karneval

Takhle můžete doma uspořádat barevnou karnevalovou párty pro děti!

U dětí je to vždy takové: Dokážou každou příležitost udělat nezapomenutelnou, nakazí nás svým nadšením a schopností nás překvapit. Chcete doma uspořádat karnevalovou párty pro děti? Potom se podělíme o nápady, jak vyzdobit svůj domov na karneval a jaké zábavné hry připravit pro děti. Následující doporučení jsou vhodná pro starší děti ve věku od 5 do 8 let.

Karnevalová párty pro 3 děti: jak vyzdobit dům na karneval?

uspořádat barevné karnevalové párty pro děti

Abyste měli doma nezapomenutelnou karnevalovou párty, první věc, kterou musíte udělat, je vyzdobit místnost, kde si budou hrát děti, aby se mohly ponořit do karnevalové nálady.

Někdy potřebujete jen velmi málo: s barevnými karnevalovými girlandami z papíru, které jsou připevněny k rámu okna nebo na zeď, bude celá místnost vypadat velmi barevně! Poskytují také skvělou kulisu pro fotografie.

Vytvořte jednoduché girlandy ze stavebního papíru

Vytvořte girlandy ze stavebního papíru a nití

Začněme barevným Papírový věnec vyrobený z XXL konfety. Je velmi snadné jej připravit a okamžitě dodá společenské místnosti nádech živosti a udělá vše slavnostnějším.

Vyberte si veselé odstíny, například: sluneční žlutá, zlatožlutá, fuchsie, modrá, zelená a oranžová. Pomocí nůžek vystřihněte kruhy různých velikostí: malé, střední a velké. Přesnost zde není nutností. S kruhovými razníky práci hodně urychlíte.

Vytvořte kruhy různých velikostí

Jakmile jsou všechny kruhy vystřižené, začněte vyrábět dlouhé girlandy: jednoduše je sešijte bílou šicí nití, dokud nedosáhnete požadované délky. Tak to chodí:

 • Kruh papíru propíchněte jehlou, ne příliš blízko okraje.
 • Poté nit zafixujte overlockovým stehem.
 • Protáhněte jehlu středem kruhu a proveďte další overlockový steh.
 • Nyní vezměte další kruh a opakujte kroky.

Alternativa k šití? Můžete použít tenkou pásku nebo barevnou washi pásku.

Chcete tento úkol ještě více zjednodušit? Přilepte barevné kruhy na velkou bílou lepenkovou krabici a nechte děti dělat: to je také kreativní aktivita, kterou můžete na večírku navrhnout, aby děti bavila. Pozadí by bylo také ideální pro fotografie.

Dekorace stolu na karnevalovou párty: pomponové talíře a stojany na dorty pro kutily

Dekorace na dětskou párty s bambulkami

Karnevalové dekorace jsou nádherně barevné a také vám na stole udělají dobrou náladu. Pokud chcete občerstvení dětí podávat na papírových talířích, můžete je okořenit barevnými bambulkami.

Pompony nalepte podél okrajů talíře trochou gelového lepidla a nechte přes noc zaschnout. Dávejte pozor, abyste neznečistili vnitřek desek. To je také úkol, který můžeme dětem zadat, aby je zapojily do přípravy dekorací na karnevalovou párty.

barevné občerstvení pro děti na karnevalové párty

Kutilské stojany na dorty, např. Na karnevalové muffiny, lze také vyrobit extrémně levně: pomocí lepicích podložek nalepte talíře na převrácené, barevné plastové kelímky. Na konci dne pak můžete vše znovu rozebrat, abyste neplytvali nádobím.

Místo ubrusu můžete použít pouze barevný hedvábný papír a také na stůl rozložit několik barevných papírových kruhů.

DIY karnevalové masky pro děti

Večírek Mardi Gras pro dětské hry a nápady na řemesla

Pro děti není karneval bez přestrojení: ať už je to zábavná maska ​​pro zábavu nebo malá divadelní show.

