karneval

Vyrobte si egyptský kostým sami – s těmito nápady pro kutily můžete vytvořit perfektní kostým Kleopatry!

egyptský kostým nápady dámské šaty šperky líčení

Karneval a Halloween jsou skvělé příležitosti k kreativitě a výrobě originálních kostýmů sami. Karnevalové kostýmy z obchodu obvykle vypadají hezky, ale obvykle stojí hodně a jsou vyrobeny z levných materiálů a tkanin. DIY kostým je proto lepší volbou pro kostýmní večírek. Nakonec oblečení nosíte jen jeden den a neměli byste za něj utrácet spoustu peněz. Naštěstí s trochou kreativity, několika jednoduchými materiály a oblečením lze většinu kostýmů vyrobit z vlastní skříně. V dnešním příspěvku jsme shromáždili mnoho nápadů na egyptský kostým, které jsou ideální pro ženy a malé dívky. Nechte se inspirovat a oblékněte se na Mardi Gras nebo Halloween jako královna Kleopatra nebo egyptská bohyně.

Zvláštnosti oděvu ze starověkého Egypta

kutilský egyptský kostým šít šperky límec opasek čelenka

Protože klima ve starověkém Egyptě bylo velmi mírné, Egypťané nosili jen lehké oblečení. Obvykle to byli lehká roucha v bílém, která chránila před velkým žárem a udržovala je příjemně chladná. Zvláště králové a královny nosili jiné barvy a jasně tkané látky. Jednoduché bílé róby žen a mužů zdobily opasky a stuhy s nádhernými ozdobami. Bohatí nosili jako obuv sandály, průměrný občan chodil naboso.

Egyptský kostým udělejte si z bílých šatů tylové šperky zlaté barvy

Vzhled Egypťanů byl ještě ušlechtilejší díky barevným šperkům. Bylo to typické pro krále a královny i pro lidi s vysokým postavením ve společnosti. Ozdobné obojky, obojky a různé náramky nosilo mnoho žen, přestože čelenka byla typická pro faraony a královny. Další formou čelenky pro Egypťany byly paruky, které nosily nejen ženy, ale i muži.

Vzorem dámských kostýmů z této éry je bezesporu poslední královna Egypta – Kleopatra. Její ikonické líčení očí s velkorysou tužkou na oči je dodnes velmi populární. Při sestavování egyptského kostýmu se mnozí orientují přesně podle vzhledu Kleopatry. Její postava byla v průběhu let několikrát zfilmována, což poskytuje mnoho nápadů jako inspirace pro kostým.

Egyptský kostým pro ženy a děti

jednoduché nápady kostým egyptské bílé šaty šperky

Pokud jste si vy nebo vaše dcera vybrali egyptský kostým jako převlek na další kostýmní párty, najdete u nás mnoho kutilských nápadů na správný vzhled. Kostýmy pro děti a dospělé se od sebe v zásadě téměř neliší. Mnoho žen však často nosí na karneval a Halloween těsnější oblečení. Jednoduchý egyptský kostým si můžete vyrobit sami oblečením z vlastního šatníku. Nejlepší jsou barvy jako černá, bílá a tyrkysová. Nejdůležitějšími prvky úspěšného egyptského kostýmu pro ženy a dívky jsou:

 • bílé / černé / tyrkysové šaty nebo vlastní róbu
 • ozdobený pásek nebo stuha do pasu
 • paruka
 • Šperky – čelenky, náramky a spony, náhrdelníky
 • Sandály
 • poutavé oční líčení

egyptská žena kostým děti kostým strana egypt obléknout

Nápady na šaty

jednoduché kostýmy pro kutily Egyptský kostým sestavte nápady

První věc, kterou potřebujete pro kostým Egypťana nebo Kleopatry, jsou vhodné šaty. To by mělo připomínat typický oděv ze starověkého Egypta a nejlépe dlouhý a s rovným střihem. Pokud jde o barvu, můžete si vybrat mezi bílou, tyrkysovou a černou, přičemž se doporučuje bílá.

egyptská žena kostým bílé šaty DIY šperky

Jednoduché dlouhé šaty na tento kostým nestačí. Kostým by měl mít stále ozdobný límec, který lze ušít i cinkat. Pokud máte ve šperkovnici nádherný náhrdelník, můžete jej také použít. Měla by však být velká a zvýraznit outfit.

