karneval

Pirátské líčení na Halloween nebo Mardi Gras: nápady pro ženy, muže a děti

Pirátský make-up žena-jack-vrabec-červená-šátek

Ať už jde o Halloween, Mardi Gras, karneval nebo divadelní hru, zobrazení přesvědčivého piráta vyžaduje správnou kombinaci kostýmu, doplňků, držení těla a samozřejmě líčení. Pokud chcete být přesvědčiví od krku nahoru, podívejte se na naše nápady a příklady, jak se identifikovat jako Pirátský make-up umět.

Pirátský make -up – kosmetika

Pirátské líčení děti-lebka-postavy-zombie-oči

Pro skutečný pirátský vzhled potřebujete správné líčení. Používejte typické karnevalové líčení, takzvanou tukovou barvu, a běžné odličovací potřeby jako kohl, rtěnka, oční stíny, houbičky a štětce. Téměř všechny ostatní nuance lze smíchat ze základních barev červené, modré a žluté, které jsou ztmaveny a zesvětleny bílou a černou.

Pirátské líčení – nápady pro nejmenší

Pirátské líčení dítě chlapci vousy jizva make up šátek oko

Pirát tráví veškerý svůj čas na palubě lodi, a proto má opálenou pleť. Nejprve naneste podklad o několik odstínů tmavších, než je barva vaší pokožky. Poté obočí rozcuchejte a rozšiřte černou barvou a tenkým štětcem, aby vzhled vypadal také mužněji.

Pirátský make -up – znak lebky na čele

Pirátské líčení dítě-dívka-lebka-znamení-třpytky

Piráti i samice mají růžové tváře z boje, boje s meči a běhání po palubě při plnění různých úkolů. Jemně naneste tvářenku a začervenejte se.

Motivy malování na obličej pro chlapce: 50 inspirativních nápadů

Halloween tipy na líčení pro děti i dospělé-líčení vousů

Kovbojské líčení – návody a nápady na karneval, Halloween & Co

Malý pirát 

Pirátský make-up pro karneval-chlapec-dítě-třídenní plnovous

Úžasně neudržovaný plnovous je dalším rozlišovacím znakem piráta. Nejlepší je klasický 5denní plnovous, který lze snadno nasadit. Můžete buď nakreslit malé tečky a stehy černou nebo hnědou kohlovou tužkou, nebo ji namazat na obličej hrubou houbičkou a nechat náhodné stopy barvou.

Odličte si třídenní plnovous

pirát-make-up-dítě-vousy-houba-knír

K líčení třídenních vousů používají profesionální vizážisté takzvanou strniště-hrubou pórovitou, pevnou houbu pro efekty vousů. Lze jej však také použít k úspěšnému zobrazení odřenin.

Johnny Depp z filmu „Piráti z Karibiku“

Pirátský make-up jack vrabec inspirace oči kajal

Kapitán Jack Sparrow je jednou z nejslavnějších filmových postav od roku 2003, kdy vyšel první díl filmové série „Piráti z Karibiku“. Se správným líčením může i žena vypadat jako slavný pirát. Hlavními rysy filmové postavy jsou červený šátek, perlové náhrdelníky ve vlasech, copánky na vousech a tmavé líčení očí.

Pirátský make -up – Jack Sparrow 

jack vrabec nanáší make -up na manželku johnny depp piráty z karibiku

Natřete obličej a zvýrazněte kontury obličeje o odstín tmavší, než je váš odstín pleti. Hnědé oční stíny naneste na celé horní oční víčko a orámujte oči gelovou tužkou na oči. Silně jej otřete vatovým tamponem na spodní linii řas, aby tvář vypadala strašidelněji. Přilepte na černou kozí bradku a splétejte spodní konce do dvou úzkých copánků. Nasaďte si také tenký knír nad a pod rty. Zaplést si do vlasů pár perel a jako čelenku uvázat červenou pirátskou šálu.

Make -up náplast

pirátský make up žena oko s kamínky modré oči

Chybět by neměla ani náplast na oko. Toto příslušenství lze samozřejmě zakoupit, ale nemusí být tak příjemné procházet se celou noc jen jedním vidícím okem. Proto můžete jednoduše nalíčit oko.

Pirátský make -up – zvýrazněte oční pásku třpytkami

Pirátský make -up žena na očích třpytí červené rty

Nejprve nakreslete kruh kolem oka kohlovou tužkou, poté použijte kruhový štětec a černou tukovou barvu k vybarvení kruhu. Řemínek je namalován přes čelo a po straně ucha. Pro ještě zajímavější přízvuk mohou ženy také zvýraznit své oční skvrny třpytkami nebo kamínky.

