karneval

Kostýmy Mardi Gras pro děti, které představují profese – 10 skvělých nápadů

Dětské kostýmy Mardi Gras Auto mechanici dělají z dívek kluky sami

Ušetřete čas, peníze a stres tím, že si letos vyrobíte karnevalové kostýmy pro své děti sami. Nezbytnost je matka vynálezu! A někdy ty nejlepší kostýmní nápady vznikají, když nemáte čas se připravit zpaměti. Tyto karnevalové kostýmy pro děti se velmi snadno skládají a obvykle se skládají z věcí, které již máte doma. Některé nápady jsou vhodné pro chlapce i dívky. nechte se inspirovat!

Karnevalové kostýmy pro děti – automechanici

Udělejte si z kostýmu automechanika chlapce sami

Základem kostýmu automechanika jsou modré montérky nebo modré montérky. K dokončení vzhledu potřebujete odpovídající příslušenství, jako je domácí jmenovka, špinavé tenisky a kšiltovka. Na tváře, nos a čelo naneste ještě několik mastných skvrn. Aby byl výkon ještě realističtější, nechte dítě vzít si na karnevalový průvod prázdnou plechovku motorového oleje.

Kostým potápěče

Kostýmy potápěče DIY Dospělí Děti Černá žlutá

Klasický kostým potápěče v černé a žluté barvě se také velmi snadno skládá. Skládá se z černého obleku (top a kalhoty), potápěčských ploutví, potápěčské masky se šnorchlem a žluté lahve s kyslíkem.

Potápěčský kostým plastové lahve vzduchové lahve

Vrcholem tohoto kostýmu jsou kyslíkové lahve. Lze je snadno vyrobit ze 2 litrových plastových lahví, černé izolační pásky a dvou šňůr jako popruhů. Potápěč nosí kolem pasu opasek s nářadím. Toto příslušenství lze pohrávat s elektrickou páskou a pěnovými obaly. Zvláště vtipně to také vypadá, když je například dudlíček batole připojen k kyslíkovým lahvím pomocí hadice.

Karnevalové kostýmy pro děti – profesionální hasič

Hasičský kostým dětská plastová přilba Mardi Gras z hasičské stříkačky

Profese hasiče je jednou z deseti nejrespektovanějších profesí v populaci a je vždy fascinující, zejména pro děti. Kromě červeného hasičského pláště se zářivě žlutými bezpečnostními pruhy může velkolepý vzhled vytvořit také hasičský vůz vlastní výroby.!

Požadovaný materiál a nástroje:

Noviny k vystavení

Pohyblivé boxy střední velikosti

Akrylová barva v červené, černé a žluté barvě

Štětec, tužka

Řezačka, nůžky

Dva metry dlouhá páska

čtyři papírové talíře

Lepidlo, páska a sešívačka

Lepenka

Připravte pracovní prostor zakrytím podlahy a pracovních ploch novinami. Otevřené strany krabice zavřete páskou. Vyřízněte otvor ve spodní a horní části krabice, aby se do něj vešlo dítě. Krabici namalujte na červeno a bíle akrylovou barvou a odložte stranou, aby uschla. Na kola hasičského auta natřete čtyři papírové desky černou barvou a nechte barvu zaschnout. Vystřihněte přední okno a boční okna z papíru. Na pohyblivém boxu označte, kde mají být světlomety, nárazníky, čelní skla, žebříky a sirény. Poté tyto prvky vystřihněte ze stavebního papíru a přilepte je tam, kam chcete.

Stavební dělník s bagrem

Kostýmy Mardi Gras si děti samy vyrábějí lepenku

Kdo nosí oranžovou vestu s reflexními pruhy a žlutou přilbu? Stavební dělníci, samozřejmě. Tato myšlenka je velkou změnou oproti klasickému kostýmu: originální bagr je vyroben z pohyblivého boxu!

