karneval

Nápady na karneval v černé a bílé – kostýmy, líčení a dekorace

Karneval v černobílém dekorativním líčení

Ačkoli je Mardi Gras známá svými jasnými barvami, neznamená to, že kostým musí být pestrobarevný, aby působil skvělým dojmem. Ale naopak! Karneval v černé a bílé může být také zábavný, působivý a vhodný, pokud vymyslíte něco originálního. A existuje k tomu spousta skvělých možností, z nichž některé jsou dokonce velmi snadno implementovatelné. Nechte se inspirovat našimi zábavnými nápady níže a najděte návrhy na různé kostýmy, motta a líčení.

Karneval v černé a bílé jako motto večírku

Karneval v černobílých pruhovaných dezertech ubrusu

Plánujete karnevalový večírek s mottem „Mardi Gras v černé a bílé“ nebo pomoc s plánováním, určitě hledejte zajímavé nápady na výzdobu. Můžete zde dát dohromady něco vhodného s látkami, papírem a jinými materiály, ale také s občerstvením, nápoji a dezerty. Papírové talíře a balónky v odpovídajících barvách lze snadno najít v obchodě s párty. Použijte kakaové sušenky, kolu nebo jiné občerstvení a nápoje, které jsou připraveny k nákupu nebo si sami upečte kakaové košíčky, které poté ozdobte bílou polevou. Černé olivy nebo borůvky a maliny lze také podávat a poté sloužit nejen ke konzumaci, ale také jako příjemná dekorace.

Karneval v černobílém večírku zdobí kostkované pruhy

Můžete si také vyrobit vlajkové řetězy, vějíře a černobílé konfety nebo získat hotové dekorace v těchto dvou barvách. Ať už jde o fáborky, lampiony, papírové hvězdy nebo jiné bláznivé a vtipné nápady, mnoho se dá dohromady. A v kombinaci se správným oblečením na karneval v černé a bílé je celá atmosféra zaručeně jedinečná a večírek naprostý úspěch. Motiv černé a bílé barvy lze také kombinovat s akcentní barvou. Nezáleží na tom, zda je červená, zlatá, mátově zelená nebo jakákoli jiná barva. Jen se ujistěte, že to opravdu slouží pouze jako přízvuk a nezbaví ostatní dvě barvy na pozadí.

Kostým vyrobený z nápadů s černobílým filmem

Černobílé filmy jsou také skvělým nápadem na párty téma. Zde můžete napodobit určité hrdiny ze známých filmů a samozřejmě v příslušné barvě oblečení nebo jednoduše napodobit vzhled černobílých filmů tím, že budete nosit černobílé nebo šedé oblečení z dobové módy a nalíčíte si kůži. ve světle šedém tónu. S odpovídajícím účesem, líčením a šperky budete vypadat, jako byste právě vyšli ze starého filmu.

Karneval v černé a bílé – nápady na oblečení

Karneval v černobílých špercích z perel Hepburn

Ale také kostým a líčení jsou pro karnevalové téma černé a bílé důležité. Máte na výběr mezi klasickými variantami, jako je pantomima, černý anděl nebo zloději, a moderními, vlastními variantami. Také jsme dali dohromady několik návrhů, abyste byli na karnevalu v černé a bílé skutečnými poutači.

Mimes – karnevalové kostýmy v černé a bílé

Karneval v černé a bílé pantomimě maskuje ženy

Když přemýšlíte o černobílém kostýmu, první, co vás napadne, může být pantomima. Je to proto, že je klasicky oblečen v černé a bílé barvě a také nalíčený, přičemž pro líčení jsou povoleny také červené akcenty (například pro ústa). Pokud tedy chcete určitou pomlčku barev navzdory motto na karnevalové párty černobílé a například karnevalový kostým v černé, bílé a červené barvě, je tato varianta dobrou volbou. Kostým je také snadno a rychle vyrobitelný. Možná už máte doma vhodné oděvy, a pokud ne, rychle je najdete v obchodě: vysoké kalhoty nebo alternativně kalhoty s podvazky a černo-bílou pruhovanou košili s dlouhým rukávem, baretkou, bílou rukavice a černé boty jsou klasickými prvky kostýmu. Alternativně můžete kombinovat pruhovanou košili v černé a bílé na karneval se sukní s podvazky a použít jiný typ čepice nebo klobouku, pokud chcete být trochu originálnější.

