karneval

Kostým Sailor Moon pro malé i velké – návody a tipy

Kreslená postavička kostýmu Sailor Moon

Jednou z kreslených seriálů, které každý zná od dětství, je Sailor Moon. Pure Nostalgia je japonská anime série pro všechny narozené v letech 1980 až 1995. Televizní seriál je jedním z mezinárodně nejpopulárnějších a nejúspěšnějších anime v západním světě. Kostým Sailor Moon je dobrý nápad na Mardi Gras, Halloween, Mardi Gras nebo dokonce na tematickou párty. Je velmi vhodný pro ženy i malé dívky. V následujícím textu odhalíme, jak můžete sami sestavit úspěšný umělecký vzhled se spoustou detailů.

Dámský kostým Sailor Moon

Kostým Sailor Moon-krásná křídla

Kromě série manga existuje také film, hry a muzikály podle japonského komiksu s manga. Adaptace jsou obzvláště oblíbené u dívek, protože hlavní postavou je školačka. V zápletce si postupně pamatuje svoji identitu a uvědomuje si, že je ve skutečnosti mocnou měsíční princeznou. Ona a její přátelé mají magickou moc a říkají si námořní válečníci. Chrání zemi a měsíc před královstvím temnot a bojují za lásku a spravedlnost proti zlu.

Vyrobte si kostým Sailor Moon sami

Kostým Sailor Moon-udělejte si svůj outfit snadno

Kostým Sailor Moon je skvělý nápad pro ženy, které by chtěly vypadat dívčí a ženské na karnevalové a halloweenské párty nebo na karnevalu nebo cosplayi. Sestavení je velmi podrobné, a proto pracné, takže na něj potřebujete dobrou přípravu. Mezi typické námořnické šaty, které bezstarostná školačka obvykle nosí, patří mnoho doplňků a doplňků a také hravý účes. Nereálně velkých očí dosáhnete několika triky s líčením, které odhalíme v dolní části článku. Díky lásce k detailu je výsledkem kompletní a efektivní vzhled, který je inspirován komiksem z manga.

Kostým Sailor Moon vyrobený na míru

Kostým Sailor Moon -tinker-do-it-yourself-diy

Nyní začněte oblečením Sailor Moon. K tomu patří pěkné, krátké námořnické šaty, které víceméně připomínají školní uniformu. Skládá se z modré skládané sukně, bílé blůzy s námořnickým límcem a červené mašle, ke které je připevněna kouzelná brož. V karikatuře má měsíční princezna druhé speciální oblečení, když se promění v Super Sailor Moon. To je nádhernější, hlavně navržené v bílé barvě a zdobené akcenty v duhových barvách.

Detailní kostým Sailor Moon

detaily-námořník-kostým-vyrob si-sám-příslušenství

Kostým Sailor Moon je kompletní pouze tehdy, když jsou zahrnuty veškeré doplňky a doplňky měsíční princezny. Bílé rukavice až po lokty, červené kotníkové boty, diadém s kouzelným krystalem, brož a metamorfózní hůlka jsou některé z důležitých věcí, které měsíční princezna vlastní. S trochou zručnosti a kreativity je lze všechny zkopírovat nebo si s nimi dokonce pohrát.

Kostým Sailor Moon: boty

sailor-moon-kostým-boty-červené-boty-balerínky

Pokud se vám ve skříni nepohybují žádné červené kotníkové boty, pak můžete ke kostýmu Sailor Moon použít také ploché balerínky v červené nebo tmavě modré barvě. Bez ohledu na to, jaké boty si vezmete, ozdobte je znakem měsíce, který jste si předem vyrobili ze žluté lepenky nebo pevného materiálu. Alternativně můžete kombinovat červené rukavice s botami ve stejné barvě.

Kostým Sailor Moon: doplňky

námořník-měsíc-kostým-detaily-příslušenství-šperky

Jak již bylo zmíněno, Sailor Moon má mnoho doplňků, které tvoří nezaměnitelný vzhled. Patří mezi ně lunární tyč, diadém zdobený kouzelným krystalem, náušnice s měsícem a hvězdou, brož, kterou měsíční princezna nosí na šatech nebo náhrdelníku a vlasových doplňcích. Můžete je napodobit a vyrobit si nápadité věci sami.

