karneval

Kostým pokémona jako převlek pro Mardi Gras a Halloween – 18 nápadů

Kostým pokemon baby-pikachu-karneval-kostým-klobouk-háčkování

Populární pokémonské anime byly v roce 2016 přivedeny zpět k životu vývojem hry Pokemon Go. Tato hra se v současné době těší velké popularitě po celém světě a užívají si ji děti i dospělí. V tomto článku bychom vám chtěli dát pár nápadů na Kostým pokémona na Mardi Gras nebo Halloween, které mohou posloužit jako inspirace pro další převlek.

Nápady na kostýmy pokémona – dítě Pikachu

Kostým pokemon maškarní-baby-halloween-převlek-pikachu-dýně

Nejslavnějším pokémonem na světě je malý žlutý Pikachu, který dokáže ukládat a vydávat elektřinu. Převlek jako Pikachu je vhodný pro děti i dospělé a je nabízen v mnoha různých velikostech. Pokud si však jen chcete vyrobit kostým Pikachu Pokemon pro své dítě nebo dítě sami, pak potřebujete žluté kalhoty a dětskou bundu s kapucí, na kterou byste měli také ušít uši a ocas.

Kostým sourozence pokémona

Kostýmy pokémonských sourozenců-jasan-kečum-pikachu-karnevalové kostýmy

Pokémoni jsou obvykle menší než jejich trenéři, takže kostým Pokémona je ideální pro kojence a batolata. Pro sourozence existují pěkné nápady na sladění karnevalových kostýmů, jako je Pokemon Pikachu pro menší dítě a jeho trenér Ash pro starší..

Místo kostýmu Pokémona se líčí Pikachu

Kostým pokemon malování na obličej-pikachu-nápad-karneval-halloween

Pokud nemáte čas vyrobit si kostým Pokémona sami, můžete místo něj dítě vymyslet jako Pikachu nebo jiného Pokémona. K tomu potřebujete odpovídající barvy na obličej pro malování na obličej a šablonu s odpovídajícím pokémonem.

Veverka Karnevalový kostým pokémona pro dítě

Kostým pokemon-ušit si-halloween-karneval-dítě-schiggy-nápad

Pokémon Squirtle Water připomíná želvu se světle modro-tyrkysovým odstínem kůže. Kostým pokemon s veverkou je ideální pro děti, zvláště když se plazí. Nejdůležitějšími rysy jsou hnědé brnění na zádech, kapuce jako obličej a spirálovitý modrý ocas.

Fire Pokemon jako kostým pro děti na Mardi Gras nebo Halloween

pokemon-kostým-děti-charmander-charizard-halloween kostým-nápad

Pokud se vaše dítě chce obléknout jako ohnivý pokémon, doporučuje se Charmander nebo některá z jeho vyvinutých verzí Glutexo nebo Charizard. Protože tento pokémon vypadá trochu strašidelněji, je vhodnější pro halloweenský kostým. Oranžová barva má v kostýmu Charmandera Pokémona zásadní význam, stejně jako plamen na ocase.

Halloweenský kostým pro děti – Gengar Pokemon

pokemon-kostým-gengar-děti-převlek-nápad-halloween-karneval

Další vhodný nápad na Halloween je Gengar Pokemon. Je to duch s strašidelnou tváří a červenýma očima, který šíří strach a hrůzu. Například kostým Gengara si můžete vyrobit sami z tmavě fialové látky, jako je samet.

Nápady na kostým pokémona pro miminka

pokemon-kostým-popel-karneval-kostým-dítě-pikachu-hračka

Existuje široká škála možných kostýmů pokémonů a děti s nimi vždy vypadají krásně. Kromě kostýmů skutečných pokémonů se dítě může obléknout i jako trenér pokémonů. Hlavní postavou anime je desetiletý Ash Ketchum, který je majitelem Pikachu a je dobrým nápadem na karnevalový kostým.

Dámský kostým Pikachu Pokemon

pokemon-kostým-pikachu-tričko-ocas-uši-žluto-hnědý-karneval

Za pokémony se rády oblékají nejen děti, ale i dospělí. Zde jsme ukázali ukázkový oděv Pikachu pro ženy. K natření dvěma hnědými pruhy na zádech potřebujete žluté tričko. Ocas a uši můžete vyrobit z lepenky nebo žluté pěny a na příslušných místech je natřít hnědou barvou. S červenou barvou na obličej můžete nasadit červené tváře, které jsou symbolické pro Pikachu.

Nechte si vyrobit odpovídající design nehtů pro kostým Pokémona

pokemon-kostým-nehty-design nehtů-nápady-pikachu-pokeball-nailart

Dobrý kostým pokémona pro ženy je dokonale doplněn odpovídajícím designem nehtů. Žluté nehty s tváří Pikachu vypadají vtipně a krásně se kombinují s kostýmem Pikachu. Další možností je namalovat nehty bílou a červenou barvou jako pokeballs nebo je zpestřit barvami tváří populárních pokémonů.

