karneval

Karnevalové kostýmy 2015 – co je letos žhavého?

Karnevalové kostýmy 2015-nápady-koketní-námořnické šaty

Mardi Gras je téměř za rohem a vy už určitě hledáte vhodný kostým. A čím dříve, tím lépe, protože mnozí z nás už měli problém za sebou, když se nejlepší kostýmy vyprodaly, protože jsme čekali příliš dlouho. Dnes se dozvíte, jaké typy Karnevalové kostýmy 2015 jsou, abyste se mohli tentokrát rozhodnout včas. Trendy budete i s letošním kostýmem.

Karnevalové kostýmy 2015 pro skupiny

Karnevalové kostýmy 2015 -idea-skupina-piráti

Obzvláště populární jsou letos karnevalové kostýmy pro celé skupiny. To je také skvělý nápad, pokud se chystáte na Mardi Gras s několika přáteli nebo s celou rodinou. Tímto způsobem také všem dáváte najevo, jak si vážíte svého přátelství. Ke skupinovému kostýmu jsou vhodné různé postavy, včetně pirátů nebo lupičů. Navíc nemusí být totožné. Každý z vás si může vybrat nebo navrhnout svůj vlastní kostým.

karnevalové kostýmy-2015-nápady-přisluhovači

Různé filmy vás mohou také inspirovat pro skupinový kostým. Velmi oblíbení jsou například přisluhovači. I zde si každý z vás může vybrat svoji vlastní figuru. Posaďte se se svými přáteli a vymyslete něco originálního, co nejen zapůsobí na všechny ostatní, ale také je rozesměje.

Karnevalové kostýmy 2015 skupina-scooby-doo-rodina

Karnevalové kostýmy 2015 pro jednotlivce

Karnevalové kostýmy 2015 nápady-rotkaeppchen-košík-les

Mimochodem se ukázalo, že pirátský kostým je letos nejoblíbenější a zvolila si ho většina dotázaných. Můžete si také vybrat jako jeden kostým. Je také skvělé, že je vhodný pro muže i ženy. K dispozici jsou různé možnosti, jak navrhnout kostým, například šavle, háčky, oděvy z kůže, šátky a nášivky na oči. Samozřejmě nemůžete minout spoustu zlatých šperků. Velmi vhodné jsou také pirátské klobouky.

karnevalové kostýmy-2015-nápady-trpaslík

V této kategorii jsou velmi oblíbené také pohádkové kostýmy. Prostě s nimi nemůžete udělat chybu. Sněhurka, Červená Karkulka, Popelka a Šípková Růženka jsou rozšířené. U těchto čísel stačí věnovat pozornost několika pozoruhodným detailům:

karnevalové kostýmy-2015-nápady-sněhově bílé šaty

Se Sněhurkou to jsou šaty v modré a žluté barvě, stejně jako černé vlasy, které můžete velmi dobře získat pomocí paruky. Nejlepší způsob, jak to ozdobit, je černá čelenka s červenou mašlí. Můžete přidat další akcenty s bílými punčochami s červenými mašlemi, červenou pláštěnkou, černými nebo červenými botami a šálkem.

Karnevalové kostýmy 2015 sněhově bílá-červená-tylová-sukně-modrá-korzet

karnevalové kostýmy-2015-nápady-rotkappchen-kleinmadchen

Červená Karkulka naopak potřebuje šaty v červené a bílé barvě. Nejdůležitější je samozřejmě čepice lebky, podle které byla postava pojmenována, ke které vám stačí červená pelerína s kapucí. V tomto příkladu můžete také přidat šálek.

karnevalové kostýmy-2015-nápady-popelka-plesové šaty

Popelka je velmi snadná. Vše, co potřebujete, jsou světle modré, široké plesové šaty, dlouhé, bílé rukavice a updo, které ozdobíte modrou čelenkou nebo stužkou.

karnevalové kostýmy-2015-nápady-dornroeschen-postel

Pro Šípkovou Růženku platí stejná pravidla jako pro Popelku. Zde jsou vhodné modré a růžové barvy, přičemž upřednostňují se ty druhé. Zkombinujte dlouhé šaty s dlouhými rukavicemi nebo si vyberte šaty s dlouhým rukávem. Nejlepší je nosit vlasy otevřené nebo pootevřené, nejlepší je použít blonďatou paruku. Dejte přízvuk s korunou a růží. Šípkovou Růženku můžete zvolit i ve variantě v rolnických šatech.

karnevalové kostýmy-2015-nápady-rolník-šaty-malá holčička

Samozřejmě můžete několik kostýmů z této kategorie znovu spojit se svými přáteli a získat tak skupinový kostým, který představuje oblíbené pohádkové postavy.

Karnevalové kostýmy-2015-disney-princezna-ariel-modré-šaty-zrzavé vlasy

Karnevalové kostýmy-2015-disney-princezna-rapunzel-růžové šaty

Karnevalové kostýmy 2015 – kostýmy partnera

Karnevalové kostýmy 2015 -ideen-partner-dornroeschen-prinz

Můžete si perfektně vybrat kostýmy již zmíněné jako kostýmy partnera. Zde je pár skvělých nápadů:

– Šípková Růženka s princem nebo jednou z dobrých víl

– Popelka se svým princem

– Červená Karkulka a Velký zlý vlk

karnevalové kostýmy-2015-nápady-rotkappchen-velký-vlk

– Sněhurka a zlá královna nebo jeden z trpaslíků

karnevalové kostýmy-2015-nápady-sněhobílá-koenig-grimhilde

karnevalové kostýmy-2015-nápady-partner-indián-kovboj

Jako kostýmy partnera jsou velmi vhodné i další kostýmy. Letos jsou námořníci velmi populární. Kovbojové a indiáni jsou také velkým hitem a v souladu s chladným obdobím plyšové kostýmy zvířat.

Karnevalové kostýmy-2015-nápady-hasič-muž

Nestala se vaše práce tím, o čem jste v dětství snili? Žádný problém, protože Mardi Gras je nejlepší čas na oblékání do něčeho nebo někoho, kým bychom chtěli být. Pracovní oblečení je v roce 2015 stejně trendy.

 Karnevalové kostýmy-2015-muž-námořník-tmavě-modrá-bílá-červená

Karnevalové kostýmy-2015-muž-policista-černý

karnevalové kostýmy-2015-nápady-superhrdina-outfit-super holka

karnevalové kostýmy-2015-nápady-pavoučí-dáma-outfit-černo-bílá

karnevalové kostýmy-2015-nápady-černé-šaty-šik-dáma-geischa

karnevalové kostýmy-2015-nápady-dámy-outfit-hra-o kameny-inspirované

karnevalové kostýmy-2015-nápady-dámy-temná-černá-královna-extravagantní-móda