karneval

Kovbojské líčení – návody a nápady na karneval, Halloween & Co

Kovbojský make-up Little-Boy-Face-Mustache-Cowboy-Hat-Leather-Hat-Leather-Leather-Checked-Shirt

Halloween je za dveřmi a tento den si nedovedete představit bez slavnostních kostýmů, strašidelných tváří a spousty líčení. Malí chlapci a dívky se na Halloween nebo na karneval cítí jako doma v kovbojském nebo kovbojském kostýmu. Abyste napodobili přirozeně opálenou kůži kovboje z divokého západu, potřebujete především správné tipy. Dnes se dozvíte vše o tématu Kovboj nanáší make -up s pokyny, mnoha obrázky a nápady, abyste se mohli optimálně připravit.

Kovbojské líčení: Nápady na karneval pro kluky

Kovbojský make-up tvář-knír-malý-chlapec-kovbojský klobouk-sláma-šátek-karneval

Pro kovboje jsou typické kníry nebo třídenní vousy, protože tráví spoustu času na cestách a nemají čas na účes s plnovousem. Kostkovaná košile, šála, kožená vesta, kovbojské boty a odpovídající klobouk patří k nejznámějším vlastnostem kovboje, pokud jde o maskování. Navíc tvář opálená větrem a sluncem nemá cenu menší než vhodný kostým.

Kovbojské líčení: pokyny krok za krokem

Kovbojský make-up face-boy-kontura-hnědá-make-vráska-obočí-těsný-třídenní plnovous

K líčení kovbojského obličeje musíte nejprve nanést hnědý pudr nebo nejlépe bronzer. V žádném případě byste neměli zapomenout na krk. Poté je obočí namalováno huňatým pomocí štětce a černého očního stínu. Aby malý kovboj vypadal odvážně, musíte na víčka distribuovat šedé nebo hnědé oční stíny. Make up old s několika drobnými vráskami v koutku oka a na čele.

Kovbojský make -up – vousy se strništěm 

Kovbojský make-up chlapec-muž-vousy-strniště-houbový šátek-kožený klobouk-kovbojský klobouk

Nejprve musíte namalovat knír a kozí bradku. Místo kohl můžete také použít černý akvarel a štětec. Používá se také strniště, aby falešný plnovous vypadal skutečně. Tuto houbu lze zakoupit online nebo v karnevalových obchodech. Poté vtlačte strniště do černé barvy a otřete jej.

Nanesení make-upu na malé chlapce jako kovboje na Halloween

Kovbojský make-up boy-halloween-face-bandana-nákrčník-vzorovaný-červený-kovbojský klobouk-slaměný klobouk

Alternativně kromě prezentovaného kovbojského vzhledu existuje ještě jedna možnost, jak si Halloween vynahradit. Například vypadá obzvláště jedinečně a chladně, pokud namalujete dýni na obličej dítěte, jak je uvedeno výše. Outfit je navíc doplněn sladěným kovbojským oblečením.

Místo šálu si na krk naneste šátek

kovbojský make-up-šátek-vzorovaný-opotřebovaný-nátěr-modrý-karneval-kovbojský klobouk

Kovbojové obvykle nosí šátek. Místo toho, abyste toto příslušenství nosili celou noc, můžete ho předvést zajímavým způsobem tak, že si na krk nasadíte vzorovaný šátek od šátku směrem k obličeji. To nemusí být tak snadné bez pomoci třetí strany, ale s malým, přesným štětcem a trochou trpělivosti to zvládnete.

Tipy na líčení pro skvělý vzhled kovbojky

kovbojský make-up kovbojka tvář hnědý pudr tmavá matná rtěnka přírodní růžová akt

Jak se nalíčit jako kovbojka na karneval, je často otázka, kterou si klade mnoho dívek a žen. Vaše základní výbava kovbojky zahrnuje oční stíny s přirozenými a většinou hnědými barvami a bronzovou paletou. Palety musí mít vysoké krytí, aby byla pleť na všech místech krásně opálená.

