karneval

Skupinové kostýmy na karneval – 20 nápadů na karnevalové kostýmy pro rodiny

skupinové kostýmy na karnevalový nápad-hračka-příběh-dřevnatě-kovboj-kovbojka

Masopust oslavuje celá rodina. A přestože neexistuje povinnost vybírat skupinové kostýmy pro oblékání rodin, jsou obzvláště zábavné. Takto vyzařujete sounáležitost a zajišťujete usměvavé tváře. Výběr nápadů na rodinné karnevalové kostýmy sahá od filmových hrdinů po kostýmy jídla a zvířat. Legrační Skupinové kostýmy na karneval také jsme to dali dohromady v tomto článku, abyste si byli jisti, že rychle najdete perfektní nápad pro letošní karnevalovou párty. nechte se inspirovat!

Skupinové kostýmy na karneval pro 4 osoby

skupinové kostýmy na karnevalovou hračku-příběh-buzz-dinosaura-pixar

Najít skvělé kostýmy pro rodinu není vůbec těžké. Než se ale začnete dívat, měli byste se nejprve zamyslet nad nějakým tématem. Hrdinové Toy Story jsou oblíbené karnevalové skupinové kostýmy. A protože ve filmu je spousta vhodných hrdinů, je tento nápad vhodný i pro početné rodiny.

Skupinové kostýmy na karneval – nápady od Pinocchia

skupinové kostýmy na karnevalovou rodinu-téma pinocchio-jiminy-gepetto-film

Pinocchio bylo pravděpodobně zapomenuto jako nápad na karnevalové skupinové kostýmy. Něco lze snadno sestavit pro malou rodinu. Kromě Pinocchia lze kriket Jiminy vybrat i pro skupinové kostýmy na karneval. Nezapomeňte ani na Gepetto. Tento kostým je rychle vyroben se šedým knírem a parukou.

Kostýmy na karneval Star Wars – 20 kreativních nápadů na karnevalové kostýmy

Karnevalové kostýmy – 24 neobvyklých nápadů z filmů

Vyrobte si kostýmy sami – 25 nápadů na Mardi Gras, karneval & předvečer Všech svatých

Vyrobte si skupinové kostýmy na karneval sami

skupinové kostýmy pro karnevalovou rodinu-last-minute-hau-surfař-plavčík

Kostým pro rodinu nemusí nutně pocházet z konkrétního filmu, nebo alespoň ne úplně. Výše uvedená myšlenka byla určitě inspirována „velkým bílým žralokem“. Bylo to však kombinováno s plavčíkem. Surfaři a plavčíci se rychle vyrábějí jako karnevalové kostýmy. Dítě pak může stále představovat žraloka.

Karnevalové nápady z filmů

skupinové kostýmy pro karneval rodina-království-lama-bucky-yzma-kronk-diy-idea

Tyto skupinové kostýmy na karneval pocházejí z animovaného filmu „Království pro lamu“ a částečně je lze vyrobit z každodenního oblečení. Lze použít pláště a modré tričko. Kapuce může být vyrobena z plsti nebo jiného materiálu, se kterým se dá snadno pohrát.

Zábavné skupinové kostýmy pro celou rodinu

skupinové kostýmy na karneval rodina-jednoduchý-kuchař-pekař-košíček-dítě

Tento nápad na skupinové kostýmy na karneval je také jednoduchý nápad. Rodiče se oblékají jako kuchaři do zástěr a klobouků, zatímco dítě může být oblečeno jako jakékoli jídlo. Vhodný je cupcake, jak je tomu v tomto případě, ale špagety se dají dělat i z vlny a karbanátky s bambulkami. S trochou fantazie lze něco rychle poskládat.

Sněhurka jako kostýmy Mardi Gras pro rodinu

skupinové kostýmy pro karneval rodina-sněhobílá-princ-čarodějnice

Nejen sedm trpaslíků je vhodných pro skupinové kostýmy na karneval, které jsou inspirovány Sněhurkou. Rodina si také může jako převlek vybrat Sněhurku, prince a zlou královnu nebo čarodějnici. Korunky mohou být vyrobeny z papíru nebo látky a zbytek kostýmů je také rychle ušit.

Skupinový kostým Rockabilly na karneval

skupinové kostýmy-karneval-rodina-rockabilly-téma-ženy-muži-oblek-šaty-20

Kostýmy Rockabilly, které se skládají z módy 20. let, jsou také nyní velmi populární a určitě přitáhnou pozornost všech. Dámy lze použít šaty s třásněmi, dlouhé perlové náhrdelníky a čelenky, zatímco pánové z rodiny nosí jednoduchý oblek. Nakonec mohou být pánské skupinové kostýmy na karneval vybaveny knírem a kloboukem.

Skvělé nápady na kostýmy – káva od Starbucks

skupinové kostýmy-karneval-rodina-starbucks-převlek na hrnek na kávu

Káva jako nápady skupinových kostýmů je další variantou. Hrnky jsou jednoduše vyrobeny z malovaného papíru ve tvaru válce. Logo Starbucks lze vytisknout. Třešničku na kávě pak ozdobí vata. Skupinové kostýmy tak lze vyrobit na karneval. Každý člen rodiny dostane jednoduše jinou barvu.