Požadovaný materiál a nástroje:

velký pohyblivý box (zde s rozměry 35 x 30 x 45 cm)

Řemeslný nůž

Horká lepicí pistole a lepicí tyčinky

2 malé krabice (30 x 21 x 18 cm a 36 x 20 x 18 cm)

Akrylová barva v oranžové a černé barvě

štětec

Dva kusy oranžové stuhy, délka 48 cm

Oranžový papír

nůžky

Lepidlo

4 černé papírové desky (2 velké a 2 malé)

2 reflektory

Jeřábové bagr

Stavební dělníci kostýmují dětský karneval

Pomocí univerzálního nože odřízněte čtyři spodní chlopně krabice (nevyhazujte ji) a zbytek krabice slepte horkou lepicí pistolí. „Stavební vozidlo“ má pouze jednu otevřenou stranu, to je spodní strana.

Opatrně vyřízněte obdélníkový otvor v horní části sestavené lepenky. Mělo by být dostatečně velké pro vaše dítě, například 20 x 30 cm.

Dva malé boxy slouží pro ramena bagru. Rozřízněte každou malou krabici na polovinu na diagonále, abyste vytvořili lopatu rypadla. Jeden je připevněn vpředu, druhý je nalepen vzadu.

Z lepenkových chlopní vystřihněte dva 33 cm dlouhé lichoběžníkové tvary (přední bagrová ramena). Kartonovou krabici a krabice natřete oranžovou barvou, ramena rypadla černě. nechat zaschnout.

Kartonový buldozer

Kartonový bagr se drotíte sami Karnevalové stavební dělníci kostým chlapci

Jakmile jsou všechny části suché, můžete bagr sestavit: přilepte ramena ke kabině a lopatu mezi rameny.

Z oranžového papíru vystřihněte nůžkami kruhy a přilepte je ke středu papírových desek. Přilepte papírové desky k tělu jako kolečka. Reflektory jsou na přední straně připevněny jako světlomety.

Vytvořte ramenní popruhy: Z lepenky vystřihněte čtyři čtverce 7 x 7 cm. Poté stužku přestřihněte na délku, kterou chcete vytvořit ramenní popruhy. Pomocí lepenkových čtverců zalepte pásku do vnitřku krabice. Tímto způsobem je karton držen stabilněji pomocí popruhů.

Karnevalové kostýmy pro děti – kuchař

Vyrobte si vlastní kostýmní šátek na karnevalový boss

Šéfkuchařův kostým je dalším originálním nápadem na karneval a obvykle se skládá z kostkovaných kalhot a bílé košile. Co stále chybí? Kuchařský klobouk, samozřejmě! To lze rychle vyrobit z papíru.

Požadované materiály:

– Bílý hedvábný papír

– Bílý stavební papír

– Lepící páska

– nůžky / pravítko

Vyrobte si kuchařský klobouk sami

Šéfkuchař klobouk drátěný kostým karneval děti

Vytvořte si vlastní šéf kostýmní klobouk podle pokynů z hedvábného papíru

Vyrobte si z papíru vlastní kuchařský klobouk

Kuchařský klobouk na výrobu hedvábného papíru

Kostýmy Mardi Gras pro děti – chemiky

Vyrobte si kostým chemika sami Chlapecké tričko

Výroba vědeckých laboratorních kabátů pro žáky prvního stupně je snadná! Děti se budou cítit jako „skuteční vědci“ a budou během roku provádět různé experimenty!

Děti si vyrábějí kostým chemičky samy

Objednejte si několik triček ve velikosti L nebo XL. Poté odřízněte přední část každé košile, aby se z ní stal „laboratorní plášť“! Poté vezměte fixu na textil a nakreslete vhodné detaily jako knoflíky, kapsy atd. Můžete také použít hotové šablony. Jakmile je laboratorní plášť připraven, měli byste si připravit příslušenství, jako jsou ochranné brýle, gumové rukavice a laboratorní brýle.