Cleopatra kostým límec krk návod

Šperkový obojek ke kostýmu si můžete vyrobit i sami z měkké kůže nebo látky. Nejprve z látky vystřihněte široký tvar písmene U změřením přesné délky na vašich ramenou nebo ramenech dítěte. Jednoduché barevné skleněné korálky pak vybarvěte stříkací barvou zlatou, tyrkysovou a růžovou a pomocí horké lepicí pistole je slepte do řad na límec. Vystřihněte tenké proužky zlaté fólie a přilepte je na límec, jak je znázorněno na obrázku výše. Opasek a náramky lze také vyrobit stejnou metodou.

Kostým Kleopatra děti si vyrobí vlastní povlak na polštář

Pokud nemáte vhodné šaty a nechcete si koupit hotový kostým, můžete si roucho vyrobit sami z prostěradel. S nebo bez šití jsou možnosti rozmanité. Pro malé děti nepotřebujete ani plný prostěradlo – povlak na polštář většinou stačí.

egyptský kostým děti Kleopatra šaty maskovat šperky

Pokud umíte dobře používat šicí stroj, můžete si šaty pro egyptský kostým ušít sama. Dětské šaty se snadno vyrábějí a potřebujete jen bílou látku a v případě potřeby odpovídající vzor. Nejjednodušší způsob, jak vyrobit šaty s širokými ramínky a bez rukávů.

faraón egyptské kostýmy dětský karneval

Další částí šatů je pelerína. Ačkoli to není povinné, docela dobře to dotváří egyptský kostým. Obvykle se k tomu používají světle modré látky, jako je organza nebo tyl.

egyptský kostým Kleopatřina dívčí kostýmní párty

Plášť je nejlépe připevněn k náramkům a zadní části límce. Můžete jej buď přišít, nebo připevnit pomocí horké lepicí pistole – obojí funguje stejně dobře.

egyptské kostýmy dívky tipy vytvářejte nápady samy

DIY kostým Kleopatry bez šití

Ve videu můžete vidět skvělý DIY projekt pro kostým Kleopatry, který nevyžaduje šicí stroj ani jehlu a nit. Kostým trvá trochu déle, ale výsledek vás přesvědčí!

Vyrobte si šperky pro egyptský kostým sami

náramky zlato dráteník materiály pro domácnost

Jednou z nejdůležitějších součástí egyptského kostýmu jsou šperky. Nejslavnějšími šperky ze starověkého Egypta jsou bižuterní límec, který se nosí přes šaty, čelenku a náramky. Shromáždili jsme několik nápadů, jak si můžete sami vyrobit potřebné šperky pro kostým Kleopatry nebo egyptské bohyně z různých materiálů.

Náramky vyrobené z lepenkových trubek a těstovin

šperky pro egyptské kostýmy drotářské náramky

K tomuto jednoduchému projektu potřebujete jen několik jednoduchých materiálů, které najdete téměř v každé domácnosti. S nudlemi můžete například vyrábět nejen šperky, ale i celé kostýmy. Zde jsou potřebné materiály pro tento projekt:

prázdné lepenkové tuby, např. B. z kuchyňského nebo toaletního papíru

malé rohlíkové nudle

samolepicí kamínky v různých barvách

Zlatá barva ve spreji

Univerzální lepidlo

nůžky

drotárské zlaté náramky, nudle z papírových ruliček

1. Nůžkami ustřihněte papírové role na požadovanou šířku.

2. Uprostřed náramků nakreslete kruh, kde kamínky později umístíte jako přízvuk.

3. Na každý kousek makaronů naneste malé množství lepidla a přilepte je na náramky ve třech řadách. Ujistěte se, že jsou co nejrovnoměrnější a nejrovnější.