Nejjednodušší karnevalové masky všech dob jsou vyrobeny z barevného papíru a lepidla. To by byl skvělý nápad na kreativní dílnu na karnevalové párty pro děti. Každému dítěti můžete například poskytnout sadu, kterou si může použít k vytvoření vlastní masky a vzít si ji s sebou domů.

Požadované materiály a nástroje můžete vyplnit do dárkových tašek. Pořiďte si papírové sáčky v neutrálních barvách a ozdobte je spoustou pestrobarevných teček – ve stejné paletě barev, kterou jste dříve použili pro věnec. Přilepte tečky na sáčky a naplňte je šablonami, listy barevného papíru, lepicí tyčinkou a nůžkami.

Vyrobte si zvířecí masky z papíru

Každé dítě může z poskytnutých materiálů samo zjistit, jaké zvíře by mělo vyrobit, a vytvořit si vlastní karnevalovou masku. Abyste tento úkol dětem usnadnili, můžete do tašky dát i fotografii příslušného zvířete.

Zde je několik nápadů pro 3 děti:

 • Koala s tvářemi z konfet z hedvábného papíru
 • Lev s papírovou hřívou a pomponovými tvářemi
 • Liška se zlatou srstí

Nechte děti být kreativní a přidejte detaily své masky tak, že na ni nalepíte různé dekorace nebo nakreslíte rysy obličeje barevnými fixy. Dětem můžete nabídnout dekorace jako kuličky z hedvábného papíru, kamínky, barevné bambulky a perly.

Vyrobte si s dětmi masku z lišky ze stavebního papíru

Pokud je nutné vyříznout oči z masky, samozřejmě musí zcela pomoci dospělý, protože to je třeba provést pomocí řezačky a na řezací podložce (aby nedošlo ke zničení stolu a nezranění).

Vypravěčské masky

karnevalové párty dětské dekorace a hry

Jednou z nejzábavnějších her, které můžete hrát s dětmi na párty Mardi Gras, je popustit uzdu fantazii a slyšet, jaké příběhy mohou vymyslet.

Chcete -li to provést, vytvořte lepenkové rámy, které představují různé postavy, například s pohádkovým motivem. Princezny, piráti, jednorožci, víly, králové, královny a rytíři jsou perfektní. Inspirovat se ale můžete i slavnou karikaturou nebo farmou. Poté navrhněte dětem, aby vytvořily krátkou hru.

Večírek Mardi Gras pro děti s lepenkou

Pro výrobu budete potřebovat několik listů vlnité lepenky. Lze je snadno řezat řezačkou a jsou také velmi robustní. Bílou tužkou nakreslete vybraný předmět a mějte na paměti, že budete muset odstranit část obličeje, kde budou děti lepit tváře. Neobejděte se bez řezací podložky, abyste nepoškodili stůl.

Karnevalová párty pro děti hrající si a ruční práce

Když jste s výsledkem spokojeni, začněte malovat odvážnými a jasnými barvami. Jednoduché školní barvy jsou dostatečně neprůhledné, takže není nutné vše nejprve namalovat na bílo. Pro malování vyložte stůl novinami.

Nakonec, když barvy zaschnou, zvýrazněte obrysy postav pomocí černé fixy. Tímto způsobem lze portréty později vidět jasněji a také z dálky.

Děti si musí pouze vybrat postavu, držet tvář v rámu a interpretovat svoji postavu prostřednictvím vtipů a postojů.

V tomto článku najdete další skvělé nápady pro společenské hry pro děti!

Kreativní občerstvení pro děti

občerstvení pro děti na karnevalové párty

Velká karnevalová párty se neobejde bez občerstvení. Zde je několik roztomilých a barevných nápadů na jídlo, které se hodí k obecnému tématu večírku.

