemusí. Popcorn byl vyroben z polystyrenu, který se používá jako výplňový materiál pro lepenkové krabice. Pokud hledáte jednoduché kostýmy pro děti, je tento model stejně vhodný. 

Vyrobte si dětský kostým sami

Dětské oblečení pro mateřskou košili a motýlka Mardi Gras s pruhy

Vtipné karnevalové kostýmy tohoto druhu lze vyrobit i pro kojence a nezaberou mnoho času a úsilí. Pokud máte dětský nosič, můžete jej snadno přestavět pomocí bílé a červené plsti. Kromě toho potřebujete dětskou čepici, kterou ozdobíte pravým popcornem a nasadíte dítě pro Mardi Gras. Pro dítě to tedy nemusí být složité. Jednoduché jsou i nápady na kostýmy, takže zaručeně trefíte volské oko, pokud si takový popcornový kostým vyrobíte sami. Jako matka nebo otec se můžete obléknout jako prodejce vstupenek.