Na Halloween se můžete rozhodnout pro strašidelný pirátský vzhled. S propadlými očima a krvácejícími ranami můžete autenticky zinscenovat hrůzy moří! Podle legendy byli piráti hnáni nenasytnou chamtivostí po zlatě a pokladu, a proto byli často potrestáni kletbou. Celá posádka a jejich loď zatracených pak bojují světem živých i mrtvých, dokud kletbu neuvolní. Zombie pirát je mrtvola, kterou nelze zabít a která s touto kletbou bojuje už desítky let a je obzvláště děsivým zjevením..

Lebka s zkříženými hnáty a falešnou krví

Pirátský make-up muž-zombie-lebka-krev-halloween

Piráti by měli šířit strach a hrůzu, protože okrádají, drancují a nemají žádné zásady morálky. Na pirátské vlajce je vyobrazena lebka se zkříženými kostmi a tento symbol pirátů můžete také implementovat do svého kostýmu.

Make-up lebky

pirátské líčení-děti-líčení-lebka-obličejové šátky

Líčení lebky patří na Halloween ke klasice a lze jej úspěšně kombinovat s pirátským vzhledem. Lebka se velmi snadno nasazuje a měli byste věnovat pozornost pouze několika základním funkcím.

Lebka na líčení: Nápad na líčení dětí na Halloween s návodem na líčení

Děti se líčí pro Mardi Gras jako oblíbené nápady superhrdinů & Instrukce

Make -up Spiderman – návody a nápady pro děti i dospělé

Zlá polovina

pirát-make-up-žena-strašidelný-pirát-nevěsta-lebka

Lebka by měla vypadat bez krve, takže celá tvář je pokryta bílou barvou a kosmetickou houbičkou. Dolní tváře a brada jsou zastíněny šedou barvou, takže obličej vypadá dutě. Špička nosu a oční důlky jsou natřeny černou barvou a měly by vypadat jako černé díry. Rozhodující přízvuk je dán zuby, které jsou zvláště zvýrazněny.

Zdůrazněte limit

pirát-make-up-žena-obličej-lebka-polovina

S tímto líčením můžete tančit na dvou svatbách současně – jako pirát i jako chodící zombie. Jednoduše nalíčte jednu polovinu obličeje jako krásný pirát, druhou polovinu jako lebku.

kontaktní čočky černé skléry

pirát-make-up-strašidelné-halloween-žena-lebka-oční čočky

Make-up lebky je může velmi děsit, pokud se rozhodnete pro takzvané kontaktní čočky černé skléry. Ty pokrývají celé oko a vypadají velmi děsivě.

Nezapomeňte na krk, dekolt a ruce

pirát-make-up-žena-mrtvý-pirát-nevěsta-halloween-odstíny šedé

Pokud jste se rozhodli pro kostým nevěsty zombie pirátů na Halloween, pak by váš vzhled měl být udržován v odstínech šedé. Když zdůrazňujete rysy obličeje, nezapomeňte se nalíčit i na krk a dekolt.

Strašidelná pirátská nevěsta

pirát-make-up-žena-strašidelný-bílý-obličej-halloween

Aby byl váš vzhled kompletní, vytvořte kostnatou kostlivou ruku. Pokud vám to připadá obtížné, můžete použít šablonu a označit kosti nejprve kohlem. Další nápady, jak si nalíčit ruce, najdete zde.

Jak se dáma dokáže nalíčit jako pirát – jizva, pásek přes oko a pirátský meč 

pirátský make-up-karneval-žena-jizva-tvář-pirátský meč

Abyste se úspěšně a efektivně oblékli a nalíčili pro Mardi Gras, musíte si dát pozor na detaily a samozřejmě získat veškeré příslušenství pro vybranou postavu. V pirátském vzhledu by neměl chybět pirátský meč, pásek přes oko a pirátská šála nebo pirátský klobouk. Kostým navíc doplňuje to nejautentičtější líčení a měli byste do něj investovat stejné úsilí a píli.

Líčení jako krásná pirátka-líčení kouřových očí pro ženy

pirát-make-up-karneval-framake-up-kouřové oči

Pirátské líčení pro chlapce – s knírkem, páskou přes oko a háčkem na ruce

pirátský make-up-karneval-chlapec-paže-háček-oko-náplast

Pirátský make -up pro batolata – všechny související doplňky vytvářejí vzhled

pirát-make-up-karneval-malý-chlapec-příslušenství-kostým