karneval

Vyrobte si kostým Catwoman pro dospělé a děti – 9 nápadů

kostým kočičí uši-maska-dívka-černá

Už hledáte nápady pro svůj další kostým na karneval nebo Halloween? V dnešním článku bychom vám chtěli představit skvělý, atraktivní a snadno rozpoznatelný kostým Catwoman, který si snadno a levně vyrobíte doma. Myšlenky, které jsme pro vás sestavili, se dobře hodí pro ženy, teenagery a děti, které chtějí být středem pozornosti na tematické párty jako sebevědomá kočičí žena.

dámský karnevalový kostým kočičí žena Kim Kim Kardashian

Slavný kostým Catwoman prošel v průběhu let několika interpretacemi, které představily různé dámy celebrit. Michelle Pfeiffer proslavila například catsuit ve filmu Batmana se vrací od Tima Burtona, který je dodnes nejoblíbenějším kostýmem Catwoman. Interpretace „Catwoman“ Halle Berry a Anne Hathaway ve filmu „Temný rytíř povstal“ vůči němu rozhodně nejsou nijak podřadné. Kim Kardashian byla také v centru pozornosti na své narozeninové oslavě Halloween tím, že se ukázala v těsném kostýmu Catwoman a přitahovala pozornost všech.

Sami si vyrobte jednoduchý kostým Catwoman pro ženy

kostým kožená kočička-vyrob si-masku-kostým

Ženského ekvivalentu kostýmu Batmana můžete dosáhnout různými způsoby, podle vlastního vkusu, což je také možné vidět v naší obrazové galerii. Převlek superhrdiny je samozřejmě na první pohled patrný svou černou barvou. Základem pro známý vzhled Michelle Pfeiffer je lesklá, černá kombinéza. Abyste mohli vklouznout do role silné kočičí ženy, nemusíte mít nutně kombinézu vyrobenou z kůže nebo latexu nebo si koupit novou. Nejdůležitějším pravidlem kostýmu Catwoman je, že nosíte černé oblečení.

kostým-halloween-karneval-dospělá-kočička

Dámy, které si samy chtějí vyrobit kostým Catwoman na karneval nebo Halloween, mají velkou svobodu designu. Zda chcete nosit uzavřené nebo bezruké oblečení s návleky na ruce nebo dlouhými rukavicemi, je samozřejmě na vás. Top pro kostým Catwoman mohou být také černé plavky, které mají také lesklý vzhled. Ale i bez lesklého vzhledu by se rychle našel správný vrchol pro váš karnevalový kostým s černým rolákovým svetrem. Ti, kteří dosáhnou odvážného vzhledu, mohou kombinovat jemně zdobený černý top obepínající tělo s dlouhými rukavicemi.

superman-kočičí-kostýmy-dospělé-nápady

Rukavice s délkou po lokty a drápy jsou ideální pro dospělý kostým Catwoman. Pokud nemůžete získat rukavice s již připevněnými nehty, můžete si sami vyrobit některé neméně atraktivní. Stačí zastřihnout malé štěrbiny v každém prstu a nechat černé nehty trčet. Můžete získat dlouhé, černé a špičaté plastové hřebíky, které jsou důležitou součástí původního kostýmu.

maska-make-up-overal-boty-černá

Ke spodní části karnevalu nebo halloweenského kostýmu si můžete obléknout těsné černé kožené kalhoty nebo lesklé legíny. S černými PVC kalhotami nebo legínami nepotřebujete kombinézu k napodobení Catle Halle Berry. Černé džíny nebo lesklé černé punčocháče vám mimochodem také dobře poslouží a doplní váš společenský outfit. Na přední i zadní části celých nohavičkových nohavic můžete nastříhat bleskové tvary a vytvořit tak potrhaný efekt.

alloween-boots-uši-bič-kočičí-karnevalový-kostým

Každý, kdo se rozhodl pro kostým Halle Berry Catwoman, může ukázat trochu více kůže. Černá korsáž nebo oříznutý poprsí jsou skvělé možnosti pro odpovídající, atraktivní top. Dámský kostým Catwoman obsahuje také černý pásek kolem pasu. Chcete-li napodobit tento složitě navinutý pás a dosáhnout skvělého efektu, můžete omotat dva pásy ve tvaru X překřížené kolem pasu.

šaty-karneval-kostým-rukavice-uši

Pro autentický kostým Catwoman pro dospělé jsou lakované vysoké podpatky nebo černé boty zásadní. Pokud se chcete držet filmu, můžete si obout černé boty nebo stehenní boty, které jsou vpředu otevřené a mají patu. V první řadě je samozřejmě důležité, abyste se ve svém vlastním kostýmu Catwoman cítili pohodlně a bezpečně. Jedině tak lze zaručit úspěšný a důvěryhodný vzhled.

superhrdina-kostým-kočička-dámy-uši

Pokud si na tematickou párty dáte dohromady kostým Catwoman, můžete si vzít malé černé šaty ze skříně a zabodovat elegantním a dramatickým pohledem na karneval nebo Halloween. Černá mini sukně s odpovídajícím topem je rychlý a snadný kostým superhrdiny kočičí ženy. Další alternativou pro oblečení kočičí ženy by byly černé horké kalhoty v kombinaci s jakýmkoli černým topem.

kočičí-kostým-obličejová maska-líčení

V karnevalovém kostýmu by samozřejmě neměla chybět typická kočičí maska. Anne Hathaway nosí černou polomasku s kočičími ušima a má rovné vlasy dolů. K vašemu dokonalému outfitu stačí jakákoli jednoduchá oční maska, která upoutá pozornost na krásně nalíčené oči. Masku kočky si můžete vyrobit sami z černé plsti nebo látky a připevnit ji na černou gumičku. Kočičí uši lze rychle a snadno vyrobit z černé lepenky nebo látky a přilepit na čelenku nebo čelenku.

nápady kostýmu dívčí masky superhrdiny kočka

Pokud jste se již rozhodli pro kostým Michelle Pfeiffers, musíte si pro autentický vzhled také pohrát svou typickou pokrývku hlavy, konkrétně černou polomasku z PVC s kočičími ušima. Z černé plavecké čepice nebo lesklé černé látky si můžete vyrobit masku, která vypadá velmi podobně jako ta skutečná. Vyřízněte otvory pro oči a otvor pro nos. Malé špičaté uši můžete vyrobit z lepenky a obklopit je černou tkaninou.

ušít-sama-kostým-kočičko-děvče

Nakonec látku přišijte na obě strany plavecké čepice. Pokud nemáte čas, můžete se na tvář nalíčit černým make-upem a nechat oči holé jako oční maska. Chcete-li vytvořit dokonalý make-up Catwoman, naneste obličej světlou barvou a věnujte velkou pozornost svým očím. Svůdný pohled vykouzlíte pomocí černých a šedohnědých očních stínů, černé oční linky a černé řasenky. Líčení Catwoman můžete doplnit zářivě červenými rty.

Vytvořte si vlastní karnevalový kostým Catwoman pro dívky a teenagery

děti-kočičí-děvče-vyrobte-kostým-sami

Kostým Catwoman Mardi Gras je také skvělým nápadem pro děti a mládež. Pokud hledáte zábavnou a kreativní výzvu, můžete si kostým Catwoman pro dívky ušít sami. Můžete kombinézu ozdobit typickými zubatými bílými linkami a vytvořit tak svému dítěti originální kočičí kostým. Jinak i s dětmi byste měli volit pohodlné, vhodné oblečení v černé barvě. Na obličej malého použijte odličovací barvu. S kočičím líčením samozřejmě nesmí chybět nos, černý nos a vousy.