Laboratoř kostým chemik vzorník

doktor

Udělejte si sami doktor kostým kostým stetoskop

Lékařský kabát pro děti lze také vyrobit z velkého trička. Pomocí červené textilní fixy nakreslete vlevo červený kříž. Příslušenství, jako je stetoskop a stříkačka, dokonale dotváří vzhled. Lékaři stále nosí rukavice, ochranné masky a brýle. Pokud se chce dítě stát veterinářem, může si s sebou vzít i plyšovou hračku.

Karnevalové kostýmy pro děti – letuška / letuška

Dívky kostýmu letušky tutu sukně moudré rukavice klobouky

Profese letušky je pro děti atraktivní, protože je spojena s krásnými asociacemi, jako je cestování po světě a zajímavá dobrodružství ve vzdálených zemích.

Posádka každé letecké společnosti má obvykle jiné oblečení. Letušky Lufthansy například nosí oblek nebo kalhotový oblek v tmavě modré barvě se žlutým šátkem. Kulatý klobouk je tradicí šedesátých let. Většina letušek už nenosila rukavice, ale dříve byly nezbytnou součástí uniformy.

Letušky PanAm

Letuška kostým letuška klobouk bílé rukavice

Letušky obvykle také vytáhnou malý kufr s logem společnosti. Můžete si tedy koupit starý plastový dětský kufr, natřít jej barvou ve spreji a poté na něj nalepit logo.

Karneval dívčí kostým letuška

Důležitým doplňkem, který by neměl chybět, je letuška. Díky svému tvaru se mu stále říká loď. Následující video ukazuje, jak si můžete vyrobit vlastní pokrývku hlavy z plsti a papíru.

Karnevalové kostýmy pro děti – malíře

Kostým baret klobouk malíř výtvarník

Máte kreativní dítě? Tento jednoduchý kostým umělce si zamilují a dokonce vám pomohou s přípravami. Většina řemeslných obchodů má levné zástěry pro děti. Můžete ale použít i starou, bílou pánskou košili. „Ozdobte“ sako barevnými skvrnami a doplňte kostým černým baretem. Paleta pro akrylové barvy může být vyrobena z kusu lepenky. Jednoduše nastříhejte lepenku do požadovaného tvaru a naneste na ni stříkací barvy. Přidejte štětec a máte to – mistrovské dílo!

Vyrobte si karnevalové kostýmy pro děti sami – astronauti

Astronaut kostýmy domácí karneval pro děti Halloween

Když se zeptáte dětí, čím chtějí být, až vyrostou, mnozí reagují stejně: astronaut. Pro mnohé je to práce snů, protože dosáhnout Měsíce je něco, co fascinuje mladé i staré. Proto jsou kostýmy astronautů v mnoha zemích velmi populární na festivalech, jako jsou karneval a Halloween. Dáme vám pár nápadů, jak poskládat kostým astronauta pro děti.

Vyrobte si helmu pro astronauty z papírové hmoty! K tomu slouží balón a noviny. Umístěte balónek na misku, aby mohl stabilně stát. Poté ji potřete pastou a přilepte na ni kousky papíru. Ujistěte se, že balón odpovídá obvodu vaší hlavy. Alternativně můžete vytvořit dva symetrické kusy a poté je slepit dohromady. V tomto článku se můžete dozvědět více o technice papírové hmoty. Poté se v úrovni očí vyřízne hledí. Stejně krásnou helmu lze vyrobit z plastového kbelíku. Vnitřek helmy můžete polstrovat kuchyňským papírem nebo pěnou a vnějšek zakrýt alobalem.