Skupinový kostým na karneval v černobílých pruzích

Kostým pantomima lze použít jako partnerský nebo skupinový kostým. Právě tehdy se oděvy mohou lišit, takže celá skupina vypadá zajímavě a jedinečně. Pokud jste sestavili mimický kostým na karneval v černé a bílé barvě, stačí vám jen správné líčení. Níže najdete pár tipů a nápadů, jak na to. Celkově zde můžete snadno implementovat své vlastní nápady. Díky tomu je celý outfit ještě originálnější!

 Oblečte se jako havran

Karneval v dětském kostýmu černobílého havrana

Na karnevalu je také mnoho různých černých zvířat, do kterých se můžete proměnit. Jedním z nich je havran nebo vrána. Děti i dospělí mohou tento nápad využít k maskovacímu převleku. S každodenním oblečením, jako jsou černé kalhoty nebo džíny, a černá mikina, kterou ozdobíte peřím nebo třásněmi, můžete kostým udělat sami během chvilky. Zobák si můžete vyrobit i sami z kartonu nebo papíru.

Černý panter na černobílý karneval

Karneval v černé a bílé masce pantera DIY

Nebo co třeba černý panter? Pokud je pro vás jednoduchá divoká kočka příliš nudná, můžete si také vybrat moderního pantera z filmu a získat vhodný kostým v obchodě. Tento karnevalový kostým si ale snadno vyrobíte sami pomocí černého oblečení, masky a samozřejmě pěkného dlouhého ocasu. Jednoduchá černá kočka je klasika a je oblíbená zejména u žen. Pokud si tedy chcete vybrat tuto starou klasiku na karneval v černé a bílé, zaručeně neuděláte chybu.

Černý anděl – bílý anděl

Karneval v černé a bílé andělské bílé vlasy křídla

Kostým anděla je vhodný i na karneval v černé a bílé. Zda si vyberete černého nebo bílého anděla, je samozřejmě na vás. Ale možná chcete být originální? Pak můžete obojí spojit v jeden kostým. Jednu polovinu kostýmu tedy můžete vyrobit v bílé a druhou polovinu v černé barvě. Kombinace černých a bílých andělů je stejně vhodná pro partnerský kostým. Účastníte se karnevalového večírku se svou nejlepší kamarádkou nebo sestrou? Pak by to byl skvělý nápad, že??

Oblékněte se jako zloděj

Zlodějský kostým černobílý pruhovaný policista

I jako zloděj můžete na karneval nosit černobílé pruhy. Kromě toho existují černé kalhoty nebo legíny, klobouk, maska ​​a samozřejmě taška s penězi, kterou jste předem úspěšně zachytili. Nezáleží na tom, zda jako individuální kostým na karneval v černé a bílé nebo jako skupinový kostým s policistou. Zaručeně budete mít usměvavé tváře. Můžete také navrhnout masku černým make-upem, pokud jste žádné nenašli a nemáte chuť dělat ruční práce nebo máte čas.

Bílá a černá labuť

Karneval v černé a bílé labutí muži kostýmuje ženy

Můžete také kombinovat černou a bílou s těmito krásnými zvířaty, nebo se můžete rozhodnout pro variantu. To je na tobě. I jako muž si můžete vybrat labuť a na večírku se zasmát některými ženskými doplňky. Koneckonců, nálada by měla být veselá a zábavná! Ke kostýmu mohou stačit legíny a tutu i pár peří. Jediné, co chybí, je správné líčení na karneval v černé a bílé a můžete být na cestě.

Make-up na karneval v černé a bílé

Mime se na karnevalové líčení nalíčila

Obě barvy je možné navzájem kombinovat nebo použít jednotlivě na karnevalové líčení. Vše závisí na tom, jaký kostým jste si vybrali a jak si celkový vzhled představujete. Koneckonců neexistují žádná přísná pravidla. A dokud nevyberete složité vzory, i jako začátečník vykouzlíte karnevalovým líčením něco zajímavého. Doporučujeme předem vyzkoušet plánovaný projekt, abyste měli přesnou představu a v den večírku vás najednou netlačil čas, pokud nejste s výsledkem spokojeni.