4. Ujistěte se, že kruh, který jste nakreslili pro drahokam, je prázdný.

5. V dobře větraném prostoru nastříkejte náramky rovnoměrně zlatou barvou ve spreji. Obvykle stačí jedna vrstva barvy ve spreji, ale v případě potřeby můžete udělat další.

6. Nyní nalepte kamínky na místa pro ně označená.

7. Přidejte malé zlaté kamínky nad a pod velký drahokam, aby šperky pro ruce byly konečným dotekem.

Egyptské kostýmní doplňky vyrábějí náramky sami

DIY nápady pro límec na šperky

límec na šperky, egyptský kostým, drátěný papírový talíř

V některých kostýmech je límec součástí šatů. Pokud si ale kostým vyrobíte sami od samého začátku, pak se můžete sami rozhodnout, zda si ušiješ krční límec nebo si ho vyrobíš a jednoduše si ho oblékneš přes šaty.

Výroba egyptských bižuterie s dětmi

Pro ruční práce je vhodný jakýkoli materiál – ať už papírové desky, lepenka, stavební papír nebo pěnová guma, jako materiál pro práci použijte pouze to, co máte po ruce nebo co máte nejraději.

egyptský kostýmní doplňky dráteník šperky límec houba guma

Protože šperky starověkých Egypťanů byly obzvláště pestré, měli byste při zdobení šperkového límce používat různé barvy a tvary. Nechte své kreativitě volný průběh!

Vyrobte si čelenku ke kostýmu Kleopatry sami

jednoduchý egyptský kostým kutilská čelenka

Kleopatřina čelenka připomíná korunu s hadí hlavou na přední straně čela. V tomto případě je také mnoho nápadů, jak to udělat sami. Můžete si například vzít měkkou kůži a nejprve z ní vystřihnout tenký proužek. To nemusí nutně odpovídat obvodu hlavy, ale může být vybaveno gumičkou pro snadnou regulaci. Na druhý prvek koruny budete potřebovat pětiboký kousek kůže a dvě malá dřevěná držadla, která korunu udrží tuhou. Barevný skleněný korálek nahoře zajišťuje opravdu nádherný vzhled.

kutilský egyptský kostým, dětské šaty, čelenka, papír

Pokud si vaše dítě chce vyrobit čelenku Kleopatra samo, pak můžete vyzkoušet tento jednoduchý projekt z papíru. Nejprve změřte obvod hlavy dítěte, přidejte 5 cm a nakreslete obdélník s výslednou délkou na bílý karton. Šířka může být mezi 5 a 10 cm. Nakreslete hadí hlavu přímo doprostřed a poté vystřihněte korunu včetně hadí hlavy. Nyní si dítě může čelenku libovolně ozdobit – třeba pastelkami nebo akrylovými barvami.

kostým Kleopatra egyptský dráteník děti barevný papír

Nebo si prostě můžete vzít nějakou zlatou řemeslnou lepenku, vystřihnout proužek, který je o něco delší než obvod vaší hlavy a použít jej k vytvoření jednoduché korunky. Z jiného kusu vyrobte hadí hlavu a připevněte ji k přední části koruny. Pokud je to žádoucí, ozdobte pokrývku hlavy některými kamínky a máte hotovo. Pomocí jednoduché kancelářské sponky ji připevněte k hlavě.

vyrobte si egyptský kostým a oblékněte si paruku

Vzhledem k tomu, že egyptské ženy obvykle nosily paruky, můžete pohled na Mardi Gras nebo Halloween dokonale završit parukou pro kutily. DIY projekt je snadno realizovatelný z černé vlny. Účes, kterého dosáhnete, je uhlazený bob s rovnou ofinou. Pokud můžete takto nosit vlasy každý den nebo si je jen upravit, pravděpodobně paruku nepotřebujete.