Můžete si také vyrobit čerstvě vymačkané šťávy nebo jako výjimku nabídnout dětem nápoje s barevným sirupem: citron, jahoda, bezinka, máta, třešeň, aronia atd. Barvy nápojů si přijdou na své ve skleněných lahvích. Zelenina, zítra!

Ručně malované sendviče

Masopustní večírek, děti, malování chleba

Připravte si roztomilé chlebíčky, které mohou děti namalovat potravinářským barvivem. Pořiďte si k tomu nové, čisté štětce. Potravinové barvivo rozpusťte v šálcích vodou a nechte děti nakreslit duhy, tečky, pruhy nebo hvězdičky na toastové plátky. Potravinářské barvy lze také nahradit přírodními barvivy, např. B. kurkuma, jahody, červené zelí. O tom, jaké ovoce nebo zelenina se pro jakou barvu používá, si můžete přečíst v tomto článku.

Jakmile barvy zaschnou, můžete plátky chleba potřít vrstvou medu. Šunka, tuňáková pěna a smetanový sýr jsou ideální pro slanou verzi.

Ozdobte sušenky polevou

Ozdobte sušenky polevou

Cookies jsou u dětí vždy oblíbené. Připravte si jednoduché křehké těsto a cukroví vykrájejte středně velkou sklenicí. Pečte je několik minut, aniž byste je příliš zhnědli.

Pak existují dvě možnosti: cukroví můžete ozdobit, než dorazí malí hosté, nebo můžete nechat děti ozdobit cukroví samy, aby jim poskytly kreativní dílnu, která rozbije párty a zaměstná je na odpoledne.

V obou případech je vhodné udělat polevu bez syrového vejce. Stačí vmíchat moučkový cukr, pár kapek potravinářského barviva a přidat velmi málo vody, asi lžičku. Poleva musí být docela hustá, aby neodtekla ze sušenky, než zaschne.

Ponořte sušenky do barevné polevy a nechte děti posypat cukrovými konfetami, posypem nebo perlami. Nechte sušenky asi půl hodiny zaschnout, než je vyzkoušíte. Můžete k němu podávat i teplé mléko.

Funfetti dort

karnevalový večírek pro děti

V neposlední řadě by byl konfetový dort důstojným zakončením karnevalové párty pro děti. Stačí upéct jogurtový koláč nebo si vybrat jiný jednoduchý recept na krustičku, který se vám vždy osvědčil.

Než nalijete těsto do pekáče, přidejte barevné posypky. Když je koláč upečený, pomocí mísy nakrájíme 3 kruhy: chceme dort třívrstvý, ale ne příliš velký!

Krém připravíte vyšleháním balíčku mascarpone a moučkového cukru v poměru 2: 1. Několik kapek citronové šťávy dodá krému osvěžující světlo. Tato poleva je velmi bohatá, ale rozhodně obsahuje méně tuku než klasický americký máslový krém.

Nyní musíte dát dort dohromady. Mascarpone krém navrstvíme střídavě s dortovými základy. Jakmile je třetí dortový základ položen na vrch, potřete celý dort krémem, také po stranách. Nakonec posypte dort barevnými cukrovými posypy, a to jak nahoře, tak po stranách, a dejte na půl hodiny do lednice před podáváním.

Důležité: Kontaktní pravidla nadále platí

Masopustní večírek pro 3 děti doma

Pořádání karnevalové párty pro děti doma není s dobrým plánováním tak složité! Zvláště s tak malým počtem hostů kvůli Coroně. Vymyslete hrubý rozvrh na večírek a přizpůsobte představené nápady preferencím vašeho dítěte. Nejlepší je nepozvat ke hře více než 1–2 děti a pokud je to možné, poprosit rodiče, aby s vámi nechodili. Nejlepší je zjistit si pravidla kontaktu ve vašem státě. V zásadě platí následující: celkově omezte kontakty na co nejméně domácností.

karneval

Takhle můžete doma uspořádat barevnou karnevalovou párty pro děti!