Pantomimu, kterou jsme již zmínili výše, lze vymyslet různými způsoby. Může být navržena smutná, zlomyslná, šťastná, ale také ponurá tvář, přičemž šťastná a usměvavá tvář je možná nejvhodnější pro karneval. Bílá barva slouží jako pozadí a základna. Pak navrhněte oči, obočí a ústa v černé barvě. Několik návrhů k tomu můžete vidět na obrázku výše, ale samozřejmě můžete také něco vymyslet sami. Srdíčka, šeky nebo tečky na tvářích nejsou neobvyklé a líčení ještě oživí. Velmi typické jsou také malované slzy. Pokud spěcháte nebo nechcete strávit tolik času líčením, můžete také vynechat bílé pozadí pro vaše karnevalové líčení v černé a bílé a nechat ho s vaší přirozenou barvou pleti.

Vytvořte si vlastní líčení na karneval v černé a bílé

Nápady karnevalové líčení černé oční stíny

Líčení pro Mardi Gras nemusí nutně líčit určité téma nebo určitou postavu, aby bylo zajímavé. Zde můžete vidět například originální nápad, který doslova zvládnete několika tahy štětcem a který bez toho, abyste měli s líčením nějaké konkrétní zkušenosti. S černým karnevalovým líčením nejprve navrhnete víčko, stejně jako zbývající oblasti kolem oka. Poté štětečkem naberte make-up a přidejte tolik tamponů, kolik chcete. Ty lze také trochu natáhnout.

černé a bílé líčení inspirace líčení obličeje

Tato myšlenka, ve které je tvář rozdělena na polovinu, je také velmi originální. To je například skvělá varianta kostýmu dvojitého anděla nebo labutě, ale také velmi efektně vypadá s jednoduchým oblekem, šaty nebo jiným oufitem. Rozdělte obličej přímkou ​​nebo vlnovkou, jako je tato, jak se vám líbí. Také líčení vypadá diagonálně velmi zajímavě. Jen vyzkoušejte, co máte nejraději. Tato myšlenka líčení na karneval v černé a bílé je obzvláště snadná a také skvělá pro začátečníky.

Tvořte zvířata

Zvířata se nalíčila pro karnevalovou králičí myš

Ať už jde o bílého králíka nebo černou kočku, můžete určitým zvířatům nalíčit obličej správnou barvou na karneval černobíle. Určitě existují vhodné masky, ale pokud chcete udělat ještě větší dojem, tak to prostě zkuste s líčením. Mnoho zvířat není tak těžké vymyslet, jak byste si mohli myslet. U tohoto králíka například použijte jako základ bílou barvu. Menší prvky jsou pak doplněny černou barvou. To zahrnuje vousy, nos, obočí a další akcenty. Dámy mohou dokonce přidat oční linku.

Karnevalová paruka v černé a bílé

Paruka na karneval v bílé černé kůži

A pokud kostým není nijak zvlášť poutavý, pak můžete nastavit perfektní akcent s bílou nebo černobílou parukou. Je to také perfektní doplněk ke kostýmu na poslední chvíli. Není vhodný pouze pro klasiky, jako je Cruella Deville, paruku lze použít i pro velmi individuální kostýmy, protože je k dispozici v široké škále variant – dlouhé i krátké, jednobarevné a s efekty. Paruky si můžete dokonce vyrobit sami z různých materiálů. Co třeba paruka z papíru nebo vlny? Podle barvy paruky použijte vhodný kostým, aby byl dobře zdůrazněn.

originální paruka v černé a bílé efekty dámy

Jak vidíte, není tak složité dát dohromady vše, co potřebujete pro perfektní oslavu karnevalu v černé a bílé. S trochou představivosti, nadšení a našich návrhů vám všechno zaručeně dobře dopadne, ať už jde o výběr kostýmu nebo celé plánování oslavy včetně karnevalových dekorací a jídel. Bez ohledu na to, co si vyberete, přejeme vám mnoho úspěchů a samozřejmě spoustu zábavy na nadcházející párty!