Doplňte Kleopatru

Kostým Kleopatra dámská paruka tvoří

Egyptský kostým se jednoduše neobejde bez správného líčení, protože Egypťané a zejména Kleopatra jsou známí svými nápadně nalíčenými tvářemi. Chcete -li nalíčit Kleopatru, nejprve byste měli natřít obličej, poté zdůraznit obočí, nakreslit oční linku pod a nad oči a pokračovat v líčení očí zlatým a tyrkysovým očním stínem. Nakonec na rty naneste tmavě červený nebo růžový make-up a máte hotovo.

egyptské kostýmní doplňky design nehtů

Tip: Skvělým doplňkem egyptského kostýmu je sladěný design nehtů. Především spoléhejte na barvy jako bílá, černá, zlatá a tyrkysová a integrujte do designu vhodné prvky, například Horovo oko.

DIY kostým egyptské bohyně

Kostým egyptské bohyně si vyrobte papír sami

Pokud vám myšlenka oblékání jako Kleopatra připadá příliš mainstreamová, můžete se místo toho rozhodnout pro kostým egyptské bohyně. Příklad, jak si můžete takový egyptský kostým vyrobit sami, najdete ve videu níže.

Inspirace hvězdami pro egyptský kostým

kostýmní inspirace hvězdy anne hathaway Kleopatra Egypťanka

Kostým Kleopatra je oblíbenou volbou pro Halloween mezi slavnými dámami. Na mnoha halloweenských večírcích, které se každoročně konají v Hollywoodu, se vždy najde alespoň jedna žena, která vklouzne do role egyptské královny. K nejznámějším lookům patří kostýmy Anne Hathaway, Blake Lively, Nicole Scherzinger a Chrissy Teigen, které můžete vidět v obrazové galerii. Získejte inspiraci na egyptský kostým od svých oblíbených hvězd.

egyptský kostým inspirace hvězdy blake živé halloween

halloween kostýmy hvězdy chrissy teigen kostým Kleopatra modré šaty

karneval

Vyrobte si egyptský kostým sami – s těmito nápady pro kutily můžete vytvořit perfektní kostým Kleopatry!

egyptský kostým nápady dámské šaty šperky líčení

Karneval a Halloween jsou skvělé příležitosti k kreativitě a výrobě originálních kostýmů sami. Karnevalové kostýmy z obchodu obvykle vypadají hezky, ale obvykle stojí hodně a jsou vyrobeny z levných materiálů a tkanin. DIY kostým je proto lepší volbou pro kostýmní večírek. Nakonec oblečení nosíte jen jeden den a neměli byste za něj utrácet spoustu peněz. Naštěstí s trochou kreativity, několika jednoduchými materiály a oblečením lze většinu kostýmů vyrobit z vlastní skříně. V dnešním příspěvku jsme shromáždili mnoho nápadů na egyptský kostým, které jsou ideální pro ženy a malé dívky. Nechte se inspirovat a oblékněte se na Mardi Gras nebo Halloween jako královna Kleopatra nebo egyptská bohyně.

Zvláštnosti oděvu ze starověkého Egypta

kutilský egyptský kostým šít šperky límec opasek čelenka

Protože klima ve starověkém Egyptě bylo velmi mírné, Egypťané nosili jen lehké oblečení. Obvykle to byli lehká roucha v bílém, která chránila před velkým žárem a udržovala je příjemně chladná. Zvláště králové a královny nosili jiné barvy a jasně tkané látky. Jednoduché bílé róby žen a mužů zdobily opasky a stuhy s nádhernými ozdobami. Bohatí nosili jako obuv sandály, průměrný občan chodil naboso.

Egyptský kostým udělejte si z bílých šatů tylové šperky zlaté barvy

Vzhled Egypťanů byl ještě ušlechtilejší díky barevným šperkům. Bylo to typické pro krále a královny i pro lidi s vysokým postavením ve společnosti. Ozdobné obojky, obojky a různé náramky nosilo mnoho žen, přestože čelenka byla typická pro faraony a královny. Další formou čelenky pro Egypťany byly paruky, které nosily nejen ženy, ale i muži.