Dětské kostýmy samy dělají karnevalové profese astronauty

Nyní byste měli stavět kyslíkový batoh astronauta. Vypadá velmi podobně jako kyslíkové nádrže potápěče. Pro skafandr použijte bílý oděv: kalhoty nebo legíny a mikinu nebo tričko. Alternativně můžete kombinézu nalepit hliníkovou izolační páskou. K obuvi doporučujeme šedé gumáky.

karneval

Kostýmy Mardi Gras pro děti, které představují profese – 10 skvělých nápadů

Dětské kostýmy Mardi Gras Auto mechanici dělají z dívek kluky sami

Ušetřete čas, peníze a stres tím, že si letos vyrobíte karnevalové kostýmy pro své děti sami. Nezbytnost je matka vynálezu! A někdy ty nejlepší kostýmní nápady vznikají, když nemáte čas se připravit zpaměti. Tyto karnevalové kostýmy pro děti se velmi snadno skládají a obvykle se skládají z věcí, které již máte doma. Některé nápady jsou vhodné pro chlapce i dívky. nechte se inspirovat!

Karnevalové kostýmy pro děti – automechanici

Udělejte si z kostýmu automechanika chlapce sami

Základem kostýmu automechanika jsou modré montérky nebo modré montérky. K dokončení vzhledu potřebujete odpovídající příslušenství, jako je domácí jmenovka, špinavé tenisky a kšiltovka. Na tváře, nos a čelo naneste ještě několik mastných skvrn. Aby byl výkon ještě realističtější, nechte dítě vzít si na karnevalový průvod prázdnou plechovku motorového oleje.

Kostým potápěče

Kostýmy potápěče DIY Dospělí Děti Černá žlutá

Klasický kostým potápěče v černé a žluté barvě se také velmi snadno skládá. Skládá se z černého obleku (top a kalhoty), potápěčských ploutví, potápěčské masky se šnorchlem a žluté lahve s kyslíkem.

Potápěčský kostým plastové lahve vzduchové lahve

Vrcholem tohoto kostýmu jsou kyslíkové lahve. Lze je snadno vyrobit ze 2 litrových plastových lahví, černé izolační pásky a dvou šňůr jako popruhů. Potápěč nosí kolem pasu opasek s nářadím. Toto příslušenství lze pohrávat s elektrickou páskou a pěnovými obaly. Zvláště vtipně to také vypadá, když je například dudlíček batole připojen k kyslíkovým lahvím pomocí hadice.

Karnevalové kostýmy pro děti – profesionální hasič

Hasičský kostým dětská plastová přilba Mardi Gras z hasičské stříkačky

Profese hasiče je jednou z deseti nejrespektovanějších profesí v populaci a je vždy fascinující, zejména pro děti. Kromě červeného hasičského pláště se zářivě žlutými bezpečnostními pruhy může velkolepý vzhled vytvořit také hasičský vůz vlastní výroby.!

Požadovaný materiál a nástroje:

Noviny k vystavení

Pohyblivé boxy střední velikosti

Akrylová barva v červené, černé a žluté barvě

Štětec, tužka

Řezačka, nůžky

Dva metry dlouhá páska

čtyři papírové talíře

Lepidlo, páska a sešívačka

Lepenka

Připravte pracovní prostor zakrytím podlahy a pracovních ploch novinami. Otevřené strany krabice zavřete páskou. Vyřízněte otvor ve spodní a horní části krabice, aby se do něj vešlo dítě. Krabici namalujte na červeno a bíle akrylovou barvou a odložte stranou, aby uschla. Na kola hasičského auta natřete čtyři papírové desky černou barvou a nechte barvu zaschnout. Vystřihněte přední okno a boční okna z papíru. Na pohyblivém boxu označte, kde mají být světlomety, nárazníky, čelní skla, žebříky a sirény. Poté tyto prvky vystřihněte ze stavebního papíru a přilepte je tam, kam chcete.

Stavební dělník s bagrem

Kostýmy Mardi Gras si děti samy vyrábějí lepenku

Kdo nosí oranžovou vestu s reflexními pruhy a žlutou přilbu? Stavební dělníci, samozřejmě. Tato myšlenka je velkou změnou oproti klasickému kostýmu: originální bagr je vyroben z pohyblivého boxu!