Superhrdinové s rozdílem

skupinové kostýmy-karneval-rodina-superhrdinové-clark-lois-batman-robin

Rodiče se absolutně musí oblékat jako superhrdinové, ale přesto je mohou vykreslit. Jako? Muži se jednoduše oblékají jako Clark, tj. Superman v každodenním oblečení a ženy jako Lois. Děti se pak mohou převléknout za superhrdiny. Superman a Supergirl, ale také Batman a Robin se skvěle hodí jako skupinové kostýmy na karneval.

Kostýmy z filmu „Nahoře“

skupinové kostýmy-karneval-rodina-film-top-nápad-balónky-děda-babička

Několik šedých paruk, oblečení pro seniory, skautské oblečení a samozřejmě barevné balónky naplněné heliem stačí k vytvoření hrdinů z této karikatury. Originální nápad, jehož realizace není příliš obtížná! Skupinové kostýmy na karneval nemusí vždy odpovídat původním stoprocentům, aby byly uznány.

Převlek Star Wars

skupinové kostýmy-karneval-rodina-hvězdné války-motto-film-rodiče-děti

Hvězdné války jsou také jedním z filmů, které rády slouží jako předloha pro skupinové kostýmy na karneval. A jak vidíte, k tomuto účelu lze opět použít každodenní oblečení. Poslední rekvizity jsou hračkářské zbraně a další futuristicky vypadající zbraně. Dáma se skládá z trubek a konektorů.

Mexické kostýmy

skupinové kostýmy-karneval-rodina-mexičan-borrito-zábal-taco-sombrero

Vyrobit si mexický kostým sami není vůbec těžké. Stačí jen džíny, pestrobarevné pončo, sombrero a knír a můžete takto obléknout celou rodinu. Pokud jsou pro ně jen Mexičané příliš nudní, okořeněte skupinové kostýmy na karneval mexickým jídlem jako převlek pro děti.

Maskování rychlého občerstvení

skupinové kostýmy-karneval-rodina-nápady na rychlé občerstvení-kobliha-pizza-hambuger

A když už jsme u tématu „jídlo“: co kdybyste se oblékli do rychlého občerstvení? Pizza, hamburgery, sladkosti a nápoje jako cola se k tomuto účelu skvěle hodí a mohou být také vyrobeny z plsti nebo papíru. Prostě improvizujte, pokud si chcete sami vyrobit skupinové kostýmy na karneval.

Karlík a továrna na čokoládu

skupinové kostýmy-karneval-rodinná-čokoládová-továrna-willy-wonka-čokoláda

Toto téma také umožňuje různé nápady na kostýmy. Willy Wonka by samozřejmě neměl chybět. Kromě Charlieho se můžete obléknout i jako čokoládová tyčinka, Umpalumpa nebo jiná postava. Karnevalové skupinové kostýmy, které pocházejí z určitých filmů, jsou obzvláště oblíbené u dětí.

Twin Peaks

skupinové kostýmy-karneval-rodina-bednář-detektiv-děti-dospělí

Nyní, když má být série „Twin Peaks“ rozšířena o novou sezónu, je film samozřejmě opět populární, a proto se skvěle hodí jako základ skvělých skupinových kostýmů na karneval. Vyberte si hrdiny z filmu, kteří se snadno vyzvednou, například Cooper, Audrey Horne nebo trpaslík, známý také jako „Muž odjinud“.

Vtipný nápad od Petera Pana

skupinové kostýmy-karneval-rodina-peter-pan-tinkerbell-pirát-kapitán-háček

Peter Pan, Tinkerbell a Captain Hook jsou typické postavy pro kostýmy. Pokud potřebujete pro svou rodinu další kostým, můžete si také vybrat krokodýla nebo jednoho ze ztracených chlapců. Kostým Tinkerbell lze navrhnout rychle a snadno pomocí tutu a pohádkových křídel. Paruky a klobouky mohou také přijít vhod pro tyto skupinové karnevalové kostýmy.

Karnevalové kostýmy pro rodinu z Alice v říši divů

skupinové kostýmy-karneval-rodina-velký-karneval-housenka-alice-královna srdcí-kloboučník-králík

Nakonec se dostáváme k dalšímu oblíbenému mottu karnevalových kostýmů a tím je „Alice in Wonderland“. Ale protože kostýmy lze realizovat různými způsoby, inspirace je vždy vítána. Nejjednodušší je samozřejmě pořídit si hotové kostýmy. Můžete si ale také zkusit vyrobit alespoň některé ze skupinových kostýmů na karneval nebo doplňky sami.

Karnevalové kostýmy – nápady na realizaci

skupinové kostýmy-karneval-rodina-alice-nápady-cheshire kočka-kloboučník

Cheshire Cat tedy může být vyrobena z jednoduchých kusů oblečení ve fialové barvě. Usmívající se obličej povolíte maskou. Výroba klobouků také není obtížná, zvláště pokud k tomu použijete plsť. Protože pak nemusíte ani šít. Pamatujte, že skupinové kostýmy vyrobené na karneval mohou být obzvláště originální.