Vzorem dámských kostýmů z této éry je bezesporu poslední královna Egypta – Kleopatra. Její ikonické líčení očí s velkorysou tužkou na oči je dodnes velmi populární. Při sestavování egyptského kostýmu se mnozí orientují přesně podle vzhledu Kleopatry. Její postava byla v průběhu let několikrát zfilmována, což poskytuje mnoho nápadů jako inspirace pro kostým.

Egyptský kostým pro ženy a děti

jednoduché nápady kostým egyptské bílé šaty šperky

Pokud jste si vy nebo vaše dcera vybrali egyptský kostým jako převlek na další kostýmní párty, najdete u nás mnoho kutilských nápadů na správný vzhled. Kostýmy pro děti a dospělé se od sebe v zásadě téměř neliší. Mnoho žen však často nosí na karneval a Halloween těsnější oblečení. Jednoduchý egyptský kostým si můžete vyrobit sami oblečením z vlastního šatníku. Nejlepší jsou barvy jako černá, bílá a tyrkysová. Nejdůležitějšími prvky úspěšného egyptského kostýmu pro ženy a dívky jsou:

 • bílé / černé / tyrkysové šaty nebo vlastní róbu
 • ozdobený pásek nebo stuha do pasu
 • paruka
 • Šperky – čelenky, náramky a spony, náhrdelníky
 • Sandály
 • poutavé oční líčení

egyptská žena kostým děti kostým strana egypt obléknout

Nápady na šaty

jednoduché kostýmy pro kutily Egyptský kostým sestavte nápady

První věc, kterou potřebujete pro kostým Egypťana nebo Kleopatry, jsou vhodné šaty. To by mělo připomínat typický oděv ze starověkého Egypta a nejlépe dlouhý a s rovným střihem. Pokud jde o barvu, můžete si vybrat mezi bílou, tyrkysovou a černou, přičemž se doporučuje bílá.

egyptská žena kostým bílé šaty DIY šperky

Jednoduché dlouhé šaty na tento kostým nestačí. Kostým by měl mít stále ozdobný límec, který lze ušít i cinkat. Pokud máte ve šperkovnici nádherný náhrdelník, můžete jej také použít. Měla by však být velká a zvýraznit outfit.

Cleopatra kostým límec krk návod

Šperkový obojek ke kostýmu si můžete vyrobit i sami z měkké kůže nebo látky. Nejprve z látky vystřihněte široký tvar písmene U změřením přesné délky na vašich ramenou nebo ramenech dítěte. Jednoduché barevné skleněné korálky pak vybarvěte stříkací barvou zlatou, tyrkysovou a růžovou a pomocí horké lepicí pistole je slepte do řad na límec. Vystřihněte tenké proužky zlaté fólie a přilepte je na límec, jak je znázorněno na obrázku výše. Opasek a náramky lze také vyrobit stejnou metodou.

Kostým Kleopatra děti si vyrobí vlastní povlak na polštář

Pokud nemáte vhodné šaty a nechcete si koupit hotový kostým, můžete si roucho vyrobit sami z prostěradel. S nebo bez šití jsou možnosti rozmanité. Pro malé děti nepotřebujete ani plný prostěradlo – povlak na polštář většinou stačí.

egyptský kostým děti Kleopatra šaty maskovat šperky

Pokud umíte dobře používat šicí stroj, můžete si šaty pro egyptský kostým ušít sama. Dětské šaty se snadno vyrábějí a potřebujete jen bílou látku a v případě potřeby odpovídající vzor. Nejjednodušší způsob, jak vyrobit šaty s širokými ramínky a bez rukávů.

faraón egyptské kostýmy dětský karneval

Další částí šatů je pelerína. Ačkoli to není povinné, docela dobře to dotváří egyptský kostým. Obvykle se k tomu používají světle modré látky, jako je organza nebo tyl.