Požadovaný materiál a nástroje:

velký pohyblivý box (zde s rozměry 35 x 30 x 45 cm)

Řemeslný nůž

Horká lepicí pistole a lepicí tyčinky

2 malé krabice (30 x 21 x 18 cm a 36 x 20 x 18 cm)

Akrylová barva v oranžové a černé barvě

štětec

Dva kusy oranžové stuhy, délka 48 cm

Oranžový papír

nůžky

Lepidlo

4 černé papírové desky (2 velké a 2 malé)

2 reflektory

Jeřábové bagr

Stavební dělníci kostýmují dětský karneval

Pomocí univerzálního nože odřízněte čtyři spodní chlopně krabice (nevyhazujte ji) a zbytek krabice slepte horkou lepicí pistolí. „Stavební vozidlo“ má pouze jednu otevřenou stranu, to je spodní strana.

Opatrně vyřízněte obdélníkový otvor v horní části sestavené lepenky. Mělo by být dostatečně velké pro vaše dítě, například 20 x 30 cm.

Dva malé boxy slouží pro ramena bagru. Rozřízněte každou malou krabici na polovinu na diagonále, abyste vytvořili lopatu rypadla. Jeden je připevněn vpředu, druhý je nalepen vzadu.

Z lepenkových chlopní vystřihněte dva 33 cm dlouhé lichoběžníkové tvary (přední bagrová ramena). Kartonovou krabici a krabice natřete oranžovou barvou, ramena rypadla černě. nechat zaschnout.

Kartonový buldozer

Kartonový bagr se drotíte sami Karnevalové stavební dělníci kostým chlapci

Jakmile jsou všechny části suché, můžete bagr sestavit: přilepte ramena ke kabině a lopatu mezi rameny.

Z oranžového papíru vystřihněte nůžkami kruhy a přilepte je ke středu papírových desek. Přilepte papírové desky k tělu jako kolečka. Reflektory jsou na přední straně připevněny jako světlomety.

Vytvořte ramenní popruhy: Z lepenky vystřihněte čtyři čtverce 7 x 7 cm. Poté stužku přestřihněte na délku, kterou chcete vytvořit ramenní popruhy. Pomocí lepenkových čtverců zalepte pásku do vnitřku krabice. Tímto způsobem je karton držen stabilněji pomocí popruhů.

Karnevalové kostýmy pro děti – kuchař

Vyrobte si vlastní kostýmní šátek na karnevalový boss

Šéfkuchařův kostým je dalším originálním nápadem na karneval a obvykle se skládá z kostkovaných kalhot a bílé košile. Co stále chybí? Kuchařský klobouk, samozřejmě! To lze rychle vyrobit z papíru.

Požadované materiály:

– Bílý hedvábný papír

– Bílý stavební papír

– Lepící páska

– nůžky / pravítko

Vyrobte si kuchařský klobouk sami

Šéfkuchař klobouk drátěný kostým karneval děti

Vytvořte si vlastní šéf kostýmní klobouk podle pokynů z hedvábného papíru

Vyrobte si z papíru vlastní kuchařský klobouk

Kuchařský klobouk na výrobu hedvábného papíru

Kostýmy Mardi Gras pro děti – chemiky

Vyrobte si kostým chemika sami Chlapecké tričko

Výroba vědeckých laboratorních kabátů pro žáky prvního stupně je snadná! Děti se budou cítit jako „skuteční vědci“ a budou během roku provádět různé experimenty!

Děti si vyrábějí kostým chemičky samy

Objednejte si několik triček ve velikosti L nebo XL. Poté odřízněte přední část každé košile, aby se z ní stal „laboratorní plášť“! Poté vezměte fixu na textil a nakreslete vhodné detaily jako knoflíky, kapsy atd. Můžete také použít hotové šablony. Jakmile je laboratorní plášť připraven, měli byste si připravit příslušenství, jako jsou ochranné brýle, gumové rukavice a laboratorní brýle.

