karneval

Vyrobte si kostým páva sami – 20 nápadů na karneval a Halloween

Pokud se vám obzvláště líbí zvířecí kostýmy na karneval, můžete se rozhodnout pro převlek páva na další karnevalové sezení. Pávi jsou ušlechtilá zvířata s barevným peřím, která jsou ideálním nápadem na karnevalový kostým. V tomto článku zjistíte, jak vytvořit krásnou Pávový kostým pro děti a ženy si můžete vyrobit sami, což je ideální pro karneval nebo Halloween.

Sami si vytvořte kostým páva – materiály na tylovou sukni

Peacock kostým sukně-tutu-do-it-yourself-materiály-tyl-plsť-luk-lepidlo-špendlíky

Pokud se chystáte na masopustní večírek, vyvstává otázka, zda byste si měli kostým koupit, nebo si jej vyrobit sami. Riziko kupovaných karnevalových kostýmů je, že někdo na večírku může mít stále stejný kostým. Pokud však chcete nosit jedinečný kostým, je nejlepší to udělat sami. Zde jsou potřebné materiály pro sukni pro pávový kostým, který je vhodný pro děti i ženy.

  • Craft cítil v hnědé, žluté, královské modři a tmavě zelené
  • smaragdově zelená saténová stuha (nebo široká guma)
  • Tyl v zelené a tyrkysové barvě
  • Špendlíky
  • nůžky
  • Lepidlo na textil.

Vyrobte si karnevalové kostýmy pro děti sami – 20 nápadů na tutu

Vyrobte si balerínkový kostým pro děti i dospělé sami – tipy a návody

Vyrobte si rodinné kostýmy z dětského filmu „Hledá se Dorie“ sami – nápady s pokyny

Sami si vyrobte tylovou sukni ke kostýmu páva

Peacock kostým do-it-yourself-make-tutu-make-without-šití-mesh-tyl-uzel

Materiál, který k tomuto kostýmu funguje nejlépe, je rozhodně tyl. Získáte tak objemnou sukni, která by měla vypadat podobně jako páví kolo. Tyl nejprve nastříhejte na proužky tří různých délek, v závislosti na vaší výšce nebo výšce dítěte. Poté vytvořte tutu podle pokynů na obrázcích. Nezapomeňte nechat na obou koncích saténovou stuhu bez tylu, aby se dala zavázat v pase.

Vytvořte paví peří z plsti

Peacock kostým paví peří-dráteník-bez-šití-návod-halloween kostým

Dále byste měli udělat paví peří, aby měl tutu dokonalý vzhled. Náš první nápad je peří z řemeslné plsti, které byste měli slepit textilním lepidlem. K vytvoření přesného tvaru pavích peří můžete použít vhodnou papírovou šablonu.

Ušijte paví peří k tylové sukni

Peacock kostým paví peří-sám-ušít-instrukce-plsť-doplněk-sukně-tyl

Dalším způsobem, jak si vyrobit vlastní páví peří, by bylo jejich ušití místo lepení. Struktura pružiny může být také znázorněna tímto způsobem. Tato varianta však vyžaduje šicí stroj a určité zkušenosti s ním. Pokud byste si chtěli sami udělat páví kostým trochu rychleji, doporučujeme variantu s lepidlem.

Peacock kostým žena-dítě-sukně-udělat-sám-tyl-karneval-halloween-nápad

Pávový kostým s tylovou sukní pro malé holčičky

páv-kostým-dítě-kutilství-tyl-tutu-páví peří-plst-šití-nápad-karnevalový kostým

Hotové paví peří by mělo být ponecháno přes noc zaschnout (pokud je připevněno lepidlem) a poté připojeno k tutu, aby se dokončilo paví kolo. Pávový kostým se sukní vyrobenou z tylu je dobrým nápadem na dětský kostým Halloween nebo karneval.

Skutečně vypadající paví peří na ozdobu sukně

páv-kostým-tutu-udělej-si-tyl-zelená-modrá-skutečná-paví peří-luk

Pokud nemáte čas na ruční práce, můžete tylovou sukni do kostýmu ozdobit také umělým pavím peřím. Peří si můžete buď objednat online, nebo je najít v obchodě s řemeslnými výrobky. Nejjednodušší způsob, jak je přilepit k zadní části sukně, je použít horké lepidlo.

Ozdobte čelenku ke kostýmu páva

páv-kostýmní doplňky-do-it-your-hairbands-koření-páví peří-horké lepidlo

Z horkého lepidla můžete také sami vyrobit vhodnou čelenku ke kostýmu páva. Vše, co potřebujete, je modrá čelenka a nějaké paví peří. Jsou vytvarovány do vějíře a nalepeny na stranu čelenky.

Dětský kostým páva

páv-kostým-modrá-děti-halloween-nápad-kutilství-čelenka-páví peří

Pokud dítě nechce děsivý kostým na Halloween, můžete mu nabídnout kostým páva. Je to provedeno poměrně rychle a je to barevný nápad na přestrojení. Vzhledem k sukni a peří je však vhodnější pro dívky než pro chlapce.