egyptský kostým Kleopatřina dívčí kostýmní párty

Plášť je nejlépe připevněn k náramkům a zadní části límce. Můžete jej buď přišít, nebo připevnit pomocí horké lepicí pistole – obojí funguje stejně dobře.

egyptské kostýmy dívky tipy vytvářejte nápady samy

DIY kostým Kleopatry bez šití

Ve videu můžete vidět skvělý DIY projekt pro kostým Kleopatry, který nevyžaduje šicí stroj ani jehlu a nit. Kostým trvá trochu déle, ale výsledek vás přesvědčí!

Vyrobte si šperky pro egyptský kostým sami

náramky zlato dráteník materiály pro domácnost

Jednou z nejdůležitějších součástí egyptského kostýmu jsou šperky. Nejslavnějšími šperky ze starověkého Egypta jsou bižuterní límec, který se nosí přes šaty, čelenku a náramky. Shromáždili jsme několik nápadů, jak si můžete sami vyrobit potřebné šperky pro kostým Kleopatry nebo egyptské bohyně z různých materiálů.

Náramky vyrobené z lepenkových trubek a těstovin

šperky pro egyptské kostýmy drotářské náramky

K tomuto jednoduchému projektu potřebujete jen několik jednoduchých materiálů, které najdete téměř v každé domácnosti. S nudlemi můžete například vyrábět nejen šperky, ale i celé kostýmy. Zde jsou potřebné materiály pro tento projekt:

prázdné lepenkové tuby, např. B. z kuchyňského nebo toaletního papíru

malé rohlíkové nudle

samolepicí kamínky v různých barvách

Zlatá barva ve spreji

Univerzální lepidlo

nůžky

drotárské zlaté náramky, nudle z papírových ruliček

1. Nůžkami ustřihněte papírové role na požadovanou šířku.

2. Uprostřed náramků nakreslete kruh, kde kamínky později umístíte jako přízvuk.

3. Na každý kousek makaronů naneste malé množství lepidla a přilepte je na náramky ve třech řadách. Ujistěte se, že jsou co nejrovnoměrnější a nejrovnější.

4. Ujistěte se, že kruh, který jste nakreslili pro drahokam, je prázdný.

5. V dobře větraném prostoru nastříkejte náramky rovnoměrně zlatou barvou ve spreji. Obvykle stačí jedna vrstva barvy ve spreji, ale v případě potřeby můžete udělat další.

6. Nyní nalepte kamínky na místa pro ně označená.

7. Přidejte malé zlaté kamínky nad a pod velký drahokam, aby šperky pro ruce byly konečným dotekem.

Egyptské kostýmní doplňky vyrábějí náramky sami

DIY nápady pro límec na šperky

límec na šperky, egyptský kostým, drátěný papírový talíř

V některých kostýmech je límec součástí šatů. Pokud si ale kostým vyrobíte sami od samého začátku, pak se můžete sami rozhodnout, zda si ušiješ krční límec nebo si ho vyrobíš a jednoduše si ho oblékneš přes šaty.

Výroba egyptských bižuterie s dětmi

Pro ruční práce je vhodný jakýkoli materiál – ať už papírové desky, lepenka, stavební papír nebo pěnová guma, jako materiál pro práci použijte pouze to, co máte po ruce nebo co máte nejraději.

egyptský kostýmní doplňky dráteník šperky límec houba guma

Protože šperky starověkých Egypťanů byly obzvláště pestré, měli byste při zdobení šperkového límce používat různé barvy a tvary. Nechte své kreativitě volný průběh!