Použijte vhodný kovbojský make-up

kovbojský make-up kovbojka make-up paleta bronzová barva matná třpytivá tvář

Nejlepší je smíchat nějaké světlé a tmavé nuance pro lepší barevný přechod, aby konečný výsledek vypadal hezky a ne tak uměle. Obličej lze nejprve konturovat a zvýraznit, u této techniky líčení se používají hlavně tmavší tóny pro konturování a třpytivé barvy pro zesvětlení. Nakonec se spojte a máte perfektní kovbojskou tvář!

Cowgirl střelná zranění tvoří

kovboj-make-up-kovbojka-tvář-pihy-barva-střelná zranění-napodobit-halloween

Váš vzhled kovbojky se stane ještě realističtější, pokud si uděláte čas a vymyslíte střelná zranění. Budete potřebovat lepidlo na kůži, ručníky, make -up základ, filmovou krev a nůžky. Na tváře naneste trochu lepidla a nalepte malou první vrstvu ručníků. Před lepením další druhé vrstvy by měl být ručník po stranách roztržen. Naneste základ a nůžkami vytvořte uprostřed otvor. V dalším kroku je otvor vyplněn hnědým očním stínem a oční stíny jsou dále dýhovány, aby vytvořily bolestivý efekt. Doprostřed přidejte filmovou krev a vzhled je hotový.

Pihy se perfektně hodí k oblečení kovbojky

kovbojské líčení-kovbojka-pihy-kožená čepice-zapletený účes-šátek-šátek-kontrolovaná košile-kovbojské boty

Pihy dodávají tváři kovbojky zvláštní krásu. Pokud je nemáte na obličeji, můžete se na ně rychle nalíčit. Potřebujete krémovou barvu obočí a takto budou vaše pihy vypadat přirozeně.

Příprava na karneval: líčení kovbojky

kovbojský make-up-kovbojka-tvář-dívka-jasan-kovbojka-klobouk-kůže-černá-růžová-nýty

Cowgirl makeup také vyžaduje špinavou tvář, protože kovbojové a kovbojky jsou neustále venku. Černého očního stínu snadno dosáhnete požadovaného efektu. K outfitu patří také sladěný klobouk s podbradním páskem.

Nasaďte si kovbojský klobouk

kovbojský make-up-kovbojka-tvář-žena-kovbojský klobouk-lano-tvářenka-rtěnka-růžová

Nanášení make -upu na tvář kovbojským kloboukem nepochybně vypadá na karneval divoce a přitažlivě. Doporučují se také tvářenky a rtěnka v jemně růžové barvě, protože tato světlá barva krásně kontrastuje s opálenou pokožkou kovbojky.

Doplňte dívky na karneval – kovbojský klobouk 

kovboj-make-up-kovbojka-tvář-kovboj-klobouk-lano-dívka-karneval-karneval

Malé dívky si také mohou vybrat různé barevné kombinace a motivy, jako je kovbojský klobouk a lano, pokud chtějí na karneval udělat hluboký dojem.

Růžové rty a tváře pro přirozený vzhled na Halloween

kovboj-líčení-kovbojka-dívka-rtěnka-jemně-přírodní-růžová-tvářenka-rty-červená-metalická-konturová tužka

Pokud chcete vypadat jako skutečná kovbojka, musíte zimní bledost skrýt make-upem. Pomocí obočí zvýrazněte obočí a spodní víčko. K tomu se skvěle hodí metalické konturové tužky. Na horní víčko lze aplikovat světlé odstíny růžové.

Malé dívky jako kovbojky: nápady na líčení

kovboj-make-up-kovbojka-tvář-paže-dívka-slaměný klobouk-podbradník-karneval-karneval

Na Mardi Gras nebo Halloween se dá nalíčit nejen obličej, ale i paže. Volba je na vás, zda namalujete kovbojský klobouk nebo různé motivy, které odpovídají tématu. V konečném důsledku je důležitá pouze jedna věc a to, abyste si s dětmi užili spoustu přípravy!