Vyrobte si doplňky a doplňky Sailor Moon sami

sailor-moon-costume-do-it-yourself-drotář-doplňky-šperky

Většinu doplňků, jako je měsíční hůl, náušnice a brož, lze poměrně snadno vyrobit z modelovací hmoty (Fimo). Alternativně můžete najít plastovou hračku na internetu nebo ji sestavit z různých částí a vybarvit. Diadém (nebo diadém) s magickým krystalem je velmi podobný čelence, takže jej můžete navrhnout jako čelenku.

námořník-měsíc-kostým-příslušenství-detaily-akcenty

U ostatních doplňků, jako je školní taška, kterou má Sailor Moon často u sebe, nebo bílé rukavice až po loket, lze použité věci přepracovat a ozdobit tak, aby odpovídaly tématu.

Vlasy Sailor Moon – vytvořte si vesmírné drdoly sami

námořník-měsíc-kostým-vlasy-účes-udělej si sám

Sailor Moon má dlouhé blond vlasy a její účes, jako všechno ostatní, je velmi roztomilá a typická Manga. Část vlasů svázala do dvojitých drdolů, jeden napravo a jeden nalevo, na temeno hlavy a zbytek nechal otevřený. Horní uzly jsou zdobeny dvěma velkými, kulatými krystaly.

Paruka pro kostým Sailor Moon

námořník-kostým-paruka-paruka-vesmírné drdoly

S krátkými vlasy nebo pokud nejsou dostatečně dlouhé, přijde vhod paruka nebo můžete přidat části vlasů nebo prodloužení. S tímto můžete například jen otočit topknot a poté jej pomocí vlásenek připevnit k temeni hlavy. Nezapomeňte, že jakoukoli paruku lze stylizovat tak, aby dokonale ladila s požadovaným vzhledem.

Námořnické nápady líčení

nápady na makeup kostýmu námořnického měsíce

Velmi dobré líčení je součástí každého úspěšného karnevalového looku. Sailor Moon je manga a jako takové jsou neskutečné velké oči a malá poutka velmi typické. To vykouzlíte pomocí techniky líčení.

Make manga oční make-up sami

námořník-měsíc-kostým-make-up-oči-manga

Nejdůležitější věcí na Manga jsou jejich neuvěřitelně velké oči. Efektu dosáhnete umělými řasami a líčením. Neobyčejnou věcí na této technice líčení je především to, že se umělé chlupy řas připevňují na horní i dolní víčka. Ve spodní části jsou vlasy fixovány několik milimetrů pod skutečným víčkem. Oko je navíc zvětšeno očními stíny v neutrální barvě, šedé nebo světle hnědé a bílé, a tím je modelováno. Kontaktní čočky dotvářejí vzhled.

Dětský kostým Sailor Moon

sailor-moon-costume-girl-little-outfit-look

Kostým Sailor Moon by si přály nejen ženy, ale i malé a velké dívky. Efektní vzhled není snadné navrhnout úplně sami, ale nakonec je působivý a extrémně poutavý. Vy nebo vaše malá dcera určitě nezůstanete bez povšimnutí.

Kostým Sailor Moon pro velké i malé dívky

kostým námořník-měsíc-děti-dívka-malé šaty

Kostým Sailor Moon pro dospělé

námořník-měsíc-kostým-dívky-přítelkyně

Poté, co si Sailor Moon uvědomí, že je ve skutečnosti mocnou měsíční princeznou, postupně se setkává s dalšími Sailor Warriors: Merkurem, Marsem, Jupiterem a Venuší. Jsou ochránci planet ve vesmíru a všichni společně bojují proti zlu. Kostýmy Sailor Warriors se liší barvou a jsou skvělým nápadem pro partnerský vzhled přítelkyň, které se chtějí společně objevit na večírku.