Vyrobte si čelenku ke kostýmu Kleopatry sami

jednoduchý egyptský kostým kutilská čelenka

Kleopatřina čelenka připomíná korunu s hadí hlavou na přední straně čela. V tomto případě je také mnoho nápadů, jak to udělat sami. Můžete si například vzít měkkou kůži a nejprve z ní vystřihnout tenký proužek. To nemusí nutně odpovídat obvodu hlavy, ale může být vybaveno gumičkou pro snadnou regulaci. Na druhý prvek koruny budete potřebovat pětiboký kousek kůže a dvě malá dřevěná držadla, která korunu udrží tuhou. Barevný skleněný korálek nahoře zajišťuje opravdu nádherný vzhled.

kutilský egyptský kostým, dětské šaty, čelenka, papír

Pokud si vaše dítě chce vyrobit čelenku Kleopatra samo, pak můžete vyzkoušet tento jednoduchý projekt z papíru. Nejprve změřte obvod hlavy dítěte, přidejte 5 cm a nakreslete obdélník s výslednou délkou na bílý karton. Šířka může být mezi 5 a 10 cm. Nakreslete hadí hlavu přímo doprostřed a poté vystřihněte korunu včetně hadí hlavy. Nyní si dítě může čelenku libovolně ozdobit – třeba pastelkami nebo akrylovými barvami.

kostým Kleopatra egyptský dráteník děti barevný papír

Nebo si prostě můžete vzít nějakou zlatou řemeslnou lepenku, vystřihnout proužek, který je o něco delší než obvod vaší hlavy a použít jej k vytvoření jednoduché korunky. Z jiného kusu vyrobte hadí hlavu a připevněte ji k přední části koruny. Pokud je to žádoucí, ozdobte pokrývku hlavy některými kamínky a máte hotovo. Pomocí jednoduché kancelářské sponky ji připevněte k hlavě.

vyrobte si egyptský kostým a oblékněte si paruku

Vzhledem k tomu, že egyptské ženy obvykle nosily paruky, můžete pohled na Mardi Gras nebo Halloween dokonale završit parukou pro kutily. DIY projekt je snadno realizovatelný z černé vlny. Účes, kterého dosáhnete, je uhlazený bob s rovnou ofinou. Pokud můžete takto nosit vlasy každý den nebo si je jen upravit, pravděpodobně paruku nepotřebujete.

Doplňte Kleopatru

Kostým Kleopatra dámská paruka tvoří

Egyptský kostým se jednoduše neobejde bez správného líčení, protože Egypťané a zejména Kleopatra jsou známí svými nápadně nalíčenými tvářemi. Chcete -li nalíčit Kleopatru, nejprve byste měli natřít obličej, poté zdůraznit obočí, nakreslit oční linku pod a nad oči a pokračovat v líčení očí zlatým a tyrkysovým očním stínem. Nakonec na rty naneste tmavě červený nebo růžový make-up a máte hotovo.

egyptské kostýmní doplňky design nehtů

Tip: Skvělým doplňkem egyptského kostýmu je sladěný design nehtů. Především spoléhejte na barvy jako bílá, černá, zlatá a tyrkysová a integrujte do designu vhodné prvky, například Horovo oko.

DIY kostým egyptské bohyně

Kostým egyptské bohyně si vyrobte papír sami

Pokud vám myšlenka oblékání jako Kleopatra připadá příliš mainstreamová, můžete se místo toho rozhodnout pro kostým egyptské bohyně. Příklad, jak si můžete takový egyptský kostým vyrobit sami, najdete ve videu níže.

Inspirace hvězdami pro egyptský kostým

kostýmní inspirace hvězdy anne hathaway Kleopatra Egypťanka

Kostým Kleopatra je oblíbenou volbou pro Halloween mezi slavnými dámami. Na mnoha halloweenských večírcích, které se každoročně konají v Hollywoodu, se vždy najde alespoň jedna žena, která vklouzne do role egyptské královny. K nejznámějším lookům patří kostýmy Anne Hathaway, Blake Lively, Nicole Scherzinger a Chrissy Teigen, které můžete vidět v obrazové galerii. Získejte inspiraci na egyptský kostým od svých oblíbených hvězd.

egyptský kostým inspirace hvězdy blake živé halloween

halloween kostýmy hvězdy chrissy teigen kostým Kleopatra modré šaty