Laboratoř kostým chemik vzorník

doktor

Udělejte si sami doktor kostým kostým stetoskop

Lékařský kabát pro děti lze také vyrobit z velkého trička. Pomocí červené textilní fixy nakreslete vlevo červený kříž. Příslušenství, jako je stetoskop a stříkačka, dokonale dotváří vzhled. Lékaři stále nosí rukavice, ochranné masky a brýle. Pokud se chce dítě stát veterinářem, může si s sebou vzít i plyšovou hračku.

Karnevalové kostýmy pro děti – letuška / letuška

Dívky kostýmu letušky tutu sukně moudré rukavice klobouky

Profese letušky je pro děti atraktivní, protože je spojena s krásnými asociacemi, jako je cestování po světě a zajímavá dobrodružství ve vzdálených zemích.

Posádka každé letecké společnosti má obvykle jiné oblečení. Letušky Lufthansy například nosí oblek nebo kalhotový oblek v tmavě modré barvě se žlutým šátkem. Kulatý klobouk je tradicí šedesátých let. Většina letušek už nenosila rukavice, ale dříve byly nezbytnou součástí uniformy.

Letušky PanAm

Letuška kostým letuška klobouk bílé rukavice

Letušky obvykle také vytáhnou malý kufr s logem společnosti. Můžete si tedy koupit starý plastový dětský kufr, natřít jej barvou ve spreji a poté na něj nalepit logo.

Karneval dívčí kostým letuška

Důležitým doplňkem, který by neměl chybět, je letuška. Díky svému tvaru se mu stále říká loď. Následující video ukazuje, jak si můžete vyrobit vlastní pokrývku hlavy z plsti a papíru.

Karnevalové kostýmy pro děti – malíře

Kostým baret klobouk malíř výtvarník

Máte kreativní dítě? Tento jednoduchý kostým umělce si zamilují a dokonce vám pomohou s přípravami. Většina řemeslných obchodů má levné zástěry pro děti. Můžete ale použít i starou, bílou pánskou košili. „Ozdobte“ sako barevnými skvrnami a doplňte kostým černým baretem. Paleta pro akrylové barvy může být vyrobena z kusu lepenky. Jednoduše nastříhejte lepenku do požadovaného tvaru a naneste na ni stříkací barvy. Přidejte štětec a máte to – mistrovské dílo!

Vyrobte si karnevalové kostýmy pro děti sami – astronauti

Astronaut kostýmy domácí karneval pro děti Halloween

Když se zeptáte dětí, čím chtějí být, až vyrostou, mnozí reagují stejně: astronaut. Pro mnohé je to práce snů, protože dosáhnout Měsíce je něco, co fascinuje mladé i staré. Proto jsou kostýmy astronautů v mnoha zemích velmi populární na festivalech, jako jsou karneval a Halloween. Dáme vám pár nápadů, jak poskládat kostým astronauta pro děti.

Vyrobte si helmu pro astronauty z papírové hmoty! K tomu slouží balón a noviny. Umístěte balónek na misku, aby mohl stabilně stát. Poté ji potřete pastou a přilepte na ni kousky papíru. Ujistěte se, že balón odpovídá obvodu vaší hlavy. Alternativně můžete vytvořit dva symetrické kusy a poté je slepit dohromady. V tomto článku se můžete dozvědět více o technice papírové hmoty. Poté se v úrovni očí vyřízne hledí. Stejně krásnou helmu lze vyrobit z plastového kbelíku. Vnitřek helmy můžete polstrovat kuchyňským papírem nebo pěnou a vnějšek zakrýt alobalem.

Dětské kostýmy samy dělají karnevalové profese astronauty

Nyní byste měli stavět kyslíkový batoh astronauta. Vypadá velmi podobně jako kyslíkové nádrže potápěče. Pro skafandr použijte bílý oděv: kalhoty nebo legíny a mikinu nebo tričko. Alternativně můžete kombinézu nalepit hliníkovou izolační páskou. K obuvi doporučujeme šedé gumáky.