karneval

Nápady na karneval v černé a bílé – kostýmy, líčení a dekorace

Karneval v černobílém dekorativním líčení

Ačkoli je Mardi Gras známá svými jasnými barvami, neznamená to, že kostým musí být pestrobarevný, aby působil skvělým dojmem. Ale naopak! Karneval v černé a bílé může být také zábavný, působivý a vhodný, pokud vymyslíte něco originálního. A existuje k tomu spousta skvělých možností, z nichž některé jsou dokonce velmi snadno implementovatelné. Nechte se inspirovat našimi zábavnými nápady níže a najděte návrhy na různé kostýmy, motta a líčení.

Karneval v černé a bílé jako motto večírku

Karneval v černobílých pruhovaných dezertech ubrusu

Plánujete karnevalový večírek s mottem „Mardi Gras v černé a bílé“ nebo pomoc s plánováním, určitě hledejte zajímavé nápady na výzdobu. Můžete zde dát dohromady něco vhodného s látkami, papírem a jinými materiály, ale také s občerstvením, nápoji a dezerty. Papírové talíře a balónky v odpovídajících barvách lze snadno najít v obchodě s párty. Použijte kakaové sušenky, kolu nebo jiné občerstvení a nápoje, které jsou připraveny k nákupu nebo si sami upečte kakaové košíčky, které poté ozdobte bílou polevou. Černé olivy nebo borůvky a maliny lze také podávat a poté sloužit nejen ke konzumaci, ale také jako příjemná dekorace.

Karneval v černobílém večírku zdobí kostkované pruhy

Můžete si také vyrobit vlajkové řetězy, vějíře a černobílé konfety nebo získat hotové dekorace v těchto dvou barvách. Ať už jde o fáborky, lampiony, papírové hvězdy nebo jiné bláznivé a vtipné nápady, mnoho se dá dohromady. A v kombinaci se správným oblečením na karneval v černé a bílé je celá atmosféra zaručeně jedinečná a večírek naprostý úspěch. Motiv černé a bílé barvy lze také kombinovat s akcentní barvou. Nezáleží na tom, zda je červená, zlatá, mátově zelená nebo jakákoli jiná barva. Jen se ujistěte, že to opravdu slouží pouze jako přízvuk a nezbaví ostatní dvě barvy na pozadí.

Kostým vyrobený z nápadů s černobílým filmem

Černobílé filmy jsou také skvělým nápadem na párty téma. Zde můžete napodobit určité hrdiny ze známých filmů a samozřejmě v příslušné barvě oblečení nebo jednoduše napodobit vzhled černobílých filmů tím, že budete nosit černobílé nebo šedé oblečení z dobové módy a nalíčíte si kůži. ve světle šedém tónu. S odpovídajícím účesem, líčením a šperky budete vypadat, jako byste právě vyšli ze starého filmu.

Karneval v černé a bílé – nápady na oblečení

Karneval v černobílých špercích z perel Hepburn

Ale také kostým a líčení jsou pro karnevalové téma černé a bílé důležité. Máte na výběr mezi klasickými variantami, jako je pantomima, černý anděl nebo zloději, a moderními, vlastními variantami. Také jsme dali dohromady několik návrhů, abyste byli na karnevalu v černé a bílé skutečnými poutači.

Mimes – karnevalové kostýmy v černé a bílé

Karneval v černé a bílé pantomimě maskuje ženy

Když přemýšlíte o černobílém kostýmu, první, co vás napadne, může být pantomima. Je to proto, že je klasicky oblečen v černé a bílé barvě a také nalíčený, přičemž pro líčení jsou povoleny také červené akcenty (například pro ústa). Pokud tedy chcete určitou pomlčku barev navzdory motto na karnevalové párty černobílé a například karnevalový kostým v černé, bílé a červené barvě, je tato varianta dobrou volbou. Kostým je také snadno a rychle vyrobitelný. Možná už máte doma vhodné oděvy, a pokud ne, rychle je najdete v obchodě: vysoké kalhoty nebo alternativně kalhoty s podvazky a černo-bílou pruhovanou košili s dlouhým rukávem, baretkou, bílou rukavice a černé boty jsou klasickými prvky kostýmu. Alternativně můžete kombinovat pruhovanou košili v černé a bílé na karneval se sukní s podvazky a použít jiný typ čepice nebo klobouku, pokud chcete být trochu originálnější.