Zvířecí kostýmy pro miminka – malý páv

páv-kostým-baby-karneval-převlek-nápad-tylová sukně-peří

Děti a batolata vždy vypadají krásně v kostýmech zvířat. Šaty pro pávový kostým lze vyrobit podobně jako tutu. Pokud se matka převléká za páva, je dosaženo krásného partnerského vzhledu matky a dítěte.

Dívčí kostým Halloween páv

páv-kostým-děti-vyrobte si-tutu-čelenka-páví peří-luk

Jakmile uděláte pávové tutu, stěží budete k dětskému kostýmu potřebovat něco víc. Jako top se hodí jednoduchá královsky modrá halenka nebo body. Pod sukni se doporučují vhodné legíny nebo silné punčocháče.

Malování na obličej pro Mardi Gras – vytvořte páva

páv-kostým-udělej si sám-malování na obličej-karneval-kamínky-paví peří

Další myšlenkou převleku za páva je sladění obličeje. K tomu potřebujete modrou, zelenou, tyrkysovou a černou barvu na obličej, pár kamínků a na přání i peří řasy.

Pávské kolo Tinker – návod

páv-kostým-páv-kolo-udělej si sám-instrukce-lepenka-horké-lepidlo-peří

Místo toho, abyste si celý kostým vyrobili sami, můžete si prostě udělat paví kolečko a nosit ho na zádech. Barevné paví kolečko pak můžete kombinovat například s obyčejnými šaty ve vhodné barvě, jako je modrá nebo zelená.

Nápady na kostým karnevalového páva pro ženy

páv-kostým-nápady-černý-top-tutu-modrý-tylový peří-kamínky

Dámský kostým páva by měl být elegantní a barevný zároveň. K vykouzlení elegantního vzhledu Mardi Gras potřebujete černou korsáž nebo top, tutu (může být i domácí), různé peří a vhodný make-up.

Vyberte vhodné příslušenství

páv-kostýmní doplňky-doplňky do vlasů-péřové řasy-páví náušnice-design nehtů

Ženám však nestačí jen sukně nebo šaty. Kompletní vzhled vyžaduje sladěné doplňky, které doplňují kostým. Vlasové doplňky, péřové řasy, náušnice, řetízky a náramky nebo spony s pavími pery se krásně kombinují s elegantním kostýmem páva. Odpovídající design nehtů je také skvělým doplňkem vzhledu.

Vytvořte si vlastní dámský kostým páva – vyrobte si tylovou sukni s pavím peřím

páv-kostým-dámy-vyrobte-si-sukni-peří-tyl-karneval-nápad na kostým

Tyl s třpytkami nebo bez nich je ideální pro efektní karnevalový kostým. Pávová sukně pro ženy může být vyrobena stejným způsobem jako pro děti, i když je zapotřebí trochu více látky a umělé paví peří je vhodnější než ručně vyráběné.

Odpovídající líčení ke kostýmu páva

páv-kostým-karneval-halloween-make-up-nápad-modrá-černá-třpytka

S elegantním líčením dodáte kostýmu finální nádech. Pro líčení očí doporučujeme modré a tyrkysové oční stíny, černé oční linky, řasenku pro větší objem a trochu třpytu nebo kamínky. Pro rty jsou vhodnější nahé tóny, protože oči by měly být přízvukem.

Pokyny k malování na obličej Peacock

Pokyny pro líčení obličeje Peacock pro Mardi Gras

Pokyny k líčení páva krok za krokem na obrázcích

Páv maska ​​make -up

páv-kostým-make-up-paví maska-make-up-černá-fialová-paví peří

Pávová maska ​​je také dobrým nápadem na karnevalový kostým. Buď si můžete nalíčit obličej a ozdobit ho pavími pery, nebo si ho můžete vyrobit sami.

Vyrobte si páví masku sami – návod

páv-kostým-kutilská maska-malba-zdobení-okořenění-páví peří-lepení

Jednoduchou páví masku lze vyrobit z jednoduché bílé masky, modré a zlaté akrylové barvy, třpytivého lepidla a nějakého umělého pavího peří. Před použitím masku nezapomeňte nechat dobře zaschnout.

Nápad na kostým páva pro ženy

páv-kostým-ženy-černá-halenka-zelená-sukně-čelenka-paví peří

Místo sukně s peřím si můžete pávový kostým vyrobit sami pomocí nápadné čelenky. Čelenku lze vykouzlit z čelenky a různých druhů peří a s takovým pohledem určitě přitáhnete velkou pozornost na karnevalové párty.

Vhodný design nehtů pro karnevalový kostým páva

páv-kostým-sladění-design nehtů-nápady-motivy

Kromě dokonalého outfitu můžete karnevalový look doplnit elegantním designem nehtů ve sladěných barvách. Pokud si chcete udělat nehtový design sami, můžete použít obtisky vody s vhodným vzorem a vykouzlit krásné vzory za pár minut.

Vyrobte si pro dívky jednoduchý kostým karnevalového páva

páv-kostým-udělej si sám-děti-rockové křídlo-peří

Pokud na poslední chvíli potřebujete nápad na kostým malé holčičky, pak si můžete sami snadno a rychle vyrobit kostým páva. K tomu budete potřebovat sukni ve stejné barvě, pohádková křídla a nějaké paví peří, které by mělo být na křídla přilepeno horkým lepidlem.