karneval

Líčení pandy: jednoduchý návod na líčení pro dospělé i děti

Ať už na karneval, na dětské narozeninové oslavy nebo na kostýmní večírek pro dospělé: pouze správné karnevalové líčení dodá kostýmu úplnost. Dnes si krok za krokem vysvětlíme, jak se skládá panda. Připravili jsme návod na líčení pro dospělé i děti.

Líčení pandy: nezbytné líčení

Panda nanášení make -upu na ženu nápady pro karnevalové líčení

Chtěli byste se nalíčit jako medvídek panda pro zvláštní příležitost? Pak potřebujete správný make -up. Za tímto účelem se v řemeslných prodejnách prodává speciální karneval nebo divadelní líčení. Barvy pro malování na tělo jsou perfektní i pro dospělé, pro děti existují aqua make-up barvy, jejichž snášenlivost s pokožkou byla dermatologicky potvrzena. Pro děti můžete také použít takzvané odličovací tužky. Jsou založeny na mastném make-upu a lze je rychle a snadno aplikovat. Vodou ředitelné barvy líčení jsou také perfektní pro netrpělivé děti a nezkušené rodiče. Pokud chcete nalíčit tvář pandy, můžete použít i normální líčení. K tomu také potřebujete:

  • houba
  • plochý kartáč
  • jemný kartáč

Make-up panda eyes: pokyny k líčení pro dospělé a děti na základní škole

Jednoduché nápady pro líčení pandy

Nejprve naneste na obličej houbičkou bílou divadelní barvu. Než si na oči pandy nanesete make -up, musíte dát obočí do správného tvaru. Sledujte je tužkou na obočí.

Make up panda eyes: Instructions

Návod na líčení medvěda panda pro ženy Krok 1

Poté naneste na horní víčko bílý oční stín a smíchejte jej s houbičkou. Poté pomocí plochého štětce naneste podél záhybu tmavě šedé oční stíny a promíchejte.

Jak aplikovat make -up jako panda: jednoduchý průvodce líčením

Návod na líčení pandy, krok 2

Nastavte akcenty pomocí třpytivých očních stínů, zvýrazněte řasy řasenkou a oči pandy jsou připraveny. Mimochodem, pokud nemáte tmavé oční stíny, můžete navlhčit štětec na make-up a použít ho k nanesení tužky na make-up. Volitelně můžete oblast kolem očí natřít černou barvou.

Žena jako panda s líčením Pokyny pro karnevalové líčení

Nyní jí na rty naneste tmavou rtěnku. Pokud nemáte tmavou rtěnku, můžete použít krémové oční stíny nebo make -up. Aby barva déle vydržela a při mluvení se nerozmazávala, můžete si na rty nejprve nanést korektor nebo primer.

Panda líčení tváře Pokyny pro karnevalové líčení krok 3

V posledním kroku nakreslete pomocí jemného štětce nebo tenkého štětce nos srdce. Vyplňte obrysy černou barvou.

Návod, jak se líčit jako panda

Upravte si vlasy tak, aby ladily s líčením pandy, a oblékněte si bílý svetr z umělé kožešiny, který vytvoří a doplní požadovaný vzhled. Tip: Tento nápad na líčení se může lišit podle potřeby. Můžete například nakreslit dvě čáry, které spojují nos srdce s ústy a poté končí ve dvou koutcích úst.

Líčení obličeje Panda: Další průvodce pro dospělé

Tvář jako líčení panda bear s masopustním líčením

Pokud jste si již předtím namalovali obličej, pak snadno zvládnete další myšlenku. Na začátku naneste na celý obličej bílou divadelní barvu. Poté nakreslete kontury úst, nosu a kolem očí jemným štětcem a aqua make-up barvou a namalujte je černými make-up tužkami. Nakonec můžete tužkami nalíčit detaily jako srst nebo uši.

Líčení pandy: jednoduchý návod na karnevalové líčení pro děti

Děti milují líčení na Mardi Gras, na narozeniny a na večírcích ve školce. Ale ne všichni rodiče jsou velmistři umění kresby. Další nápad na líčení je super snadný a s trochou praxe uspějí i nezkušení začátečníci. Jelikož však musíte nalíčit celý obličej, měli byste líčení nejprve vyzkoušet na předloktí dítěte. Naneste na dětskou pokožku a nechte hodinu odležet. Pokud během tohoto období nejsou žádné alergie, kůže nesvědí a není vidět žádné zarudnutí, můžete použít make -up. Nejprve však musíte použít základní nátěr. K tomuto účelu se nejlépe hodí tučné krémy. Chráníte tak jemnou pokožku dítěte před živly a zároveň zajistíte, aby se make-up nerozmazával. Poté můžete použít make-up na bázi tuku a pomocí houbičky naneste na obličej bílou barvu. Poté černou tužkou na líčení nakreslete černé kruhy kolem očí a vyplňte je aqua make-upem. Líčení byste měli odlíčit nejpozději do 6 hodin po nanesení make-upu na obličej dítěte. Podle toho, jakou barvu jste použili, můžete dítě odlíčit vodou, mýdlem nebo dětským olejem.

Přiznáváme: Je velmi zábavné nalíčit se na karneval nebo Mardi Gras. Také na narozeniny dětí je možnost se obléknout a nalíčit jako zvíře. Zvláště v době Corony je to pro děti vítaná změna.

Jednoduchý nápad na líčení obličeje pandy: Pouze líčení na ústa a nos

Nalíčte se jako panda a oblékněte si kostým pandy