Skupinový kostým na karneval v černobílých pruzích

Kostým pantomima lze použít jako partnerský nebo skupinový kostým. Právě tehdy se oděvy mohou lišit, takže celá skupina vypadá zajímavě a jedinečně. Pokud jste sestavili mimický kostým na karneval v černé a bílé barvě, stačí vám jen správné líčení. Níže najdete pár tipů a nápadů, jak na to. Celkově zde můžete snadno implementovat své vlastní nápady. Díky tomu je celý outfit ještě originálnější!

 Oblečte se jako havran

Karneval v dětském kostýmu černobílého havrana

Na karnevalu je také mnoho různých černých zvířat, do kterých se můžete proměnit. Jedním z nich je havran nebo vrána. Děti i dospělí mohou tento nápad využít k maskovacímu převleku. S každodenním oblečením, jako jsou černé kalhoty nebo džíny, a černá mikina, kterou ozdobíte peřím nebo třásněmi, můžete kostým udělat sami během chvilky. Zobák si můžete vyrobit i sami z kartonu nebo papíru.

Černý panter na černobílý karneval

Karneval v černé a bílé masce pantera DIY

Nebo co třeba černý panter? Pokud je pro vás jednoduchá divoká kočka příliš nudná, můžete si také vybrat moderního pantera z filmu a získat vhodný kostým v obchodě. Tento karnevalový kostým si ale snadno vyrobíte sami pomocí černého oblečení, masky a samozřejmě pěkného dlouhého ocasu. Jednoduchá černá kočka je klasika a je oblíbená zejména u žen. Pokud si tedy chcete vybrat tuto starou klasiku na karneval v černé a bílé, zaručeně neuděláte chybu.

Černý anděl – bílý anděl

Karneval v černé a bílé andělské bílé vlasy křídla

Kostým anděla je vhodný i na karneval v černé a bílé. Zda si vyberete černého nebo bílého anděla, je samozřejmě na vás. Ale možná chcete být originální? Pak můžete obojí spojit v jeden kostým. Jednu polovinu kostýmu tedy můžete vyrobit v bílé a druhou polovinu v černé barvě. Kombinace černých a bílých andělů je stejně vhodná pro partnerský kostým. Účastníte se karnevalového večírku se svou nejlepší kamarádkou nebo sestrou? Pak by to byl skvělý nápad, že??

Oblékněte se jako zloděj

Zlodějský kostým černobílý pruhovaný policista

I jako zloděj můžete na karneval nosit černobílé pruhy. Kromě toho existují černé kalhoty nebo legíny, klobouk, maska ​​a samozřejmě taška s penězi, kterou jste předem úspěšně zachytili. Nezáleží na tom, zda jako individuální kostým na karneval v černé a bílé nebo jako skupinový kostým s policistou. Zaručeně budete mít usměvavé tváře. Můžete také navrhnout masku černým make-upem, pokud jste žádné nenašli a nemáte chuť dělat ruční práce nebo máte čas.

Bílá a černá labuť

Karneval v černé a bílé labutí muži kostýmuje ženy

Můžete také kombinovat černou a bílou s těmito krásnými zvířaty, nebo se můžete rozhodnout pro variantu. To je na tobě. I jako muž si můžete vybrat labuť a na večírku se zasmát některými ženskými doplňky. Koneckonců, nálada by měla být veselá a zábavná! Ke kostýmu mohou stačit legíny a tutu i pár peří. Jediné, co chybí, je správné líčení na karneval v černé a bílé a můžete být na cestě.

Make-up na karneval v černé a bílé

Mime se na karnevalové líčení nalíčila

Obě barvy je možné navzájem kombinovat nebo použít jednotlivě na karnevalové líčení. Vše závisí na tom, jaký kostým jste si vybrali a jak si celkový vzhled představujete. Koneckonců neexistují žádná přísná pravidla. A dokud nevyberete složité vzory, i jako začátečník vykouzlíte karnevalovým líčením něco zajímavého. Doporučujeme předem vyzkoušet plánovaný projekt, abyste měli přesnou představu a v den večírku vás najednou netlačil čas, pokud nejste s výsledkem spokojeni.