U dětí je to vždy takové: Dokážou každou příležitost udělat nezapomenutelnou, nakazí nás svým nadšením a schopností nás překvapit. Chcete doma uspořádat karnevalovou párty pro děti? Potom se podělíme o nápady, jak vyzdobit svůj domov na karneval a jaké zábavné hry připravit pro děti. Následující doporučení jsou vhodná pro starší děti ve věku od 5 do 8 let.

Karnevalová párty pro 3 děti: jak vyzdobit dům na karneval?

uspořádat barevné karnevalové párty pro děti

Abyste měli doma nezapomenutelnou karnevalovou párty, první věc, kterou musíte udělat, je vyzdobit místnost, kde si budou hrát děti, aby se mohly ponořit do karnevalové nálady.

Někdy potřebujete jen velmi málo: s barevnými karnevalovými girlandami z papíru, které jsou připevněny k rámu okna nebo na zeď, bude celá místnost vypadat velmi barevně! Poskytují také skvělou kulisu pro fotografie.

Vytvořte jednoduché girlandy ze stavebního papíru

Vytvořte girlandy ze stavebního papíru a nití

Začněme barevným Papírový věnec vyrobený z XXL konfety. Je velmi snadné jej připravit a okamžitě dodá společenské místnosti nádech živosti a udělá vše slavnostnějším.

Vyberte si veselé odstíny, například: sluneční žlutá, zlatožlutá, fuchsie, modrá, zelená a oranžová. Pomocí nůžek vystřihněte kruhy různých velikostí: malé, střední a velké. Přesnost zde není nutností. S kruhovými razníky práci hodně urychlíte.

Vytvořte kruhy různých velikostí

Jakmile jsou všechny kruhy vystřižené, začněte vyrábět dlouhé girlandy: jednoduše je sešijte bílou šicí nití, dokud nedosáhnete požadované délky. Tak to chodí:

 • Kruh papíru propíchněte jehlou, ne příliš blízko okraje.
 • Poté nit zafixujte overlockovým stehem.
 • Protáhněte jehlu středem kruhu a proveďte další overlockový steh.
 • Nyní vezměte další kruh a opakujte kroky.

Alternativa k šití? Můžete použít tenkou pásku nebo barevnou washi pásku.

Chcete tento úkol ještě více zjednodušit? Přilepte barevné kruhy na velkou bílou lepenkovou krabici a nechte děti dělat: to je také kreativní aktivita, kterou můžete na večírku navrhnout, aby děti bavila. Pozadí by bylo také ideální pro fotografie.

Dekorace stolu na karnevalovou párty: pomponové talíře a stojany na dorty pro kutily

Dekorace na dětskou párty s bambulkami

Karnevalové dekorace jsou nádherně barevné a také vám na stole udělají dobrou náladu. Pokud chcete občerstvení dětí podávat na papírových talířích, můžete je okořenit barevnými bambulkami.

Pompony nalepte podél okrajů talíře trochou gelového lepidla a nechte přes noc zaschnout. Dávejte pozor, abyste neznečistili vnitřek desek. To je také úkol, který můžeme dětem zadat, aby je zapojily do přípravy dekorací na karnevalovou párty.

barevné občerstvení pro děti na karnevalové párty

Kutilské stojany na dorty, např. Na karnevalové muffiny, lze také vyrobit extrémně levně: pomocí lepicích podložek nalepte talíře na převrácené, barevné plastové kelímky. Na konci dne pak můžete vše znovu rozebrat, abyste neplytvali nádobím.

Místo ubrusu můžete použít pouze barevný hedvábný papír a také na stůl rozložit několik barevných papírových kruhů.

DIY karnevalové masky pro děti

Večírek Mardi Gras pro dětské hry a nápady na řemesla

Pro děti není karneval bez přestrojení: ať už je to zábavná maska ​​pro zábavu nebo malá divadelní show.