Kostým Ash Ketchum pro Mardi Gras nebo Halloween – nejdůležitější funkce

pokemon-kostým-jasan-kečum-modrá-vesta-čepice-rukavice-pikachu

Pro dokonalý kostým trenéra Pokémona byste měli věnovat pozornost nejdůležitějším rysům postavy. Ash Ketchum jako top nosí modrou vestu se žlutými pruhy na bílé košili. Červená čepice s bílou tváří a černým prvkem je také nutností jeho oblečení. Poslední věc, kterou potřebujete, jsou zelené rukavice bez prstů, batoh a pokémon Pikachu, který doplní vzhled.

Kostým Ash Ketchum – nápad pro ženy a muže

pokemon-kostým-ženy-muži-jasan-kečum-rysy-čepice-vesta

Kostým Ash Pokemon Trainer je vhodný nejen pro muže, ale i pro ženy. Možným doplňkem je několik pokeballů, které si můžete snadno vyrobit sami. Stačí pár bílých nebo čirých koulí, bílá a červená barva, elektrická páska a bílý papír.

Vyrobte si Pokeball sami

pokemon-kostým-popel-pokeball-jen-udělej si sám-nápad-halloween

Nejprve se namalují koule, z nichž jedna polovina by měla být červená a druhá polovina bílá. Uprostřed mezi dvěma barvami je nalepena černá elektrická páska nebo gaffa páska a z bílého papíru je vytvořen malý kruh. Vytvořte několik pokeballů, abyste mohli chytit všechny pokémony.

Nápad na kostým pokeball pro ženy

pokemon-kostým-dámy-pokeball-šaty-luk-bílá-červená-karneval

Místo kostýmu Pokémona se můžete také obléknout jako Pokeball. Tento převlek pro ženy je poměrně snadné si vyrobit sami, protože vyžaduje jednoduché oblečení, jako je bílá sukně a červený top.

Kostým trenéra pokémona – Misty

pokemon-kostým-cosplay-mlhavý-karnevalový-kostým-pokeball-togepi

Dalším pokémonským kostýmem pro trenéry je anime postava Misty – přítel Ash. Tento karnevalový kostým je ideální pro dívky a ženy, které dávají přednost ženské postavě před maskováním. Misty má zrzavé vlasy, které nosí v culíku na jednu stranu.

Vyrobte si mlhavý kostým pro Mardi Gras

pokemon-kostým-misty-yellow-top-red-converse-sklíčidla-podvazky-pokeball-togepi

Pokud se chcete obléknout jako Misty pro Mardi Gras nebo Halloween, pak si můžete snadno vyrobit kostým sami. Misty nosí žlutý top, riflové kraťasy, červené šle a sklíčidla. K úplnému vzhledu stále potřebujete pár pokeballů a plyšového Togepi Pokémona.

Kostým pro pokémony pro Mardi Gras nebo Halloween pro páry

pokemon-kostým-cosplay-trenér-jasan-mlhavý-karnevalový-kostým-páry

Párové kostýmy jsou všude oblíbené pro Mardi Gras a Halloween a vypadají opravdu skvěle. Z tématu Pokemon existují různé varianty kostýmů pro páry. Ať už Ash a Misty, Ash a Pikachu, nebo dva pokémoni – odpovídající maskování určitě přitáhne velkou pozornost.

Oblékání nápadů pro celou rodinu

pokemon-kostým-halloween-karneval-převlek-rodina-rodiče-děti

Odpovídající kostýmy jsou ideální také pro celou rodinu. Rodiče se například mohou převléknout za trenéry Pokémonů a děti za své oblíbené pokémony. Pokud jde o téma Pokémona, kreativitě se meze nekladou a existuje mnoho možností pro kostýmy Halloween a Mardi Gras.

Karnevalové kostýmy pokémonů pro skupiny

pokemon-kostým-dospělý-trenér-cosplay-kostýmy-nápady-převlek

Hledáte skvělé skupinové kostýmy pro Mardi Gras, pak máte pravdu s tématem Pokémona. Ať už jde o Pokémony nebo trenéra Pokémonů, je vhodné si předem rozdělit role mezi sebe, aby nedocházelo ke zdvojování.

DIY kostým Pokémona vyrobený z jednoduchých materiálů

pokemon-kostým-kutilství-pikachu-kostým-pyžamo-box

Některé kostýmy Pokémona mohou být vyrobeny z levných materiálů a s malým úsilím. Například pro kostým Pikachu pro děti můžete použít jednoduché žluté pyžamo nebo tepláky, karton, vatu, plst a čelenku.

Vytvořte si vlastní kostým Pikachu pro děti

pokemon-kostým-dítě-pikachu-jen-udělej si sám

Z lepenky byste měli vystřihnout blesk a přikrýt ho vatou a plstí, aby vznikl ocas ve tvaru blesku. Uši mohou být vyrobeny ze stejných materiálů a poté připevněny k čelence pomocí horkého lepidla. Pár žlutých gumových bot a nějaké červené na tváře a kostým DIY Pikachu je připraven.