Pantomimu, kterou jsme již zmínili výše, lze vymyslet různými způsoby. Může být navržena smutná, zlomyslná, šťastná, ale také ponurá tvář, přičemž šťastná a usměvavá tvář je možná nejvhodnější pro karneval. Bílá barva slouží jako pozadí a základna. Pak navrhněte oči, obočí a ústa v černé barvě. Několik návrhů k tomu můžete vidět na obrázku výše, ale samozřejmě můžete také něco vymyslet sami. Srdíčka, šeky nebo tečky na tvářích nejsou neobvyklé a líčení ještě oživí. Velmi typické jsou také malované slzy. Pokud spěcháte nebo nechcete strávit tolik času líčením, můžete také vynechat bílé pozadí pro vaše karnevalové líčení v černé a bílé a nechat ho s vaší přirozenou barvou pleti.

Vytvořte si vlastní líčení na karneval v černé a bílé

Nápady karnevalové líčení černé oční stíny

Líčení pro Mardi Gras nemusí nutně líčit určité téma nebo určitou postavu, aby bylo zajímavé. Zde můžete vidět například originální nápad, který doslova zvládnete několika tahy štětcem a který bez toho, abyste měli s líčením nějaké konkrétní zkušenosti. S černým karnevalovým líčením nejprve navrhnete víčko, stejně jako zbývající oblasti kolem oka. Poté štětečkem naberte make-up a přidejte tolik tamponů, kolik chcete. Ty lze také trochu natáhnout.

černé a bílé líčení inspirace líčení obličeje

Tato myšlenka, ve které je tvář rozdělena na polovinu, je také velmi originální. To je například skvělá varianta kostýmu dvojitého anděla nebo labutě, ale také velmi efektně vypadá s jednoduchým oblekem, šaty nebo jiným oufitem. Rozdělte obličej přímkou ​​nebo vlnovkou, jako je tato, jak se vám líbí. Také líčení vypadá diagonálně velmi zajímavě. Jen vyzkoušejte, co máte nejraději. Tato myšlenka líčení na karneval v černé a bílé je obzvláště snadná a také skvělá pro začátečníky.

Tvořte zvířata

Zvířata se nalíčila pro karnevalovou králičí myš

Ať už jde o bílého králíka nebo černou kočku, můžete určitým zvířatům nalíčit obličej správnou barvou na karneval černobíle. Určitě existují vhodné masky, ale pokud chcete udělat ještě větší dojem, tak to prostě zkuste s líčením. Mnoho zvířat není tak těžké vymyslet, jak byste si mohli myslet. U tohoto králíka například použijte jako základ bílou barvu. Menší prvky jsou pak doplněny černou barvou. To zahrnuje vousy, nos, obočí a další akcenty. Dámy mohou dokonce přidat oční linku.

Karnevalová paruka v černé a bílé

Paruka na karneval v bílé černé kůži

A pokud kostým není nijak zvlášť poutavý, pak můžete nastavit perfektní akcent s bílou nebo černobílou parukou. Je to také perfektní doplněk ke kostýmu na poslední chvíli. Není vhodný pouze pro klasiky, jako je Cruella Deville, paruku lze použít i pro velmi individuální kostýmy, protože je k dispozici v široké škále variant – dlouhé i krátké, jednobarevné a s efekty. Paruky si můžete dokonce vyrobit sami z různých materiálů. Co třeba paruka z papíru nebo vlny? Podle barvy paruky použijte vhodný kostým, aby byl dobře zdůrazněn.

originální paruka v černé a bílé efekty dámy

Jak vidíte, není tak složité dát dohromady vše, co potřebujete pro perfektní oslavu karnevalu v černé a bílé. S trochou představivosti, nadšení a našich návrhů vám všechno zaručeně dobře dopadne, ať už jde o výběr kostýmu nebo celé plánování oslavy včetně karnevalových dekorací a jídel. Bez ohledu na to, co si vyberete, přejeme vám mnoho úspěchů a samozřejmě spoustu zábavy na nadcházející párty!