Nejjednodušší karnevalové masky všech dob jsou vyrobeny z barevného papíru a lepidla. To by byl skvělý nápad na kreativní dílnu na karnevalové párty pro děti. Každému dítěti můžete například poskytnout sadu, kterou si může použít k vytvoření vlastní masky a vzít si ji s sebou domů.

Požadované materiály a nástroje můžete vyplnit do dárkových tašek. Pořiďte si papírové sáčky v neutrálních barvách a ozdobte je spoustou pestrobarevných teček – ve stejné paletě barev, kterou jste dříve použili pro věnec. Přilepte tečky na sáčky a naplňte je šablonami, listy barevného papíru, lepicí tyčinkou a nůžkami.

Vyrobte si zvířecí masky z papíru

Každé dítě může z poskytnutých materiálů samo zjistit, jaké zvíře by mělo vyrobit, a vytvořit si vlastní karnevalovou masku. Abyste tento úkol dětem usnadnili, můžete do tašky dát i fotografii příslušného zvířete.

Zde je několik nápadů pro 3 děti:

 • Koala s tvářemi z konfet z hedvábného papíru
 • Lev s papírovou hřívou a pomponovými tvářemi
 • Liška se zlatou srstí

Nechte děti být kreativní a přidejte detaily své masky tak, že na ni nalepíte různé dekorace nebo nakreslíte rysy obličeje barevnými fixy. Dětem můžete nabídnout dekorace jako kuličky z hedvábného papíru, kamínky, barevné bambulky a perly.

Vyrobte si s dětmi masku z lišky ze stavebního papíru

Pokud je nutné vyříznout oči z masky, samozřejmě musí zcela pomoci dospělý, protože to je třeba provést pomocí řezačky a na řezací podložce (aby nedošlo ke zničení stolu a nezranění).

Vypravěčské masky

karnevalové párty dětské dekorace a hry

Jednou z nejzábavnějších her, které můžete hrát s dětmi na párty Mardi Gras, je popustit uzdu fantazii a slyšet, jaké příběhy mohou vymyslet.

Chcete -li to provést, vytvořte lepenkové rámy, které představují různé postavy, například s pohádkovým motivem. Princezny, piráti, jednorožci, víly, králové, královny a rytíři jsou perfektní. Inspirovat se ale můžete i slavnou karikaturou nebo farmou. Poté navrhněte dětem, aby vytvořily krátkou hru.

Večírek Mardi Gras pro děti s lepenkou

Pro výrobu budete potřebovat několik listů vlnité lepenky. Lze je snadno řezat řezačkou a jsou také velmi robustní. Bílou tužkou nakreslete vybraný předmět a mějte na paměti, že budete muset odstranit část obličeje, kde budou děti lepit tváře. Neobejděte se bez řezací podložky, abyste nepoškodili stůl.

Karnevalová párty pro děti hrající si a ruční práce

Když jste s výsledkem spokojeni, začněte malovat odvážnými a jasnými barvami. Jednoduché školní barvy jsou dostatečně neprůhledné, takže není nutné vše nejprve namalovat na bílo. Pro malování vyložte stůl novinami.

Nakonec, když barvy zaschnou, zvýrazněte obrysy postav pomocí černé fixy. Tímto způsobem lze portréty později vidět jasněji a také z dálky.

Děti si musí pouze vybrat postavu, držet tvář v rámu a interpretovat svoji postavu prostřednictvím vtipů a postojů.

V tomto článku najdete další skvělé nápady pro společenské hry pro děti!

Kreativní občerstvení pro děti

občerstvení pro děti na karnevalové párty

Velká karnevalová párty se neobejde bez občerstvení. Zde je několik roztomilých a barevných nápadů na jídlo, které se hodí k obecnému tématu večírku.

Můžete si také vyrobit čerstvě vymačkané šťávy nebo jako výjimku nabídnout dětem nápoje s barevným sirupem: citron, jahoda, bezinka, máta, třešeň, aronia atd. Barvy nápojů si přijdou na své ve skleněných lahvích. Zelenina, zítra!

Ručně malované sendviče

Masopustní večírek, děti, malování chleba

Připravte si roztomilé chlebíčky, které mohou děti namalovat potravinářským barvivem. Pořiďte si k tomu nové, čisté štětce. Potravinové barvivo rozpusťte v šálcích vodou a nechte děti nakreslit duhy, tečky, pruhy nebo hvězdičky na toastové plátky. Potravinářské barvy lze také nahradit přírodními barvivy, např. B. kurkuma, jahody, červené zelí. O tom, jaké ovoce nebo zelenina se pro jakou barvu používá, si můžete přečíst v tomto článku.

Jakmile barvy zaschnou, můžete plátky chleba potřít vrstvou medu. Šunka, tuňáková pěna a smetanový sýr jsou ideální pro slanou verzi.

Ozdobte sušenky polevou

Ozdobte sušenky polevou

Cookies jsou u dětí vždy oblíbené. Připravte si jednoduché křehké těsto a cukroví vykrájejte středně velkou sklenicí. Pečte je několik minut, aniž byste je příliš zhnědli.

Pak existují dvě možnosti: cukroví můžete ozdobit, než dorazí malí hosté, nebo můžete nechat děti ozdobit cukroví samy, aby jim poskytly kreativní dílnu, která rozbije párty a zaměstná je na odpoledne.

V obou případech je vhodné udělat polevu bez syrového vejce. Stačí vmíchat moučkový cukr, pár kapek potravinářského barviva a přidat velmi málo vody, asi lžičku. Poleva musí být docela hustá, aby neodtekla ze sušenky, než zaschne.

Ponořte sušenky do barevné polevy a nechte děti posypat cukrovými konfetami, posypem nebo perlami. Nechte sušenky asi půl hodiny zaschnout, než je vyzkoušíte. Můžete k němu podávat i teplé mléko.

Funfetti dort

karnevalový večírek pro děti

V neposlední řadě by byl konfetový dort důstojným zakončením karnevalové párty pro děti. Stačí upéct jogurtový koláč nebo si vybrat jiný jednoduchý recept na krustičku, který se vám vždy osvědčil.

Než nalijete těsto do pekáče, přidejte barevné posypky. Když je koláč upečený, pomocí mísy nakrájíme 3 kruhy: chceme dort třívrstvý, ale ne příliš velký!

Krém připravíte vyšleháním balíčku mascarpone a moučkového cukru v poměru 2: 1. Několik kapek citronové šťávy dodá krému osvěžující světlo. Tato poleva je velmi bohatá, ale rozhodně obsahuje méně tuku než klasický americký máslový krém.

Nyní musíte dát dort dohromady. Mascarpone krém navrstvíme střídavě s dortovými základy. Jakmile je třetí dortový základ položen na vrch, potřete celý dort krémem, také po stranách. Nakonec posypte dort barevnými cukrovými posypy, a to jak nahoře, tak po stranách, a dejte na půl hodiny do lednice před podáváním.

Důležité: Kontaktní pravidla nadále platí

Masopustní večírek pro 3 děti doma

Pořádání karnevalové párty pro děti doma není s dobrým plánováním tak složité! Zvláště s tak malým počtem hostů kvůli Coroně. Vymyslete hrubý rozvrh na večírek a přizpůsobte představené nápady preferencím vašeho dítěte. Nejlepší je nepozvat ke hře více než 1–2 děti a pokud je to možné, poprosit rodiče, aby s vámi nechodili. Nejlepší je zjistit si pravidla kontaktu ve vašem státě. V zásadě platí následující: celkově omezte kontakty na co nejméně domácností.